Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aru saada, et naisel mehest küllalt

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuidas aru saada, et naisel mehest küllalt

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On hakanud rohkelt väljas käima ja on vahel mitu päeva mõnel sõbrannal külas, jättes lapsed minuga (mul pole selle viimase vastu küll midagi). [/tsitaat]

Mida siin enam mõelda. 30-ndates naine on päevade kaupa \”sõbrannal külas\”? Vähe sellest, et sind petab, lisaks on ta minu arust ka halb ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tripsutipsukas kirjutas:[/small]
[tsitaat]ära võta neist kahtlustavatest nõuandjatest veel nii hooga tuld.
Mina olen naine, tean et naistel on vahel täiesti ebamõistlikult tujukad perioodid. selline amokkijooksmise laadne hetk, mille põhieesmärk on vist testida kas ja kui palju teda tahetakse. Ilma midagi tõsist ette võtmata kusjuures. Omamoodi keskeakriis. Lohutan, et enamasti on need lühidad ja lähevad ühe suvega üle, eriti kui kõrval on mees kes tegeleb lastega, hoolib perest ja koduhoidmisest. Lihtsalt reaalsus tuleb mingil hetkel mõistusesse tagasi. Sellel on hea tulemus tavaliselt- arusaam et see mis on on piisavalt hea, väärt hoidmist ja hoolimist.

MInu soovitus sulle- kannata ära, las tujutseb. Tegele iseendaga, tervise, tervislikkuse ja enesehinnanguga, ole ise iseenda jaoks rohkem väärt. Vaatab ringi, tuju läheb üle, õpib parimat nägema kodus. [/tsitaat]

Jama on kestnud üle aasta ja tundub, et hullemaks läheb.
Vahel, kui naisel parem tuju, siis seksime, mõni kord kuus aga kiirustades ja intiimsuseta.
Tüüpilise armukest pidava naise tunnuseid tal muid pole. Salakõnesid ei pea, üles end ei löö. Aga ärritub kergesti iga väikese asja peale, minu kingitused võtab vastu, naeratab ja paneb kuhugi kõrvale ning jätkab endises vaimus. Igasuguseid suhte-vestlusi peab jamaks ning mõttetuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.07 00:36; 09.07 13:16; 15.07 21:49; 16.07 13:24; 17.07 14:39; 17.07 19:42; 17.07 19:44; 18.07 16:27; 21.07 01:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su naine teises teemas räägib, et ta armastab sind endiselt, kuid talle meeldib väga armuda teistess meestesse..

hakka uut naist otsima või pane naine ketti pliidi raua külge. tean ühte meest, kes oma naisega nii käitus. oli teine litsakas ja talle meeldis teiste meestega viina juues ulakusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui teine mees mängus oleks, kes teda südamest puudutanud on, siis ta säraks. Säraks nii ,et armuksid sina ka ära. Kui seal on mehed mängus, siis ilmselgelt jäävad nad sulle alla ja see ajab naise marru. Et olemasolev pole just ideaal, aga valikut ka ei ole. [/tsitaat]
Minu kogemus oma naisega on selline, et naine särab siis ainult kodust väljas. Kodus aga oli üks suur närvipundar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aru saada, et naisel mehest küllalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.