Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?

Postitas:

Trehvate sümpaatset meest (mehed naist) ja soovite tuttavaks saada. Kuidas alustate vestlust ja arendate edasi vestlust niiviisi, et läheb kontaktide vahetuseks? Kas on tähtis, et mees ka initsiatiivi näitaks, või alguses mitte, kuna mõni võib ju olla na häbelik meesterahvas, küll tast suhtlemise mõttes hiljem asja saab?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas on tähtis, et mees ka initsiatiivi näitaks, või alguses mitte, kuna mõni võib ju olla na häbelik meesterahvas, küll tast suhtlemise mõttes hiljem asja saab?

Võib küll nii olla. Initsiatiivi ei pea kohe lootma. Asi ei pruugi kohe kohale ka jõuda. Pärast jutustab nii, et ei jõua ära kuulata.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestlased on kehvad suhtlejad. Tegelikult meile meeldivad teised inimesed, kuid kui keegi kõnetab, siis nagu ei osatagi suhelda. Aga ega seal midagi muud ei olegi, et teha väikest suhtlust, uurida, et mis on huvialad, mainida oma nimi ning siis soovitada, et võta julgelt Facebooki kaudu ühendust, saame sel teemal edasi arutada. Näe, ongi kontakt loodud. Kui on hakkaja, võtab ühendust, kui tal elus teine ajajärk, siis jumal temaga. 🙂

Just suhtlesin ühe noore meesterahvaga, kes kurtis, et jõusaalis on inimesed, kes suhtuvad tõrjuvalt, kui keegi räägib nendega. Ega see ei tähenda siis, et kohe soovitakse suhet luua või ahistada, kuid inimesed suhtlevadki omavahel. Tema on nt küll ja veel kogenud, et kohtas trennis väga põnevat inimest, nii huvitav ja inspireeriv vestlus oli. Ega see siis ei tähendanud kohe uue sõpruse või suhte algust, kuid ikka põnevam kui lihtsalt üksi kangi rebida. Jah, juu siis nii on, et igavad inimesed nokerdavad omaette, need põnevamad on ise aktiivsed, et otsivad suhtlust. Nagu iga suhe ei vii abieluni, nii iga suhtlus ei vii ka suhteni (eriti kui see eesmärgiks ei ole), kuid päris kindlasti pakub teise inimesega kontakti loomine enda mugavustsoonist väljatulemist ning tegelikult vahva kogemuse.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ütleks, et eestlased on kehvad suhtlejad. Välismaalased samamoodi. Ameeiklaste seas samamoodi. Ameeriklased lihtsalt on valjuhäälsed enamasti. Mina arvan, et kui mindi eesmärgiga kedagi leida, siis tuleb ise initsiatiivikas olla. Jah, arvan, et tagasihoidlik mees suure tõenäosusega ei hakka suureks hurmuriks, kes sulle 100 roosi kingib ja restos mantli seljast aitab. See häbelikus jääb sisse siiski, mis piirab mehe käitumist.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et mees peab ise ikkagi algatama. Sul võib see mees väga meeldida, aga kui ta midagi ei tee, siis liigud edasi-easy.Loodus on niimoodis seadnud.

Oleme isegi sõbrannadega rääkinud, et 5/10 mees, kes on aktiivne võib naisterindel olla edukam, kui 7/10 passiivne mees. Lihtsalt juba mehe juurde tulemine ja see julgus mõjub seksikana.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et mees peab ise ikkagi algatama. Sul võib see mees väga meeldida, aga kui ta midagi ei tee, siis liigud edasi-easy.Loodus on niimoodis seadnud.

Oleme isegi sõbrannadega rääkinud, et 5/10 mees, kes on aktiivne võib naisterindel olla edukam, kui 7/10 passiivne mees. Lihtsalt juba mehe juurde tulemine ja see julgus mõjub seksikana.

Võib mõjuda, aga need paarid, keda ma tean, on mees siiski naisest passiivsem olnud. Muidu vist polekski paljudel mehi. Ise passiivse naisena olen ilma jäänud vähemalt kahe mehega lähemast tutvusest. Üks oli arst isegi, aga jäin pikalt mõtlema, et kuidas mina saan talle meeldida, olles ise soso välimusega. 5/10 mees peab ilmselt pingutama, sest ta peab rohkem vaeva nägema, et teda märgataks, selles on asi.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et naine võib mulle väga meeldida, aga kui, naiselt ei tule midagi, et asi võiks vastastukune olla, siis ei algata ma mitte midagi.
Looduse seadmised siin rolli ei mängi.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et naine võib mulle väga meeldida, aga kui, naiselt ei tule midagi, et asi võiks vastastukune olla, siis ei algata ma mitte midagi.
Looduse seadmised siin rolli ei mängi.

Selles mõttes mängivad, et sa siis jääd lihtsalt ilma järglasteta.

Pea kõigi elus on küll olnud olukordi, kus reaalselt kardetakse, häbenetakse, tuntakse piinlikkust või ei tunta end piisavalt motiveerituna. Noh… siis järelikult pole need naised sulle. Aga noh, meestel on vist nii, et peaasi, et on womEn ja ladiEs, kelle hulgast valida. Paljudele meeldivad kõik naised, aga ise ei tee selle jaoks midagi. Mul on vähemalt hea öelda, et mul meespere on ise alati initsiatiivikas naistega suhtlemisel olnud. Pole suu peale kukkunud. Kui meesterahvass on suu peale kukkunud või kui esimene deit läheb ideaalselt ja juttu on palju ja ta lihtsalt ei võta ühendust, kuigi sa tead, et meeldimine oli vastastikune, aga kumbki seda välja ei öelnud, siis jäädki käppa imema.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamasti pärast esimest kohtingut või intiimsemat lävimist on aru saada, kas meeldid või ei meeldi. Ja kui sa siis lihtsalt lased mööda nädala, kaks, kolm, no siis ei tasu ka imestada. Ka naine, kellele avaldad meeldivust, pead seda tegema kaks korda, sest esimest korda ta ei pruugi uskuda. Teisel korral on nii (aga see ei tohi liiga kaugele vajuda, peab olema lähestikku kuupäevad), et naine, kui sa talle ei meeldi, annab teada või läheb lävimine edasi. Eeldusel muidugi, et oled ise suhetest huvitatud ja valmis, sest tegelikult iseenda poolt tulev vaimne blokk on ainult iseenda poolt ületatav.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamasti pärast esimest kohtingut või intiimsemat lävimist on aru saada, kas meeldid või ei meeldi. Ja kui sa siis lihtsalt lased mööda nädala, kaks, kolm, no siis ei tasu ka imestada. Ka naine, kellele avaldad meeldivust, pead seda tegema kaks korda, sest esimest korda ta ei pruugi uskuda. Teisel korral on nii (aga see ei tohi liiga kaugele vajuda, peab olema lähestikku kuupäevad), et naine, kui sa talle ei meeldi, annab teada või läheb lävimine edasi. Eeldusel muidugi, et oled ise suhetest huvitatud ja valmis, sest tegelikult iseenda poolt tulev vaimne blokk on ainult iseenda poolt ületatav.

Kas sa teemaalgatust üldse lugesid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea ja asjalik jutt on. Ja minuarust sobib ka TA-le vastuseks ja üleüldse teadmiseks.
Aga mida sina siis vastaksid teemaalgatajale?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vastasin mehele. Mul oli samamoodi ühes suhtlusmängus ükskord. Suhtlesime mitu tundi ja klapp oli imeline. Ootasin, et järgmine päev v õi nädala jooksul võtaks ise ühendust ja ta oli online suht pidevalt ja ma teadsin ka, kus täpselt, kuid enam algatada uuesti vestlust ei osanud ja enam meei kohtunud. Tema ka mitte või ei tahtnudki, tagantjärgi võimatu öelda.
Siis tulid juba uued, kellega tema suhtles ja mul kadusid selle jooksul huviriismed.

Päriselus on samamoodi. Mul on olnud mitu olukorda, kus mina ise olen algataja ja mitte ükski kord pole huvi näidatud. Ükskord üks küll tõstis telefoni taskust pidevalt minu juures ja vaatas mind kogu aeg jne, mulle tundus, et huvi oli, et tahab, et küsiks numbrit vms, aga ju siis polnud. Ise olen alati huvist mõista andnud. Meestega on palju raskem, nendega on hirm, et nüüd läheb …, ja kui pole kindlat plaani, siis ei soovi ka algatada midagi. Niiet minu soovitus on oodata suure initsiatiiviga vanakoolimehi või ise enda huvist märku anda. Mul on päris mitu olukorda, kus asja ei saanud ja sellega ka huvi kadus. Aga alati oli huvi suur algselt ja tundus, et neil mingisugune ka. Ju siis oli väike. Niisama aga meeldiva inimesega ilma tunneteta ma ei ootaks midagi konkreetset.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mitte ükski kord ma ei otsinud armumist. Need olid juhuslikud olukorrad. Minu. Arvates ei saagi otsida, tuleb lihtsalt olla avatud ja suhelda. Mul nt pole raske räkida, mul on raske suhteid hoida. Gruppe panen enamasti kokku ise ja suhtlema hakkan ise, pole ka keelebarjääri nii suurt. Raske on siis olnud, kui väga suur vanusevahe või minusse suhtutakse halvasti ja tajun seda. Nt mõni venelane ei salli eestlast. Isegi, kui ma vene keelt pisut räägin. Aga seda ei saagi muuta, selle pead ära tajuma.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Niiet kui nüüd söögitegemise kõrvalt juurde kirjutada, siis arvan, et kui on huvi kindlasti suhet leida, siis inimene ka leiab, ja kui ei ole, siis ta otsib vabandusi. Nt praegu ma enam pole otsinud, viimane otsimine jäi mõne aasta tagusesse aega või õigem oleks öelda päriselus tekkinud meeldimised. Et ka need mehed, kes on initsiatiivitud, et küll nad siis jalad pee alt välja korjavad. Kui just pole lihtsalt vingatsid ja elus pettunud, et keegi ei taha ja kole jne, aga sel juhul ei oleg õige kedagi otsida, enne tuleb ennast otsida ja siis teisi. Naisena sama-oled valmis suhteks-pead ise initsiatiivi näitama, eriti tänapäeval, sest mehed enam ei julge ja mida aeg edasi, seda rohkem on neid mehi abielus ja lastega jnejne, valik jääb aina ahtakesemaks. Jäävad ainult teise ringi mehed.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduse seadus ongi see, et osa lihtsalt ei saa oma geene paljundada ja teine osa saab. Pole vahet, mis põhjusel, on see probleem meditsiiniline või ise ollakse iseloomult selline. Ja see on normaalne. Mina ise pole kunagi pettunud selles, et keegi siis need meeldivad on ära napsanud. Minu arvates on see loogiline asjade käik ja oleks narr mõelda, et naine on süüdi. Keegi pole süüdi, lihtsalt juhuste kokkulangevus. Et pikkkkkkkkkade vastuste mõte oligi sellele meesterahvale öelda, et looduse seadmised siiski mängivad.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhtlesime mitu tundi ja klapp oli imeline. Ootasin, et järgmine päev v õi nädala jooksul võtaks ise ühendust ja ta oli online suht pidevalt ja ma teadsin ka, kus täpselt, kuid enam algatada uuesti vestlust ei osanud

Vanasti oli ikka elu lihtsam. Said klubis neiuga tuttavaks, küsisid telefoni. Kui number anti, siis suhtlesid edasi, kui ei antud, siis järelikult sa ei meeldinud talle. Ei mingit “ta oli onlines pidevalt” asjandust. Edasi läks suhtlus nii, et helistasid neiule ja kutsusid ta välja sööma, loodusesse jalutama, teatrisse…mida iganes suutsid välja mõelda. Ja siis oli kaks varianti- suhtest sai asja või ei saanud.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Trehvate sümpaatset meest (mehed naist) ja soovite tuttavaks saada. Kuidas alustate vestlust ja arendate edasi vestlust niiviisi, et läheb kontaktide vahetuseks? Kas on tähtis, et mees ka initsiatiivi näitaks, või alguses mitte, kuna mõni võib ju olla na häbelik meesterahvas, küll tast suhtlemise mõttes hiljem asja saab?

Nagu Ameerika filmis. Astun ligi ja teen juttu/ küsin midagi sellist, mis meid ühendab selles olulorras. Noh selline small talk a la:’Tea, kas see juust on ikka hea, oskad soovitada”. Siis teen komplimendi :’Kena poekott on Sul’. Kui ta tänab, siis panen käe pihku ‘Hi! I am Samantha, nice to meet you’. Kõik aradki sulavad ja muutuvad tutvumisest huvitatuks. Jah ja seda isegi meie külmal ja köögile Eestimaal.

Soovin edu!

+3
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti oli ikka elu lihtsam. Said klubis neiuga tuttavaks, küsisid telefoni. Kui number anti, siis suhtlesid edasi, kui ei antud, siis järelikult sa ei meeldinud talle. Ei mingit “ta oli onlines pidevalt” asjandust. Edasi läks suhtlus nii, et helistasid neiule ja kutsusid ta välja sööma, loodusesse jalutama, teatrisse…mida iganes suutsid välja mõelda. Ja siis oli kaks varianti- suhtest sai asja või ei saanud.

Ta saatis mulle ise sõbrakutse, mitte mina, jutu käigus oli aru saada, et me sobiksime, aga kuna meie ajavahe oli suht suur, siis see ikka mängis ka. Selleks ajaks, kui mina olin järgmisel päeval välja maganud, läks tema alles magama. Ja nii juba läks üks päev mööda, siis teine. Jne. Nädal aega ei saanud magada korralikult, olin nagu nõelte peal ja pärast seda oli juba ükskõik. Aga nii ongi õige, sest me ei saaks temaga kunagi kokku, kuna me elame eri riikides. Nüüd on juba ka kaua aega möödas, see oli selline ammune lugu.

Probleem on ka elukohas või kust leiad, kui üks elab teisel pool maakera ja sina siin väikse eestlasena üritad midagi aretada, siis on see suht võimatu. Seetõttu vahel imestangi, kui keeruliseks elatakse iseenda elu, kuigi endal on kõik olemas. Seal on inimesi, kus kaks ameeriklast on nt teineteist leidnud või kaks prantslast vms. Et point oli see, et isegi onlainist leiab kedagi. Aga ka seal olin muidugi suhtluse algataja mina, ainult seetõttu saimegi kaua rääkida. Tema tuli jutuga kaasa ja oli lihtsalt seal, et mina sain üldse algatada, aga see oligi jälle juhuste komplekt. Ja see, kuidas ta sinna sattus, oli ka selline naljakas ja liiga arusaamatu lugu.

Ning ise olen täpselt seda harrastanud – alati ise huvi välja näidanud. Ja kui ei tule midagi, siis ei tule, ma ei mõtle sellele enam. Minu meelest, kui liiga palju sisse elada ja hakkadki juba järgmine päev suhtlema ja siis jälle ja jälle ja ikka sebid edasi, siis võib end ise sisse mängida.

”Don’t go on talking to someone you like with your cock loaded, can’t think with your d..k”

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt olen mina näide, et julgelt võib peale hakata, lihtsalt sellest ei pruugi midagi tulla ja pm peavad olema mõlemad ikka algatajad või siis üks initsiatiivikas ja teadlikult, muidu ei tule asja. vahet pole, kumb, korvi saada pole häbiasi. Ise olen saanud küll ja veel ja mitmelt poolt, mingit häbi ei tunne.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see tunne, et teisele meeldid, ongi subjektiivne. Vahel ongi inimene online sinu pärast ja ma ei saa seda teada, sest ma ei küsi. Ja ma ei küsi, sellepärast, et tal on võimalus leida naisi, kes elavad temaga samas riigis ja sellepärast, et sel poleks tulevikku. Ja sellepärast, et ma ei otsi kedagi. Suhte leidmine pole probleem, probleem on suhte tahtmine. Ja vahel kõnnib sinust sinu hingesugulane tänaval mööda ja sa ei saagi teada, sellepärast, et elu on juhus. Nii et vanasti need, kes telefoninumbri andsid, eks nad olid ka huvitatud ja sinna tantsupeole läksidki otsima ju. Mina ise pole otsima hakanudki, sest otsima hakkamine võib viia suhteni või võib viia vastamata tunneteni. Ütlesin ju, et need on olnud juhuslikud olukorrad.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu Ameerika filmis. Astun ligi ja teen juttu/ küsin midagi sellist, mis meid ühendab selles olulorras. Noh selline small talk a la:’Tea, kas see juust on ikka hea, oskad soovitada”. Siis teen komplimendi :’Kena poekott on Sul’. Kui ta tänab, siis panen käe pihku ‘Hi! I am Samantha, nice to meet you’. Kõik aradki sulavad ja muutuvad tutvumisest huvitatuks. Jah ja seda isegi meie külmal ja köögile Eestimaal.

Soovin edu!

Minu jaoks on võõra inimese poolt sinatamine täielik turnoff…

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

see on selline tunnetamise küsimus – mõnega sobib ja mõnega ei lähe kohe mitte.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu elukogemus ütleb, et isegi kõige tagasihoidlikum ja mökum mees, kes on minust huvitatud olnud, on olnud võimeline seda huvi väljendama ja mulle ühel vôi teisel moel oma huvist märku andnud. Ma ei ole kunagi olnud mingi üliäge naine, kelle poole mehi nagu magnetiga veab, aga ometi pole ma pidanud kunagi ise esimest sammu tegema, ikka on mehed seda teinud ja mina olen siis valinud, kas nende huvile vastata või mitte.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas muidu sportlikust huvist uurid_?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovin edu!

Kohutav!

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

see on selline tunnetamise küsimus – mõnega sobib ja mõnega ei lähe kohe mitte.

Ei. See on viisakuse küsimus.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei. See on viisakuse küsimus.

Nii arvasin terve oma teadliku elu ja siis mõni aasta tagasi selgus mitmelt daamilt, et teietamine on ebaviisakas ja pidavat näitama teietatava suurt vanust. Minu jaoks oli see täielik üllatus. Teietamine on viisakas. Kusagil juustuleti ääres aga ei tea inimese kohta midagi peale selle, et ostab juustu. Peale välimuse ka, aga need kaks ei anna alust lähemaks suhtlemiseks. Lähemaks suhtlemiseks on vaja mingit konkreetset keskkonda, a la töö, baar, jututoad, kool, isegi tinder jmt. Põhimõtteliselt nii hoiab ära pettumuse, kui enne inimest tundma õpid.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu elukogemus ütleb, et isegi kõige tagasihoidlikum ja mökum mees, kes on minust huvitatud olnud, on olnud võimeline seda huvi väljendama ja mulle ühel vôi teisel moel oma huvist märku andnud. Ma ei ole kunagi olnud mingi üliäge naine, kelle poole mehi nagu magnetiga veab, aga ometi pole ma pidanud kunagi ise esimest sammu tegema, ikka on mehed seda teinud ja mina olen siis valinud, kas nende huvile vastata või mitte.

Asi on selles, et väga paljud mehed teevad samme, sa lihtsalt ei saa ise aru, et see oli samm. Ja mõni ütleb otse välja, aga siis naisele sel hetkel ei meeldi ja hiljem ei pruugi enam mehele meeldida. Kõik oleneb väga paljudest asjaoludest. Selge see, et mida vanemaks inimene saab, seda keerulisemaks läheb. Need, kes on leidnud kaaslased varem, neil on elu natuke lihtsam.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhtlesime mitu tundi ja klapp oli imeline. Ootasin, et järgmine päev v õi nädala jooksul võtaks ise ühendust ja ta oli online suht pidevalt ja ma teadsin ka, kus täpselt, kuid enam algatada uuesti vestlust ei osanud

Nüüd on teistmoodi. Saad suhtlusapis tuttavaks. Kui saad ka teisele kohtingule on mingi klikk järelikult. Sealt edasi pooltest kordadest jõuate ilmselt juba ka voodisse. Ja ka kõik voodikorrad ei jõua suhteni. Seega päris korralik puu tuleb läbida…oma õige saamiseks.

0
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?