Esileht Pereelu ja suhted Kuidas edasi: töö, lapsed ja hambavalu

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kuidas edasi: töö, lapsed ja hambavalu

Postitas:

Halloo, elatis olevat 750 eurot kuus KOLME LAPSE peale!!! 750 euro eest kuus suplevad kolm last luksuses??? Nüüd küll tundub mulle, et tahaks kohe väga halvasti öelda mõne inimese intelligentsi kohta…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 21:24; 13.10 19:56; 14.10 20:08; 16.10 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mida need lapsed olemas olid? Kas enne oli kõrgepalgaline töökoht? Enne pidas naine üksi lapsi ülal? Mees ei teadnud, et lastele kulub palju raha?

kolmele lapsele ei kulu enamasti kuus 1800 (500+500+500+300 riigilt), vaid hakkama saadakse märksa väiksema summaga. paljud riided ja asjad “pärandab” suurem väiksematele, mitte ei pea kõigile kõike uuena ostma.

koos elades vaadatakse reaalseid võimalusi ja kulutatakse vastavalt, peale lahutust riputagu isa hambad varna ja lapsed elavad luksuses, sest saadav raha tuleb ju ära kulutada.

sel mehel soovitaks uuesti kohtusse pöörduda ja nõuda elatise vähendamist. viimasel ajal on riigikohus mitmel korral otsustanud, et 250 lapse kohta on palkasid vaadates liiga suur summa ning suhtumine “mingu siis paremale tööle” on ka alamate astmete kohtutest kadunud.

parameedikule ei ütle loodetavasti keegi, et mingu soome ehitajaks, sest parameedikuid on niigi vähe

Raske uskuda, et kui isa peab igakuiselt laste heaks kandma 250 + 250 +250, siis ema ka 250 + 250 + 250 omalt poolt panustab. Kui ema ka igakuiselt 1000 euro kanti teenib (kui üldse teenib nii palju), siis vaevalt tal nii paljuks võimalust jagub. Aga isal, näed, PEAB see raha võtta olema.
Tõsi on muidugi see, et see 500 euri kuus lapse kohta on ülepingutatud summa.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 19:36; 13.10 12:02; 13.10 15:47; 13.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elab väljaspoole Tallinnat.

Ma ei vihja antud teemas elatise suurusele. Loomulikult on lapse söögiraha ja harrastused palju tähtsamad võrreldes mingi pässi hammastega. Sureb ära, siis sureb ära. See on reaalsus.

Lisa lapsi pole ta teinud- tark mees ju iseenesest.

Samas huvitav, oled oma tööd südamega teinud. Palk peaks ka vist enam-vähem olema, lapsi suudad veel aidata, ennast ei. Õppimine on välistatud, kes siis lastele vahepeal maksaks? Või saab ka järelmaksuga õppida?

Ma kordan, ma ei vihja elatise suurusele antud teemas. Ma näen lähedalt üksikvanemaid, mu oma vend kasvatab last ilma elatiseta ja neil läheb hästi.

Kõik siin elus on suhteline.

Sa oled kaastundlik ja hea inimene. Ei mõista neid, kes sind siin miinustavad. Arvan ka, et mehe suhtes, nii palju kui me su jutust teada saame, on elu olnud ülekohtune.

Meenub, et siin perekoolis neile, kes kurdavad oma väikest palka ja rasket toimetulemist lastega, ülbelt soovitatud ikka “õppima minna”, saada mingi müstiline “hea haridus” ja siis hästi elama hakata. Kes lapsi seni toidab, seda need “hea haridusega” käod ei hakka isegi mõtlema. Milleks mõelda, eks haridus mõtleb sinu eest. 🙂

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:06; 13.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellel pole raha isegi hambaarsti jaoks, saab endale lubada kolme last?

Ei saa, nagu näed, aga mida sa soovitad? Rotimürki anda või maha lasta?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:06; 13.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo, elatis olevat 750 eurot kuus KOLME LAPSE peale!!! 750 euro eest kuus suplevad kolm last luksuses??? Nüüd küll tundub mulle, et tahaks kohe väga halvasti öelda mõne inimese intelligentsi kohta…

no aga ema paneb ju omalt poolt teise 750 sinna juurde ja riik annab lisaks 300 eurot – kokku siis 1800 eurot ehk 600 eurot lapse kohta.
kui võtta aluseks TÜ RAKE mõne aasta tagune uuring, et keskmiselt kulutatakse lapsele 280 eurot kuus ning lisada sinna elukalliduse tõus, siis keskmine reaalne kulu 1 lapse kohta on umbes 350 eurot. loomulikult on neid, kes kulutavad kordi rohkem ja ka neid, kes märksa vähem.
väita, et praegune “miinimum”elatis mõlemalt vanemalt ei kata ära lapse tavalisi igapäevakulusid, on nõme.
paraku leiab enamik üksikemasid, et kuna nemad teevad “igapäevast kasvatustööd”, siis isa peab kinni maksma kõik lapsega seotud kulud

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majas elada ja soojamaareise tahavad need emmed küll.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju igati normaalne, et üksikemad nii elavad, sest ju siis ei suutnud meest piisavalt rahuldada või oli muu viga, et mees jalga laskis. Aga kui mees on samas olukorras, siis on selline ving lahti, et lase aga olla. Pluss veel naised halavad ka kaasa.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mida need lapsed olemas olid? Kas enne oli kõrgepalgaline töökoht? Enne pidas naine üksi lapsi ülal? Mees ei teadnud, et lastele kulub palju raha?

kolmele lapsele ei kulu enamasti kuus 1800 (500+500+500+300 riigilt), vaid hakkama saadakse märksa väiksema summaga. paljud riided ja asjad “pärandab” suurem väiksematele, mitte ei pea kõigile kõike uuena ostma.

koos elades vaadatakse reaalseid võimalusi ja kulutatakse vastavalt, peale lahutust riputagu isa hambad varna ja lapsed elavad luksuses, sest saadav raha tuleb ju ära kulutada.

sel mehel soovitaks uuesti kohtusse pöörduda ja nõuda elatise vähendamist. viimasel ajal on riigikohus mitmel korral otsustanud, et 250 lapse kohta on palkasid vaadates liiga suur summa ning suhtumine “mingu siis paremale tööle” on ka alamate astmete kohtutest kadunud.

parameedikule ei ütle loodetavasti keegi, et mingu soome ehitajaks, sest parameedikuid on niigi vähe

Raske uskuda, et kui isa peab igakuiselt laste heaks kandma 250 + 250 +250, siis ema ka 250 + 250 + 250 omalt poolt panustab. Kui ema ka igakuiselt 1000 euro kanti teenib (kui üldse teenib nii palju), siis vaevalt tal nii paljuks võimalust jagub. Aga isal, näed, PEAB see raha võtta olema.

Tõsi on muidugi see, et see 500 euri kuus lapse kohta on ülepingutatud summa.

Kolme lapse eest iga päev hoolitsemine on väga aja- ja energiamahukas töö. See, kes seda ei tee või teeb vähem, saab kulutada tohkem aega rahateenimisele.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:36; 13.10 15:20; 14.10 20:03; 17.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsi pole elades kasvatanud? Siis saan aru. Minul on 3 last ja võin puhtast südamest öelda, et sama koormusega töötada naine, kel on 3 last ja kasvatab neid üksi, kunagi ei saa, kui mees, kes elab vaid endale. Seega ei saagi eeldada, et kui mees maksab täiskohaga tööl käies 250 eurot lapse kohta ehk kokku 750 eurot, siis naine maksab sama palju. Naine maksab tegelikult tõenäoliselt kõik, mis ta teenib. Naine on sel juhul see, kes jääb haige lapsega koju (ja 3 last on 3 korda rohkem ja tihemini haiged kui 1 laps), kes käib 3 lapsega hambaarstil, ortodondil, perearstil, kaitsesüstimisel, kes käib 3 lapse koosolekutel, õmbleb neile kostüümid, kontrollib nende õppimised, peseb nende pesud, voodilinad ja koristab nende järel, puhastab, keedab ja küpsetab. Samas kui mees tuleb oma töölt, viskab jalad seinale, puhkab, ja hakkab vinguma, et tema elu on raske.
Ise olen oma lapsed kasvatanud koos mehega ja loobunud oma karjäärist, teinud ja käinud küll tööl, aga mitte kunagi sellise koormuse ja pühendumusega kui mees, sest valisin, et mina tegelen lastega rohkem, et mees saaks pühenduda tööle ja teenida rohkem.
Ma ei suuda ette kujutada inimest, kes sellest aru ei saa, et lastele kulubki raha ja iga vaba minut. Kes arvavad, et 3 last suplevad rahas ja näevad vaeva, et seda 750 eurot ära kulutada (olukorras kui paar korralikke talvesaapaid maksab 110 eurot ja talvejope sama palju)…

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 21:24; 13.10 19:56; 14.10 20:08; 16.10 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes arvavad, et 3 last suplevad rahas ja näevad vaeva, et seda 750 eurot ära kulutada (olukorras kui paar korralikke talvesaapaid maksab 110 eurot ja talvejope sama palju)…

no näed, juba unustasid, et kulutamiseks pole mitte 50, vaid 1500 + riiklik toetus

seesama perekonnaseadus muide näeb justnimelt ette, et mõlemad vanemad peavad panustama vähemalt miinimumelatise suuruse summa lastesse, seega peab seda tegema ka nende laste ema. proportsioonid tulevad mängu suuremate summade juures, miinimum on ühtviisi miinimum mõlemale.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes arvavad, et 3 last suplevad rahas ja näevad vaeva, et seda 750 eurot ära kulutada (olukorras kui paar korralikke talvesaapaid maksab 110 eurot ja talvejope sama palju)…

no näed, juba unustasid, et kulutamiseks pole mitte 50, vaid 1500 + riiklik toetus

seesama perekonnaseadus muide näeb justnimelt ette, et mõlemad vanemad peavad panustama vähemalt miinimumelatise suuruse summa lastesse, seega peab seda tegema ka nende laste ema. proportsioonid tulevad mängu suuremate summade juures, miinimum on ühtviisi miinimum mõlemale.

-viita palun täpsemalt, kus on kirjas, et mõlemad vanemad peavad panustama vähemalt min. elatise suuruses summas?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 17:34; 16.10 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

-viita palun täpsemalt, kus on kirjas, et mõlemad vanemad peavad panustama vähemalt min. elatise suuruses summas?

loe perekonnaseadust
mõlemal vanemal on võrdsed kohustused laste ees, sh rahalised kohustused. kui pool min palka loetakse vähimaks rahaliseks panuseks (elatiseks) lapse kohta, siis kehtib see ühtviisi nii emale kui ka isale.
§ 116. Vanema hooldusõiguse põhimõtted
(1) Vanematel on oma laste suhtes võrdsed õigused ja kohustused, kui seadusest ei tulene teisiti.

§ 96. Ülalpidamist andma kohustatud isikud
Ülalpidamist on kohustatud andma täisealised esimese ja teise astme ülenejad ja alanejad sugulased (edaspidi ülalpidamiskohustuslased).

§ 101. Elatis alaealisele lapsele
(1) Igakuine elatis ühele lapsele ei või olla väiksem kui pool Vabariigi Valitsuse kehtestatud kuupalga alammäära.

§ 102. Kohustatud isiku varalise seisundi arvestamine
(1) Isik vabaneb ülalpidamiskohustusest selles ulatuses, milles ta ei ole tema muid kohustusi ja varalist seisundit arvestades võimeline andma teisele isikule ülalpidamist, kahjustamata enese tavalist ülalpidamist.
(2) Vanemad ei vabane lõike 1 kohaselt oma alaealise lapse ülalpidamise kohustusest. Kui vanem on lõikes 1 nimetatud olukorras, peab ta kasutama tema käsutada olevaid vahendeid enda ja lapse ülalpidamiseks ühetaoliselt. Kohus võib mõjuval põhjusel siiski vähendada elatist alla käesoleva seaduse § 101 lõikes 1 sätestatud määra. Mõjuvaks põhjuseks võib olla muu hulgas vanema töövõimetus või olukord, kus vanemal on teine laps, kes elatise väljamõistmisel käesoleva seaduse § 101 lõikes 1 sätestatud määras osutuks varaliselt vähem kindlustatuks kui elatist saav laps.

mitte kusagil ei kirjas, et rahaliselt peab panustama vaid eraldi elav vanem, vaid nagu viimases lõigus kirjas, peavad seda tegema mõlemad vanemad. ning vaid kohus võib ühe vanema panust miinimumist vähemaks muuta ning see kehtib nii ema- kui ka isapoolse panuse kohta.
suure sissetuleku puhul võib ühelt poolelt nõuda miinimumist suuremat panust, aga miinimumi (250) peavad seaduse järgi ühtviisi panustama mõlemad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhm oled või? Jutt käib elatisest selles sinu tsiteeritud seaduses. Vanem, kes lastega koos elab, ei maksa elatist, vaid kõik muud lastega seotud kulud. Ma ei tea, kellega sina suhtled, aga minu tuttavate hulgas tähendab laste kasvatamine seda, et eelkõige kaetakse kõik laste kulud ja KUI jääb midagi ema palgast üle, SIIS ostab ema ka enesele mõne riidehilbu (kaltsukast enamasti, kui tal on 3 last) selga. 3 last üksinda kasvatav ema ei käi reeglina üldse ise väljas ega üldse kuskil mujal kui tööl ja lastega seotud üritustel.
Vähemalt niikaua, kui minul lapsed väiksed olid, ostsin mina poest vaid süüa (suurema ja kallima osa sõid lapsed) ja laste riideid-tarbeid. Ja mina kasvatasin lapsi koos mehega, nii et oleksin saanud küll muudki osta, aga silmad läksid ikka ja alati ainult lasteasjadele. Väikesed lapsed ongi prioriteet kõigil normaalsetel vanematel, selleks ei pea seadusega sundima ja mingit võrdsust ja õigust tähthaaval taga ajama.
Ma tõesti loodan, et sedasi senti saagiv ja oma õigusi taga ajav inimene ei oma lapsi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 21:24; 13.10 19:56; 14.10 20:08; 16.10 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga ei kujuta ette, et inimene töötab kiirabis ja keegi tähele ei pane ning teda kuhugi edasi ei suuna. EMOs hambaarsti pole või? Ma arvan, et tegelikult saadaks kolleegid kohe ta arsti juurde ja kui raha pole, pandaks kirja hädaabina. Võimalik, et tal see põse paistetamine juhtus nüüd äkitselt, sest ei usu, et nii tööle lastaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhm oled või? Jutt käib elatisest selles sinu tsiteeritud seaduses. Vanem, kes lastega koos elab, ei maksa elatist, vaid kõik muud lastega seotud kulud. Ma ei tea, kellega sina suhtled, aga minu tuttavate hulgas tähendab laste kasvatamine seda, et eelkõige kaetakse kõik laste kulud ja KUI jääb midagi ema palgast üle, SIIS ostab ema ka enesele mõne riidehilbu (kaltsukast enamasti, kui tal on 3 last) selga. 3 last üksinda kasvatav ema ei käi reeglina üldse ise väljas ega üldse kuskil mujal kui tööl ja lastega seotud üritustel.

Vähemalt niikaua, kui minul lapsed väiksed olid, ostsin mina poest vaid süüa (suurema ja kallima osa sõid lapsed) ja laste riideid-tarbeid. Ja mina kasvatasin lapsi koos mehega, nii et oleksin saanud küll muudki osta, aga silmad läksid ikka ja alati ainult lasteasjadele. Väikesed lapsed ongi prioriteet kõigil normaalsetel vanematel, selleks ei pea seadusega sundima ja mingit võrdsust ja õigust tähthaaval taga ajama.

Ma tõesti loodan, et sedasi senti saagiv ja oma õigusi taga ajav inimene ei oma lapsi.

juhm ikka, aga sina loe seadust ja tee endale mõisted selgeks

8. peatükk
PÕLVNEMISEST TULENEV ÜLALPIDAMISKOHUSTUS
§ 96. Ülalpidamist andma kohustatud isikud
Ülalpidamist on kohustatud andma täisealised esimese ja teise astme ülenejad ja alanejad sugulased (edaspidi ülalpidamiskohustuslased).
§ 100. Ülalpidamise andmise viis
(1) Ülalpidamist antakse üldjuhul raha perioodilise maksmisega (edaspidi elatis).

elatist võib nõuda lapsele, võib nõuda üks abikaasa teiselt, võivad nõuda vanemad oma lastelt. see ei ole ainult lahus elava isa makstav raha last kasvatavale emale, vaid laiem mõiste ehk siis rahasumma, millega täidetakse § 96-st tulenevat ülalpidamiskohustust. muide, elatist võib teiselt vanemalt nõuda ka koos elades.

§ 96 ütleb, et ülalpidamist peavad andma (sinu jaoks siis elatist maksma) peavad mõlemad vanemad ning § 101. (Elatis alaealisele lapsele (1) Igakuine elatis ühele lapsele ei või olla väiksem kui pool Vabariigi Valitsuse kehtestatud kuupalga alammäära.) sätestab, et see peab aastal 2018 olema vähemalt 250 eurot mõlemalt vanemalt, kui kohus seda summat ei vähenda.

või on sul mõni §, kus on kirjas, et lapsega koos elav ema ei pea ülalpidamiskohust täitma?

vanemate prioriteet peaks olema oma paarisuhe, mitte laste riided. siis ei tekiks nii palju lahutatud peresid ega vajadust elatist maksta/nõuda. kui naine näeb aastaid vaid laste riideid ja sööki, siis pole ime, kui mehe silmad mujale uitama lähevad (enamik mehi vaatab laste kõrvalt ka naist, aga kaua sa ikka märkamatuna vaadata jõuad)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ju kaasa tunda küll, aga sa kirjeldadki ju Eesti elu. Midagi kummalist siit välja ei loe paraku. Mu vanaema sai ka lubada südamerohtude ostmist vaid seni kuni vanaisa elas, kui üksi jäi, jäi jänni ja pidin igakuiselt aitama hakkama. Samuti on hädas naised, kes üksi lapsi kasvatavad ja nüüd tahetakse neil elatis ka veel käest ära võtta.

Eestis elab vähese rahaga ära vaid oma majas, maapiirkonnas, aiasaadusi süües, kohalikelt liha, mune, piima ostes ning taaskasutust harrastades, siis jääb üle ka (minu kogemus).

Antud mees andku asi kohtusse ja nõudku propirtsionaalselt väiksem elatisetasumine.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 06:51; 17.10 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo, elatis olevat 750 eurot kuus KOLME LAPSE peale!!! 750 euro eest kuus suplevad kolm last luksuses??? Nüüd küll tundub mulle, et tahaks kohe väga halvasti öelda mõne inimese intelligentsi kohta…

no aga ema paneb ju omalt poolt teise 750 sinna juurde ja riik annab lisaks 300 eurot – kokku siis 1800 eurot ehk 600 eurot lapse kohta.

kui võtta aluseks TÜ RAKE mõne aasta tagune uuring, et keskmiselt kulutatakse lapsele 280 eurot kuus ning lisada sinna elukalliduse tõus, siis keskmine reaalne kulu 1 lapse kohta on umbes 350 eurot. loomulikult on neid, kes kulutavad kordi rohkem ja ka neid, kes märksa vähem.

väita, et praegune “miinimum”elatis mõlemalt vanemalt ei kata ära lapse tavalisi igapäevakulusid, on nõme.

paraku leiab enamik üksikemasid, et kuna nemad teevad “igapäevast kasvatustööd”, siis isa peab kinni maksma kõik lapsega seotud kulud

Lapse reaalset kasvatamist ei olegi võimalik rahas mõõta paraku, püüa sa nii palju kui soovid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 06:51; 17.10 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse reaalset kasvatamist ei olegi võimalik rahas mõõta paraku, püüa sa nii palju kui soovid.

peaaegu alati on võimalik lapsed koos asjadega kokku pakkida ning isa ukse taha saata. paraku on 99% naistest sellise mehepoolse ettepaneku peale valmis meestel silmad peast kratsima, sest “laps kuulub ju emale” ja kui vaadates eesti naiste palka, mis jäävat statistika järgi alla eesti keskmise, ei suuda keskmine naine oma palgast 2-3 isa juures elavale lapsele ka kuidagi elatist maksta. lihtsam on teha “rasket” kasvatustööd ja lasta kulud mehel kinni maksta

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse reaalset kasvatamist ei olegi võimalik rahas mõõta paraku, püüa sa nii palju kui soovid.

peaaegu alati on võimalik lapsed koos asjadega kokku pakkida ning isa ukse taha saata. paraku on 99% naistest sellise mehepoolse ettepaneku peale valmis meestel silmad peast kratsima, sest “laps kuulub ju emale” ja kui vaadates eesti naiste palka, mis jäävat statistika järgi alla eesti keskmise, ei suuda keskmine naine oma palgast 2-3 isa juures elavale lapsele ka kuidagi elatist maksta. lihtsam on teha “rasket” kasvatustööd ja lasta kulud mehel kinni maksta

Tõsiselt või? Loe teemasid siitsamast, uued naised ei suuda isegi mehe” endiste laste külaskäike hästi taluda, rääkimata pidevast kooselust.
Kui mees ei tahtnud lapse eest hoolitseda juba kooselu ajal, näiteks ei olnud kunagi nõus haige lapsega kodus olema, okset koristama, riideid muretsema, lasteaiakoosolekul käima, töö ajast lapsega arsti juurde minema jne, miks sa arvad, et ta on valmis seda peale lahutust tegema?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:36; 13.10 15:20; 14.10 20:03; 17.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei tahtnud lapse eest hoolitseda juba kooselu ajal, näiteks ei olnud kunagi nõus haige lapsega kodus olema, okset koristama, riideid muretsema, lasteaiakoosolekul käima, töö ajast lapsega arsti juurde minema jne, miks sa arvad, et ta on valmis seda peale lahutust tegema?

tihti on need mehed need, kes imikuga kõik naise meelest valesti tegid ja peale pidevat näppe pidi saamist igaks juhuks ohutusse kaugusesse hoidma hakkasid. siis pole ime, kui isa ja laste vahel sidet ei teki.
see, kas side tekib või mitte, sõltub väga palju naisest – kui palju ta meest algusest peale lapsega seonduvasse kaasas või eemale peletas

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:46; 14.10 11:13; 15.10 23:35; 16.10 12:09; 17.10 00:17; 17.10 11:25; 17.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas edasi: töö, lapsed ja hambavalu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.