Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas FB kontakte suurendada

NĂ€itan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kuidas FB kontakte suurendada

Postitas:
KĂ€gu

Enam ise ei oska 🙁

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Enam ise ei oska 🙁

Mida sa tÀpsemalt teha tahad? SÔpru juurde saada?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga miks?

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

pane kÔik Joakimid ja Abdullahid sÔpradeks, saad kohe 1000 tÀis

+4
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuku siis ise suvalistele sĂ”brakutseid saatma, osad ju vĂ”tavad vastu. Ma vaatasin, et ĂŒks mu pooltuttav on endale ligi 5000 nn sĂ”pra nii saanud, pole murjaneid isegi sisse vĂ”tnud. Ma ei tea, mis sellise lolluse eesmĂ€rk kĂŒll peaks olema, aga ju siis töötab, kui huvi on.

+12
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma arvan, et teemaalgataja rÀÀgib sotsiaalmeedias turundamisest, mitte oma sĂ”bralisti suurendamisest 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma arvan, et teemaalgataja rÀÀgib sotsiaalmeedias turundamisest, mitte oma sÔbralisti suurendamises

Mina arvan, et teemaalgataja vĂ”iks ennast veidi selgemalt vĂ€ljendada, muidu me arvame siin igaĂŒks isemoodi. Ja mingit vastust pole ta ka praeguseks saanud, tĂ”enĂ€oliselt ei saa ka nii ebamÀÀrase teksti peale.

+9
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olen igasugu asju niiviisi suuremaks saanud teha, et mĂ€ssin teipi ĂŒmber.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma arvan hoopis, et jutt ikkagi nii lihtsast asjast, et kontaktide nimekiri on (visuaalselt) vÀiksemaks lÀinud ekraanil.
Aga oletamisest enam nagunii pole kasu, sest teemaalgataja ei mĂ€leta, kuhu ta selle kohta kĂŒsimuse pĂŒsitas.
Ja miks see endiselt Tööelu rubriigis seisab, sellest ei saa muidugi keegi aru 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma arvan, et teemaalgataja rÀÀgib sotsiaalmeedias turundamisest, mitte oma sĂ”bralisti suurendamisest 🙂

Jah nii on. Kas kellelgi on oskused?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kindlasti on. Sinul silmnÀhtavalt mitte, seega jÀta see asi sinnapaika.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See FB-s suvaliste inimeste pommitamine ei anna efekti. Ma olen mĂ€rganud, et igasugused ilu- ja ehitusfirmad saadavad pidevalt sĂ”brakutseid, et ma siis nende lehe meeldivaks mĂ€rgiks ja saaks hakata mind igasugu jamaga pommitama. Ma ei vĂ”ta vedu ja kui pommitama hakkavad, blokin Ă€ra. Sina vĂ”ta mĂ”ni digiturunduse kursus, neid on ka ilma rahata saada, sellisel suva pommitamisel pole mĂ”tet. Eriti mĂ”ttetu on maksta FB-le, et su audientsi suurendataks, sellega saad vaid klikke, aga tegeliku sihtrĂŒhmani sa ei jĂ”ua, sest need klikitajad ongi palgalised inimesed ĂŒle maailma. KĂ”igepealt vĂ”iks mĂ”elda, kes on su toote sihtrĂŒhm ja siis edasi tegutseda.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sa kirjutasid, et “enam” ei oska.
Mida see ENAM siis pidi tÀhendama?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kullakaevur.ee

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SĂ”bralik soovitus – kui ikka ise ei oska, tasub see teenusena sisse osta.
Ilma konkreetset lehte analĂŒĂŒsimata ja valdkonda ning ettevĂ”tet teadmata ei oska ka öelda, milles probleem vĂ”ib olla, ehk Sinu kĂŒsimusele on praktiliselt vĂ”imatu vastata rohkem detaile teadmata.
Leia endale keegi, kes vaataks juba tehtu ĂŒle, kellega koos paika panna edasised plaanid, kes aitaks sisu loomisel ning vajadusel oskaks ka FB tasulistes vĂ”imalustes orienteeruda. Healt tegijailt saad ka nĂ€punĂ€iteid, kuidas iseseisvalt paremini hakkama saada. Olenevalt mahust ei pruugi see ka ĂŒlemÀÀra kallis olla.
Kui vajad rohkem nĂ”u, vĂ”id jĂ€tta oma kontakti ja vaatan Su lehe pĂ”gusalt ĂŒle, et öelda, millele edaspidi rohkem thelepanu pöörata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin aitab raha eest boostimine vĂ€ga hĂ€sti. VĂ”i miski reklaam-mĂ€ng a la jaga oma lehel, laigi ja tÀÀgi …

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Miks sa neid juurde tahad tekitada? Noki parem sÔbralistist vÀlja need keda sinna vaja ei ole!

0
0
Please wait...

NĂ€itan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas FB kontakte suurendada