Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aidata uuel mehel eksmehest üle saada?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuidas aidata uuel mehel eksmehest üle saada?

Postitas:

Kuigi uus mees enam ammu uus ei ole, peagi 10 aastat koos. Lugu järgnev, nii kui peres on sõnelus, hakkab mind eksmehe juurde tagasi saatma. Küll on tal ees, et eksmees me ühisesse koju elama jäi jne.
Täna lausa ütlesin mehele, et küll ta on tubli mees, sest tema ainsana peab mu endist meest ikka meeles. Mul endal ausõna pole meeleski enam. Kõigil elu ammu edasi läinud igas mõttes.

Seega palun ideid. Kas tutvustada neid lõpuks üksteisele otse? Teha uue mehe poolt eksile kingitus? Lasta uuel mehel eksi nimega õhupalle taevasse lennutada või mis selle lapsiku asjaga tehagi?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma pealkirja järgi arvasin, et see on palju huvitavam teema.

+44
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma pealkirja järgi arvasin, et see on palju huvitavam teema.

Sama siin. Aga eks see ole tagantjärgi tarkus, et alati ei tasu kõike välja rääkida oma endistest suhetest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkab mind eksmehe juurde tagasi saatma.

Lihtsalt küsi, tüli väliselt, et kas ta ei soovi enam sinuga koos elada ja sellega peaks aasi lõppema.
Mehe sõna vms ehk ikka kehtib tema puhul?
Kui ei soovi, siis tead sina ka kuidas edasi talitada, sest niimoodi teadmatuses kõõluda ju pole mõtet.
Kooselu toimib siis, kui mõlemad seda siiralt soovivad ja oma soove ka välja näitavad.

Ajaaa, nüüd on taas see kinnisvara teema, et kui lahku lähete, siis pead sina hakkama astuma….

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 07:41; 13.08 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt küsi, tüli väliselt, et kas ta ei soovi enam sinuga koos elada ja sellega peaks aasi lõppema.

Kas teil muid sellised nõuanded endal ka toimivad? Tüli väliselt küsimine ei tekita tüli algust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, mis “üle saamisest” sa siin räägid? Mees tahab sulle pahasti öelda lihtsalt neis tülides ja on leidnud enda arust ägeda viisi. Kindlasti parem kui litsiks sõimamine, aga tülitseda saaks muidugi palju täiskasvanulikumalt.
Sinul pole siin midagi muud teha kui oma ükskõiksust välja näidata selliste tobedate ütluste vastu. Kui siin meest “aitama” hakkad, annab see talle vaid hoogu juurde, saab aru, et on mõjuva relva leidnud. Ignoreeri.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on su mehel ka mõni eks kuskil. Saada ta siis ka oma eksite juurde tagasi või soovita uus naine otsida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt küsi, tüli väliselt, et kas ta ei soovi enam sinuga koos elada ja sellega peaks aasi lõppema.

Kas teil muid sellised nõuanded endal ka toimivad? Tüli väliselt küsimine ei tekita tüli algust?

Loomulikult tekitab, see soovitaja tahab lihtsalt targutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahab ka eksi staatust saavutada aga välja ei julge seda veel öelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju juba ööeldud. Oma poolt lisan, et mehel vist probleem rahadega ja see fakt, et seda on kuskilt olemas sinu endisse suhtes ajab teda keema. Kui eksin, siis tõesti tahab solvada kuna kas armukade või soov iga hinnaga jääda peale, et tema on boss teie tülides, mis loomulikult ei õigusta tema viisi end väljendada. Nõu – kui veel ütleb siis otse ka küsida rahulikult: kas sa ei taha mind? kas loobud minust? Palun tõlgenda oma öeldu sõnu, mis paneb sind nii rääkima jne. Edu!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te elate selliste meestega, kes teid kodust välja ajavad? See ei ole normaalne käitumine. Asi ei ole eksmehes, sellised leiavad mingi muu ja uue põhjuse etteheideteks. Sõbranna eksmees süüdistas sõbrannat mingi keskkooli aegse armusuhte pärast, seda veel ajal, kui ta oma meest ei tundnudki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah.. nagu isegi ütlesid-lapsik! Minu eks saatis mind varem millegipärast tüli käigus Lasnamäele ja mina saatsin ta pimedasse kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil muid sellised nõuanded endal ka toimivad? Tüli väliselt küsimine ei tekita tüli algust?

Mis “tüli algust” sul mingi ürgnaiselik küsimus, “kas sa armastad mind” võiks tekitada?
Kas sinu mehes tekitaks?
Naised on tuhat aastat selliseid asju küsinud.
Viikingite eellastest kuni Viimse reliikviani (“mis meist saab?”) välja ja raske uskuda, et isegi sinu Aadugi nüüd selle peale märatsema hakkaks…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 07:41; 13.08 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool juttu on ilmselt rääkimata või siis sa ei oska ise seoseid näha.

Miks meest eks häirib? Meestel tavaliselt on hierarhia oluline. Kas eksmees on mingil põhjusel kasvõi ajutiselt praegusest mehest prioriteetsem olnud või on vana suhte lõpetamine jäänud uue suhte algusaega, et mehes konkurentsitunne tekkis? Kui 10 aastaga pole need tülid maha käinud, siis olete mehega jätnud mingid jutud lõpuni rääkimata ja mingitele probleemidele lahendused leidmata. Kas oled juhtumisi iseloomult konfliktivältija, kes asjade ausalt ja valusalt selgeksrääkimist pelgab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka inimestel hobuse kannatus. Ma räägiks asjad selgeks-ühe korra. Miks ta seda teeb jne. Järgneval korral lööks rusika lauale ja ütleks, et kui ühe korra see veel peaks korduma-on kõik. Ja nii teekski. Milleks ma pean mingit terrorit ja vaimset vägivalda oma kodus taluma?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle, et eks pole enam meeleski, aga samas tahad oma praegust meest eksiga tuttavaks teha või sundida teda eksile kingitust tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aidata uuel mehel eksmehest üle saada?