Esileht Pereelu ja suhted kuidas alustada uuesti?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kuidas alustada uuesti?

Postitas:

mind ootab ees lahutus. seest olen katki. kogu mu elu on lagunenud. ma ei taha jääda üksi, aga väljas käia mulle ei meeldi – ei oskakski seda enam teha. olen pisut üle kolmekümne, välimust on, haridus ja hea töökoht ka. tahaksin enda kõrvale head inimest – kedagi, kellega on võimalik rääkida, jagada muret ja rõõmu, keda usaldada. kedagi, kelle jaoks oleksid olulised pereväärtused ja truudus. mul on kaks last. elu kulgeb trajektooril koju-lasteaeda-tööle-lasteaeda-koju. tunnen, et isegi, kui see inimene kusagil olemas oleks, siis ei leia mina teda üles… ja loomulikult on hing alles katki abikaasast, kes osutus ühtäkki hoopis kellekski teiseks kui teda 13 aastat uskusin olevat. kohutavalt valus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 14:08; 29.01 14:33; 29.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle, võta enne aega leinata ja uus elu püsti panna, siis hakka muretsema, kust ja kas uus jolkar majja tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen nädal aega järjest nutnud. enam ei jaksa. kõik, millesse uskusin, on kadunud. tahaksin surra, aga laste pärast ei saa. ma ei tea, kuidas edasi minna. ma ei suuda millestki rõõmu tunda, lapsed on armsad, see on ainus. kõik teeb nii meeletult haiget.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 14:08; 29.01 14:33; 29.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 ei ole homo. vastupidi. tundub, et neid naisi jagub tal küll ja rohkem. see ei ole abielu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 14:08; 29.01 14:33; 29.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega siis uus mees ei lahenda sinu muret ja katkist südant. see aeg tuleb üle elada.
liiga järsku ja valedel eesmärkidel uue suhte loomine teeb ainult halba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin,aga usu,et läheb kergemaks ajapikku.Mul sama teema ligi kaks ja pool kuud.Mees ei jaganud mingeid selgitusi peale selle,et tahab jälle poissmehe elu elada.No ja loomulikult leidus kohe lahke tädi lastega kes õnnetukesele peavarju pakkus:)Kahju on ainult sellest,et oma lapsed ta sõna otseses mõttes hülgas,nimelt tal olevat nende ees häbi ja ta ei suuda neile silma vaadata.Lapsed ootavad ikkagi,et millal issi tuleb ja siis kui vahel harva käibki-on kõik kohmetud…..Sült mees oli mul lihtsalt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kratakas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sama siin,aga usu,et läheb kergemaks ajapikku.Mul sama teema ligi kaks ja pool kuud.Mees ei jaganud mingeid selgitusi peale selle,et tahab jälle poissmehe elu elada.No ja loomulikult leidus kohe lahke tädi lastega kes õnnetukesele peavarju pakkus:)Kahju on ainult sellest,et oma lapsed ta sõna otseses mõttes hülgas,nimelt tal olevat nende ees häbi ja ta ei suuda neile silma vaadata.Lapsed ootavad ikkagi,et millal issi tuleb ja siis kui vahel harva käibki-on kõik kohmetud…..Sült mees oli mul lihtsalt[/tsitaat]

hmm ja siis veel räägitakse, et mehed lastega naisi ei taha … :(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:27; 29.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema-algataja, sa pead kõigepealt saama üle sellest hirmust jääda üksi. Väga tähtis on peale lahkuminekut olla üksi ja saada kõigega ise hakkama. Selles mõttes sa üksi pole, et sul on lapsed, keda armastada ja sõbrad, kellega suhelda. Kuid ära seda viga tee, et praeguses õnnetus ja hädises seisukorras mingit uut suhet looma hakkaksid, v.a. teadlikult võetud lohutussuhe, mis aitab su enesekindlust tõsta, kuid ei midagi sügavat. meeleheites inimesed ei näe asju realistlikult ja sul ega su lastel pole vaja mingit suva jorssi, kellele sa kuldse kuu oled selga mõelnud. Uus täisväärtuslik suhe saab tekkida alles siis, kui oled eelmisest mehest üle saanud ja asju kaine pilguga vaatad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:27; 29.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis üksi jäämisest siin jutt on- sul on lapsed, väiksed, lasteaialapsed. Sea oma elu korda ja ela oma laste nimel, tunne rõõmu nende üle, nemad panevad su naeratama, nemad võtavad sul kaela ümbert kinni, tehke koos jalutuskäike või mida iganes. Kuidas sul on üldse aega muretseda selle üle, et sul uus mees oleks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus mees leiab su ise üles, ära üldse muretse.

Mina käisin peale lahkuminekut palju väljas ja erinevatel üritustel ja ei midagi. Ja siis ühel õhtul sõbrannal külas sain tuttavaks ühe tema sugulasega ja sellest hetkest olen juba mitu aastat õnnelikus suhtes.

Kahe suhte vahele on väga oluline jätta nö hingetõmbeaeg, seda enam, kui lahkuminek sulle nii traumaatiline on. Uue mehe ülesanne ei ole sind terveks teha, terveks pead ikka ise saama. Aeg parandab haavad ja õpid end uuesti hindama ja armastama. Ja saad eelmisest mehest lõpuks üle. Siis on alles ruumi uuele mehele – ja siis ta tulebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta vist otsibki kedagi, kes ta \”terveks teeks\”. sellisel juhul oleks aus seda kohe partnerile ka tunnistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mõistetakse mind hukka kui soovitan sulle antidepressante – tuimestavad veidi hingevalu. Ise kasutan neid ja samuti just lahku läinud, kuigi hakkasin neid kasutama hoopis õnnetu kooselu pärast(samuti liiderlik mees). Kergem on. Muidugi pead leidma sulle sobiva preparaadi – minule on abi tsipraleksist. Teen aeg-ajalt poole aastaseid kuure kui elu väga rappa on kiskunud. Käsil juba ei tea mitmes lahkuminek – enamus neist ikka ühest ja sellestsamast mehest, Enam pole nii raske nagu varem. Ära karda üksi olla – sul ju lapsed seltsiks – naudi aega nendega. Minu pisike alles 10 kuune, aga ma ei karda, ega otsi meest. Olen valmis jääma oma lastega üksi ja elama täpselt nii nagu meile meeldib, ilma, et keegi väljastpoolt meid kuidagi häirima hakkaks. Kui õnn naeratab ja leian toreda pühendunud mehe, siis ehk tekib tal meiega võimalus. Praegu ei ole mul küll uude suhtesse kiiret. Tahan täielikult toibuda ja enda taas üles leida, et elu nautida. Võta veidi kergemalt – peale armastust tuleb jälle armastus! Paremad päevad on alles ees! Mõtle, et ega sul ju kergem polnud temaga kui sinu kõrvalt liiderdas – vastik ju mõelda. Elul võib olla midagi märksa paremat varuks;) Kõigepealt on aga vaja end saada olekusse, kus oled vanast lahti lasknud ja valmis uut suhet vastu võtma, ilma et vana segamisega selle ära rikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armas teemaalgataja, eks see raske aeg tuleb üle elada. tea, et nüüdsest läheb iga päevaga üha paremaks. olin sinuga samas situatsioonis 5 aastat tagasi-sama vanus,2 last, petmisega vahele jäänud mees.. õnneks oli majanduslik iseseisvus ja töö, mida väga armastan. tasapisi tõusin jalule ja mõistsin oma tugevust. ka seda, et ma ei karda üksindust ja ei vaja oma eksitsentsi õigustamiseks meest. ajapikku küll tekkis partner-üksikul naisel on suht raske märkamatuks jääda, suhet soovivaid mehi on lihtsalt niipalju. kaalusin, valisin ja selekteerisin ja leidsin toreda kaaslase endale ja hea sõbra oma lastele. tänasel päeval elame koos ja minevikule vaadates ei oska midagi kahetseda. ju siis pidi kõik nii minema. jõudu ja edu sulle ja usu-palju ilusat on sul veel ees!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead ma kahtlen väga- kas üldse leidub sellist meest, kes ei petaks.

ma ei tea mitte ühtegi!
tundub, et neid huvitab vaid enda mugavus ja heaolu. alguses oskavad paljud endast hea mulje jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tead ma kahtlen väga- kas üldse leidub sellist meest, kes ei petaks.

ma ei tea mitte ühtegi!
tundub, et neid huvitab vaid enda mugavus ja heaolu. alguses oskavad paljud endast hea mulje jätta.[/tsitaat]

kuidas ei ole? siin perekoolis neid mehi vähemalt kaks esindatud. Mina näiteks ei peta oma naist põhimõtteliselt, yksikmees kah ei peta, sest tal polekski kedagi petta. seega kõik mehed ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tead ma kahtlen väga- kas üldse leidub sellist meest, kes ei petaks.

ma ei tea mitte ühtegi!
tundub, et neid huvitab vaid enda mugavus ja heaolu. alguses oskavad paljud endast hea mulje jätta.[/tsitaat]

jah, ega ikka kõik mehed ei peta küll. Üldistada ei maksa. Aga kurvaks teeb tõsiasi, et suur osa mehi petab. See lihtsalt on neil loomuses, küsimata vanust, hardidustaset ja perekonnaseisu.

Teemaalgatajale aga: pea püsti! Elad vaid korra ja kindlasti ei pea sa sekunditki oma pisaraid raiskama mehele, kes lihtsal endale uue naise on leidnud. suure tõenäosusega just see juhtuski.
Ole lihtsalt tubli, ole tugev oma laste pärast. nemad ei pea sellest loost veel traumat ega õppetundi saama. sina aga küll. ja sa ei pea nendega oma meeletut valu jagama. Muidugi võid lastele asja kuidagi kergemini serveerida, kuid kindlasti mite valetama. ( meenub üks tuttav, kelle mees maha jättis. naine jäi 2-nädalase beebiga üksi. Laps kasvas ja hakkas oma isa järele küsima. naine valetas, et isa läks raamatukokku ja tuleb varsti:) laps aina kasvas ja küsis, millal isa juba raamatukogust tagasi tuleb. Nüüdseks tüdruk juba 10 a. usun, et iga mõte raamatukogust toob talle kohe meelde isa, kes tema elust minema jalutas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt üks soovitus – ärge panustage kõike ühele kaardile.
Kas tõesti on inimesed nii sinisilmsed ja usuvad, et nende abielu/suhe/armastus on igavene ja et aastakümnete jooksul see ei muutu?!
Miks inimesed pühandavad ennast jäägitult teisele inimesele aga mitte iseendale?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas alustada uuesti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.