Esileht Veebikonstaabel Kuidas edasi tegutseda – puskariajajad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas edasi tegutseda – puskariajajad

Postitas:

Ma arvan, et mu ülemine naaber ajab puskarit. Selline on \”kõlakas\” maja peal juba aastaid. Klientuur (joodikud) voorivad üles-alla ning korra on liitrine pudel kahtlast alkoholi järgi haisevat vedelikku ka trepist alla ja kildudeks vastu mu ust lennanud.
Kuidas edasi tegutseda? Mina kolisin sinna küll hiljuti aga tahaks probleemile lahendust. Kas politsei kohalekutsumisest piisab kui lärmi pole, kas politsei saab tal toas ringi vaadata pelgalt kaebuse peale?
PS: ühistu esimees kas ei taha või ei suuda ise probleemiga tegeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:10; 22.10 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlaka peale poliis ainult itsitab pihku. Keerake veeavarii nime all vesi kinni, … siis pole puskarimasinal enam jahutust ja viina ei tule. Küll tegelane hirmsal moel hakkab järsku nihelema, et miks vett pole.
Kui ta aga samakat mujal keedab siis on jah, keeruline lugu. Peate ise tegema \”kontrollostu\”, aga tunnistajate juuresolekul ja tunnistajate juuresolekul ka aktsepteeritud laborisse viima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et kui Te olete piirkonnas uus, siis ongi kõige õigem konstaabliga rääkima minna. Võimalik, et tal on see info olemas ja menetluski käimas, võimalik, et ta seda ei tea, kuid saab sel juhul infot kontrollima asuda. See, kuidas see toimub, on juba tema enda teha ja otsustada (küsib küla peal, koputab naabri uksele..). Igal juhul on selline info politseile oluline! Kui Teie pole seda otseselt pealt näinud, pole ka hullu, eks see olegi meie töö, et see ajamine ja müük ära tõestada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et kui Te olete piirkonnas uus, siis ongi kõige õigem konstaabliga rääkima minna. Võimalik, et tal on see info olemas ja menetluski käimas, võimalik, et ta seda ei tea, kuid saab sel juhul infot kontrollima asuda. See, kuidas see toimub, on juba tema enda teha ja otsustada (küsib küla peal, koputab naabri uksele..). Igal juhul on selline info politseile oluline! Kui Teie pole seda otseselt pealt näinud, pole ka hullu, eks see olegi meie töö, et see ajamine ja müük ära tõestada![/tsitaat]

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:10; 22.10 14:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Kuidas edasi tegutseda – puskariajajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.