Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas emad mõistuse juurde jäävad?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuidas emad mõistuse juurde jäävad?

Postitas:

Kas siin kirjeldatutest mõni laps on ka täiesti vaktsineerimata ja K-vitamiini süsti vaba?

Minu oma pole vaktsiine saanud, plaanin aastaselt alustada.

Raske uskuda kui su lapsed toituvad kiirnuudlitest, krõpsudest, kommidest ja istuvad päev otsa arvutis. Ja mis mõttes plaanid aastaselt alustada… kes seda uskuma peaks?

Kõik te olete siin oma laksud lastele ära teinud ja peate nüüd seda tralli normaalsuseks…

https://www.vaktsiinikahjustus.com/kuidas-ara-tunda-vaktsiinikahjustus

Päris hea. Kuna see ei läinud sinu vaktsiini vastase vaatega päris hästi kokku, et kellegi vaktsineerimata lapsel ka kehv uni ja viril olek, siis lihtsalt lahmid, et emad annavad oma (beebile?!) krõpse ja komme ja kiirnuudleid. Oeh.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea. Kuna see ei läinud sinu vaktsiini vastase vaatega päris hästi kokku, et kellegi vaktsineerimata lapsel ka kehv uni ja viril olek, siis lihtsalt lahmid, et emad annavad oma (beebile?!) krõpse ja komme ja kiirnuudleid. Oeh.

See vastaja ju eespool ise kirjutas, et annab oma teistele lastele krõpse, komme ja kiirnuudleid ning istuvad päevad läbi arvutis. Ükski vaktsiiniteadlik ema nii ei teeks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 23:27; 14.05 00:28; 14.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin kirjeldatutest mõni laps on ka täiesti vaktsineerimata ja K-vitamiini süsti vaba?

Minu oma pole vaktsiine saanud, plaanin aastaselt alustada.

Raske uskuda kui su lapsed toituvad kiirnuudlitest, krõpsudest, kommidest ja istuvad päev otsa arvutis. Ja mis mõttes plaanid aastaselt alustada… kes seda uskuma peaks?

Kõik te olete siin oma laksud lastele ära teinud ja peate nüüd seda tralli normaalsuseks…

https://www.vaktsiinikahjustus.com/kuidas-ara-tunda-vaktsiinikahjustus

Sa oled vähe vales teemas vist. Muide me kanname ka sünteetikat, sööme liha, sõidame autoga, nõusid peseme Fairyga. Vaatamata sellele on beebi hetkel vaktsineerimata ja plaanin alustada aastaselt, nagu tegin kahe eelmise lapsega. Sina mine võta palderjani. Kahju küll, aga ei saa seekord vaktsiine süüdistada

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 19:38; 08.05 08:38; 08.05 08:39; 14.05 18:46; 14.05 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea. Kuna see ei läinud sinu vaktsiini vastase vaatega päris hästi kokku, et kellegi vaktsineerimata lapsel ka kehv uni ja viril olek, siis lihtsalt lahmid, et emad annavad oma (beebile?!) krõpse ja komme ja kiirnuudleid. Oeh.

See vastaja ju eespool ise kirjutas, et annab oma teistele lastele krõpse, komme ja kiirnuudleid ning istuvad päevad läbi arvutis. Ükski vaktsiiniteadlik ema nii ei teeks.

Ma ei näe seost, tõesti ei näe. See lause oli sinna kirja pandud illustreerimaks olukorda, ning see tähendab eelkõige seda, et mul ei ole aega süüa teha ning teiste lastega tegeleda, seega teised lapsed söövad hetkel tihtipeale seda, mida kätte  saavad ning lõbustavad ennast ise. Kui sind lohutab, siis komme, krõpse ja kiirnuudleid ostab neile isa, mitte mina. Aga hetkel ma ei keela ka väga, vaid lasen ka puuvilju jms osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 19:38; 08.05 08:38; 08.05 08:39; 14.05 18:46; 14.05 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan leida kasvõi 1 sõbranna, kellel enam-vähem sama vana laps.
<p style=”text-align: left;”>Minul praegu 10kuune beebi, ka kehva magaja algusest peale olnud, ärkab siiani öösiti 5+ korda üles. Enne olin omadega ikka täitsa läbi, ei jaksanud lapsega jalutamagi minna. Ta magab mul päeval ka vaid poole tunni kaupa. Siis hakkasin sõbrustama naisega, kellel minu omast 5kuud vanem beebi ja nüüd käime iga päev õues. Mina saan end kellelegi tühjaks valada, kes mõistab, mida läbi elan. Muidugi und see tagasi ei too, aga mõistust aitab säilitada küll.</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas emad mõistuse juurde jäävad?