Esileht Pereelu ja suhted Kuidas?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas?

Postitas:

Olen käinud ühe mehega juba üsna pikalt, ja kõik sobib meil omavahel. Peale selle, et me ainult \”käime\”, ja mitte midagi enamat ei toimu. Olen vihjanud, et mida tulevik siis toob jne, aga ikka ei liigu asjad edasi. Kuidas veenda meest, et ta tahaks hakata minuga koos elama? Ootaksin temalt seda ettepanekut, aga seda ei ole siiamaani tulnud. Samas ma hästi ei viitsi temaga veel mitu aastat lihtsalt \”käia\”, tahaksin juba kooselu alustada. Kuidas siis teha nii, et ta hakkaks seda tahtma ja avaldaks selleks soovi? Samas teistel käib asi kiirelt ja lihtsalt, paljud sõbrannad on hakanud oma meestega koos elama juba paari kuuga. Seetõttu ma ei saagi aru, et kuidas mul see kõik nii kaua aega võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel eemalduksin pisut. Teeksin, nagu mul oleks kogu aeg palju tähtsamaid asju teha ja pole aega kokku saada. Ühesõnaga, las mees tunneb igatsust ja näeb, et sa pole iseenesestmõistetav ja koguaeg kättesaadav. Siis võib tal tekkida motivatsioon kokku kolida, et rohkem aega koos saaksite olla. Kui aga ei teki ja suhe vaibub, siis oligi määratud nii minema ja mida varem sa sellest teada said, seda parem. Siis ei jää oma elu selle nn käimise peale raiskama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:27; 05.09 14:16; 05.09 20:03; 06.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pole sa sel mehel ainuke.
Mehed on väga osavad varjama ja valetama. Mul endal juhtus just nii :(. Pärast vabandas, et ainult korterikaaslane, aga kodus miskipärast valetatakse, et ollakse tööl. Naine seal korteris usub ka.
Kahjuks sai liiga kaua koos käidud :(, raske on lahti lasta. Ei teagi mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt pole sa sel mehel ainuke.
Mehed on väga osavad varjama ja valetama. Mul endal juhtus just nii :(. Pärast vabandas, et ainult korterikaaslane, aga kodus miskipärast valetatakse, et ollakse tööl. Naine seal korteris usub ka.
Kahjuks sai liiga kaua koos käidud :(, raske on lahti lasta. Ei teagi mida teha.[/tsitaat]
selline asi paneb ikka kõvasti meestes pettuma… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:27; 05.09 14:16; 05.09 20:03; 06.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua on pikalt?

Mina oma mehega \”käisin\” pea aasta enne, kui koos elama hakkasime. Tegu oli lihtsalt tüübiga, kes tahtis oma valikus täiesti kindel olla enne, kui nii olulise sammu astub. Ja mina teadsin kogu aeg, et kui ta kord otsustab, siis kantakse mind kätel, ning nii ongi läinud.

Tagant järele ma vaatan sellele aastale suure nostalgiaga (ehkki siis tulid mitu korda käega löömise mõtted masendushetkedel peale), sest just nende kuudega ladusime oma suhtele väga tugeva vundamendi. Hiljem koos elades ei olegi enam väga suuri üllatusi ette tulnud, sest teadsin väga hästi, kellega kokku kolin.

Olete te kooselust rääkinud ja mis ta toob põhjenduseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on õigus käol 14:13, kelle meelest on suur tõenäosus, et sa pole ainuke.

Nimelt kodus on elukaaslane, kes ei tea asjast midagi! Ja sina oled üksnes läbi nussimiseks, vaheldusvariant.

Mees muudkui vabaneb spermakoormast siin ja seal, vaheldust kui palju, aga asjaosalised naised elavad pimedas teadmises ja usus, et nad on ainukesed.

Minu meelest naine, kes ei ela mehega koos ja laseb ennast tal
pikki aastaid keppida, on kõige ehedam libu tegelikult ja ülisuure tõenäosusega armukene enda teadmata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei pea kohe koosellu jooksma. Just nimelt, ei ole vaja. Niikaua kui mees ei ole etepanekut teinud, ei võtaks ma seda meest ka väga tõsiselt. Vaataks mujal ka ringi. Jah, tean, et sellisel idealistist armunud naisel on see raske, kuid siiski. Teatud asjades tasub kuulata elukogenumaid naisi. Kahju, et ma ise ei kuulanud omal ajal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka üks lugu sarnasel teemal. \”käisime\” 1.5 aastat peaaegu. helistasime iga päev, kohtusime peaaegu iga päev. kui ööd veetsime koos, siis tema juures. aga asi ei liikunud mitte kuskile.
kord sain sotid selgeks, et ta ikka suhtleb kõvasti erinevate naistega. otsib neid lausa erinevatest portaalidest. kui ma siis selgeks tegin, et ma ei taha olla mingi teine või seista järjekorras, siis vaat’ et pisar silmis ei rääkinud, et ma olen esimene (unustasin küsimata, palju minu järgi veel järjekorras on). saatuse tahtel kohusin enam-vähem samal ajal oma praeguse abikaasaga. viibisin tema kodus peale esimest korda peaaegu kõik ööd ja vähem kui kuu pärast olin sisse kolinud.
mõned kuud hiljem sain teada, et minu \”käimispeika\” saab isaks 🙂 tõenäoliselt oli üks daame ta orki tõmmanud samal ajal, kui ta veel leidis, et ma olen \”esimene\”. palju õnne neile. head käimist. lapsi ta veel kindlasti ei soovinud ja ta pidavat endiselt otsima omale meelelahutuseks järgmiseid daamesid kaasa arvatud kuskilt portaalidest.
loo moraal oli see, et enamasti on siiski mingi põhjus, kui mees väga pikalt tahab lihtsalt peika olla, aga see ei ole kndlasti reegel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis valu see on kohe koos elama hakata. Uskumatu – aasta, 1,5 aastat tundub siin inimestele nii-nii pikk aeg \”käimiseks\”.
Ahmige nüüd õhku, me käisime kolm aastat enne kokkukolimist. Ja uskumatu, aga olime ainukesed üksteisele (ööbisime üksteise juures, kõik nädalavahetused pikalt koos, reisid jmt). Ehk natuke teistlaadi tüübid tavapärasest, ei vaja 24/7 käehoidmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 16:24; 06.09 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

selline asi paneb ikka kõvasti meestes pettuma… :([/tsitaat]
Ja vabu ja vallalisi mehi ei taheta,kelle juurde võiks minna iga kell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mis valu see on kohe koos elama hakata. Uskumatu – aasta, 1,5 aastat tundub siin inimestele nii-nii pikk aeg \”käimiseks\”.
Ahmige nüüd õhku, me käisime kolm aastat enne kokkukolimist. Ja uskumatu, aga olime ainukesed üksteisele (ööbisime üksteise juures, kõik nädalavahetused pikalt koos, reisid jmt). Ehk natuke teistlaadi tüübid tavapärasest, ei vaja 24/7 käehoidmist.[/tsitaat]
See, et sina käisid 3 aastat, ei tähenda veel et te kokku jääte. Ma käisin näiteks 5 aastat ja see ei taganud õnnelikku abielu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:27; 05.09 14:16; 05.09 20:03; 06.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me \”käime\” juba neli aastat, õigemini vahelduva eduga juba 9a ja seda kogu aeg kaugsuhtes. Vahemaa on olnud 100-1500 km.

Praegu ma veel jõuan oodata. Mu kaaslasel on see probleem, et on üles kasvanud 300m2 maamajas, 2-toaline (esialgu) linnakorter on tema aju arvates enesetapp. Teoreetiliselt lubas lähiajal kolida, samas ta kolib juba 2a.

Eks ole näha. Tänu sellele, et mõlema elukorraldus on sellest kuust 180 kraadi muutunud, ei olegi võimalus eriliseks kohtumiseks v.a kokku kolimine. Ma natukene veel ootan. Meie puhul pole teiste naiste varianti vaja kahtlustada, väike küla, kuuleks juba ammu kui midagi tal toimuks – ämma käest ilmselt esimesena 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kägu 14:52 läks ikka täitsa pöördesse:)

Usun, et küsiti ikka NORMAALSETE suhete kohta. Meie oleme suhtes olnud 1 aasta. Oleme absoluutselt kogu töövälise aja koos ja sh muidugi kõik ööd, kas minu või tema pool. (seega jäi arusaamatuks, mis elukaaslast sa kellelegi pähe määrisid siin)
Aga jah, oleksin ka valmis kokkukolimiseks. Teemaalgataja pole ka maininud, kas teil on mõlemal oma korterid, mida tuleb müüa. Või mõtlesid lihtsalt mehe juurde kolida või kuidas? Mis tingimustes sa ise elad praegu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See, et sina käisid 3 aastat, ei tähenda veel et te kokku jääte. Ma käisin näiteks 5 aastat ja see ei taganud õnnelikku abielu. [/tsitaat]

Nojah, me oleme 14 aastat koos olnud, siiani pole lahkuminekust märke.
Ja ma polegi väitnud, et pikk käimine tagab õnneliku kooselu, ma lihtsalt ei saa aru, miks kolitakse nii tihti peale paarikuust tutvust kokku? Kas nooremana tahetakse seda kiiremini teha? Me olime 26 ja 34, kui tutvusime, mõlemal lühemad kooselud juba seljataga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 16:24; 06.09 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimestel alles mured. No kui tahad koos elama hakata, siis ütledki talle nii. Kui tema ei taha, siis mõtlete koos, mis edasi.
Inimesed on erinevad. Ma hullult tahaks endale peikat, kellega saaks \”käia\”. Ei taha kokku kolida ega koos elada. Tahaks vahest rahu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nojah, me oleme 14 aastat koos olnud, siiani pole lahkuminekust märke.
Ja ma polegi väitnud, et pikk käimine tagab õnneliku kooselu, ma lihtsalt ei saa aru, miks kolitakse nii tihti peale paarikuust tutvust kokku? Kas nooremana tahetakse seda kiiremini teha? Me olime 26 ja 34, kui tutvusime, mõlemal lühemad kooselud juba seljataga.[/tsitaat]

Mina olen see, kes 5 aastat nö käis. Koos olime 20 aastat kokku (abielus 15) ja läksime ikkagi lahku. Ma tahan öelda seda, et praegu üksikuna ja elukogenuna teeksin kokku kolimise otsuse kindlasti kiiremini, kui nooremana. Arvan, et 6 kuud kuni aasta on piisavalt pikk aeg käimiseks minu vanuses inimesele, kui on täpselt see õige tunne teise inimese suhtes ja mõlemal varasemates suhetes sarved maha joostud. Kui mitte, siis võib ju mõnda aega veel edasi tiksuda ja vaadata kas saab asja. Tahaks ikka leida head ja stabiilset kaaslast ülejäänud eluks, kes otsib ja soovib sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:27; 05.09 14:16; 05.09 20:03; 06.09 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on üldse väga naljakas arutleda teemal, milline on selline universaalne paras käimisperiood, peale mida võiks kokku kolida :). Et kõik ok suhted PEAVAD mingil hetkel kulimneeruma kooseluga (eriti jube on veel see, et paljude jaoks samastub see kohe pereeluga, paljude jaoks aga mitte ja omavahel sellest ju ei räägita ka, millised täpsemalt kellegi ootused), olenemata sellest, kui vana on inimene või millises kohas oma elus.

Selle olukorra selgitamiseks on aga tõesti palju variante, näiteks:

Tegemist on aumehega, kellel pole plaani veel 10 aastat kellegagi perekonda luua ja niisiis ei hakka ta kedagi selles osas ka petma. Ta ei ole veel päris pereeluks valmis ja mingit poolkõva varianti ka ei soovi ja see ei tähenda veel, et tal kindlasti teisi vähem või rohkem sinusuguseid sõbrannasid oleks. Mina käisin samuti kahekümnendate eluaastate alguses, isegi päris pikalt, aga kellegagi kodu ma küll mängima ei tahtnud hakata;

Ta tegelikult sooviks neid ülalnimetatud variante, aga sina ei ole see õige;

Tegemist on mehega, kellel veel naisi;
Jne.

Lahendus algab sellest, et sa mõtled enda jaoks täpselt läbi, mida sa soovid ning siis tegutsed.
Kui jõuad sisemise veendumuseni, et tegelikult oled nõus natuke veel ootama, siis oota ja leia viis sellistel tulevikuteemadel delikaatselt vestlust alustada. Kui ta aga seda teemat veendunult väldib, siis see on sulle ju juba tegelikult iseenesest vastuse eest. Siis võid ju seda eemaldumise nippi proovida, äkki hakkab järele mõtlema ja uurib, mis toimub. Mina isiklikult aga räägiks lihtsalt suu puhtaks. Et sina oled oma elus sellises kohas, et soovid juba vaikselt hakata paikseks jääma ja kellegagi päris ühist elu looma hakata. Et loodad väga, et see inimene võiks olla tema, aga kui ei, siis ei. Sest ega kui te oletegi selles osas lihtsalt väga erinevates kohtades oma elus, siis tuleks see teema igal juhul selgeks arutada ja laiali minna, või teha plaan, kuidas ühiselt edasi… nii et see teile mõlemale sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja vabu ja vallalisi mehi ei taheta,kelle juurde võiks minna iga kell.[/tsitaat]

sa siis ei tea, et naised tahavad ellu intriige, põnevust ja muud särki-värki..sina pakud rutiinset elu, kus põnevus puudub. aga millal sina aru saad, et sa ei ole millestki oluliselt ilma jäänud?

võta kass, see püüab vähemalt hiiri ja sööb vähe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.