Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?

Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

+8
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nende kibedus ja vimm ilmselt aina kasvab.

+9
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju vabaõhukohvikuid on tehtud. Eile käisin jõululaadal, seal on lauad väljas, saab seal sõpradega tinutada ja süüa. Osades kohtades oma sõbrad korraldavad kinniseid üritusi oma söögikohtades jne, jne. Ma selle Varro pärast nii ei muretseks. Välismaale saab negatiivse testiga ka, ei pea vaktsineerima.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll jutt et kogu pere vaktsineerimata, sest mina olen vastane. Absoluutselt vaba valik, keegi minu peres kedagi ei survesta. Tõsi küll, lapsi ei vaktsineerita, kuid täisealisena ka neil vabad käed.
Väljas söömas ei käi, jääbki lollusega kaasaminejad toetamata. See-eest on vähemalt kord nädalas külalised minu pool õhtusöögil. Selliseid kokkusaamisi olen ma hakanud palju rohkem hindama kui väljas söömisi. Enamus on vaktsineeritud, kuid minu pool passi ei küsita.
Poes kasutan õhukest riidest maski ja hoian mina väljas.
Muidu on ka kõik hästi, tänan küsimast.
Trennist ma ei kirjuta midagi, vältimaks siinsete koputajate tähelepanu.

+13
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Poes kasutan õhukest riidest maski ja hoian mina väljas.

Miks sa sellist lollust teed? Käi siis ilma, nagu sinu soov on või istu kodus.

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende kibedus ja vimm ilmselt aina kasvab.

Siis on ju ainult huvitav, et nende kibedus ja vimm aina kasvab, aga vihaõhutamise teemasid teevad siia järjest vaktsineeritud maskikandjad.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on ilmaelgelt rumal inimene.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole vastane, vaid kardan vaktsineerimist, sest kahel sugulasel tekkisid sellest terviseprobleemid. Ju meie geenides/kehas on midagi mis selle vaktsiiniga ei sobi. Töötan kodus, toidu tellin koju. Mingitel suurüritustel nagunii ei käiks. Teatris/kontserdil/restoranis jne istuda ei oleks praeguses olukorras mingit mõnu ka vaktsineerituna. Riided, kas tead, kodus töötades hoiab riietelt tohutult raha kokku.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Elame näeme, mis saab. Mina GMO-d ei tarbi toiduks ja seetõttu ka ühtegi süsti, mis muudab organismi GMO-ks ka ei tarbi. Vaktsiini saanud on Geneetiliselt muundatud organismid ehk GMO-d. Nagu tuleb normaalne vaktsiin, vaktsineerin. Kuni  vaktsiin pole vaktsiin, niikaua ei lase midagi süstida ja jälgin, mis geneetilisi muutusi siis inimestes toimuma hakkab. Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

+9
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerisin ennast ja mitte midagi polnud kasu – istun praegu kodus koroonas.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerisin ennast ja mitte midagi polnud kasu – istun praegu kodus koroonas.

Kui poleks vaktsineerinud, võib-olla istuks haiglas. Mis mõttes kasu polnud.

+12
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerisin ennast ja mitte midagi polnud kasu – istun praegu kodus koroonas.

Kui poleks vaktsineerinud, võib-olla istuks haiglas. Mis mõttes kasu polnud.

Vaevalt – mul pole ühtegi kaasnevat haigust ja ma olen noor inimene. Mu vaktsineerimisest on möödas poolteist kuud ja ma jäin ikka haigeks.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerisin ennast ja mitte midagi polnud kasu – istun praegu kodus koroonas.

Kui poleks vaktsineerinud, võib-olla istuks haiglas. Mis mõttes kasu polnud.

Ahjaa, kasu oli muidugi. Ilmselt vaktsineerimise pärast hakkas mul covid pisut lihtsamalt kui teistel, seega ma ei tundnud haigust ära ja sain nii mõnedki teised inimesed nakatada.

+13
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Elame näeme, mis saab. Mina GMO-d ei tarbi toiduks ja seetõttu ka ühtegi süsti, mis muudab organismi GMO-ks ka ei tarbi. Vaktsiini saanud on Geneetiliselt muundatud organismid ehk GMO-d. Nagu tuleb normaalne vaktsiin, vaktsineerin. Kuni vaktsiin pole vaktsiin, niikaua ei lase midagi süstida ja jälgin, mis geneetilisi muutusi siis inimestes toimuma hakkab. Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

????????????????????

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiini saanud on Geneetiliselt muundatud organismid ehk GMO-d.

See on nii absurdne tekst, et ei olegi midagi kosta… geneetikat saab õppida Tartu Ülikoolis, kui sul keskharidus olemas ja tegelikult ka huvi asja vastu, siis, ma ei tea.. võta kasvõi Avatud Ülikooli raames paar kursust või midagi…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2021/12/soomes-on-tuhat-inimest-taotlenud-huvitist-koroonavaktsiini-kahjulike-korvaltoimete-eest/

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teemaalgatus on osaliselt vale, sest enamus inimesi, kes ei taha vaktsineerida ei ole maskivastased. Ehk kõik poed, kauplused ja apteegid on neile avatud. Trenni saab edukalt kodus teha videote järgi või minna terviserajale. Vaid kino, kontsert jms ei ole lubatud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende kibedus ja vimm ilmselt aina kasvab.

Nad on ju värskelt buusterid saanud, arusaadav 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud?

“Vist saab” jah, sa ei ole proovinud? Liiga keeruline?
Ma muidu olen viimased 10 aastat kogu oma garderoobi netist tellinud, sest siin poodides ei ole ju essugi osta peale Didriksonsi parkade ja Tamarise lääbakate.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maski ikka kannan ja käin poes. Vaktsineerida ei kavatse, mees on ettevõtja, ise olen lastega kodune. Meil endal suur elamine, külalised käivad kui kutsume. Süüa oskan ise teha ja saab ka ju kaasa tellida. On olemas privaatspaad, küla kelgumäed jne. Ei tunne millestki puudust.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedana ei julgenud vaktsineerida: tegin kodutööd, vältisin avalikke kohti, toidupoes käis mees, riideid ja muud kraami olen juba aastaid netist tellinud. Peale beebi sündi lasin ennast süstida, kuid mingeid elumuutusi pole sellega tulnud. Enamasti istume kodus, vahel käivad meil ka külalised (on mugavam kui imikuga ringi liikumine), trennid/kinod/reisid on hetkel nii kui nii pausile pannud. Suuremaid lapsi saadab ujulasse, trenni jm üritustele mees.
Põhimõtteliselt oleks võinud olla vaktsineerimata edasi – pole oma QR koodi kordagi kellelegi näidanud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

Massikogunemised toimuvad vähemasti vabas õhus, aga kes seletaks kuidas sellel massiüritusel koroona EI levi:Valitsus andis superstaarisaate finaalile eriloa: saali lubatakse kuni 3000 pealtvaatajat
või maskideta erakondade pidudel.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineerisin ennast ja mitte midagi polnud kasu – istun praegu kodus koroonas.

Kui poleks vaktsineerinud, võib-olla istuks haiglas. Mis mõttes kasu polnud.

Ahjaa, kasu oli muidugi. Ilmselt vaktsineerimise pärast hakkas mul covid pisut lihtsamalt kui teistel, seega ma ei tundnud haigust ära ja sain nii mõnedki teised inimesed nakatada.

jah tõesti haigus tõesti inimese gentsi ei arvestsa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

Hea nali! 😀 Minu tutvusringkonnas tormasid esimestena vaktsineerima just need, kes absoluutselt paigal ei püsi – iga jumala nädal on vaja ühest Eesti otsast teise sõita, pidevalt mingeid pidusid ja üritusi väisata, lapsi mööda laagreid vedada ja loomulikult REISIDA – sest ega elu seisma jääda saa…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

Vaktsineerimagi meeltati, et siis saab kõrtsi, kinno ja reisima. Tõelised esmavajadused! Valeta arukamalt!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

Kas sa oled palgaline, või mis on sinu motivatsioon suurt osa Eesti rahvast räigelt ja teenimatult solvata?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi! Vaktsineeritud ei käi massikogunemistel räuskamas. Väga rahulikult püsivad perega kodus või jalutavad looduses.

Mis asja sa ajad?????

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro suguselts ei käi vast ilma koroonata ka poes uusi riideid-jalatseid ostmas… vast ikka rohelised ja ostavad teise ringi asju st. saab osta ju foorumitest ja omade laste kasutatud asi läheb järgmisele. Ja no ma ei tea kui palju teil järsku on tekkinud vajadust uutele asjadele? Ega see sõda pole, et kõik tuleb kokku korjata/kuhjata.  (olen 3 doosiga vaksitud ja ka kuskile ei roni, saab küll hakkama ilma klubide/teatri ja üritusteta)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saab küll hakkama ilma klubide/teatri ja üritusteta

Normaalne inimene saabki hakkama, ilma probleemideta. Aga need seest tühjad, kes ilma välise stimulatsioonita enda mõttetu isikuga midagi peale hakata ei oska, ei kujuta sellist elu ette – koguaeg peab mingi mürgel käima. Vähemalt keegi peab külas olema või ise kusagil külas olema. Miski peab seda seisemist tühjust summutama ja peitma, sest muidu see hakkab liiga valjult kõrva karjuma.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?