Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas anda pudelit?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas anda pudelit?

Postitas:
Kägu

Laps on 6nädalane. Imetamine on ilusti selge, aga kuna ma pean minema 1-2 tunniks järgmisel nädalal arsti juurde, kuhu ei tahaks beebit kaasa võtta, siis peaks isal olema võimalus vajadusel beebile süüa anda. Ta sööb päeval üleval olles tihti ja kui ärkab, siis issiga ta magama ei jää. Proovisime täna lutipudelit (Medela ja otsik nagu rind ehk beebi peab vaeva nägema imemisega). Muidu ta on rahulik laps, aga selle peale läks paanikasse. Proovisin nii, et ta mul süles ja hiljem ka nii, et padjal, aga ei olnud nõus võtma. Lutiga samamoodi, ei tunnista seda. Kuidas saaks beebi ilusti pudeliga sõbraks? 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paariks tunniks hädakorral võib toita ka süstlaga/spets topsiga – ei riku imemisvõtet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las isa annab lapsele pudelit. Ise ole eemal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli laps samuti kuus nädalat vana kui pidin pooleks päevaks haiglasse minema, sest tuli teha narkoosiga opp. Ma olin väga mures. Laps ei tahtnud ka pudelit ja lutti, aga kuidagi nad issiga ikka hakkama said. Lutipudel oli mingi pehme lutiga ja sealt tuli piim lihtsamini välja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võib anda piima süstlaga, lusikaga või topsist. Pealegi on võimalik, et isaga võtab ta kenasti pudelit, sellist asja on juhtunud. Ja lõpuks oled sa ära paar tundi – kui laps veidi nutab, ei juhtu temaga midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled kokku kodust ära 3-4h, siis ei juhtu midagi, kui beebi sel ajal ka pudelist keeldub. Või noh, mehel on ilmselt raske ja beebi nutab, aga nö laias plaanis elab üle selle ühe toidukorra vahelejäämise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas anda pudelit?