Esileht Pereelu ja suhted Kui võdaks miljon eurot, lahutaksin abielu päevapealt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Kui võdaks miljon eurot, lahutaksin abielu päevapealt

Postitas:
Kägu

Päevapealt ei saa lahutada.
Ja lotovõit on ühisvara muide.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga kui pole abielus?
Mina läheks…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna pole abielus, ei saaks lahutada. Aga jääksin kokku, mulle meeldib mu elukaaslane.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt ka on ühisvara? Aga kuidas mees teada saab, et ma võitsin?

Kui võidaksin, maksaksin vaikselt ära oma korterilaenu (enne abielu ostetud ehk minu lahusvara, hetkel välja üüritud), ja siis teeksin testamendi, et korter + pool raha lapsele ja teine pool rahast mehele, nii palju kui seal arvel siis parajasti on. Eks ma ilmselt investeeriksin ka kuskile ja toetaksin anonüümselt mõnda abivajavat fondi suurema summaga.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav teema. Kui poleks miljon, aga oleks 100 000 eurot näiteks. Kui palju siis oleks lahkukolijaid? Ikka needsamad, kes miljoni puhul…või ei, vähem ikka. Mõne kannatuse hind on kallim. Selle mõttemänguga saaks oma hinna päris hästi kätte. Ma ise ei koliks küll ei 10 000. 100 000, miljoni ega 50 miljoniga. Ei sega olemasolev mees mind üldse, täitsa mõnus on koos olla, rahaliselt ka ei sõltu mehe panusest.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka pole abielus, seega lahutamine võimatu 😀

Aga kuidas abielurahva puhul abikaasa teada saab, kui teine abikaasa võitnud on?

Hoopis see oleks huvitav eksperiment, et kas ja kuidas õnnestuks miljon abielusuhtest välja kantida.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lõpetaks ja päris ausalt. KÜLL aga ma ütleksin, et kuna mina võitsin, siis otsustan mina, kuidas me seda raha kasutame. Esmalt mehele 100 000 raiskamiseks, mulle 150 000 kui võitjale, 200 000 laste vahel jagamiseks, siis 5% ehk 50 000 kingitusteks ja annetusteks, 50 000 edasiste argiste tavaelukulude katmiseks, siis eluaseme ja autode uuendamine umbes 150 000 ja siis investeeringud, millest poole otsustame koos ja poole otsustan mina.

Tüüpiline juhmi lotovõitja käitumine-kõik põhimõtteliselt sirgeks vaja tõmmata. Miljonit investeerida ei suudaks, ega ju.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hoopis see oleks huvitav eksperiment, et kas ja kuidas õnnestuks miljon abielusuhtest välja kantida.

Ja siis naised kiruvad mehi, kes lahutuse korral ei soovi omaenda teenitud raha (ettevõtted, kinnisvara jne) naisega jagada. Ise ei tahaks anda sentigi rahast, mis on lihtsalt sülle kukkunud :). Hingelt ûhesugused petised mõlemad.

Lotovõitu keegi sularahas kotiga üle ei anna, vaid kantakse pangakontole ning tegu on ametliku tuluga. Seega varjata selle raha olemasolu suht võimatu. Ka raha edasine liikumine on jälgitav. Seda siis notari poolt, kes varade inventuuri teeb lahutuse ajal.

Vastuseks ka: kindlasti ei lahutaks, vaid elaks koos õnnelikult edasi ning arendaks pereettevõtet ja kindlustaks koos vanaduspõlve.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui peres on probleemid selletõttu, et üks kulutab rohkem kui teine leiab, et on vajalik, siis on ju tülid kohe läinud, kui sissetulekud on piisavad.

See on tegelikult täiesti vale järeldus. Kui inimesed kemplevad raha pärast siis, kui seda ei jagu, kemplevad nad oluliselt rohkem siis, kui seda on palju. Siis alles tõeliselt suured tûlid tekivad.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui pole abielus?

Mina läheks…

Lähtusin teema pealkirjast.
Lihtsalt kooselu puhul on tõesti lihtsam lahku minna, nagu ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei läheks, mul on niikuinii rohkem vara kui abikaasal, juba nüüd ei sõltu temast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miljon teeks meie abielu veelgi õnnelikumaks, ma arvan. Kuigi ka ilma miljonita on päris hea.

Mul on maailma parim mees, ei läheks ma mitte kusagile mitte ühegi summa eest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt ka on ühisvara? Aga kuidas mees teada saab, et ma võitsin? Kui võidaksin, maksaksin vaikselt ära oma korterilaenu (enne abielu ostetud ehk minu lahusvara, hetkel välja üüritud), ja siis teeksin testamendi, et korter + pool raha lapsele ja teine pool rahast mehele, nii palju kui seal arvel siis parajasti on. Eks ma ilmselt investeeriksin ka kuskile ja toetaksin anonüümselt mõnda abivajavat fondi suurema summaga.

Sa pole vist viimase aja kohtupraktikast midagi õppinud, üks ju püüdis kantida, ei aitand. Miljonit täiesti märkamatult sirgeks lüüa on üsna raske, niiet keegi lähedastest aru ei saaks, teadsa. Ja kui mees asja kohtusse annaks, maksad ikkagi. Ma annaks selle lotopileti siis juba nt emale ja laseks  tema vormistada võitjaks, siis on jokk, kui nii kange isu on kedagi tüssata. Ja siis on mehed sead, kes oma firmasid eksnaisele anda ei taha. Kõik ühesugused, lotovõidu jaoks ei pea isegi ennast üles töötama.

Aga kui pole miljon, on näiteks “ainult” 10 000? Või 50 000? Tõelisele lahku minna soovijale on seegi abiks, ehk kes tahab lahu minna, leiab võimaluse. Mõttemängud “kui oleks, küll teeks” on neile, kes kiruvad, aga ette võtta nagunii midagi ei viitsi ja ootabki mingit müstilist “lahendust”.

https://www.err.ee/935201/pealtnagija-abieluvara-jagamisel-kasutatakse-uha-enam-skeemitamist-ja-peitmist

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei läheks lahku, kuna rikkaks saades jääksid ära meil kõik praegused tülid. Näiteks tekitab praegu pingeid see, et mees minu arvates piisavalt ei korista ja enamik kodutöödest on minu õlul. Siis palkaksin koristaja ja vedeleksime mõlemad. Lisaks oleme hetkel mõlemad mehega palgatööst väsinud ja stressis, siis saaksime palgatöölt ära tulla (mõtteid on piisavalt, kuidas raha kasvama panna, hetkel puudubki stardikapital) ja koos perega puhata, reisida, paar last juurde saada jne.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ei tasu unustada, et kui pole just lahusvara lepingut, siis pool lotovõidust läheb abikaasale.

miks sa seda talle ütlema peaks. jobu oled v?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ei tasu unustada, et kui pole just lahusvara lepingut, siis pool lotovõidust läheb abikaasale.

Sina silmi pilgutamata valetaks ja kinnitaks seda allkirjaga notaris, kui varade jagamiseks läheb?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja siis teeksin testamendi, et korter + pool raha lapsele ja teine pool rahast mehele, nii palju kui seal arvel siis parajasti on.

Pool rahast on nagunii mehe oma seal arvel ju. Jagamisele läheb ülejäänud 50%.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lõpetaks ja päris ausalt. KÜLL aga ma ütleksin, et kuna mina võitsin, siis otsustan mina, kuidas me seda raha kasutame. Esmalt mehele 100 000 raiskamiseks, mulle 150 000 kui võitjale, 200 000 laste vahel jagamiseks, siis 5% ehk 50 000 kingitusteks ja annetusteks, 50 000 edasiste argiste tavaelukulude katmiseks, siis eluaseme ja autode uuendamine umbes 150 000 ja siis investeeringud, millest poole otsustame koos ja poole otsustan mina.

Tüüpiline juhmi lotovõitja käitumine-kõik põhimõtteliselt sirgeks vaja tõmmata. Miljonit investeerida ei suudaks, ega ju.

Miks ma peaksin VEEL rohkem investeerima. Mul on juba niigi rohkem investeeringuid, kui me elu jooksul ära suudaks kasutada, isegi kui elaksime veel 200 aastat. Ka kõigile lastele korteriostuabi on antud. Rohkem investeeringuid tähendaks ka seda, et peaksin hakkama mõtlema kellegi palkamise peale, kes mu investeeringuid haldaks. Milleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jep. Osa annaks mehele ja ütleks, et palun, proovi olla õnnelik ilma minuta nüüd (kuigi pole kindel kas ta nõustuks). Osa annaks armukese naisele, et see saaks omale uue elukoha soetada. Ise koliks armukese juurde. Ei ole liba.

Seda ilmaski ei usu, et tegelikkuses nii teeksid. Armukese pidajad ikka seda sorti inimesed, kes teiste tagant varastavad ja petavad. Ebareaalne et nad heategevuskorras teistele mingeid eluasemeid kingiks. Huvitav kas praegu siis asi seisabki selle taga, et meesarmuke ei taha oma kodust ara  tulla.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina silmi pilgutamata valetaks ja kinnitaks seda allkirjaga notaris, kui varade jagamiseks läheb?

kui mul on mees v elukaaslane kelle juurest ma tahan jalga lasta, mis hea pärast ma oma raha peaksin veel temaga jagama? igal naisel on nii palju oidu peas, et niikaua madalat profiili hoida kui suhe ametlikult lõppenuks tunnistatakse.

aga vastates TA küsimusele, siis jah- lõpetaksin suhte miljoni eest ja lõpetaksin ka 100 000 eest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui mul on mees v elukaaslane kelle juures ma tahan jalga lasta, mis hea pärast ma oma raha peaksin veel temaga jagama? igal naisel on nii palju oidu peas, et niikaua madalat profiili hoida kui suhe ametlikult lõppenuks tunnistatakse.

aga vastates TA küsimusele, siis jah- lõpetaksin suhte miljoni eest ja lõpetaksin ka 100 000 eest.

Ja igal mehel, ilmselt ka sinu omal, on nii palju oidu peas, et kui ta 100 000 või miljoni võidaks, peidaksid seda naise eest, keda nad ei armasta ja kellega ometi mugavusest (seksi saab ja süüa annab) koos elavad. Ja jätaksid selle naise maha ning leiaksid oma elu armastuse.

Õnneks sellises suhtes ei ela, päris kindel see.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õde ei võitnud midagi, aga mees osutus parandamatuks petiseks. Lahutasid ja õde elab majanduslikult sama hästi edasi kui enne, aga mehe elustandard kukkus kõvasti.

Kuna lahus elada on kallim kui koos, siis pidigi kellegi elustandard kukkuma.

Kui lahkukolimise järel ühel eksidest ei muutu elustandard ei paremuse ega kehvemuse poole, siis sellest võib järeldada, et teine panustas “peresse” nii rahaliselt kui ajaliselt kriipsupealt iseenese lisandumise jagu. Sellisega polegi vaja elada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teine panustas “peresse” nii rahaliselt kui ajaliselt kriipsupealt iseenese lisandumise jagu. Sellisega polegi vaja elada.

Eriti pragmaatiline. Kui mu esimene mees vahepeal õnnetuse tõttu ligi 2 aastat midagi peale kohvitasi pesemise ja koera paitamise majapidamisse ei panustanud tervise tõttu, ma ikka pidasin vajalikuks temaga elada. Armastus ei küsi. Aga sina oled teistsugune, sa ei laks temaga, sest ta ei panusta enda jagugi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

igal naisel on nii palju oidu peas, et niikaua madalat profiili hoida kui suhe ametlikult lõppenuks tunnistatakse.

Sa ei ole ilmselt miljonit võitnud, kui pihta ei saa, et asi pole summa väljapaistvas kulutamises, vaid lihtsalt asjaolus, et see ON ametlik tulu, väljamakse registreeritakse jne Seda pole nii lihtne varjata!
Tunnen kaasa, et isegi 100 000 on sinu hind elada oma elu vastumeelse inimese kõrval tema raha pärast. Endal siis tõesti pole mingisugust (muud) teenimisvõimalust/-võimekust?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teine panustas “peresse” nii rahaliselt kui ajaliselt kriipsupealt iseenese lisandumise jagu. Sellisega polegi vaja elada.

Eriti pragmaatiline. Kui mu esimene mees vahepeal õnnetuse tõttu ligi 2 aastat midagi peale kohvitasi pesemise ja koera paitamise majapidamisse ei panustanud tervise tõttu, ma ikka pidasin vajalikuks temaga elada. Armastus ei küsi. Aga sina oled teistsugune, sa ei laks temaga, sest ta ei panusta enda jagugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Vahepeal. Aga see, et vaid vahepeal, selgus pärast 2 aastat ja paari kuud. Enne oli teadmine, et ta jääbki mähkmetesse. Täismõistusega, aga töövõimetuna, vaevalt saab kohvitassi pesta või ise endal mähmeid vahetada, mingi arvutitöö jaoks…kui rääkida eriti ei saa, näpud ikka ei liigu, jalad üldse ei tööta, mida sa arvutitad või töötad. Ometi polnud ma nii pragmaatiline, et jalaga uksest välja lüüa. Kuramus ei panusta ju piisavalt!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt ka on ühisvara? Aga kuidas mees teada saab, et ma võitsin?

Kui võidaksin, maksaksin vaikselt ära oma korterilaenu (enne abielu ostetud ehk minu lahusvara, hetkel välja üüritud), ja siis teeksin testamendi, et korter + pool raha lapsele ja teine pool rahast mehele, nii palju kui seal arvel siis parajasti on. Eks ma ilmselt investeeriksin ka kuskile ja toetaksin anonüümselt mõnda abivajavat fondi suurema summaga.

Lotovõit on ju nimeline.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen sel teemal isegi mõelnud, et mis siis saaks, kui miljoni võidaks ning aus vastus on, et lahku ei läheks, kuna me ei ole koos raha pärast ega sõltu  üksteise rahast. Pigem maksaksin võidetud raha eest ühiselt võetud majalaenu  ära ja annaksin veel mehele raha pealekauba.  Tean, et mees teeks võidu korral samamoodi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kindlasti ei lahutaks, meil on armastusabielu.

vastuseid lugedes siin tekib küsimus, et kas eestis on tänaseni tavaline vanemate poolt abielu organiseerimine, või miks on massiliselt koos inimesed kes ei taha olla.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jep. Osa annaks mehele ja ütleks, et palun, proovi olla õnnelik ilma minuta nüüd (kuigi pole kindel kas ta nõustuks). Osa annaks armukese naisele, et see saaks omale uue elukoha soetada. Ise koliks armukese juurde. Ei ole liba.

Seda ilmaski ei usu, et tegelikkuses nii teeksid. Armukese pidajad ikka seda sorti inimesed, kes teiste tagant varastavad ja petavad. Ebareaalne et nad heategevuskorras teistele mingeid eluasemeid kingiks. Huvitav kas praegu siis asi seisabki selle taga, et meesarmuke ei taha oma kodust ara tulla.

Elu ei ole nii mustvalge. Muidugi võiksin lihtsalt öelda armukesele, et jätku oma naine maha, visaku koguni tänavale. Või võtta naise endaga ühendust ja loota, et läheb ise minema, kui ma talle kõik ära räägin. Aga ma ei taha olla selline inimene.

Jah, armuke on seal majas sündinud ja vähemalt hetkel pole valmis oma kodust loobuma.

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui võdaks miljon eurot, lahutaksin abielu päevapealt