Esileht Pereelu ja suhted Kuidas

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Kuidas

Postitas:
Kägu

“Rikkur” tasub oma maja elektriarved osaühingu nime alt ja kannab firma kuludesse! Ja siis nutab, et aga riik kompenseerib elektrihinnatõusu ainult eraisikutele ???? ärigeenius.

Peab ikka väike maja olema, et seda kontorina saaks esitleda. Või mis loogikaga 300 m2 maja kulutused saaks kontorikuluks panna?

Mulle meeldis see osa hoopis, et lillepoodi peab ta kodukontorist. Ja kes siis lillepoega rikkaks pole saanud! Ammendamatu raha-allikas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka väike maja olema, et seda kontorina saaks esitleda. Või mis loogikaga 300 m2 maja kulutused saaks kontorikuluks panna? Mulle meeldis see osa hoopis, et lillepoodi peab ta kodukontorist. Ja kes siis lillepoega rikkaks pole saanud! Ammendamatu raha-allikas.

Ärge palun utreerige. Ma lillepoe tõin niisama näiteks. Oleks võinud ka viie autoga transpordifirma öelda. Mis te ikka tähti närite ja vaimuhaiguses süüdistate. Olge ikka ise ka normaalsed. Miks ei saa 300 ruudust maja kogu täiega kuludesse kirjutada? Ega siis keegi ühe objekti peale veearveid poolitama hakka. Et päeval tõmban oü kempsus vett, aga öösel eramajas. Kas nii ve? Ja prügi samuti eiteakuidas osadeks. Kõik kel kodukontor, nad ostavad lapse Büroomaailmas koolitarbed firma kontoritarvetesse. Keegi juba ammu enam ei arvesta mitu km tööasju sõideti, mitu km. firma Škodaga ämma matmas käidi. Kõik läheb ühte patta ning muuseas NB! ei too see skeemitamine mitte mingeid üüratuid kasumeid. Nii ongi ette nähtud, sest teisiti ei saa. Ei ole võimalik kontrollida. Kui riigil vaja, ta omakorda tõstab mingeid ettevõtlusmakse ja raha voolab riigipanka ojadena

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge palun utreerige. Ma lillepoe tõin niisama näiteks. Oleks võinud ka viie autoga transpordifirma öelda. Mis te ikka tähti närite ja vaimuhaiguses süüdistate. Olge ikka ise ka normaalsed. Miks ei saa 300 ruudust maja kogu täiega kuludesse kirjutada? Ega siis keegi ühe objekti peale veearveid poolitama hakka. Et päeval tõmban oü kempsus vett, aga öösel eramajas. Kas nii ve? Ja prügi samuti eiteakuidas osadeks.

Jah, ettevõtluse tarbeks lähevad kodukulud osaliselt, kui vaja. Loodan, et EMTA sind varsti külastab. Arvad, et pead oma vanamehe ja lapsekarjaga 300 ruuduses kodukontorit? Sa oled veel lollim, kui tundus. Tegelikult ilmselt vaimse häirega.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsimakse leping säärase asja peale, mis võib kordades muutuda, ainult rumal inime teeb seda. Niiviisi antakse arve esitajale piiramatu omavoli sinu rahakotis toimetada. Loomulikult saab iga asja peale püsimakse teha, see on siililegi selga. Minu jutt kägude kadedusest ilmus alles peale seda kui mitu kägu järjest olid mind “jubedaks ärikaks” jms nimetanud.

Ja seda sellepärast, et julgesin mainida oma kuumakse, mis mitme tuhandeni küündivad. Tuled oma vildakate viinamarjadega välja, aga seda ei viitsi lugeda, kes esimesena ülbitses. Ma saan aru küll. Paljudele kägudele laekub püsimakse eksilt ja seepärast nad seda maksesüsteemi kiidavad. Emal on näpud suhteliselt põhjas ja kui paarsada kindlal kuupäeval ei laeku siis lendab kogu pere finantsmajandus uppi. Võlausaldajad hakkavad süüdistama petturluses kuigi puudujääk tekkis hoopis eksi-poolsest altvedamisest

Ahahh, et nüüd on siis “siililegi selge, et iga asja peale saab püsimakse teha”? Oma esimeses kommentaaris ju kirjutad nii: “Kommunaalarved ei ole ju alati samas summas. Kuidas sa seda püsikorraldust siis ette kujutad? 

Huviringidega võib olla nii-ja-naa, võivad ka erineva olla või siis kui juba nagunii mingeid arveid vaja ise maksta, siis see ei ole mingi vaev nad määratud maksete alt välja otsida ja minama panna (tuleviku kuupäeval). ”

Ehk siis ega sa vist ise ka väga täpselt ei saa aru, mida suust välja ajad. Algul on aru saada, et kuuled esimest korda sellisest pangateenusest nagu “arved tasuvad end ise (ja vahet pole mis summas need on)” ja siis räägid tähtsa näoga, et on siililegi selge, et see on võimalik.

Sellele, et sa teemas kohe absoluutselt ei orienteeru, viitab ka see, et sinu arvates saab elatist maksta e-arve püsimakse lepingu alusel. No ei saa! E-arve püsimakse arveid saavad esitada vaid selle süsteemiga liitunud firmad oma klientidele. E-arve püsimakse lepinguga võivad arved olla iga kuu erineva suurusega. Aga mitte mingil juhul ei saa e-arve püsimakse lepingu alusel tasuda eraisikud-lapsevanemad elatist.

Mind huvitab jätkuvalt – kui arveid tasutakse e-arve püsimakse lepinguga, siis KES sobrab sinu raha asjades? Kas arve esitaja? Telefoni firma? Elektri firma? Gaasi firma? Või pank? Palun ütle konkreetselt, kes sinu rahas sobrab ja kirjelda ka kuidas see välja näeb!

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab jätkuvalt – kui arveid tasutakse e-arve püsimakse lepinguga, siis KES sobrab sinu raha asjades? Kas arve esitaja? Telefoni firma? Elektri firma? Gaasi firma? Või pank? Palun ütle konkreetselt, kes sinu rahas sobrab ja kirjelda ka kuidas see välja näeb!

See on see skisofreenik, kes käib igapäevaselt panga väljavõtet kontrollimas ning enamasti on pank ka salaja sealt raha vähemaks võtnud. Või vähemalt mõni pood. Koguaeg midagi toimub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis keegi ühe objekti peale veearveid poolitama hakka. Et päeval tõmban oü kempsus vett, aga öösel eramajas. Kas nii ve? Ja prügi samuti eiteakuidas osadeks. Kõik kel kodukontor, nad ostavad lapse Büroomaailmas koolitarbed firma kontoritarvetesse.

Kuidas, palun?
Aga loomulikult ei osta ma lapse koolitarbeid kontoritarvetesse, see oleks ju pettus. Mina ei ole pettur.

Mis puudutab vett, siis selle maksan muidugi eraisikuna. Just seetõttu, et ei saa kontorikuusid lahku lüüa, aga ega ma mingi pätt pole, et kõiki kontorikuludesse surada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju tal firma nii väike, et isehi maksuamet ei viitsi uurida.

Mina näitasin korteris ette toa, kus on nö firma kontor.  Kõik on eristatav eraelust, kui ehk wc, aga veearve just mind ei tapa eraisikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kel kodukontor, nad ostavad lapse Büroomaailmas koolitarbed firma kontoritarvetesse.

Väiksed sulid ja suured suured, tuleta ise meelde, kuidas see vanasõna oligi… meie magnaat oskab iga kirjaklambri pealt “kokku hoida” ja firma kuludesse kanda. Palju ruudulisi vihikuid su firmal ka aastas kulub, maksuametile ütled, et raamatupidaja kasutab? 😀

Pangavõhikule veel- arveid makstakse e-arve alusel, see on vana “otsekorraldus”, praegune e-arve püsimakseteenud, summa on see, mis e-arvelt tuleb. Eraisikult eraisikule saab ka vabalt püsimakset teha, see on püsikorraldus. määrad saaja, summa, kuupäeva ja iga kuu läheb kindel summa saajale, maksa siis “alimente”, oma krediitkaardikontole, ämmale või koerte varjupaigale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahahh, et nüüd on siis “siililegi selge, et iga asja peale saab püsimakse teha”? Oma esimeses kommentaaris ju kirjutad nii: “Kommunaalarved ei ole ju alati samas summas. Kuidas sa seda püsikorraldust siis ette kujutad? 

Huviringidega võib olla nii-ja-naa, võivad ka erineva olla või siis kui juba nagunii mingeid arveid vaja ise maksta, siis see ei ole mingi vaev nad määratud maksete alt välja otsida ja minama panna (tuleviku kuupäeval). ”

Ehk siis ega sa vist ise ka väga täpselt ei saa aru, mida suust välja ajad. Algul on aru saada, et kuuled esimest korda sellisest pangateenusest nagu “arved tasuvad end ise (ja vahet pole mis summas need on)” ja siis räägid tähtsa näoga, et on siililegi selge, et see on võimalik.

Kuule, ülbe Kägu!
See lõik, mida saa siin tsiteerid, on minu oma ja mina ei ole see Kägu, kes siin vahepeal lillepoodidest vm on jututstanud. Arvasin, et selgitasin juba eelnevalt ära, miks ma seda kirjutasin, aga sa ikka veel ei saanud aru. Ütlen siis lühidalt, uuesti – e-arve püsimakse lepingut ei saa kõigile teenusepakkujatele teha, (nt KÜ-d, huviringid). Samuti pole neile mõtet teha tavalist püsimaksekorraldust, sest, justnimelt, nende arvete summad muutuvad igakuiselt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav ja kindlasti väga tüütu. Seda tunnet ei saa eirata, see tuleb, on ja läheb. Kui sellest, et tema arved maksmata on, sulle ja ülejäänud perele mingit muret ei tule, siis pole ka isiklikult muretsemiseks põhjust.

Osadel inimestel on selline filosoofia, et ennem tuleb muud vajadused rahuldada ja alles siis arved/võlad maksta (mis on kellegi teise nö “mure”).

Liigne kohusetunne on selles mõttes natuke liiga ennastohverdav. Kui hoolid pangale maksmisest rohkem, kui nt lastele uue paari jalatseid või süüa osta, siis on prioriteedid natuke nihkes. Aga eks meile kõigile ole seda “kohusetundlikkust” söögi alla ja peale omal ajal surutud.

Ehk siis minu mõte – KUI sellest reaalselt sulle või muule perele probleeme ei teki – a la kapid tulevad uksetaha sinult või lähedastelt raha sisse nõudma, siis lase olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas