Esileht Pereelu ja suhted Kuidas elada koos kui üksteisest ollakse tüdinud.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas elada koos kui üksteisest ollakse tüdinud.

Postitas:

Kuidas tulla toime igapäevase eluga, inimese kõrval kellega pole enam mitte midagi rääkida, läbisaamine null. Selline olukord tekitab kõigis pingeid, aga mees ei suvatse lahku ka minna, ega lahkuda.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:52; 10.08 22:10; 10.08 23:00; 10.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas tulla toime igapäevase eluga, inimese kõrval kellega pole enam mitte midagi rääkida, läbisaamine null. Selline olukord tekitab kõigis pingeid, aga mees ei suvatse lahku ka minna, ega lahkuda.

No mine siis ise lahku või lahku.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kahjuks oma kodust kuskile minna, muidu läheks.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:52; 10.08 22:10; 10.08 23:00; 10.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil lapsi? Olete abielus?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kahjuks oma kodust kuskile minna, muidu läheks.

Koli mingi teine jorss sisse.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:25; 10.08 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole head lahendust. Lahku. Nii või naa leiab varsti vähemalt üks teist armukese.
Variant on ka üksteisest natuke lahus elada, nt 1-2 kuud üürikas. Äkki tekib igatsus. Kui ei teki, siis lahku.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:36; 10.08 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kahjuks oma kodust kuskile minna, muidu läheks.

Ehk pole ka mehel oma kodust kuskile minna.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant on ka üksteisest natuke lahus elada, nt 1-2 kuud üürikas.

Sõda on ju kinnisvara pärast. Mees ei koli välja, kinnisvara on naise oma, mulle küll ei tundu tark mõte naisel sel juhul üürikasse minna. Mees ju ei lähe, selles probleem paistis olevatki.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:25; 10.08 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas tulla toime igapäevase eluga, inimese kõrval kellega pole enam mitte midagi rääkida, läbisaamine null. Selline olukord tekitab kõigis pingeid, aga mees ei suvatse lahku ka minna, ega lahkuda.

kui kuhugi elama pole minna, siis lepite kokku, et olete korterikaaslased. Majandusasju ajate koos, neid, mis puudutab korterit ja kõik muud asjad on lahus. Korterikaaslasega ei peagi olema mingit läbisaamist. Sellise eluvormi ainus eesmärk on elamiskulusid hoida madalal. Mis pingeid saab olla kui on selge, et üksi ei taha või ei saa rahaliselt, aga tundeid enam pole? Lepite kokku, et olete kaks täiesti võõrast inimest, kellel on õigus oma isilikule elule. Ja igapäevase eluga tuleb täpselt niimoodi toime, nagu elaksid üksi. Täiesti üksi. Üksi elades pole sul ka ju kellegagi rääkida. Kui ei saa aru, milline hetkel seis on, siis kujuta selgelt ette, kui elaksid täiesti üksi ja poleks mingit lootust ka uut kaaslast leida. Elulõpuni üksi. Kas sellega võrreldes on praegune olukord parem või halvem. Kui halvem, siis jookse. Kui parem, siis väärtusta seda, et ei pea päris üksi olema.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pinged on pidevate tülide pärast. Ilma meheta elu oleks poole lihtsam kui temaga koos elada.Mis korterikaaslastest siin saaks juttu olla, kui pole isegi privaatset omaette tuba kus olla. No eks näis kui kaua ta kavatseb köögis elada. Inimesele nagu ei jõua kohale, et ta peaks endale teise koha leidma kus elada.Viimasel ajal olen palju mõelnud, et olen nii mõtetult oma elu ja aega tema peale raiskand. Ja mis ma olen saanud? Vaid kannatused ja südame valu.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:52; 10.08 22:10; 10.08 23:00; 10.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas korter kuulub sulle? Kui jah, siis läheb ikka tüüplahendus käiku (eeldus on varasem konkreetne vestlus, et olete lahus) – teatad talle ette aja, mil ta peab korterist lahkuma, näiteks kaks nädalat, või kui sul rohkem kannatust on, siis kuu aega. Kui see aeg käes on ja ta end liigutama hakanud pole, siis hetkel, kui ta tööl vms pikemal käigul on, tõstadki ta asjad ukse taha ja lased luku ära vahetada. Sa ei ole esimene, kes selliseid meetmeid kasutama peab. Kahjuks tundub, et muudmoodi (sõbralikumalt) ei saa. Edu!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai temaga räägitud, tunded otsas ja meil pole enam mõtet koos edasi jätkata, andsin aega talle uue koha leidmiseks, kuu juba möödas Tema ütles, et ta ei leia midagi ja pole kuhugile minna. Tema arvates, peaksin temaga veel edasi elama ja mitte kobisema. Tema ükskõiksus ja muu on mind nii närviliseks muutnud. Tervis vilets, ei saa magada jne. Ei tea kui kaua nii suudan elada.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 21:52; 10.08 22:10; 10.08 23:00; 10.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu turvafirma ja nad viskavad välja.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:36; 10.08 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas tulla toime igapäevase eluga, inimese kõrval kellega pole enam mitte midagi rääkida, läbisaamine null. Selline olukord tekitab kõigis pingeid, aga mees ei suvatse lahku ka minna, ega lahkuda.

Mis tähendab, ei suvatse. Siis lahutab teid sinu sooviavalduse alusel kohus.

Kui abikaasa esitab kohtule hagiavalduse abielu lahutamiseks, lahutatakse abielu igal juhul – seda ka siis, kui üks abikaasadest sellele täielikult vastu on.

Ja kui ta siis ka sinu isiklikust elamisest pärast lahutust ei lahku, siis kutsud politsei. Kui eluase on mehe oma, lahkud ise. Tuleb ukse taha lühkuma, kutsud politsei.

Sellised teemaalgatused tekitavad minus alati tunde, et tegelikult naine ei tahagi lahku minna. Kui tahaks, siis mr Google oleks ammu öelnud, kuhu pöörduda ja mida teha.
Lahutus ei ole asi, millega mängida. Tahad lahutada – selleks on olemas omad viisid, legaalsed ja sagelti tarvitatavad. Tahad, et sünniks jumalik ime ja teie pere muutuks taas ühtseks, teil tekiks äkki meeletult suhtlemisteemasid, ta ei käiks sulle enam närvidele ja süttiks armastus – noooh, ega muud, kui sul tuleb kuldkalake püüda, kes su kolm soovi täidab. Reaalses muinasjutuvälises elus seda ju ei juhtu. Lõpuni teineteise kõrval tiksuda muidugi saate.
Mees saab sinult vähemalt aegajalt seksi ja ilmselt ka süüa, sa pesed ta pesu ja koristad tube (ehkki sa oled temast tüdinud ja ei salli teda silmaotsastki) – kuhu tal kiiret. Kuni teist silmapiiril pole.

Kui sul pole oma eluga paremat peale hakata kui olla asendusemane ja õnnetu surmani, anna tuld. Muidu aga no mis mõttes sa ei saa teda välja tõstetud.

Anna talle selge sõnaga 4-5 päeva välja kolimiseks (mina läheksin seniks üldse spaasse või reisile ent paljud eelistavad oma piinu täismahus nautida, jäädes pärast ultimaatumit kohale, et mees saaks ikka sisistada või karjuda). Kui kolib – tore. Kui ei koli, viid ta asjad kuskile minilattu ja edastad talle võtmed. Kui laamendama hakkab, kutsud politsei ja katsud üldse end temast see mõni nädal eemal hoida.

Muidugi konkreetsus perekooli naiste seas populaarne ei ole ja seda, kuidas konkreetselt teha selgeks, et suhe on päriselt lõppenud, ei osata.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:35; 11.08 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemaalgatused tekitavad minus alati tunde, et tegelikult naine ei tahagi lahku minna. Kui tahaks, siis mr Google oleks ammu öelnud, kuhu pöörduda ja mida teha.

Mul on sama tunne. Et naine ei suuda/ei taha asju kõrvalt näha ning loodab, et “mees paraneb”.
Kogu tema teema ongi ju appikarje, kuidas meest muuta. Eks paar aastaksest vindub siis veel, enne kui kohale jõuab.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 14:40; 11.08 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemaalgatused tekitavad minus alati tunde, et tegelikult naine ei tahagi lahku minna. Kui tahaks, siis mr Google oleks ammu öelnud, kuhu pöörduda ja mida teha.

Mina olen juba jupp aega mõelnud, et kas keegi kusagil on tõestanud, et Google on meessoost? Või et kas see ei ole sooline diskrimineerimine ja eelarvamuslik meessoo eelistamine? Miks ei võiks olla Mrs Google või Ms Google?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba jupp aega mõelnud, et kas keegi kusagil on tõestanud, et Google on meessoost?

Mida siin mõelda, Google Inc. on paljurahvuseline tehnoloogia- ja tarkvaraettevõte, mille asutasid 1998 Stanfordi ülikooli doktorandid Larry Page ja Sergei Brin.
Kumbki pole naine.

Ja google ei ole naissoost, kuigi enamus meeste leiutistest (nagu auto, laev, lennuk jne) on.
Kui alustad mingit kampaaniat, siis pea ka seda silmas, et need vanad asjad samuti kesk- või meessooks muuta.

Enam ei taha?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 14:40; 11.08 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemaalgatused tekitavad minus alati tunde, et tegelikult naine ei tahagi lahku minna. Kui tahaks, siis mr Google oleks ammu öelnud, kuhu pöörduda ja mida teha.

Mina olen juba jupp aega mõelnud, et kas keegi kusagil on tõestanud, et Google on meessoost? Või et kas see ei ole sooline diskrimineerimine ja eelarvamuslik meessoo eelistamine? Miks ei võiks olla Mrs Google või Ms Google?

Kui tahad, siis sul nii ka on. Puha emane google.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:35; 11.08 18:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas elada koos kui üksteisest ollakse tüdinud.