Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas anda märku – palga küsimus

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuidas anda märku – palga küsimus

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul on meeldiv töö ja normaalne palk, aga KADEDUS ei lase elust rõõmu tunda:)[/tsitaat]Mitte KADEDUS, vaid mitu aastat kestnud EBAÕIGLUS ei lase töö tegemisest täit rõõmu tunda.
Usun, et iga inimene tunneks sarnases olukorras täpselt sama kui mina. Olen täiesti veendunud, et ka sina tunneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.05 20:10; 23.05 21:48; 24.05 19:49; 24.05 21:44; 24.05 22:42; 24.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mitte KADEDUS, vaid mitu aastat kestnud EBAÕIGLUS ei lase töö tegemisest täit rõõmu tunda.
Usun, et iga inimene tunneks sarnases olukorras täpselt sama kui mina. Olen täiesti veendunud, et ka sina tunneks. [/tsitaat]
No mina otsiks siis teise töö, kus mind vääriliselt hinnatakse, mitte ei ussitaks foorumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:21; 24.05 21:12; 24.05 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No mina otsiks siis teise töö, kus mind vääriliselt hinnatakse, mitte ei ussitaks foorumis.[/tsitaat]Ei ussitagi. Mina pole teemat teinud, aga kuna olen sarnases olukorras kui teemaalgataja, siis lihtsalt kommenteerisin ka.

Ma juba ütlesin, et mulle mu töö meeldib. Olen mitu aastat koolipinki nühkinud ja seda ametit õppinud, pidevalt end jooksvalt edasi koolitanud ja täiendanud enda alal ning ma ei soovi ametit vahetada. Soovin vaid võrdset palka teiste kolleegidega.
Ja asi pole kadeduses, vaid õigluses, nagu juba öeldud.
Arusaadav, et siin virisemine ei aita, aga kuna teema on tehtud, siis miks mitte sõna sekka öelda enda kogemusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.05 20:10; 23.05 21:48; 24.05 19:49; 24.05 21:44; 24.05 22:42; 24.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ületunnid on MIINUS, see näitab, et töötaja ei saa oma tööga oma tööajal hakkama ja vajab lisaaega. Ükski tööandja ei soosi ületunde. Ise kirjutasid ka, et see teine saab veel suurema tööga kiiremini ja efektiivsemalt hakkama ja jääb aega veel üle ka, et varem ära minna.

[/tsitaat]Tegelikult ka mõtled nii või?
Siin vist kommenteerivad koduperenaised, kes pole iial ise tööl käinud. Lausa 2 inimest väidavad, et ületunde teevad inimesed, kes oma tööga hakkama ei saa.
Päris naljakas kohe! 🙂 Ilmselt on nimetatud prouad omal ajal koolis käies tihti peale tunde pidanud jääma ning nüüd ajavad sassi mõisted \”ületundide tegemine\” ja \”peale tunde jäämine\”.
Väga rumalad ja lühinägelikud kommentaarid. Vist väga vähe elukogenud ja täiesti ilma töökogemuseta inimesed on arvamust avaldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrdne palk samade ülesannete juures ei ole küll mingi inimõigus. Oleneb ikka, kui hästi sa ennast müüa suudad. Mul on tööl ühe ja sama ameti peal 2 inimest, kellest üks saab 25% rohkem palka kui teine. Põhjus on lihtsalt selles, et üks tuli põhjendas ära, miks ta on palgatõusu ära teeninud. Teine seda teinud ei ole ja ma ei näe ka mingit põhjust tema palka tõsta enne, kui ta seda küsima on tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas anda märku – palga küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.