Esileht Beebi ja mitmikud kuida mõjub hepatiidi vaktsiin 1 kuuseks saamisel beebile?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kuida mõjub hepatiidi vaktsiin 1 kuuseks saamisel beebile?

Postitas:

mida olete tähele pannud? Kas lööb gaafiku väga sassi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 10:01; 16.03 10:10; 16.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai eile teise süsti, midagi sassi ei löönud, midagi teistmoodi pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse kuidagi ei mõjunud. Sellel ei olegi mingeid kõrvalmõjusid ütles pereõde.
Ainult süst oli valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsin, sest mul sai ka eile beebi ja sellest saati aint magab vahepeal sööb ka ja jälle tukub. muidu oli päeval ikka ülval

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 10:01; 16.03 10:10; 16.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://web.zone.ee/iamfree/perekool.htm – väga erinevalt mõjub – oleneb lapsest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appi, kui õudne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 10:01; 16.03 10:10; 16.03 11:38;
To report this post you need to login first.

Appi, issand jah, issand appi kui õudne.
Iamfreeeeeeeee…ou juudas, kohutav! Vaktsiinid on kõik arstide ja ravimifirmade kokkumäng ja lapsed on ainult katsejänesteks.
Teate tolad, kui te ei taha vaktsineerida, ärge vaktsineerige. Kuid tehke vähemalt ühiskonnale see teene, et otsite oma infot adekvaatsetest allikatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka õnneks ei täheldanud mingit muutust, ainult pärast arsti juures käimist magas suts kauem, eks see süst iseenesest oli kurnav…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingeid muutusi! Süsti ajal korra nuttis kõvemini ja siis oli kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi tegi pärast hepatiidi süsti pikema lõunaune, muud midagi. Küll aga oli muutus 6.kuu vaktsiini saades,magas katkendlikult ja ärkas kisaga:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli järgneval ööl palavik 39 kraadi ja järgmised paar päeva oli viril ja raske oli magama saada (varem jäi ise lõunaunne, aga siis pidi kussutama suure kisa saatel). Praegu nende asjadega korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest link on kül väga hea. Inimesed räägivad konkreetsetest kogemustest, aga mitte uuringute (kes teab veel milliste) protsentidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lõi nädalaks ajaks kõhu kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõjutanud tema üldist olekut kuidagi ja laps ei nutnud ka seda tehes.

Olen seda meelt, et vaktsiinid on vajalikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need ,kes arvavad ,et vaksiinid ei tee midagi lugege korra uuesti köik kommentaarid läbi lihtsalt naljakas.Magas pikemalt pärast vaksiini, nuttis ja kisas pärast vaksiini,pani köhu kinni see ütleb juba midagi.Ma ei ole küll vaksiinide vastu ,aga ennem tuleks teha suurem uuring nende kohta ja ma ötlen pigem mitte küsida arstide käest eks neil sama vastus köigil pigem hakake ise uurima iseseisvalt igalt poolt.Mina ei tee oma pisikesele ühtegi vaksiini hetkel ,kui tal just see suurem arenemine käib.Pisike saab oma vaksiinid siis käte ,kui ta on natsa suurem juba kolme vöi nelja aastane, kuna ma iialgi ei usu ,et need nii ohutud on.Raseduse ajal hoidute küll köikidest ohtlikest asjadest eemale ,aga kohe kui laps ära sünnib ,siis kohe esimesel 24 tunni jooksul juba mönus mürgine süst kintsu.Paljud lapsed ei kannata neid aineid ja kui väidate ,et körvalmõjusi ei ole, on küll suur kisa vöi uimasus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 19:23; 17.03 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida olete tähele pannud? Kas lööb gaafiku väga sassi?[/tsitaat]

Millist vastust sa kuulda tahad? Ei juhtunud midagi? Kõik oli nii jube, et kahetsen vaktsineerimist? Kaks vaktsiini oled teinud ja nüüd hakkasid kahtlema!? Lõpetage see jama! Otsus vaktsineerida või mitte, peab tulema teisel põhjusel. Vaktsineerimisel on täpselt sama palju kõrvalmõjusid nagu nt ibumetiinil või ab. Ole nii kena ja uuri, mis haigus see on, mille vastu vaktsineeritakse, võimalustest nakatuda ja tüsistuste kohta. Iamfree leht on minu meelest väga hea, minu otsus mitte vaktsineerida algas ka sealt. Nüüdseks olen end ikka kurssi viinud miks,mida ja kuidas, otsinud infot igasugu allikatest, mitte foorumitest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pooldan ka et tuleks uurida ennem ja see lk help mine k?lasta seda need lood ei ole v?lja m?eldud.Ma vaatan oma pisipoega ja olen t?nulik et ei teinud vaksiind ta on kahe kuune ja juba keerab k?ljele ja p??ab roomata:) Ma ei hakka kedagi ?mber veenma, aga mina ei taha kindlalt olla ema kes peab kunagi oma pisikest kannatamas n?gema.Miks on vaja b hepatiidi vaksiini nii kiirelt kas sinu pisike s?stib v?i elab suguelu ???Minu laps on rahulik ja magab ilusti ja ei ole vaja minna neuroloogi juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 19:23; 17.03 08:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud kuida mõjub hepatiidi vaktsiin 1 kuuseks saamisel beebile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.