Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas aru nüüd saada

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kuidas aru nüüd saada

Postitas:

Oleme triibupüüdmist teinud pikka aega. Üks 6a on olemas, kes tuli ühe katsega. 2018 okt oli peetunud rasedus. Eelmise aasta sügisel võtsin katsetusele clearblue ov testid. Kõik toimis ja nägin päris mitu kuud ka seisvat naerunägu. Kahjuks ei ole õnneks veel läinud…kuid nüüd viimastel kuudel on olnud kummalised olukorrad ov testiga. Aga kõige kummalisem oli nüüd see kuu….ma tunnen oma keha nüüdseks hästi ja esineb viljakat voolust seega asjatasime viljaka vooluse ajal ja mõtlesin, et hea küll, kuigi flo äpp sättis ov nädal hilisemaks siis ikkagi arvestades keha, testin ikka. Kolm järjestikust päeva tühi ring. Mõtlesin ok võibolla ikkagi siis hiljem. Enam ei hakanud teste tegema. Täna siis päevad kohal. Lükksin äppi sisse et täna siis esimene päevade päev ja äpp näitab et ov oli 5 jaanuar (4 jaan asjatasime). Kuid sellel päeval clearblue oli täiesti tühi ring +2 järjestikku päeva edasi ka tühi ring.

Ma ei saagi enam midagi aru, mida, keda usaldada. Ilmselt ikkagi sisetunnet ja teste võin oma lõbuks teha ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Ma ei oska täpselt selgitada viljaka vooluse anomaaliat, aga iseenesest see, et igal kuul tegelikult OV-d ei toimugi, on täiesti normaalne. Äkki sul siiski polnud see kuu OV-d?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas aru nüüd saada