Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas edasi?

Postitas:
Kägu

Tere,

MUl on suhteliselt piinlik küsimus aga kuna mure suur, siis küsin siiski ära. Nimelt juhtus selline olukord, et olin välismaal puhkusel ja võtsime mehega nö vabalt. Ehk siis ikka iga päev veini, siidrit,jne läks erinevate toidukordade ja õhtuste väljas käimiste peale päris arvestatavalt. Oleme ka üsna hoogsalt armatsenud ja kuna otseselt uue lapse tuleku osas midagi pole, samas ei plaani, oleme seksinud ilma kaitsevahenditeta, lihtsalt pole sisse lõpetanud.

Nüüd juhtus nii, et kogemata siiski lõppes kirehoos vahekord “sisse laskmisega”. Mure seisneb selles, et ehkki nüüd peale seda ööd pole ma enam alkoholi tarbinud, siis kas on võimalik, et juhul kui rasestumine toimus, siis tarbitud alkohol võib saatuslikuks saada?

Tean, et oleks pidanud ise seda ka silmas pidama, aga oleme aastaid koos olnud ja see – mitte sisse lõpetamine, pole kunagi probleem olnud.

Süda nii valutab nüüd, ühelt poolt oleks laps väga teretulnud, kui otsustab tulla. Samas, äkki mu enda käitumine (alkoholi tarvitamine) võib saada saatuslikuks….

Kas nädala pärast oleks OK teha juba testi?

Palun irvhammastel ja kõigeteadjatel mitte vastata. Ma tõesti tahaks teada, kas kellelgi on nii juhtunud ja kuidas edasi lugu läks.

Väga tänan!

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See alkohol just kasulik ei ole, aga arvatakse, aga üldiselt arvatakse, et kui alkoholi tarbimine jääb enne seda aega kui lootel emaga ühine vereringe tekib (umbes viiendal nädalal), siis see ei tohiks loodet otseselt kahjustada.
Seega, kuna sul jäi see alkoholi tarbimine potentsiaalse viljastumise eelsesse aega, siis pole põhjust väga muretseda.
Eks neid kirehoos veinise peaga tehtud lapsi on maailm täis ja pole neil (sealhulgas minul endal) enamasti häda midagi 😉

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Testi tegemisega on nii, et mõned testid küll lubavad tulemust ka enne päevade ära jäämist, aga usaldusväärse tulemuse saan ikkagi siis kui ootad ära selle kui muidu oleksid pidanud päevad algama ja siis testid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse, ei usu, et see nüüd nii hullult mõjutada saab 🙂 täpselt nagu ka üks kommenteeris, siis neid napsuse peaga lapsi on ennegi tehtud 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul oli ov aeg? Üldiselt paanitseks siis, kui positiivne teine triip testile ilmub (ca 2 ndl pärast vahekorda, kui peaksid päevad hakkama ja neid ei saabu).
Sinu poolest võiks laps tulla, kas mees arvab sama ja miks te nii mõttetut asja harrastate kui “mittesisselaskmine”. Võiks ära otsustada, kas te tahate last (ja seksite siis rahulikult ilma vahenditeta) või ei taha ja kasutate midagi selle vastu. Kas sa ise hetkel oleksid õnnelik pos.testi nähes või mitte, sellest ei saanudki aru. Milleks nii tähtsaid asju nii hooletult planeerida.
Noh, kui praegu saatus juba ise ära otsustas ja sa rase oled, pole enam midagi targutada.

Ei, üldiselt arvestatakse, et ovst ja kuni pesastumiseni ei saa ema sel ajal joodud alkohol arenevat embrüot kahjustada, sest tal pole emaga ühist vereringet, ca nädal aega see lihtsalt ulbib munajuha ja emakat pidi ringi, niikaua kui limaskesta pesastub. Kui nüüd oled korralik, on kõik ok.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu õde tarbis rasedana paaril peol kanget alkoholi 1-2 raseduskuu, kuna päevad käisid edasi ja ei teadnud, et on rase. Rasedusega oli 0 probleemi, laps tubli ja terve kooliealine tänaseks. Alkohol pigem saatuslikuks ei saaks, vaid kui midagi juhtukski juhul kui oleksid rase, oleks ilmselt asi kromosoomiveas.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem mitte, sest see hulpiv munarakk ei saa kuidagi seda alkoholidoosi endani…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu poolest võiks laps tulla, kas mees arvab sama ja miks te nii mõttetut asja harrastate kui “mittesisselaskmine”. Võiks ära otsustada, kas te tahate last (ja seksite siis rahulikult ilma vahenditeta) või ei taha ja kasutate midagi selle vastu. Kas sa ise hetkel oleksid õnnelik pos.testi nähes või mitte, sellest ei saanudki aru. Milleks nii tähtsaid asju nii hooletult planeerida.
Noh, kui praegu saatus juba ise ära otsustas ja sa rase oled, pole enam midagi targutada.

Mis see sinu asi on, kuidas inimesed teevad? Ka mina tegin nii, sest nii väga tulla tahtva ühisest armastusest sündiva lapse vastu ei oleks olnud tol ajal mitte midagi ja hormonaalseid vahendeid ei tahtnud mitte mingil juhul kasutada. Kui lapsesoov tõsisemaks muutus, siis jätkasime katkestamata vahekorraga ja poole aastaga väikese toetusega Inofolicu näol õnnestuski. Mis häda on siin inimestel pidevalt teiste valikuid maha teha?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see sinu asi on, kuidas inimesed teevad? Ka mina tegin nii, sest nii väga tulla tahtva ühisest armastusest sündiva lapse vastu ei oleks olnud tol ajal mitte midagi ja hormonaalseid vahendeid ei tahtnud mitte mingil juhul kasutada. Kui lapsesoov tõsisemaks muutus, siis jätkasime katkestamata vahekorraga ja poole aastaga väikese toetusega Inofolicu näol õnnestuski. Mis häda on siin inimestel pidevalt teiste valikuid maha teha?

See “hormooon” mida sa keeldud söömast, on samasugune rasedushormoon. Egk “valerase” ei jää enam rasedaks.
Ehk niisama rase kõlbab olla aga sama asja tekitav hormoon on saatanast.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “hormooon” mida sa keeldud söömast, on samasugune rasedushormoon. Egk “valerase” ei jää enam rasedaks.

Palun hari ennast enne targutamist. Kas sinu arvates on okei aastaid järjest „rase“ olla? Kui otsest vajadust ei ole, miks siis oma keha mürgitada kunstlike hormoonidega? Rääkimata kõrvalmõjudest…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun hari ennast enne targutamist. Kas sinu arvates on okei aastaid järjest „rase“ olla? Kui otsest vajadust ei ole, miks siis oma keha mürgitada kunstlike hormoonidega? Rääkimata kõrvalmõjudest…[/quote]

Mina näiteks sain beebipillidest tõsise depressiooni ning ka kaal tõusis mühinal, kuigi väga jälgisin söömist ja tegin trenni. Samas rasedustega pole mul selliste asjadega kunagi probleeme olnud. Seega ei ole ikka nii jah, et pillid= rase olek keha jaoks.

TA-l pole vaja muretseda mitte alkoholi mõjude pärast vaid hoopis mehe reaktsiooni. Arutage see teema läbi, kasvõi tuleviku mõttes.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun hari ennast enne targutamist. Kas sinu arvates on okei aastaid järjest „rase“ olla? Kui otsest vajadust ei ole, miks siis oma keha mürgitada kunstlike hormoonidega? Rääkimata kõrvalmõjudest…

Mida mul harida on? Naistel on alles viimased 40 a olnud võimalus rasedust teadlikult vältida, enne seda olid naised non-stop rasedad kogu inimajsloo jooksul.

+1
-3
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )