Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas annate D- vitamiini?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuidas annate D- vitamiini?

Postitas:

Mure järgmine: kuidas teie oma beebidele D- vitamiini annate? Mina manustasin seda oma lapsukesele esialgu lusikalt, tegi koledat nägu, aga neelas automaatselt alla. Nüüd 1 kuu vanuselt on ta aga ära õppinud selle mitte alla neelamise ehk siis kasulik märjuke voolab tal koheselt mööda suunurka alla. Missugused veel variandid oleksid, et laps siiski vajaliku koguse D- vitamiini kätte saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse suhu tilgutan ja hoian pead otse kuni neelatab. Nii kui pea kõrvale õnnestub kuidagi nihverdada nii ka nire suunurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks veel lusikat kasutada. Otse suhu on ju kõige väiksema kaoga variant, kui vaatad et ta pead ei kallutaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervisepüramiidi D-vitamiini annan, 1 tilk otse suhu enne piima joomist, ta ei saa arugi, vahel nats maigutab imelikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul tilgutasin otse suhu, kuid nüüd annan lusikalt. Tal see kogus nii suur (10 tilka), et ei tema suuda kannatlikult paigal püsida ja oodata, kuniks need ära on tilkunud 😀 ja päevapeale ära ei jaga, sest sis läheb mul meelest, palju talle juba andnud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei anna üldse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole üldse andnud oma neljale lapsele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan ka pisikese lusikaga 1 tilga panen lisaks kuna osa jääb ikka lusikale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohe pipett otsas ja sellega on väga hea anda, midagi ei jookse kuskilt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudelist otse 1 tilk suhu (Tervisepüramiid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 tilka (Tervisepüramiid) rinnanibule ja rind suhu. 2x kogus, sest arst soovitas pimedatel talvekuudel veidi rohkem anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jekoviti kasutan ja ka pudeli otsast tilgutan otse suhu. Ette on nähtud 5 tilka aga annan 6 kuna veidi ikka vajub üle suu ääre 🙂 Aga hea mõte on hakata lusikaga andma, et laps lusikaga harjuma hakkaks. Kuu aja pärast peaks nagunii lisatoitu harjutama hakkama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen natuke piima lusikale, 5 tilka sisse ja suhu. Lusikat hoian niikaua suus kuni neelatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

piima sisse 5 tilka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas annate D- vitamiini?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.