Esileht Beebi ja mitmikud Kuidagi riivab ja ajab vihale, müüsin oma lapse käru maha ja see nüüd uuesti kallimalt müügis :(

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidagi riivab ja ajab vihale, müüsin oma lapse käru maha ja see nüüd uuesti kallimalt müügis :(

Postitas:

ostja tingis korralikult hinda alla ja nüüd see sama käru kallimalt müügis. Tean jh, et igaühe oma asi, mida ostja pärast sellega teeb, aga ikkagi kuidagi riivab. Nõme käitumine. Kuidas teile tundub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teatud mõttes meeldivad sellised hälbed – siis on kohe selge, et kes see meist on normaalne ja kes on kusagile poole viltu-küürus-mädanemas. Nii võtagi. Tüüp, kes su vankri ostis on üks paras õnnetu ärimehest rämpsuriibe. Ehk saab ta vaheltkasuga oma ellu seda õnne, mida ta raha eest nii väga loodab saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi minu käest ostetud asjade edasise käekäigu vastu huvi tundnud ja ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks keegi ennast selliste asjade pärast riivatuna tundma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müünud siis ise kallimalt, milles küsimus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eetilises mõttes see võibolla pole ilus jah. Kuid tegelikult on meil ju kehtiv turumajandus ja ostan odavalt-müün kallimalt ongi ju keskmise äri alus. Mis siis ikka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja…olen teie kõigiga nõus, aga ikkagi…ega see ilus ei ole. Jah ja olen õnnelik, et sain oma käru müüdud(ega ta ka kätte ei oleks jäänud, sest oli tuntud kvaliteetne ja tahetud firma) ja sain selle raha eest enda lapsele uue tutika vankri ja jäi veel raha järgigi 🙂 Muidu nagu kõik ok ja ei ohi, aga lihtsalt halb tunne jäi sisse, kui nägin, et müügis uuesti ja selleks ostetigi, et edasi kallimalt müüa. Vaikselt vist kujutasin ette, et käru ostis endale pere, kellel pisike beebi tulemas ja et kärutavad sellega veel mitu last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on silma jäänud kommentaarid kus inimesed väidavad, et nad müüvad kasutatud asju alati kallimalt kui ise kasutatult ostsid. Esiti tekitas see hämmingut ja arusaamist, et kalli hinnaga võib järelturult igasugust s-tta kokku osta st hind ei garanteeri kvaliteeti. Teisest küljest aga müts maha nende ees, et suudavad oma pere ära majandada nii, et kasud ka veel sees. Ahvatlev väljavaade aga isiklikult ei suudaks sellist asja teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sellel on mille jaoks see osteti, minu pärast lammutagu kas või ribadeks see käru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan sinust täiesti aru, et hinges kuidagi kripeldab, aga… uuel omanikul on täielik õigus müüa oma asju, mis hinnaga tahes – iseasi, kas ostjaid on. See ei tohiks kuidagi Sinu mure enam olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kust sa tead , et see just sinu lapse käru oli?
Lihtsalt küsin.[/tsitaat]

100% kindlalt ei teagi, aga arvata või. Ilmus müüki samal päeval, kui enda oma müüdud sain. Mitu asja veel, miks nii arvan, aga ei hakka seda kõike siia kirja panema.
98% olen kindel, et tegemist on sama käruga.

See käru oli 2009a ostetud ja 2 lapse poolt kasutatud, uuesti müügis on ta 2010 aasta mudeli all ja kasutanud 1 laps. Nii et petised igaljuhul!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

100% kindlalt ei teagi, aga arvata või. Ilmus müüki samal päeval, kui enda oma müüdud sain. Mitu asja veel, miks nii arvan, aga ei hakka seda kõike siia kirja panema.
98% olen kindel, et tegemist on sama käruga.

See käru oli 2009a ostetud ja 2 lapse poolt kasutatud, uuesti müügis on ta 2010 aasta mudeli all ja kasutanud 1 laps. Nii et petised igaljuhul![/tsitaat]
Aga uuri, kas ostut¨ekk on alles. Sul ostja meiliaadress/ tel nr on alles? Saad teada, kas on sama inimene. Üldse ei imestaks, kui ta lihtsalt valetab. Kui selgub, et on sama inimene, siis lepiks kasvõi kohtumise kokku- laseks tal tulla seda kusagile näitama, ja siis vaataks, mis näo mutt kohale jõudes teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt see on nii võrd mure kui eetika küsimus.
Kui ma annan hinna alla, siis oma lapse arvelt, arvates, et ostja soovib odavamalt, sest ta väga soovib seda endale ja oma lapsele ja on õnnelik seda kasutades. Tegelikult nuiatakse mingi petujutuga hind odavamaks minu kaastunnet ära kasutades. keegi ei taha end tunda ärakasutatuna.

Petistest. käru mis tehti aasta 2006 mudelina, müüdi 2005 lõpus ja 2007-ks oli juba otsas, lisasid ka ei saanud enam osta, vot selline käru müüdi kuulutuses, et 2008a käru ja hind -soolane. Pettus täiega ju teadmatutele. Mul endal siiamaani see 2005 lõpus ostetud käru (3 last) ja heal juhul 300ga müüks, mitte üle 500ga, kuigi näeb hea välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga uuri, kas ostut¨ekk on alles. Sul ostja meiliaadress/ tel nr on alles? Saad teada, kas on sama inimene. Üldse ei imestaks, kui ta lihtsalt valetab. Kui selgub, et on sama inimene, siis lepiks kasvõi kohtumise kokku- laseks tal tulla seda kusagile näitama, ja siis vaataks, mis näo mutt kohale jõudes teeb. [/tsitaat]

Sellest olen aru saanud, et müüal on mitu teefoni nr ja mitu erinevat maili ja kasutajanime portaalides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.

Kas te käite pärast kontrollimas kuulutusi, et teate oma asja uuesti müügist? Mina elan põhimõttel, et kui olen midagi juba soetanud või müünud, siis pärast enam nende asjade hinda ei uuri. Pole mul vaja teada, et oleks saanud kallimalt või odavamalt.
Viitsid veel oma närve ja aega kulutada sellele detektiivitööle? Võta seda kui üht elu õppetundi ja tee oma järeldused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei peaks vist jh uurima 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et Sind lihtsalt häirib, et tema saab selle eest rohkem raha, kui Sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures ei härigi mind nii väga see raha asi. Kägu 16:47 kirjutas väga hästi :

Vaevalt see on nii võrd mure kui eetika küsimus.
Kui ma annan hinna alla, siis oma lapse arvelt, arvates, et ostja soovib odavamalt, sest ta väga soovib seda endale ja oma lapsele ja on õnnelik seda kasutades. Tegelikult nuiatakse mingi petujutuga hind odavamaks minu kaastunnet ära kasutades. keegi ei taha end tunda ärakasutatuna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa just ei müünud kuulutuse peale, et \”abivajav pere ostab odava vankri\”, siis ei ole midagi solvuda või vihastada.

Müük on müük, sina andsid omandiõiguse üle ja uus omanik teeb, mis tahab. Tean inimest, kes sellega teenib lapsega kodus olles vh-le lisaraha, et ostabki vankreid kokku. Peseb ja vuntsib üles ja seejärel müüb maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:35; 20.01 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on nõme jälle sedasi virisema tulla. Kui sa oled hinna alla andnud siis on ju su oma probleem. Ja kui oled maha müünud ei ole sul mitte mingit õigust kobiseda!!!
Loll saab kirikus ka peksa. Oma mure kui ei oska äri teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates on nõme jälle sedasi virisema tulla. Kui sa oled hinna alla andnud siis on ju su oma probleem. Ja kui oled maha müünud ei ole sul mitte mingit õigust kobiseda!!!
Loll saab kirikus ka peksa. Oma mure kui ei oska äri teha.[/tsitaat]

Sina kindlasti oledki see ostja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sain selle raha eest enda lapsele uue tutika vankri ja jäi veel raha järgigi 🙂 ….. Vaikselt vist kujutasin ette, et käru ostis endale pere, kellel pisike beebi tulemas ja et kärutavad sellega veel mitu last.[/tsitaat]

Oot, ju sa siis ise küsisid juba korralikku hinda, kui kasutatud vankri müügist said tutika osta ja raha jäi ülegi.

Kui keegi siin kirjutas, et pettusega hinna alla kauplemine on karistatav. Siis keegi sind ju ei petnud, kui see on puhtalt sinu ettekujutus, et vankri ostis lapsega pere. Võibolla isegi ostis lapsega pere, mis seal vahet on? Sina said oma hinna, ostja sai vankri. See, mida müüja vaikselt ette kujutab, ei muuda kuidagi seda, et ostja võib selle vankriga nüüd teha, mida tahab.

Korralik tingimine ja hinna alla kauplemine kastutatud asjade müügi juures on ju endastmõistetav. Eriti, kui küsitakse sellist hinda, mille eest uue tutika vankri saab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:35; 20.01 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega sellel müüjal pole käru veel müüdud, kui ütled, et müüki pandud. See, kas keegi soovib ka ja mis hinnaga lõpuks, selgub hiljem.

Ma ise ei ole peale lapse turvahälli midagi kunagi müünud, sest see on nii tüütu. Aga kui ostaks käru ja siis selguks, et see ei sobi, siis kindlasti üritaks maha müüa. Hinna paneks ka kallima, kui ise maksin. Et kauplemisruumi jääks. Lõppkokkuvõttes tahaks sama hinna saada, mis ise kulutasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla talle käru ei sobinud ja pani müüki tingimisvaruga, et lõppkokkuvõtteks saaks sulle makstud summa tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, ju sa siis ise küsisid juba korralikku hinda, kui kasutatud vankri müügist said tutika osta ja raha jäi ülegi.

Kui keegi siin kirjutas, et pettusega hinna alla kauplemine on karistatav. Siis keegi sind ju ei petnud, kui see on puhtalt sinu ettekujutus, et vankri ostis lapsega pere. Võibolla isegi ostis lapsega pere, mis seal vahet on? Sina said oma hinna, ostja sai vankri. See, mida müüja vaikselt ette kujutab, ei muuda kuidagi seda, et ostja võib selle vankriga nüüd teha, mida tahab.

Korralik tingimine ja hinna alla kauplemine kastutatud asjade müügi juures on ju endastmõistetav. Eriti, kui küsitakse sellist hinda, mille eest uue tutika vankri saab :)[/tsitaat]

Pool käru hinnast, mis ta uuena mul ostetud oli, on minu arust täiesti ok küsida. Ja nagu ma juba õtlesin oli tegemist tuntud ja tahetud firmaga ja mitte odava käruga. Siis jh selle raha eest sain tutika käru osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 14:09; 20.01 15:33; 20.01 16:35; 20.01 16:47; 20.01 17:00; 20.01 17:11; 20.01 19:11; 21.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ju müüsid selle hinnaga, ega keegi vägisi käest ära ei võtnud. Mis siin nüüd joriseda on? Kui auto müüd siis ju ka ei passi, et ostja sellega elu lõpuni kärutaks. Mis need titekaubad teistsugused on? Äri on äri ja kaup on kaup.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mind ka häiriks selline käitumine. Isegi kui tean, et paljud elavadki nii, et saaks aga iga asjaga äri teha ja vahelt teenida. Ja teangi, et jah äri selline ongi, aga ikka häiriks nagu sindki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidagi riivab ja ajab vihale, müüsin oma lapse käru maha ja see nüüd uuesti kallimalt müügis :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.