Esileht Pereelu ja suhted kuidas edasi käituda

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kuidas edasi käituda

Postitas:

Olen ühe mehega kohtunud umbes 2 aastat. Meil on visiitsuhe, st ta töötab ja elab Rootsis ja käib iga kuu Eestis. Siis käime väljas jne. Aeg-ajalt olen ka mina Rootsis tema juures, kui tal vabad päevad. Ta tahaks, et tuleksin ka Rootsi elama. Väidab, et armastab mind. Mina tegelikult armastan ka teda ja tahaksin kooselu. Aga kui küsisin, et kuidas ta minu tulekut ja meie elu ette kujutab, siis sain veidra vastuse. Ta soovib, et tuleksin Rootsi mitte tema juurde elama, vaid üüriksin endale korteri. Loomulikult peaksin õppima selgeks keele ja leidma endale töö. Ühesõnaga tema jaoks muutuks minuga kohtumine palju lihtsamaks, kuid koos elada ta ei taha, kuna tal on eelmisest kooselust ebameeldivad mälestused ja ta armastab palju privaatsust …

Peale seda vestlust sain aru, et tegelikult ta mind ei armasta ja ühist tulevikku ei näe. Ja mis seal salata, minupoolsed tunded muutusid poole võrra jahedamaks. Jah, meil on koos olnud toredaid aegu, kuid sain selge signaali, et temaga tulevikku pole.

Ma juba ütlesin talle, et sellise perspektiivi puhul ma kindlasti oma praegust elu teise riiki kolimisega muutma ei hakka. Oleksin tulnud armastuse pärast ja see oleks mind motiveerinud ka keelt õppima ning mingit kasvõi lihtsamat tööd leidma (praegu Eestis olen kõrgharidust nõudval ametikohal, kuigi palk on eesti keskmisest väiksem). Nüüd mõtlen, mida edasi teha.

Valikud:
1. Öelda talle, et mind see suhe enam ei rahulda ja võime ju nii kaua tiksuda, kuni kumbki meist sobivama kaaslase leiab või täielikult ära ammendub.
2. Lõpetada kohe konkreetselt kõik ära.
3. Mitte öelda enam midagi, vaid lihtsalt elada OMA elu nii, nagu oleksin täielikult vaba ja kui juhtun kokku enda jaoks sobivama mehega, siis temaga enam mitte suhelda.

Selle 2 aasta jooksul olen teisi mehi mitte vaadanud, sest mul oli oma kaaslasega hea ja huvitav ja minu jaoks pole sellist asja, et suhtes olles vaadatakse teisi. Tema on ka selline tagasihoidlik, omaette nokitseja IT-mees, mitte naistelõvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:45; 04.07 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu puhul oleks 2. punkt ainuvõimalik. aga sina ole ju mina. niiet sa peaksid siiski ise arusaamisele jõudma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas variant on täitsa ok, kuigi teise variandi eeliseks räägib see, et siis oled päriselt ka vaba, st midagi ei jää painama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vend tahab sind lihtsalt selleks, et perset kõigutada ja vars tühjaks lasta aeg-ajalt.

Tõsiselt ju selline mees sind ei võta.

Aga eesti libud ongi sellised, et annavad niisama keppi mingitele väljamaa murjanitele ja ruberoididele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees võib üldse mitte teada, et sinu jaoks tähendab armastus ja ühine tulevik tingimata kooselu tema korteris ja temapoolset sinu ülevalpidamist. see ei tähenda, et ta ei armasta, tema arusaam armastusest võib lihtsalt teistsugune olla.

rootsi inimesed on harjunud, et valge naine on majanduslikult iseseisev. need mehed, kes tahavad naisest endale ülalpeetavat teenijat, võtavad pilusilmse naise mõnelt vaesemalt maalt. vaevalt et sa ka sellist elu elada tahaks nagu need naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]y0y0y kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees võib üldse mitte teada, et sinu jaoks tähendab armastus ja ühine tulevik tingimata kooselu tema korteris ja temapoolset sinu ülevalpidamist. see ei tähenda, et ta ei armasta, tema arusaam armastusest võib lihtsalt teistsugune olla.

rootsi inimesed on harjunud, et valge naine on majanduslikult iseseisev. need mehed, kes tahavad naisest endale ülalpeetavat teenijat, võtavad pilusilmse naise mõnelt vaesemalt maalt. vaevalt et sa ka sellist elu elada tahaks nagu need naised.[/tsitaat]

no see võib olla variant siis, kui tegemist on eesti eluga mitte kursis oleva rootslasega. kes aga vähegi tunneb siinset elukorraldust ja kulusid, see saab aru, et ilma keelt oskamata ida-eurooplane rootsis hoobilt sama iseseisvalt hakkama ei saaks, kui ta võibolla eestis saab. küllaltki tõenäoliselt ei otsi selline mees endale pilusilmaga võrdset vagurat teenijat. pigem on tegu ikka sellega, et armastus pole piisavalt suur ja enda pinnal elavat võõramaalasest girlfriendi on keerulisem välja visata kui oma pinna peal elavat võõramaalasest girlfriendi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valiksin variandi 1 või 3. Kahjuks tundub, et sul on õigus. Mees ei armasta piisavalt. Kõik me oleme elus haiget saanud. Loll, kes põhjust ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, veel mitu korda asja põhjalikult seedides on selge, et meil liiga erinevad arusaamad ja ootused.

Otsustasin, et hakkan tasapisi suhtlust vähendama. Kuna mul on tunded, siis on emotsionaalselt jube raske järsult lõpetada. Kui aga järjest vähem ja vähem kohtume ja suhtleme, siis on mulle see veidi lihtsam. Ja kindlasti selle aja arvelt hakkan rohkem väljas käima, mis samuti aitab mõtted mujale viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:45; 04.07 09:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas edasi käituda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.