Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkama saada rõõmutus abielus?

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Kuidas hakkama saada rõõmutus abielus?

Postitas:
Kägu

Oi oi kui tuttav tunne.
Mul mees on palgatööl kellast kellani, kui koju tuleb siis jalg üle põlve ja ajaleht. Lapsed ka enam ei julge talt midagi küsida ja kui küsivad siis midagi ju seletab, aga kui aru ei saa siis uuesti küll keegi ei julge küsida. podiseb ka vii vaikselt et ega keegi õieti kuule mida räägib. Kui ma ta mõne mata lahendi julgen kahtluse alla seada ja küsin, et kuidas ta sellise tulemuse sai, mul selline, siis karjub kui mis hirmus ja karjumisega läheb nii hoogu, et ma palun tal lihtsalt lahkuda, mingi ajapärast ka lahkub teise tuppa magama. Omaarust täiesti ilmeksimatu kõik ümberringi eksivad ja on harimatud väljaarvatud siis ta ise. Midagi polegi teha ega temaga kuhugi minna ei saa, kuna kunagi ei tea mis juhtub, karjub ka täiesti võõra inimese peale. kurb.
seega mis vahet kas inimene palgatööl või eraettevõtja. Kannatajad oleme mina ja lapsed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi oi kui tuttav tunne.

Mul mees on palgatööl kellast kellani, kui koju tuleb siis jalg üle põlve ja ajaleht. Lapsed ka enam ei julge talt midagi küsida ja kui küsivad siis midagi ju seletab, aga kui aru ei saa siis uuesti küll keegi ei julge küsida. podiseb ka vii vaikselt et ega keegi õieti kuule mida räägib. Kui ma ta mõne mata lahendi julgen kahtluse alla seada ja küsin, et kuidas ta sellise tulemuse sai, mul selline, siis karjub kui mis hirmus ja karjumisega läheb nii hoogu, et ma palun tal lihtsalt lahkuda, mingi ajapärast ka lahkub teise tuppa magama. Omaarust täiesti ilmeksimatu kõik ümberringi eksivad ja on harimatud väljaarvatud siis ta ise. Midagi polegi teha ega temaga kuhugi minna ei saa, kuna kunagi ei tea mis juhtub, karjub ka täiesti võõra inimese peale. kurb.

seega mis vahet kas inimene palgatööl või eraettevõtja. Kannatajad oleme mina ja lapsed.

Ära sina ka jumala eest lahuta, kannatage nagu tõelised eestlased!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mehel oli 4 aastat tagasi armuke ja te saite suhte “kuidagi toimima”.
Küsimus on ju tegelikult selles, et sa pole rahul selle “kuidagi toimimise” ja 4-aasta taguse otsusega ikkagi kokku jääda. Kuna mees ennast täie rauaga sinna ettevõttesse uputab, siis minule näib, et ka mees pole rahul ja maandab ennast oma ettevõttes.

Mulle jääb sama mulje, et mehe jaoks on teie omavaheline suhe juba surnud ja ta poebki peitu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ju polnud mingi soovitus, et mees pole armukesest üle saanud. Seda ma lihtsalt ei usu, mehed pole sellised.

Mehed on täpselt samasugused inimesed nagu naised ja vastupidi. Juhtub ka neil tõsiseid armumisi, millest ei saada üle aastaid ja aastaid, aga praegu pole asi selles. Kui talle omal ajal armuke tekkis, siis ilmselt just seetõttu, et kodune elu ei pakkunud enam rõõmu või tema tunded sinu vastu olid lahtunud. Armuke leiti tühja koha täiteks, siis armuke kadus aga tühjus jäi. Ja see tühjus tekitabki masendust.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkama saada rõõmutus abielus?