Esileht Väikelaps Kuidas eesti k “armsling” kipsis käe jaoks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas eesti k “armsling” kipsis käe jaoks?

Postitas:

5 a lapsel käsi kipsis ja EMOst kaasa tulnud paberjas kangas vist ei pea kuigi kaua vastu. Ma olen invarust ja invagost otsinud, aga ei leia ega leia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline komlnurkne rätik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmnurkrätikut mõtlesid? Apotheka apteegid müüvad. Tegelikult on Benus ja Südameapteegis ka

https://www.apotheka.ee/kolmnurkratik-tselluvillast-96x96x136cm-noba-pmm0035174ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasutasime kodus olevaid nelinurkseid rätikuid/siidsalle. Kõigepealt kolmnurgaks kokku. Ja siis sidusime haiglast antud “paberist” rätiku järgi.
Need paberrätikuid peavad tegelikult hästi vastu. Määrduvad kiiresti, aga hoiavad ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmunurkrätik, kolmnurgaks poolekmurtud suurem nelinurkne räti, mõni ikka kodus on, tavaline pehme siidisall ajab asja sama hästi ära ja minu laps paar päeva hiljem ei kandnud enam midagi, hoidis ise, see rätik on vajalik ainult kipsi täieliku kuivamise ajaks. Magamisel on hea panna käsi padjale kehast kõrgemale, et käsi tursesse ei läheks (lihased ju ei liigu, mis verd veenides pumbata aitavad).
See lingside tundub ka olevat mugavam, aga meil puudus selle järgi igasugune vajadus.
Meil juhtus eriti tobedasti, et lapsel käsi kipsis kesest veekeskuste ja spaade puhkust, Itakis müüakse muide kummist kaitseid kipsile, sobivad nii ujumiseks kui vanniskäigu kaitseks jne, maksab 21.-. Tartu traumapunkti infotahvlilt oodates lugesin ja õigustas ennast igati, laps sai vees olla ja kips jäi täiesti kuivaks. siuke asi https://www.bloccs.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kuidas eesti k “armsling” kipsis käe jaoks?