Esileht Pereelu ja suhted Kuidas algatada seksi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Kuidas algatada seksi?

Postitas:

Naisena olen nüüd selle küsimuse ees. Siiani on kuidagi asjad iseenesest läinud – armunud olles tahad niikuinii teise lähedal olla ja üks asi viib teiseni. Nüüd on juba pikk kooselu, lapsed ja argipäev on elud viinud rutiini. Ei aita ka see, et väiksem laps veel meie toas magab.
Mees pole kunagi olnud eriline “rabaja”, ega ka sõnades oma romantilisi tundeid mulle väljendanud. Siiani on alati tema algatanud, mu kaissu võtnud ja silitama hakanud. Nüüd aga ei tee ta seda enam ja mina ei oska ka. Ühelt poolt tunnen, et kui tema ei algata, siis tema ei taha ja kuidas ma hakkan vastu tema tahtmist…? Sest ma ju ootan temalt minu rahuldamist – aga kui ta ei taha? Kui mina olen ka kuidagi aktiivsem olnud, siis jääb nagu eelmäng vahele ja asi liigub üsna kiiresti vahekorrani, mis tähendab, et mina ei saa sellest mitte midagi ja kuna mees on oma osa saanud, siis järgnevad kuu aega pole mul tema poolt mingit lähenemist oodata.

Tunnen, et oleme üksteisest emotsionaalselt kaugenenud. Elame koos, koristame, teenindame lapsi, jagame logistikat, majandame jne. Aga koos kahekesi ei tee midagi toredat. Juba ammu tunnen, et tahaksin magamistoast üldse välja kolida, sest mis on mõte seal magamisel, kui see mind ainult frustreerib? Olen veel seal, sest lapse voodi on ka ja temal on mind õhtul vaja.

Tunnen ennast üksikuna. Ometigi olen iga päev ümbritsetud inimestest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul täpselt sama probleem ja mure. Elanud koos 14.a, magame koos ühes voodis, võtame kaissu, aga ei seksi enam päris kaua juba. Tahaks mõnda nõuannet..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen siin probleemi selles, et mees ei oska sind õigesti üles kütta, et sul üldse tekiks soov seksida või seda algatada (mis aga ei tähenda, et sa seksi ei tahaks). Juba eos tead, et sa jääd õigest rahuldusest ilma. Kui ise algatad, siis mees saab kiiresti enda osa kätte, vaevumata sind rahuldama. Ega variante palju pole. Eks see rääkides tuleb. Süda rindu ja ilma süüdistuste ning nõudmistet vestlema. Ilmselt on mehel ka trots sees, et sinult algatust ei tule. Nokk kinni sabal lahti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 29.02 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt voodis lebades võtad tal ümbert kinni ja hakkad silitama või kui ta selili on, siis selles asendis natuke silitad strateegilisi kohti. Kui vedu võtab – no ja üldiselt küll võtab, siis liigute edasi. Pole nagu mingi raketiteadus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati aitab ka seksikas jutt, et mida sa kavatsed nüüd ette võtta ja siis aga käed käima ning küll vedu võetakse. Jaksu! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, mul sama teema. Raseduse lõpus ja peale lapse sündi tekkis väike paus ja imetamise ajal oli mul üldse libiido kuidagi täitsa maas ja nüüd kui laps 1a3k, ei oskagi nagu enam kuidagi…. Pean vist kõik oma sekspesud üles otsima kapi nurkadest, mida varem sai ikka sagedmaini kasutatud. Mul tunne, et nii on kõige lihtsam, lihtsalt üks hetk kui laps magab, vannitoast sekspesus elutuppa astuda ja küll siis mees juba edasi ohjad enda kätte võtab 😀

Mõnikord olen otse öelnud mehele, et “ma tahan seksida” 😀 Aga tõesti,s ellist romantilist kirgliku seksi algatamist, nagu armumise faasis oli, ei oskagi enam. Siis oli kõik kuidagi nii loomulik – nüüd tundub kuidagi imelik teleka ees järsku mehele kätt püksi ajada 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:01; 27.01 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu. Mis mehed teil küll on? Või olete ise jäised eesti naised…

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Psühholoogide jutu järgi on see suurim probleem, kui inimene tunneb ennast üksikuna, kuigi palju inimesi on tema ümber.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu. Mis mehed teil küll on? Või olete ise jäised eesti naised…

Probleem ei olegi ju selles, et mehed ei algataks. Vaid naised ise ei oska enam. Võibolla sina ei ole kogenud sünnitusjärgset libiidolangust, kus tõesti ei tahagi seksida, ei viitsi jne ja lihtsalt “kohusetundest”, et intiimsus täiesti ära ei kaoks. Ja hiljem kui juba tahaks jälle, siis ei oskagi enam kuskilt otsast alata… Kui sina pole sellises olukorras olnud, palju õnne, aga paljudel naistel on see peale lastesaamist paratamatu – ja sa ei saa tõesti selles osas midagi ette võtta, kui nii tunned.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:01; 27.01 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena olen nüüd selle küsimuse ees. Siiani on kuidagi asjad iseenesest läinud – armunud olles tahad niikuinii teise lähedal olla ja üks asi viib teiseni. Nüüd on juba pikk kooselu, lapsed ja argipäev on elud viinud rutiini. Ei aita ka see, et väiksem laps veel meie toas magab.

Juba ammu tunnen, et tahaksin magamistoast üldse välja kolida, sest mis on mõte seal magamisel, kui see mind ainult frustreerib? Olen veel seal, sest lapse voodi on ka ja temal on mind õhtul vaja.

Sorri, et ma nüüd niimoodi küsin, aga: kas sa oled kõvasti pea peale kukkunud või olid juba sündides selline … taipamatu??? Sa ju ütled mitu korda ise oma vastuse ära, ja siis ikka plagistad silmaluuke: ei tea küll jah miks?

Sellega, et laps magab teie toas, teedki sa ju ise korvamatut kahju oma suhtele! Lapse hoidmine vanemate magamistoas on tüüpiline naiste viis enda ja mehe vahele müür püstitada, näiliselt nii õilsa ettekäändega “laps vajab mind”. Kas sa tõesti kujutad ette, et mees tahaks mingit spontaanset seksi alustada või sind kasvõi kaisus hoida ja silitada, kui laps on sealsamas (laps kasvab ka kogu aeg suuremaks)?

Mitte SINA ei pea toast välja kolima, vaid LAPS peab lõpuks ometi välja kolima. See on parem nii lapsele kui teile paarina. Kui sa tegelikult tahaksid, siis leiaksid ilusasti viisi et laps ära harjutada – kõik on leidnud, kes on tahtnud, on vaja lihtsalt piisavalt nippe ja väga palju püsivust. Samas toas magava lapse puhul saab paarisuhe normaalseks jääda ainult aseksuaalide puhul.

Ma ei viitsi siin pikemalt vahutada, aga no anna abi, kas tõesti selle lihtsa asja peale on nii raske tulla?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele
ei ole see laps alati süüdi midagi
kui on mees ja naine, kes mõlemad tahavad, ei loe laps ega keegi!
mina saan teemaalgatajast väga hästi aru kahjuks 🙁 ja meil ei ole mina ise veel kunagi pidur olnud :(((
ja paraku arvamus, et aga jalutad sekspesus sisse ja mees kohe tahab …. kui pole kaua aega midagi toimunud, ei ta taha midagi, ka temal on täpselt sama raske alustada
nagu siin just üks ütles: stiilis hakka kätt püksi ajama – justnimelt, nii mehaaniliseks kisub see alustamine, et ei tahagi alustada :((( tahaks ikka spontaansust
kahjuks ei oska teemeelgatajat kuidagi aidata, äkki kellelgi targemal tuleb häid ideid
eriti teretulnud oleks nende omad, kellel sellised madalseisud edukalt läbielatud
kes ise pole kogenud, see ei saagi aru asjast paraku 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 16:52; 27.01 18:39; 02.02 20:29; 02.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikaajalises suhtes, laste ja majapidamise möllus, kaob särts ära ja pole särtsu, pole seksi. rutiin seksis on ka tapja. alustama peaksid hoopis kaugemalt kui voodist. seal (mitte)toimuv on ülejäänud mehe-naise suhte peegeldus. hea oleks, kui te saaksite mehega sellel teemal täitsa tõsiselt vestelda – tema probleemid võivad olla sinu jaoks täitsa üllatavad ja tema jaoks sinu probleemid sama moodi. kui temast vestlejat ei ole, siis sul tuleb (nagunii tuleb) selgeks õppida peen mehe pea segi ajamise mäng. mine otsi kirjandust. internetis on palju materjali, raamatukogudes on üht-teist ka eesti keeles.

tead see teema oleks võinud olla minu kirjutatud… pool aastat tagasi. mina pole mitte kunagi tulnud selle peale, et seks ja suhe üleüldse on samamoodi asi, mille eest tuleb ekstra hoolt kanda. nüüd siis tean. kohe väga tean.
tegutsema asuda soovitan ruttu – mitte homme, peale palgapäeva või siis kui laps on saanud 2… kohe!

/täna nimeta/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, ei oska ise meest silitama hakata või muud moodi kutsuvalt käituda? Oh aegu. Alusta mõtlemisest, et mees ei pea Sind rahuldama. Muidu kukubki nii välja, et naine on meritäht ja mees peab kogu töö ära tegema. See, et Sa rahulduse saad on koostöö ja Sa ise pead täpselt sama palju selle nimel pingutama. Lebada ja oodata, et mees töö ära teeks, set muidu jääb eelmäng vahele, kui naine aktiivsem on…ma ka mehe asemel ei tahaks seksida enam 😀
Ole siis kauem aktiivsem, ära lase teda kohe akti sooritama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, ei oska ise meest silitama hakata või muud moodi kutsuvalt käituda? Oh aegu.

Loomulikult võib hakata silitama ja “muud moodi kutsuvalt käituda”, aga kui endalegi on selline algatamine üle pika aja kuidagi sunnitud (ei hakka ju lambist pööraseks), siis oled ise ebakindel.
Mees on ka ebakindel ja ka ei hakka paugust selle paari silituse peale kohe aktiivselt pihta, st tema poolt ei tule koheselt, sekunditega nö “tormilist rohelist tuld” – selle aja peale naine on juba solvunud, sest ei tea, kas on halb aeg või paha tuju või midagi muud ja edasi on veelgi raskem jätkata silitamist ja “muud moodi kutsuvalt käitumist”. Naine tunneb end lõpuks alandatult.
Ehk peaks tõesti sellest kõigest enne omavahel rääkima, et kuidas neist kohmetutest situatsioonidest ühiselt ja solvumata üle saada. Asjad saavad alguse ikka peast kõigepealt.
Aga see on ju eriti raske 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 16:52; 27.01 18:39; 02.02 20:29; 02.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te naised elate oma elu keeruliseks. Mehel on vaja võtta püksilukk lahti, riist välja ja suuseks. Tahaks näha meest, kes vedu ei võta. Mees on sellest väga meelitatud ja küll ta teinekord ise algatab. Kes arvab, et uih ja aih ja nii ei sobi ja mina ei tee – eks jääge siis ootama. Ja see jutt, et miks mina ja miks mitte tema – asjad tuleb võtta enda kätte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:47; 02.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mehed on selle probleemi ees kogu aeg. Selle on tekitanud naised, kes ise kunagi ei algata seksi ja seega mees peab moosima. Proovid siis nüüd meeste kingad ära. Kuidas on?

2. Igaüks võiks oma rahulduse eest vähemalt osaliselt vastutada ise. See ei tähenda mitte vastastikust masturbeerimist, vaid seda, et ei kardeta märku anda, mis ennast erutab ja tegutsetakse aktiivselt selle jaoks.

3. Lapse kohta juba räägiti ülal.

4. Algatamisest nii palju, et kenas pesus, sukkades ringijalutamine ei ole seksi algatamine. (Tõsi, ega ta paha ei tee muidugi.) Jutt, et “ei tea, kas täna seksime ka” ei ole seksi algatamine. (Jutt, et “ma tahan täna seksida” juba mõnevõrra on.) Kõik, mis nõuab eeskätt mehe aktiivset tegevust/otsustamist ja naise passiivsust selleks, et seks algaks, ei ole naisepoolne algatamine.
Kui mehed õhtuti piirduks vingetes alkarites ringijalutamisega, oleks pooled lapsed olemata.
Algatamine on see, kui nt. istuda mehele otsa, silitada aktiivselt vms, sedasi, et on üheselt selge, et naine on seksist huvitatud ja tegutseb selle heaks.
Kui otsekohe ei tule mingit reaktsiooni, ei tähenda see, et ei peaks ühel või teisel viisil edasi tegutsema. Teistpidi vaadates, naised ju küll kohe “vedu ei võta”, kui mees märku annab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 21:42; 02.02 19:58; 29.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on samasugune. Põhimõttelislet magab ta kaks nädalat õhtuti teleka ees, ilma kordagi seksile mõtlemata. Kui ma seksida tahan, pean teda ise üles ärgitama. Silitamisele ta ei reageeri. Põhimõtteliselt ta teatas, et tema saab vihjest aru siis, kui ma kohe käe ta suguorganitele asetan ja need püksist välja võtan, muidu ta ei pane tähelegi, et teda puudutan. Otsene jutt, et ma tahan seksida, aitab ka. Saan su frustratsioonist aru. Seks ilma vastaspoole huvita ei ole peaaegu üldse nauditav, naised teatavasti vajavad korralikuks orgasmiks seda tunnet, et teine tõepoolest sind ihaldab, eelmängu. Vahel siis ma tõstatan jälle teemat, siis ta korra-kaks pingutab ja edasi läheb kõik vanaviisi. Kusjuures ma ei ole sugugi mingi käest lastud näss, olen 30-ndates kaunis naine. Mees on veidi üle 40. Mina ise võtan kohe vedu, alati, ükskõik kui väsinud ma ka ei ole. Üldiselt mina enamasti algatangi, aga siis lõpuks tekib masendus ja mõtled, et ootaks nüüd, millal siis mehel päriselt minu vastu huvi endal tekib… no võibki ootama jääda. Enesekindlusele mõjub selline asi hästi laastavalt. Minu mees ei armasta ka suuseksi, ta tunneb end ebamugavalt ja mulle jääb mulje, et ta üldse ei naudi seda, üldse igasugused minupoolsed püüdlused seksi talle nauditavamaks teha, ei tundu mingit tulemust andvat ja vestelda ta ka sel teemal väga ei taha, tahab traditsioonilist lihtsat seksi ja seda üliharva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 08:22; 02.02 21:48; 04.02 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud nii, et paitan mehe kõhtu ja liigun sujuvalt aluspükste peale ning toimetan kuniks tal väikemees lahinguvalmis. Siis ütlen talle, et nüüd võtan püksid jalast. Siis iseasi, kas olen tema peal või külili vms. Kui mees liiga kiirelt lõpetab, siis korda seda igal õhtul, kuniks ta kestab kauem.

Kui seksite harva, siis mees jõuabki kiirelt lõppu ning sinule ei teki korralikku rahuldust. Ja isegi kui mehele võib selline sinupoolne initsiatiiv tunduda veider vms., siis ikkagi tekitab see teis suuremat lähedust, kui omaette unenägudes nohiseda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena olen nüüd selle küsimuse ees. Siiani on kuidagi asjad iseenesest läinud – armunud olles tahad niikuinii teise lähedal olla ja üks asi viib teiseni. Nüüd on juba pikk kooselu, lapsed ja argipäev on elud viinud rutiini. Ei aita ka see, et väiksem laps veel meie toas magab.

Juba ammu tunnen, et tahaksin magamistoast üldse välja kolida, sest mis on mõte seal magamisel, kui see mind ainult frustreerib? Olen veel seal, sest lapse voodi on ka ja temal on mind õhtul vaja.

Sorri, et ma nüüd niimoodi küsin, aga: kas sa oled kõvasti pea peale kukkunud või olid juba sündides selline … taipamatu??? Sa ju ütled mitu korda ise oma vastuse ära, ja siis ikka plagistad silmaluuke: ei tea küll jah miks?

Sellega, et laps magab teie toas, teedki sa ju ise korvamatut kahju oma suhtele! Lapse hoidmine vanemate magamistoas on tüüpiline naiste viis enda ja mehe vahele müür püstitada, näiliselt nii õilsa ettekäändega “laps vajab mind”. Kas sa tõesti kujutad ette, et mees tahaks mingit spontaanset seksi alustada või sind kasvõi kaisus hoida ja silitada, kui laps on sealsamas (laps kasvab ka kogu aeg suuremaks)?

Mitte SINA ei pea toast välja kolima, vaid LAPS peab lõpuks ometi välja kolima. See on parem nii lapsele kui teile paarina. Kui sa tegelikult tahaksid, siis leiaksid ilusasti viisi et laps ära harjutada – kõik on leidnud, kes on tahtnud, on vaja lihtsalt piisavalt nippe ja väga palju püsivust. Samas toas magava lapse puhul saab paarisuhe normaalseks jääda ainult aseksuaalide puhul.

Ma ei viitsi siin pikemalt vahutada, aga no anna abi, kas tõesti selle lihtsa asja peale on nii raske tulla?

Ei ole üldse nõus selle väitega, et laps samas toas saab magada vaid aseksuaalidel. Meil on hetkel selline olukord, et meie kaks last (3 a ja 1 a) magavad meiega samas voodis lausa ja ilmselt teevad seda veel mõnda aega kuni saame suurema elamise ja lapsed ise ka tahavad oma tuppa kolida. Me ei seksi küll iga päev, aga 1-3 korda nädalas küll. Aga mitte laste kõrval magamistoas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see mees, kellest teema algataja räägib. Ma räägin kuidas see läheb.
Alguses see, et voodielu on ainult minu initsiatiiv, ei häiri.
Aja möödudes aga märkan, et minuga ei otsita mingit füüsilist kontakti.
Siis märkan et seda hakatakse lausa vältima.
Tasapisi hakkan tundma ennast mingi perverdi või vägistajana, kes tahab midagi millele partner allub kui “no hea küll”
Ja siis ühel päeval see juhtub. Nüüd ei taha ka mina. Ja siis, alles siis algab partneril paanika. Aga on hilja.
Ja seda enam tagasi ei keera. Tekivad uued suhted sellega, kes päriselt ise ka minu vastu huvi tunneb. Ja ongi etapp elus möödas, sest mingi ülemõtleja ei julenud ise kätt püksi ajada.

Lisatud: loodan et kõik mehed kes naisele romantilist õhtut ei korralda ja kõik naised kes meest ise kest argipäeva kasvõi pesumasina najal rabatud ei saa, loevad seda. Sest see ju ei kehti ainult meeste puhul ma kujutan ette.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see mees, kellest teema algataja räägib. Ma räägin kuidas see läheb.
Alguses see, et voodielu on ainult minu initsiatiiv, ei häiri.
Aja möödudes aga märkan, et minuga ei otsita mingit füüsilist kontakti.
Siis märkan et seda hakatakse lausa vältima.
Tasapisi hakkan tundma ennast mingi perverdi või vägistajana, kes tahab midagi millele partner allub kui “no hea küll”
Ja siis ühel päeval see juhtub. Nüüd ei taha ka mina. Ja siis, alles siis algab partneril paanika. Aga on hilja.
Ja seda enam tagasi ei keera. Tekivad uued suhted sellega, kes päriselt ise ka minu vastu huvi tunneb. Ja ongi etapp elus möödas, sest mingi ülemõtleja ei julenud ise kätt püksi ajada.

100% tõde!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 21:42; 02.02 19:58; 29.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see mees, kellest teema algataja räägib. Ma räägin kuidas see läheb.
Alguses see, et voodielu on ainult minu initsiatiiv, ei häiri.
Aja möödudes aga märkan, et minuga ei otsita mingit füüsilist kontakti.
Siis märkan et seda hakatakse lausa vältima.
Tasapisi hakkan tundma ennast mingi perverdi või vägistajana, kes tahab midagi millele partner allub kui “no hea küll”
Ja siis ühel päeval see juhtub. Nüüd ei taha ka mina. Ja siis, alles siis algab partneril paanika. Aga on hilja.
Ja seda enam tagasi ei keera. Tekivad uued suhted sellega, kes päriselt ise ka minu vastu huvi tunneb. Ja ongi etapp elus möödas, sest mingi ülemõtleja ei julenud ise kätt püksi ajada.

100% tõde!

Ettevaatust selle tõega, ajate siin asjata mõned naised paanikasse, kelle meestel on hoopis teised põhjused!
Teemaalgatajal võib tõesti niisugune mees olla, kuid näiteks minu mehe puhul minu keeldumine pole iial põhjus olnud! Ma lihtsalt ei keeldu mitte kunagi, kuna seksi sagedus on nii harv, et see pole mõeldav! Ise olen algatanud, aga tihti on olnud mees liiga väsinud, vales tujus või kes teab mis veel ja lõpuks enam ise ei algata, kuna see on liiga alandav ja enam ei taha “eemaletõugatud” saada.

Samas ma ei mõista neid mehi, kes lähevad “uusi suhteid tekitama sellega, kes päriselt ise ka minu vastu huvi tunneb”. Kas enne oma naisega ikka rääkisite? Üldse mingit TÕSIST katset tegite olukorda selgitada ja püüda ühiselt lahendusi leida või lihtsalt ootasite, millal naisel lambist tuju tagasi tuleb ja kuna õigeks hetkeks ei tulnud, siis jooksite uue juurde?
Ei tundu just PAARIsuhte moodi. Arusaadav, kui on solvutud ja puha, ongi raske (minagi olen oma mehe peale solvunud ja temas pettunud), aga siis on see alus olukorda lahendama asuda, mitte minema jalutada. Aga mehed vist on ja sellised minema jalutajad, kardavad probleeme lahata :(. Muidu oleks minu meeski juba ju ammu teema üles võtnud, aga ei, vaja on pea liiva alla pista nagu jaanalind ja justnimelt OODATA, millal ISEENESEST asi paraneb, no küll on loogiline ja edasiviiv :(.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 16:52; 27.01 18:39; 02.02 20:29; 02.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% tõde!

No meie peres olen alati mina see algataja olnud… paraku… ja see tõde võib paraku ühel hetkel hoopis mu mehele vastu vaadata. Minul on ka see lugu, et ma pole mitte kunagi seksist keeldunud, mitte kunagi (oma mehega muidugi).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 08:22; 02.02 21:48; 04.02 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärme ajame nüüd segamini seksist mittekeeldumist ja seksi mittealgatamist. Kaks ise asja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:47; 02.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, räägin natuke enda kogemusest ja lahendustest. Minul kipub seksi algatus kohmakas olema siis, kui me pole üksteist kaua aega näinud (1 kuu näiteks). Siis on selline piinlik tunne lähedal istudagi, sest nagu võõras mees oleks. Ettekujutus enne kohtumist on küll vägev, et langeme teineteisele kohe kaela ja oo jaa võtan kohe esiukse ees suhu ning siis kirglik porno iga mööblitüki peal 😀 Reaalsus on häbelik ja kohmakas. Nr 1 lahendus on juua alkoholi 😀 Nr 2 lahendus on enne kahekesti jäämist veeta piisavalt aega kuskil inimeste seas, kus saab tekkida tunne, et tahaks juba, aga ei saa siin. Näiteks minna baari jooma, suurepärane 2in1 😀 Nr 3 lahendus on saada mõlemad hästi lõdvestunuks (ilma alkoholita) näiteks naermise teel. Olete näiteks voodis, siis hakka tavalise jutu sekka rääkima mingeid nalju. Ei peagi naljakad olema, siin rohkem püüdlus teist lõbustada loeb, pmst see ongi flirt ilma kohmaka romantikata ja üleskruvivate ootusteta. Ise naerad kaasa ja nakatad teda, käitud ülemeelikult ja kelmikalt (umbes nagu oleks üleväsinud). Kui niimoodi saate koos naerma hakatud, siis see juba lõdvestab pinged – edasi näiteks naermise pealt üks sügavam silmavaade ja suudlus. Ongi pingevaba algus tehtud. Naeru tekitada saab ka näiteks mõne lauamänguga jms vahendid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 23:08; 04.02 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärme ajame nüüd segamini seksist mittekeeldumist ja seksi mittealgatamist. Kaks ise asja.

ei ajagi
ei keeldu kunagi ja algatanud olen ka nii, et vahepeal juba ainult mina algatasingi

ja see soovitus, et “Mehel on vaja võtta püksilukk lahti, riist välja ja suuseks. Tahaks näha meest, kes vedu ei võta. … Kes arvab, et uih ja aih ja nii ei sobi ja mina ei tee – eks jääge siis ootama. Ja see jutt, et miks mina ja miks mitte tema – asjad tuleb võtta enda kätte.”
Oh, selle peale võiks romaani kirjutada … Kui pole pikalt midagi toimunud, siis järsku püskilukku kiskuma hakata – mu mees tunneks end ikka väga ebamugavalt! Mingi sissejuhatus peaks ikka olema, aga eelkõige vaimne häälestatus. Kuidas sellele lainele saada, on kõige keerulisem küsimus.
Ja kunagi varem, kui seksi rohkem oli, endal polnud mingit uih-aih-t, aga isegi siis polnud täit veendumust, et mu mees sillas oleks, talle meeldisid muud asjad rohkem. Nii et ei ole kõik mehed ühtemoodi, ei saa väita, et “näidake, kellele ei meeldi”. On ehk ok, aga lakke ei hüppa.

Kuidagi ei taha seda mehaanilist algust, ikka tahaks õrn kalli ja väike musi ja siis sujuvalt, aga kui juba mitmeid kordi on varem korvi antud, siis vaat ei kipu enam end kuidagi vabatahtlikult uuesti alandama. Tahaks minna kindla peale, aga seda garantiid ei anna keegi. Ilmselt tuleb lihtsalt üle saada ja ikkagi ise algatada ja võttagi see risk, et jälle ei sobi ja otsustada, mitu korda jaksab seda taluda. Ja kui kestab liiga kaua, tuleb rääkima hakata omavahel ja sotid selgeks saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 16:52; 27.01 18:39; 02.02 20:29; 02.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele vastajale: väga tuttav teema.

Olen üsna värskes suhtes ja erineva elukorralduse tõttu ei ole meil alati võimalust täiesti omaette olla. Umbes 4 õhtut nädalast on. Juba see paneb teatud piirangud peale. Vahepeal oli päris pikk periood, mil ainult mina algatasin seksi ja… sain ka päris tihti korvi. Minu jaoks täiesti enneolematu, et alla aasta koos olnud paar ei suuda end vähemalt korra nädalaski mobiliseerida. Et ma olen pigem reageerivat tüüpi inimene ja tahan probleemidest rääkida, siis jutuks see on ka tulnud. Vastuseks sain, et peres on probleeme ja tuju ei ole, sundida ka ennast ju ei saa, arusaadav. Okei. Olin mõistev, aga kerge see polnud. Nagu eelnev vastaja mainis, siis enesehinnangule selline pidev korv midagi head ei tee. Rääkimata sellest, et mees on mulle väga ligitõmbav, erutun suudlustest ja kallistustest. Kaua ma ikka omas nurgas masturbeerin, eks ole. Pidevalt närvidele käia ka ei taha. Kui mõte on ikka mujal ja mure on hinges, siis mis ikka torkida. Pealegi, väga lähedased – ka füüsiliselt – oleme ikka olnud. Kallistame, suudleme, hoiame käest ja ümbert kinni.

Viimasel ajal on seksiolukord samas paranenud. Mind aitas veidi asukohavahetus. Kuivõrd me elame eraldi, siis nt minu juures on ta pigem rohkem asjaks valmis. Omas kodus on tal pidevalt sada mõtet ja asja, mida korraldada. Tihtipeale lähen ka üksi magama, sest ta lihtsalt ei oska töötamist lõpetada. Või jääb midagi vaatama. Või lihtsalt pole tuju. Minu juures pole valikut: korter on väike. Vaatame voodis filmi, vahel mängime isegi kaarte või mingit mängu, räägime eluasjadest, masseerime üksteist ja oleme üldiselt hellad.
Keegi eelnevalt kirjutas, et kõhu silitamine töötab hästi. Mul küll. Kui jääme lihtsalt kaissu, siis ta enamasti silitab mul selga ja ma siis vastu kõhtu. Ei lähe kaua, kuni ta mu käe allapoole lükkab.

Oma mõningase analüüsivõime abil usun, et temal oli probleeme minu usaldamisega. Ta oli mõningaid aastaid üksi olnud, ka 40 lähenev ja ma arvan, et ta lihtsalt ei võtnud mind tõsiselt. Ei tahtnud kohaneda ega arvestada, et nüüd on meid 2. Vahel tundsin, nagu ta mässaks mu vastu mingil moel.
Aga see on spekulatsioon.

Tõsisasi on see, et ka tal ja ka ehk teie partneritel võib olla mingi suurem tõsisem mure (nagu minu omal oli haigus perekonnas, loomeprobleemid ja majanduslik ebastabiilsus tol ajahetkel), mis lihtsalt ei lase mõtteid vabaks. Teiseks, nagu nimetasin, suhte- ja usaldusprobleemid. Laste ega terviseküsimuste kohta kommenteerida ei oska, sest esimesi meil pole ja teisi pole esinenud (mis puudutab seksi toimimist vähemalt).

Ma igatahes usun, et saab minna ainult paremaks: me oleme mõlemad parajad mõistatused, mida lahendada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib seksist isegi rohkem eelmäng, väikesed siivutused jms. Seepärast mulle isiklikult ei pakuks selline “mine aja käsi püksi ja hakka silitama” mingit erilist pinget. Noh, seksi ilmselt saab jah, aga jube igav on. Pigem kingiksin mehele mõne põneva seksimänguasja või ostaks koosvaatamiseks erootikaajakirja.
Meil abikaasaga kolm last ja samuti väiksem magab meie voodis. Seega seksimine on teinekord problemaatiline ja ausalt öeldes väsimus on ka suur imikuga, kuid isegi kui seksida ei saa/jõua, siis oleme pidevalt siivutud ikkagi. Igapäevaselt harrastame seksikaid puudutusi, erootilisi sõnumeid, möödaminnes kõrva sosistatud ahvatlusi jms. Meil on tekkinud ka oma “seksikeel”, kus terminite tähendust teame vaid ise. Seega saame ka laste juuresolekul flirtida.
No ja korra nädalas jõuame ehk ka tegudeni…väga erutav on. Kooselu 16 aastat ja ikka uskumatu flirt käib pidevalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on paraku see, et kui juba suhte alguses pidevalt mured ja probleemid seksimist takistavad, siis hiljem see ainult süveneb. Neid muresid ja väsimust on lastega peres veel rohkem (ei mingeid hulle muresid, igapäevaseid tavalised mured). Meil näiteks pean ma pidama korra iga poole aasta tagant vestluseid, kuidas mulle on väga vaja, et kui ma meest silitan, siis ta vähemlt korrakski liigutaks, annaks kuidagigi märku, et ta mind märkab, veel parem kui korragi mind vastu silitaks või embaks, mitte ei jõllitaks tuima tükina poole ööni telekat. Ei peagi ilmtingimata seksima kui ei taha, lihtsalt puudutus on ka ok. Siis paar nädalat on asi väga ok, mees kohusetundlikult embab mind korra-paar päevas ja on minu algatusel nõus korra nädalas seksima aga seejärel jälle vajub asi ära… Igasugu erutavad sosistamised kõrva, seksimänguasjad ja suhu võtmine on tema jaoks täielik turn-off, hommikul kannatlikult talub kuni ma teda kallistan, ise tal peas kerib mõte, et millal see naine mul lõpuks lubab võileiba hakata tegema. Samas ta on pereeluga rahul, tema sellist mittefüüsilist rahulikult kulgevat elu tahabki, kallistusi-musitusi-puudutusi ta ise ei vaja absoluutselt, pole kunagi vajanud, kurameerides ta lihtsalt teadis, et seda tuleb teha. Oeh… Kui lahti kirjutada, siis seda hullem olukord tundub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 08:22; 02.02 21:48; 04.02 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, räägin natuke enda kogemusest ja lahendustest. Minul kipub seksi algatus kohmakas olema siis, kui me pole üksteist kaua aega näinud (1 kuu näiteks). Siis on selline piinlik tunne lähedal istudagi, sest nagu võõras mees oleks. Ettekujutus enne kohtumist on küll vägev, et langeme teineteisele kohe kaela ja oo jaa võtan kohe esiukse ees suhu ning siis kirglik porno iga mööblitüki peal ???? Reaalsus on häbelik ja kohmakas. Nr 1 lahendus on juua alkoholi ???? Nr 2 lahendus on enne kahekesti jäämist veeta piisavalt aega kuskil inimeste seas, kus saab tekkida tunne, et tahaks juba, aga ei saa siin. Näiteks minna baari jooma, suurepärane 2in1 ???? Nr 3 lahendus on saada mõlemad hästi lõdvestunuks (ilma alkoholita) näiteks naermise teel. Olete näiteks voodis, siis hakka tavalise jutu sekka rääkima mingeid nalju. Ei peagi naljakad olema, siin rohkem püüdlus teist lõbustada loeb, pmst see ongi flirt ilma kohmaka romantikata ja üleskruvivate ootusteta. Ise naerad kaasa ja nakatad teda, käitud ülemeelikult ja kelmikalt (umbes nagu oleks üleväsinud). Kui niimoodi saate koos naerma hakatud, siis see juba lõdvestab pinged – edasi näiteks naermise pealt üks sügavam silmavaade ja suudlus. Ongi pingevaba algus tehtud. Naeru tekitada saab ka näiteks mõne lauamänguga jms vahendid.

Haha, täpselt mina 😀 Mul mees käis välismaal tööl, ja siis ma kujutasin endale igasuguseid asju ette, kuidas ta koju jõuab ja me kirglikult seksime köögis, vannis, koridoris, akna peal jne 😀 reaalsus oli aga see, et uksest sisse jõudsime diivanile kukkuda ja seal siis edasi tavaline seks. Võib-olla isegi kaks korda. Ma tavaliselt proovisin sellest kohmakusest üle saada ja ikkagi ise algatada. 🙂

Aga mis puutub teemaalgatust, siis mina olen viimasel ajal see, kes seksi algatab. Ja seda siis kuidas kunagi. Kord lihtsalt ütlen, et “tahad seksida? ma olen valmis” . Kord hakkan silitama igalt poolt, oi mulle meeldib minu meest silitada 🙂 kord algatan suuseksiga. No, kujutlusvõimet on. Vihjetest saab alati aru, aga mitte alati tuleb vastu, pikad tööpäevad annavad ka tunda ju, ja ega mina ka koletis pole et ei lase puhata. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas algatada seksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.