Esileht Sünnitus Kuidas aru saada, et limakork tuli ära

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kuidas aru saada, et limakork tuli ära

Postitas:

Kuidas te aru saite, et limakork tuli ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks sünnitust olnud, aga limakorki pole näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nagu veniv paksem voolus, voib tulla mitu nädalat enne sünnitust ja tasapisi, voi siis korraga. ei pea tingimata tähendama, et kohe hakkad sünnitama. voib olla väheses koguses ja ka natuke veresegune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tuli pauguga -selline millimallikat meenutav moodustis oli põranda koos lootevee purunemisega

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas vaikselt eralduma 3-4 pâeva enne sùnnitust ja oli see selline veniv limaklomp, läbipaistev ja kollakas,meenutab veidi tatti. Suurem osa sellest tuli aga sünnituse käigus tuhude vahel, siis oli selline pruunikas-punakas lima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pole üldse oluline tegelikult. Sest see ei ole otseselt mingi näitaja ja selle järgi asju ei sea.

Esimese lapsega jäi mul see nägemata. Teisega tagantjärgi mõtlesin,e t vist oli samal päeval, kui juba valud käisid ja wc-s paberil midagi limakorgist, natuke tuli veritsevat voolust…

näiteks jäid mul mõlema sünnitusega looteveed nägemata. Esimesega tehti nee dmingi hetk lahti, aga midgai nirisemas ma ei tundnud, teisega pole mul õrna aimu, millal need tulid, sünnitus kestis 5 h ja mingeid vesi ma ei näinud, ilmselt tulid koos lapsega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et küll sa aru saad sellest, kui sa seda näed 🙂 nagu siin eelnevalt on mainitud, siis see on nagu veniv veresegune lima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi see nii veresegune polnud.
Oli selline limane psna läbipaistev klomp, mis jäi sinna alla kinni ja pühkides venis.
Lähemalt uurides jah seal olid pruunikad veretäpid sees.
Minul olid valud juba öö otsa kestnud(12h) kui see välja tuli. Kõht oli ka samal ajal lahti.
Veed avati peale 18 tundi valutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last sünnitanud (tavasünnitused ikka), 3. lapsega tähtaeg on sel nädalal, ühtki limakorki pole elus näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Limakork võib tulla ära vahetult enne sünnitustegevuse algust , aga ka nädal(aid) enne. Tavaliselt naine märkab limast ,mõnikord ka verekiude sisaldavat voolust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Limakork võib tulla ära vahetult enne sünnitustegevuse algust , aga ka

nädal(aid) enne. Tavaliselt naine märkab limast ,mõnikord ka verekiude sisaldavat voolust. Kui Te emakakontraktsioone ei taju, tita liigutab ennast tavapäraselt ja lootevesi on puhkemata ei ole tarvidust haiglasse minekuks.

Enda kogemusest võin rääkida, et limakork võib jääda ka märkamatuks, kuid muretsemiseks pole põhjust. Sünnitegevuse alguses annavad väga kindlalt märku emaka kokkutõmbed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veresegune lima. Kahel korral on just see sünnituse algust näidanud. Lapsed tulid ilmale paar tundi hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Limakord on emakakaela ees. Kui see hakkab eemalduma, siis see näitab, et sünnituseni ei pruugi enam kaua jääda. Siiski võib see võtta aega ka kaks nädalat, mis tähendab seda, et sellejärgi on raske välja arvestada, kuna sünnitus pihta hakkab. Limakord on paks ollus, mis võib olla valkjas või verekiududega. Seda võib tulla korraga nii vähe, et seda ei pane tähelegi.
Omast kogemusest mäletan, et minul hakkas limakord eemalduma umbes 2-3 nädalat enne sünnitust. Seda tuli vähe, kuid wc paberi peal siiski oli seda märgata. Sünnitustoas olles ning tualetis käies tuli seda aga palju rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Kuidas aru saada, et limakork tuli ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.