Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ex-iga ühendust võtta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Kuidas ex-iga ühendust võtta?

Postitas:
Kägu

Ei olnud pikk suhe, kuid asja sellest ei saanud, sest mõlemad ei osanud suhelda, mõlemad lõpetasid suhtluse. Aga meil oli igati tore koos olla. Nüüd ei ole temaga juba kolm kuud suhelnud, kuid väga sooviks. Andke nõu, kuidas jutujoonele saada? Nagu pole selliseid pooleli teemasid ka.

Palun olge oma kommentaaridega viisakad. Tänan!

+5
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi ühist ikka on? Näiteks, ega ma oma raamatut sinu juurde ei jätnud või palud ühise tuttava kontakte, et oled nr kustutanud.  Ka nipp – nägin sind täna unes või ei ole Viru keskuses – aitab.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole vaja mingit salaplaani välja mõelda. Ütledki, et igatsed teda.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühest küljest on kolm kuud nii pikk aeg, et kui kolme kuu jooksul pole tekkinud midagi, millest rääkida, siis arvatavasti ei teki ka. Teisest küljest on kolm kuud nii lühike aeg, et pole kuigi tõenäoline, et teie suhtlusoskus oleks kolme kuu jooksul nii palju edasi arenenud. Viska see mõte lihtsalt peast.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sest mõlemad ei osanud suhelda,

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.

3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole hullu! Ma võtsin oma endise eee… No ütleme seks+intellektuaalsuhtega ühendust üle 10 ja poole aasta.
Kui jutt jookseb ja osapooltel hea meel teineteisest kuulda, no siis jookseb. 🙂

Tere, kuidas elad, kuidas läheb sobib algatuseks küll. Edu! 🙂

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sind vaevab? Maailm oleks parem paik ilma selliste inimesteta nagu sina.

Ilmselt lisaks halvale iseloomule veel üdipüssi välimus, väike riist, kole üürikas Kapa-Kohilas, olles vanuses 30+, suitsetamine ja joomine.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tahad edasi suhelda, siis alusta vabandamisest. Kui ei osanud suhelda ja tegid teisele tahtmatult haiget, siis oma käitumise eest on hea vabandada. Ja vahepeal oled ilmselt suhtlema ka õppinud, et ei korduks eelmine kord.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle, et oled rase.

Või tahad jääda.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa kolme kuuga hakkasid suhtlemist oskama? Pigem mitte, teema järgi otsustades ju. Seega, mis peaks seekord minema teisiti?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega, mis peaks seekord minema teisiti?

Ta sai vahepeal perekooli Kapa-Kohila teadjatelt kägudelt (kes kõikide kohalike parmude riistad on oma isikliku suuga üle mõõtnud) “head nõu” ja nippe.
Nüüd oskab suhelda.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesed, ärge raisake enda ja teiste aega, kui teil suhtlus ei edene ja vaated juba alguses ei klapi. Tuleb leida inimene, kellega kõik klapib. Kui mees ühendust ei võta, pole järelikult huvitatud. Kui naine ise peale pressib, ei ole sellest midagi head loota. Soovitan väga lugeda I. Viiroki raamatut “Teadlik tutvumine”. Seal antakse näpunäiteid, kuidas endale õige kaaslane leida.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal antakse näpunäiteid, kuidas endale õige kaaslane leida.

Aga seal pole ju näpunäiteid, kuidas kaaslane leida, kui sinu auulis on ainult üks vaba mees.
Ja sellele ainsalegi ei julge öelda, et kle, saame kokku vms.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust võiksid lihtsalt kirjutada, et tere, kuidas läheb. Pole mingit erilist teemat vaja välja mõelda. Vaatad, kuidas reageerib. Kui soovib suhelda, läheb jutt edasi väga hästi edasi ükskõik mis kirjutad. Kui ei vasta või on napisõnaline ja eriti ei soovi rääkida, ju siis pole sinust enam huvitatud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma soovitan kindlasti ühendust võtta. Ise olen seda teinud elus mitmeid kordi ja läks positiivselt. Oma esimesele armastusele andsin endast ise märku. Teadsime teineteist keskkoolist, mul oli tema number. Lõpuks saatsin sõnumi, et tule välja ja ta tuligi. Olime koos mitu head aastat.

Teisel korral nägin facebookis vinget meest ja lisasin sõbraks. Ta võttis kutse vastu. Hakkasime suhtlema, helistama. Olin selleks ajaks juba suht armunud ja lõpuks kutsusin ta välja. Saime kokku ja mine metsa, kui õige valik see oli, et ma kutsusin. Koheselt oli selge, et sobime. Kaks nädalat hiljem jäin rasedaks ja koos oleme juba 6 aastat.

Kindlasti tuleb ise need sammud ära teha, mitte ootama jääda. Tänapäeval on ka palju võimalusi selleks, insta, facebook, sõnumi saatmine kui kohe helistada ei julge jne. Kirjuta näiteks, et tsau kuidas läheb või midagi sellist alguses. Sealt edasi räägi kuidas sul läinud on, aruta mingeid päevasündmusi või uudiseid, kiida pilte või postitusi jne. Millestki teil ikka rääkida oleks kui enne juba rääkisite. Alusta kergelt ja lõbusalt, ära minevikust välja tee ega ära kohe külge löö. Tunne lihtsalt huvi. Kokkusaamine vist praegu kaheldav, aga mine tea, ehk on nõus kohtuma. Kui mitte, suhtlete niisama mõnda aega. Ega need mõtted niisama üle ei lähe, ju ikka midagi jäi poolikuks ja tegemata teie vahel. Kui lähebki halvasti, vähemalt tead.

Kaks nädalat hiljem jäid rasedaks? Ohissandappi, kas tõesti on selliseid naisi (kes rasestumisvastastest vahenditest ei tea mitte midagi). Hea seegi, et te kohe esimesel kohtumisel ei seksinud, siis sul olid ju päevad. Või seksisite sellest hoolimata?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teisel korral nägin facebookis vinget meest ja lisasin sõbraks. Ta võttis kutse vastu. Hakkasime suhtlema, helistama. Olin selleks ajaks juba suht armunud ja lõpuks kutsusin ta välja. Saime kokku ja mine metsa, kui õige valik see oli, et ma kutsusin. Koheselt oli selge, et sobime. Kaks nädalat hiljem jäin rasedaks ja koos oleme juba 6 aastat.

Mul on ka selline sõbranna, kes võtab kätte, kirjutab mehele, lohistab ära, teeb lapse. Ainuke jama, et sellisele töötlemisele alluvad sussid, kelle võib mõni teine samamoodi ära lohistada. Lihtsalt võtab kätte, ülteb, et jäta see vana naine maha, mina tahan sind hoopis ja hoopis mina olen rase, kõik. Ja nii ongi, sest ega mees vastu ei vaidle ju kellelegi ja oma peaga eriti ei mõtle.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks nädalat hiljem jäid rasedaks? Ohissandappi, kas tõesti on selliseid naisi (kes rasestumisvastastest vahenditest ei tea mitte midagi). Hea seegi, et te kohe esimesel kohtumisel ei seksinud, siis sul olid ju päevad. Või seksisite sellest hoolimata?

Oh issand appi jah. Sul endal vist päevad seda kommentaari kirjutades.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 64 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on ka selline sõbranna, kes võtab kätte, kirjutab mehele, lohistab ära, teeb lapse. Ainuke jama, et sellisele töötlemisele alluvad sussid, kelle võib mõni teine samamoodi ära lohistada. Lihtsalt võtab kätte, ülteb, et jäta see vana naine maha, mina tahan sind hoopis ja hoopis mina olen rase, kõik. Ja nii ongi, sest ega mees vastu ei vaidle ju kellelegi ja oma peaga eriti ei mõtle.

Sussid jah, suss mees see kõige parem mees just ongi.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma soovitan kindlasti ühendust võtta. Ise olen seda teinud elus mitmeid kordi ja läks positiivselt. Oma esimesele armastusele andsin endast ise märku. Teadsime teineteist keskkoolist, mul oli tema number. Lõpuks saatsin sõnumi, et tule välja ja ta tuligi. Olime koos mitu head aastat. Teisel korral nägin facebookis vinget meest ja lisasin sõbraks. Ta võttis kutse vastu. Hakkasime suhtlema, helistama. Olin selleks ajaks juba suht armunud ja lõpuks kutsusin ta välja. Saime kokku ja mine metsa, kui õige valik see oli, et ma kutsusin. Koheselt oli selge, et sobime. Kaks nädalat hiljem jäin rasedaks ja koos oleme juba 6 aastat.

Mina tema soovitust eriti tõsiselt ei võtaks.
Tutvub mehega ja kahe nädala pärast juba rase. Järgmine katki läinud pere, sest inimesed ei suuda kaitsevahendeid kasutada.

Ma ei saa aru kuidas saab mõni naine veel nii uhke olla oma madala moraali üle. Uskumatu.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sussid jah, suss mees see kõige parem mees just ongi.

Susssid on jah head, aga ainult senikaua, kui keegi teine neile pähe ei istu. Minu sõbranna käib mehe eest mehe ülemusega rääkimas, mehe emaga on konflikt, teisi naisi käib ise eemale peletamas. Kui selline elu meeldib, miks mitte.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis moraalitus? Jutt polnud ju üheöösuhtest.
Mitmeid nädalaid tuttavad juba ja palju koos aega veetnud paar.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis moraalitus? Jutt polnud ju üheöösuhtest. Mitmeid nädalaid tuttavad juba ja palju koos aega veetnud paar.

Jaa, kaks nädalat juba koos, siis muidugi on viimane aeg laps hakkama panna, mine tea, äkki tuleb muidu järgmine kamandaja naisterahvas ja jõuab ette.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga seal pole ju näpunäiteid, kuidas kaaslane leida, kui sinu auulis on ainult üks vaba mees.

Mis sellest vabast mehest kasu on, kui ta pole sinu jaoks see õige?  Tuleb edasi liikuda ja olla kannatlik. Ega kõik ei saagi kõigiga sobida. Vaja läheb õiget mõtlemist ja õiget tegutsemist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära kirjuta midagi ja ära võta ühendust. Mis mõttes sa julged ise huvipakkuva mehega suhtlema hakata? Korralik naine nii ei tee, see pole moraalne. Eiei. See ei sobi. Hoia oma moraalset taset, ole kuival edasi. Lihtsalt unista edasi. Muidu saad siin nii, et tolmab moraalikägude käest pureda.

Eriti kurb oleks, kui ka sel mehel oleks sinu suhtes sarnased mõtted ja te mitte kunagi sellest ei räägi ega saa seda teada. Sest mida teist arvataks kui kuuldakse, kuidas te suhtlema hakkasite ja kumb kummale kirjutas. Õige tutvusmislugu on ikka selline, et tunnnete 10 aastat ja 20.tutvumiseaastal lõpuks julgete voodisse minna. Muidu ikka ei sobi kui raskesti kättesaadavat ei mängi.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis moraalitus? Jutt polnud ju üheöösuhtest. Mitmeid nädalaid tuttavad juba ja palju koos aega veetnud paar.

Jaa, kaks nädalat juba koos, siis muidugi on viimane aeg laps hakkama panna, mine tea, äkki tuleb muidu järgmine kamandaja naisterahvas ja jõuab ette.

Mitu labast kommentaari sa veel selle kohta kirjutad? Ütlesid oma pointi ära, tõmba nüüd tagasi.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma soovitan kindlasti ühendust võtta. Ise olen seda teinud elus mitmeid kordi ja läks positiivselt. Oma esimesele armastusele andsin endast ise märku. Teadsime teineteist keskkoolist, mul oli tema number. Lõpuks saatsin sõnumi, et tule välja ja ta tuligi. Olime koos mitu head aastat. Teisel korral nägin facebookis vinget meest ja lisasin sõbraks. Ta võttis kutse vastu. Hakkasime suhtlema, helistama. Olin selleks ajaks juba suht armunud ja lõpuks kutsusin ta välja. Saime kokku ja mine metsa, kui õige valik see oli, et ma kutsusin. Koheselt oli selge, et sobime. Kaks nädalat hiljem jäin rasedaks ja koos oleme juba 6 aastat.

Tutvub mehega ja kahe nädala pärast juba rase. Järgmine katki läinud pere, sest inimesed ei suuda kaitsevahendeid kasutada.

Ma ei saa aru kuidas saab mõni naine veel nii uhke olla oma madala moraali üle. Uskumatu.

Mina jällegi tean katki läinud peret, kus oldi 10 aastat ilma lapseta koos ja pärast lapse sündi esimesel aastal mindi lahku.

Endal laps hakkama pandud kolm kuud pärast tutvumist, siiani koos.

Elu on risk, aga riski tuleb tunnetada.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu labast kommentaari sa veel selle kohta kirjutad? Ütlesid oma pointi ära, tõmba nüüd tagasi.

Aga sina lepi sellega, et oma sussi võid kamandada, aga teiste peale su hammas ei hakka. Kirjutavad palju tahavad, sina seda kuidagi mõjutada ei saa.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sina lepi sellega, et oma sussi võid kamandada, aga teiste peale su hammas ei hakka. Kirjutavad palju tahavad, sina seda kuidagi mõjutada ei saa.

Ma soovitasin ise suhtlema hakata, sest mul on head kogemused sellega. Okei, said aru? Kui asi on õige, miks oodata. Kui sul funktsionaalse lugemise oskus puudulik, pole see veel minu mure.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jällegi tean katki läinud peret, kus oldi 10 aastat ilma lapseta koos ja pärast lapse sündi esimesel aastal mindi lahku.

Endal laps hakkama pandud kolm kuud pärast tutvumist, siiani koos.

Elu on risk, aga riski tuleb tunnetada.

Täpselt. Mida oodata, kui kõik tundub õige.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma soovitasin ise suhtlema hakata, sest mul on head kogemused sellega. Okei, said aru? Kui asi on õige, miks oodata. Kui sul funktsionaalse lugemise oskus puudulik, pole see veel minu mure.

Mina soovitasin ka kirjutada. Aga sina tundud üks labane ja kamandaja naisterahvas, see ei pruugi kõigile peale minna. Mina sinu moodi jõhkralt peale hüpata ja kahe nädalaga rasedaks jääda siiski ei soovitaks.

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ex-iga ühendust võtta?