Esileht Lapse ootamine kui vara liigutusi tunda, kui pole esimene rasedus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kui vara liigutusi tunda, kui pole esimene rasedus

Postitas:

Mul on kolmas rasedus. Viimasel ajal olen tundnud alakõhus sarnaseid mulle nagu eelmiste raseduste ajal enne lapse liigutuste päriselt tundma hakkamist. aga rasedust on nagu megavähe ja ei saa kuidagi nii olla. Samas ei tundu ka gaasid olevat… uurikski kogemust, et kui esimene rasedus kõrvale jätta, millal kõige varem hakkasite liigutusi õrnalt tundma hilisemate rasedustega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise rasedusega vaikselt juba 15+, 16+ tundsin juba selgemalt neid mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus 17+, teine 18+, kolmas 20+.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin teise rasedusega seda mullitamise tunnet tundma 13+ nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin kolmandaga üsna hilja – 22-23n. Teisega kõige varem (16n). Ilmselt seepärast, et platsenta oli eesseinas ja summutas liigutusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt arstid-ämmaemandad on arvamusel, et 15+ on võimalik seda mullitamist loote liigutusteks pidada ja seda ka pigem korduvraseduse puhul. Mingi 11, 12 ja 13 nädala kandis kindlasti mitte, 7-8 cm pikkune loode ei ole kuidagi tunda. Meil ühes beebigrupis paar tükki räägivad 11+ nädala kohta, et pidev kolkimine käib – see on absurd. Ma olen ka mitterasedana tundnud kõhus sellist liikumist, et hetkeks olin paanikas, sest no laps liigutas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega 23ndl (platsenta ees seinas), teisega 15ndl (platsenta tagaseinas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus hakkasin tundma liigutusi 22. nädalal. Platsenta tagaseinas.
Teine rasedus 14. nädalal (kahtlesin tükk aega kas ikka on lapse siputamine või gaasidest mullitamine). Platsenta tagaseinas.
Kolmas rasedus 12+4 nädalal. Täiesti selgelt oli aru saada, et oli lapse siputamine. Ämmakas ei uskunud mind, ütles et vaataksin mujale ja ütleksin kui tunnen siputamist (tema vaatas sel ajal ultraheliga) peale viiendat siputust uskus, et tõesti tunnen lapse liigutusi. Platsenta tagaseinas.
Neljas rasedus 14+ nädalal. selged ja tugevad liigutused, kuni 32. nädalani nutsin iga kord kui laps liigutas sest oli nii valus. Ma ei tea kas ta oli seal mingis ime asendis, et nii haiget tegi või miks see nii oli, aga nii kui 32 nädalat täis sai muutusid liigutused leebemaks ja ei teinud enam haiget.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin teise rasedusega seda mullitamise tunnet tundma 13+ nädalal.

Sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise rasedusega tundsin ühel päeval ühte tugevat (no tunda oli ikkagi kergelt, aga selgelt) müksu 13+. Vist oli 13+5. Pärast seda nädal või kaks ei tundnud midagi arusaadavat ja alles seejärel hakkasin tasapisi pidevalt tundma.

Kolmanda ja neljanda rasedusega hakkasin tundma kuskil 17-18 nädala paiku.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega hakkasin tundma siis, kui oli 16+ nädalat. Nüüd ootan teist ja jälle 16+ hakkasin äratuntavalt tundma, kuigi olin kuulnud, et järgnevate rasedusega võib juba varem tundma hakata.

Sõbranna jällegi väitis, et teist last oodates tundis liigutusi juba 12ndal nädalal, niiet täitsa individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega suht varakult, platsenta taga, täpselt ei mäleta mis nädalal. Teisega alles 19 paiku, platsenta ees. Seekord ei tea kus platsenta on, aga tunnen alates 14+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega tundsin 17 nädalal, platsenta taga. Teisega 16 nädalal, platsenta ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tundsin esimese lapsega, eesseinas platsentaga juba 14+!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega 19+ ja teisega 15+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine kui vara liigutusi tunda, kui pole esimene rasedus