Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas anda digiallkirja?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas anda digiallkirja?

Postitas:

Ja lugesin kõik õpetused läbi, no ei oska ja palun abi. Saadeti pdf-l dokument gmaili mille pean allkirjastatult tagasi saatma. Arvutis ID kaardi kasutamiseks programmid olemas(digidoc). Tõmbasin antud dokumendi ka digidoc.sk.ee ja allkirjastasin seal ära, siis panin LAE alla ja tuli deskopile ,seal teen lahti ja uuesti peab allkirjastama(panema linn,maakond,riik, indeks) ok panen ära ja siis see ALLKIRJA koht on helesinine, ehk seda ei saa hiirega võtta. Mis mul puudu siis on? Pangas jne saan ilusti käia ID kaardiga. Tegin kõik õppevideote järgi. ABI palun!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:46; 16.04 12:40; 16.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

digidoc-i kohta ei oska aidata, aga ise kasutan digiallkirjastamiseks eesti.ee portaali. midagi ei pea alla laadima ja kõik on lihtne ja loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 12:35; 16.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]digidoc-i kohta ei oska aidata, aga ise kasutan digiallkirjastamiseks eesti.ee portaali. midagi ei pea alla laadima ja kõik on lihtne ja loogiline. [/tsitaat]

Aga kuidas seal siis käib? Seda dokumenti arvatavasti pole seal ju. See saadeti firmast mulle allkirjastamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:46; 16.04 12:40; 16.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Avad ID kaart – DigiDoc klient
– Valid: Ma tahan allkirjastada dokumenti
– Valid dokumendi
– Allkirjastan
– Küsitakse PIN koodi
– Toimub juurdepääsutõendi laadimine
– Küsitakse PIN 2 koodi
– Sulge

Dokument on allkirjastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 13:27; 16.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]- Avad ID kaart – DigiDoc klient
– Valid: Ma tahan allkirjastada dokumenti
– Valid dokumendi
– Allkirjastan
– Küsitakse PIN koodi
– Toimub juurdepääsutõendi laadimine
– Küsitakse PIN 2 koodi
– Sulge

SUUR aitäh.
Aga kuidas ma selle sealt kätte saan , kui salvestan arvutisse ja hakkan saatma siis ei lase enam lahti teha, kas arvutis mingi viga siis?

Dokument on allkirjastatud.

[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:46; 16.04 12:40; 16.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

Kust kätte saad?
Lisa dokument kirja manusena (attachment).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 13:27; 16.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kuidas seal siis käib? Seda dokumenti arvatavasti pole seal ju. See saadeti firmast mulle allkirjastamiseks.[/tsitaat]
dokumendi laed kõigepealt meililt oma arvutisse ja seal portaalis olles otsid ta üles. Kui oled allkirjastanud, siis saab sealt otse tavalistele meiliaadressidele edasi saata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 12:35; 16.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea neid rolle, linnu, riike jm. asju üldse kirjutama. Piisab allkirjast. Äkki sul ongi juba allkirjastatud? Tuleb selline eraldi fail, mil lihtsalt Digi doc signed document MS Wordi asemel.
Minul toimib nii – salvestan kõvakettale meiliga saadud faili, teen hiirega paremkliki, seal on variant digiallkirjastamiseks, ja läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa pead selle arvutisse salvestama ka, siis arvutist saad lisada kirja manusesse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas anda digiallkirja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.