Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas arvutada tsükli algust?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas arvutada tsükli algust?

Postitas:

Toon näite:

Määrima hakkab 5 kuupäeval, määrib ka veel 6 kergelt(nii, et vaid pühkides jääb paberile) ning suurem verejooks mis meenutab juba menstruatsiooni algab 7ndal-lõpeb 11ndal ja 12ndal veel määrib.

Kas tsükli alguseks peaks lugema 5nda kus paberil pühkides paar korda päevas on verd või päeva(7), kui on juba vereeritus. Ma ei ole sellest kunagi aru saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on põhimõtteliselt samasugune tsükkel. Kõigepealt määrimine 1-2 päeva, siis suurem verejooks 1-2 päeva ja siis veel mõned päevad enne kui kõik puhtaks jääb. Kokku umbes nädal. Esimeseks päevaks loen selle päeva, kui määrima hakkab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimist ei loeta tsükli alguseks. Tsükli alguspäev on see kui algab korralik vereeritus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraliku vereerituse päev on uue tsükli 1. päev, nii on öelnud kõik arstid ja ivf arstid (kus on ju tsüklipäevad eriti tähtsad alguses).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on põhimõtteliselt samasugune tsükkel. Kõigepealt määrimine 1-2 päeva, siis suurem verejooks 1-2 päeva ja siis veel mõned päevad enne kui kõik puhtaks jääb. Kokku umbes nädal. Esimeseks päevaks loen selle päeva, kui määrima hakkab.

Loed valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lugenud 1.päevaks kohe, kui määrima hakkab, tavaliselt 2.päeval juba tuleb ka korralikult. aga igatahes IVF ravil on kõik klappinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas arvutada tsükli algust?