Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?

Postitas:
Kägu

Maski vastu jonnimine on paras lollus.

Neist, kes vaktsineerida ei taha, saan veel aru, eks igaühel ole oma põhjused ja hirmud. Aga kui on reegleid, siis on ka võimalusi reegleid rikkuda. Või siis on leidnud endale mingi muu väljundi teatri, kino jmt kohtade asemel, kus vaktsineerimistõendit küsitakse. Jäin praegu mõtlema, et mida ma siis nii väga kaotaks, kui ei oleks vaktsineeritud, et mis kohad need oleks, kuhu mul minemata jääks, et kas oleks kahju ka. See sügis olen korra teatris käinud, korra väljas söömas mehega ja lapse muusikaringi kontserdil. Lapse kontserdist ilma jäämine oleks küll väga vihaseks ajanud. Aga muus osas ei olegi kaotus väga suur. Kui oleksin põhimõtteline vaktsiinivastane, siis eks kannataks hambad ristis ära, see ilmselt ainult suurendaks usku, et olen õigel teel, ja kõigi kiuste ei vaktsineeri.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro suguselts ei käi vast ilma koroonata ka poes uusi riideid-jalatseid ostmas… vast ikka rohelised ja ostavad teise ringi asju st. saab osta ju foorumitest ja omade laste kasutatud asi läheb järgmisele. Ja no ma ei tea kui palju teil järsku on tekkinud vajadust uutele asjadele? Ega see sõda pole, et kõik tuleb kokku korjata/kuhjata. (olen 3 doosiga vaksitud ja ka kuskile ei roni, saab küll hakkama ilma klubide/teatri ja üritusteta)

Konservatiivid ei kanna teiste inimeste kantud riideid! Väärikus ei luba.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Elame näeme, mis saab. Mina GMO-d ei tarbi toiduks ja seetõttu ka ühtegi süsti, mis muudab organismi GMO-ks ka ei tarbi. Vaktsiini saanud on Geneetiliselt muundatud organismid ehk GMO-d. Nagu tuleb normaalne vaktsiin, vaktsineerin. Kuni vaktsiin pole vaktsiin, niikaua ei lase midagi süstida ja jälgin, mis geneetilisi muutusi siis inimestes toimuma hakkab. Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

Astra Zeneca ja Jannsen sobivad siis ju?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

Närvilised jah teised, käivad muudkui kaubanduskeskustes räuskamas ja tüli üles kiskumas ja …. Ei, krt, need olid hoopis vaktsineerimisvastased.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Konservatiivid ei kanna teiste inimeste kantud riideid! Väärikus ei luba

Ahha, tõesti?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean üht vaktsiinivastast perekonda(naine võtab nii fb-s kui ka miitingutel pidevalt sõna), kes külma kõhuga eirab nt eneseisolatsiooninõudeid. Tulid riskiriigist reisilt ja järgmine päev lapsed ka juba koolis-ei mingit eneseisolatsiooni. Olen üsna kahe-vahel-kas teatada terviseametisse nõuete rikkumisest või mitte.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame näeme, mis saab. Mina GMO-d ei tarbi toiduks ja seetõttu ka ühtegi süsti, mis muudab organismi GMO-ks ka ei tarbi. Vaktsiini saanud on Geneetiliselt muundatud organismid ehk GMO-d. Nagu tuleb normaalne vaktsiin, vaktsineerin. Kuni  vaktsiin pole vaktsiin, niikaua ei lase midagi süstida ja jälgin, mis geneetilisi muutusi siis inimestes toimuma hakkab. Üks mida märganud olen, et vaktsineeritud on kordades närvilisemad, huvitav kas vaktsineerimise kõrvalmõju või on vaktsineerima läinud just see osa inimestest ?

Eluülikool ja täiskohaga emme? Õnneks endal selliseid tainapäid lähedaste seas pole 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a loomulikult REISIDA – sest ega elu seisma jääda saa…

Ja sa ei reisi? Iga normaalne inimene käib 2-4 korda aastas ikka kuskil reisil. Elementaarne.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma maskita ei pääse poodi, ilma koroonapassita ei pääse söögikohta. Kui peres on koroonaeitaja, siis tõenäoliselt on vaktsineerimata kogu pere ja nad ei soovi kasutada maski. Tõenäoliselt on vaktsineerimata lähisugulased. Toidu vist saab tellida koju poest? Kuid riided ja jalanõud? Näiteks Varro pere, neid on palju. Kas nad tellivad portsu riideid koju ja saadavad vales suuruses riided poodi tagasi? Pole eriti keskkonnasõbralik. Nad ei pääse näiteks apteeki, kinno, kontserdile, suusamäele. Ei saa kasutada ühistransporti. Ainult kirikusse on lubatud minna. Mis elu see on?

Ma olen küll vaktsineeritud ja maskivastane pole aga ma pole terve koroonaaja tundnud vajadust minna kuhugi avalikku kohta. Samuti olen ma juba pikalt süüa koju tellinud ja riideid pole ka ikka väga ammu poest ostmas käinud, ikka tellinud ja tagasi saatma pole midagi pidanud, sest kõik on täppi läinud.
Ühistranspordis olen ma palju inimesi ilma maskideta näinud, samuti tean ma pere, kus mees on vaktsineeritud ja kannab maski ja naine vaktsineerimata maskivastane niiet mees lihtsalt maksab kui nad poes käivad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tean ma pere, kus mees on vaktsineeritud ja kannab maski ja naine vaktsineerimata maskivastane niiet mees lihtsalt maksab kui nad poes käivad.

Täna hommikul oli meil mehega just sel teemal vestlus ning mõlemad leidsime, et kui kaaslane oleks juhtumisi olnud maski ja/või-vaktsineerimisvastane, oleksime lahku läinud, sest see on ikka nii suur väärtushinnangute erinevus. Enne kannataks ära, kui kaaslane valiks Ekret.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tean ma pere, kus mees on vaktsineeritud ja kannab maski ja naine vaktsineerimata maskivastane niiet mees lihtsalt maksab kui nad poes käivad.

Täna hommikul oli meil mehega just sel teemal vestlus ning mõlemad leidsime, et kui kaaslane oleks juhtumisi olnud maski ja/või-vaktsineerimisvastane, oleksime lahku läinud, sest see on ikka nii suur väärtushinnangute erinevus. Enne kannataks ära, kui kaaslane valiks Ekret.

Ma ei oleks ilmselt sellise inimesega peret loonudki. Asi pole ju konkreetselt vaktsiinis ja maskis, vaid selles, et ei usaldata teadust, meditsiini, riiki, meediat. Need on ju vundamnetaalsed väärtushinnangud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oleks ilmselt sellise inimesega peret loonudki. Asi pole ju konkreetselt vaktsiinis ja maskis, vaid selles, et ei usaldata teadust, meditsiini, riiki, meediat. Need on ju vundamnetaalsed väärtushinnangud.

No ma ei ütleks nii. Minu parim sõbranna, kel nimetet usaldusprobleeme pole varem aastakümnetega täheldanud, osutus vaktsiini-ja maskivastaseks. Ehket vahest sa ei tea seda, enne kui olukord käes on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean üht vaktsiinivastast perekonda(naine võtab nii fb-s kui ka miitingutel pidevalt sõna), kes külma kõhuga eirab nt eneseisolatsiooninõudeid. Tulid riskiriigist reisilt ja järgmine päev lapsed ka juba koolis-ei mingit eneseisolatsiooni. Olen üsna kahe-vahel-kas teatada terviseametisse nõuete rikkumisest või mitte.

Praegu ei ole ühtegi riiki ju, kust tulles peaks jääma mingisse isolatsiooni. Millest Sa räägid?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean üht vaktsiinivastast perekonda(naine võtab nii fb-s kui ka miitingutel pidevalt sõna), kes külma kõhuga eirab nt eneseisolatsiooninõudeid. Tulid riskiriigist reisilt ja järgmine päev lapsed ka juba koolis-ei mingit eneseisolatsiooni. Olen üsna kahe-vahel-kas teatada terviseametisse nõuete rikkumisest või mitte.

T-biil!

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimata inimesed peavad riskiriikidest saabudes jääma isolatsiooni vähemalt kuueks päevaks, kui teevad kohe Eestisse saabudes testi ja siis kuuendal päeval testi. Riskiriigid praegu pm kõik: Türgi, Egiptus, Inglismaa, isegi Soome. See nimekiri on Välisministeeriumi leheküljel ja muutub igal nädalal, olenevalt siis riikide nakatumisnäitajatest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a loomulikult REISIDA – sest ega elu seisma jääda saa…

Ja sa ei reisi? Iga normaalne inimene käib 2-4 korda aastas ikka kuskil reisil. Elementaarne.

Ei, see ei ole ülemaailmse tervisekriisi ajal absoluutselt elementaarne. Elementaarne on sellisel puhul aru saada, et mingi palmisaare-reis ei ole eluks hädavajalik ja midagi ei juhtu, kui see ära jääb. Isegi kui ta jääb ära mitu aastat järjest.
Aga kuna meil on märkimisväärselt palju kummipäid, kelle sotsiaalne staatus ei luba sellistel asjadel ära jääda, siis ongi megalihtne neile kummipeadele ükskõik mida maha müüa, et nad saaks oma harjunud elustiili jätkata ja naabritega edasi võistelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tean ma pere, kus mees on vaktsineeritud ja kannab maski ja naine vaktsineerimata maskivastane niiet mees lihtsalt maksab kui nad poes käivad.

Täna hommikul oli meil mehega just sel teemal vestlus ning mõlemad leidsime, et kui kaaslane oleks juhtumisi olnud maski ja/või-vaktsineerimisvastane, oleksime lahku läinud, sest see on ikka nii suur väärtushinnangute erinevus. Enne kannataks ära, kui kaaslane valiks Ekret.

Ikka omasugused omasugustega. Kuidas mingi mõtlev mees su ellu saakski sattuda 😀

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tean ma pere, kus mees on vaktsineeritud ja kannab maski ja naine vaktsineerimata maskivastane niiet mees lihtsalt maksab kui nad poes käivad.

Täna hommikul oli meil mehega just sel teemal vestlus ning mõlemad leidsime, et kui kaaslane oleks juhtumisi olnud maski ja/või-vaktsineerimisvastane, oleksime lahku läinud, sest see on ikka nii suur väärtushinnangute erinevus. Enne kannataks ära, kui kaaslane valiks Ekret.

Ma poleks sellisega isegi abiellunud mitte. Kunagi nooruses otsustasin, et jään või üksikuks, aga purulolli elukaaslast ka ei võta.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Koroonavastane veebipood? Minumeelest veebipoodidele pole justkui mingeid piiranguid (arusaadavalt) kehtestatud? Ja mis või kes on koroonavastane? Sina oled koroonapooldaja? Või mille vastane see veebipood siis oli täpselt, et nägid vajadust kitule joosta?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju konkreetselt vaktsiinis ja maskis, vaid selles, et ei usaldata teadust, meditsiini, riiki, meediat.

Just nii ongi. Ma ei usalda riiki (kuigi ma pole nii vana et ise oleksin nõukogude liidus elanud, siis raamatutest, filmidest ja vanematelt inimestelt piisavalt infot saanud, kuidas sel ajal elu käis) sest ei usu et sisuliselt midagi muutunud oleks. Ei usalda ka meediat, sest see on riigi kontrolli all. Meditsiini ja teaduse usaldamisega on nii ja naa, igatahes ei taha ise katsejäneseks hakata ja veel vähem tahan et mu lapsed seda teeks.

Aga muidu läheb meie perel hästi. Mees õnneks mõtleb samamoodi nagu mina ja enamik lähedasemaid sõpru samuti. Tunnen natuke puudust kinost-teatrist-spaast, aga õnneks on mul vedanud et saan trennides ja huviringides edasi käia ning samuti leidub õnneks piisavalt ka muid kohti kuhu ilma passita saab.  Sõpradega käime teineteisel külas ja seltsielu on piisavalt. Maski kannan siis kui keegi õiendama tuleb. Koroonasse meie perest siiani keegi jäänud pole ja ka tutvusringkonnast on mõned üksikud kergelt põdenud vaid.

Kus see pandeemia on, mis selliseid piiranguid õigustaks????

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen üsna kahe-vahel-kas teatada terviseametisse nõuete rikkumisest või mitte.

Miks kahe vahel. Muidugi tuleb teatada.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Koroonavastane veebipood? Minumeelest veebipoodidele pole justkui mingeid piiranguid (arusaadavalt) kehtestatud? Ja mis või kes on koroonavastane? Sina oled koroonapooldaja? Või mille vastane see veebipood siis oli täpselt, et nägid vajadust kitule joosta?

Veebipood tegeles võltsitud maskivabastustõendite ja koroonapasside väljastamisega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju konkreetselt vaktsiinis ja maskis, vaid selles, et ei usaldata teadust, meditsiini, riiki, meediat.

Just nii ongi. Ma ei usalda riiki (kuigi ma pole nii vana et ise oleksin nõukogude liidus elanud, siis raamatutest, filmidest ja vanematelt inimestelt piisavalt infot saanud, kuidas sel ajal elu käis) sest ei usu et sisuliselt midagi muutunud oleks. Ei usalda ka meediat, sest see on riigi kontrolli all. Meditsiini ja teaduse usaldamisega on nii ja naa, igatahes ei taha ise katsejäneseks hakata ja veel vähem tahan et mu lapsed seda teeks.

Aga muidu läheb meie perel hästi. Mees õnneks mõtleb samamoodi nagu mina ja enamik lähedasemaid sõpru samuti. Tunnen natuke puudust kinost-teatrist-spaast, aga õnneks on mul vedanud et saan trennides ja huviringides edasi käia ning samuti leidub õnneks piisavalt ka muid kohti kuhu ilma passita saab. Sõpradega käime teineteisel külas ja seltsielu on piisavalt. Maski kannan siis kui keegi õiendama tuleb. Koroonasse meie perest siiani keegi jäänud pole ja ka tutvusringkonnast on mõned üksikud kergelt põdenud vaid.

Kus see pandeemia on, mis selliseid piiranguid õigustaks????

Tublid, jätkake oma hea tööga sama moodi edasi!
Tervitused “teisel poolt panku”, ma pean ütlema, et ega me teiesuguseid oma ellu tagasi ei oota ka. Restoranides ja üritustel on seltskond palju normaalsemaks läinud, igasugu ortorektikuid ja tegelasi kes igal poole oma õigusi nõuavad peaaegu ei olegi enam. Tärkavaid skisofreenikuid, kes igal pool vandenõud näevad sama moodi.

Nii et palun, võtke rahulikult, ärge palun kiirustage tavaellu naasmisega mingil juhul.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Kas chek-out oli ebaturvaline ja kartsid kaupade eest maksma minnes nakkuse saata või? 😀 Häid nõmedikke on ikka olemas. Pealekaebajad on ikka täielikud teise sordi saastinimesed. Hea, et selline sitt nüüd kõik pinnale ujub, saab oma elust kõrvaldada.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Koroonavastane veebipood? Minumeelest veebipoodidele pole justkui mingeid piiranguid (arusaadavalt) kehtestatud? Ja mis või kes on koroonavastane? Sina oled koroonapooldaja? Või mille vastane see veebipood siis oli täpselt, et nägid vajadust kitule joosta?

Veebipood tegeles võltsitud maskivabastustõendite ja koroonapasside väljastamisega.

Jaa muidugi tegutsevad sellised veebipoed 😀 😀 😀
Ja kuidas sina sinna küll sattusid? Otsisid ametlikku tõendit või?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju konkreetselt vaktsiinis ja maskis, vaid selles, et ei usaldata teadust, meditsiini, riiki, meediat.

Just nii ongi. Ma ei usalda riiki (kuigi ma pole nii vana et ise oleksin nõukogude liidus elanud, siis raamatutest, filmidest ja vanematelt inimestelt piisavalt infot saanud, kuidas sel ajal elu käis) sest ei usu et sisuliselt midagi muutunud oleks. Ei usalda ka meediat, sest see on riigi kontrolli all. Meditsiini ja teaduse usaldamisega on nii ja naa, igatahes ei taha ise katsejäneseks hakata ja veel vähem tahan et mu lapsed seda teeks.

Aga muidu läheb meie perel hästi. Mees õnneks mõtleb samamoodi nagu mina ja enamik lähedasemaid sõpru samuti. Tunnen natuke puudust kinost-teatrist-spaast, aga õnneks on mul vedanud et saan trennides ja huviringides edasi käia ning samuti leidub õnneks piisavalt ka muid kohti kuhu ilma passita saab. Sõpradega käime teineteisel külas ja seltsielu on piisavalt. Maski kannan siis kui keegi õiendama tuleb. Koroonasse meie perest siiani keegi jäänud pole ja ka tutvusringkonnast on mõned üksikud kergelt põdenud vaid.

Kus see pandeemia on, mis selliseid piiranguid õigustaks????

see pandeemia ongi ju ainult sinu peas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Koroonavastane veebipood? Minumeelest veebipoodidele pole justkui mingeid piiranguid (arusaadavalt) kehtestatud? Ja mis või kes on koroonavastane? Sina oled koroonapooldaja? Või mille vastane see veebipood siis oli täpselt, et nägid vajadust kitule joosta?

Veebipood tegeles võltsitud maskivabastustõendite ja koroonapasside väljastamisega.

WTF? Dokumendi võltsimisest teavitatakse politseid, mitte terviseametit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Koroonavastane veebipood? Minumeelest veebipoodidele pole justkui mingeid piiranguid (arusaadavalt) kehtestatud? Ja mis või kes on koroonavastane? Sina oled koroonapooldaja? Või mille vastane see veebipood siis oli täpselt, et nägid vajadust kitule joosta?

Veebipood tegeles võltsitud maskivabastustõendite ja koroonapasside väljastamisega.

Jaa muidugi tegutsevad sellised veebipoed ???? ???? ????

Ja kuidas sina sinna küll sattusid? Otsisid ametlikku tõendit või?

Kujuta ette, tegutsevad jah. Poleks ise uskunudki, aga nii see paraku on. Ei, minul täiesti legaalne tõend olemas läbipõdemise ja seejärel vaktsineerimise näol. Kõikvõimsas Facebookis jagatakse neid linke ikka agaralt ja avalikult (!), eks seal silm peale jäigi. Teavitasin Terviseametit, ilmselt nemad suunasid selle lehekülje politsei kätte edasi. ????

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita kindlasti Terviseametit, kasvõi Facebookis Messengeri teel. Mina ka teavitasin neid ühest “huvitavast” koroonavastasest veebipoest ja vastasid väga kiiresti ning seda kell 22 õhtul. Ja olid mõistlikud, toredad ja lausa tänulikud! Eks siin foorumis disliketakse ja sõimatakse sind kindlasti (ka mind), aga tegelikult see igasugune määrusterikkumine on ammu juba üle piiri läinud ning mida rohkem neid on, seda kauem praegune situatsioon kestab.

Kas chek-out oli ebaturvaline ja kartsid kaupade eest maksma minnes nakkuse saata või? ???? Häid nõmedikke on ikka olemas. Pealekaebajad on ikka täielikud teise sordi saastinimesed. Hea, et selline sitt nüüd kõik pinnale ujub, saab oma elust kõrvaldada.

Miks ollakse kohe “pealekaebajad” või “kitukad”, kui määruste- ja korraldustevastast tegevust märgatakse ning sellest kedagi teavitatakse? Teie loogika arust on need ka igasugused pealekaebajad, kes näevad, kuidas tänaval poodi sisse murtakse ja selle tōttu helistavad politseisse?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas elavad vaktsiini- ja maskivastased?