Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?

Postitas:
Kägu

Mees ikka peab olema huvitatud. Kõige passiivsem mees saab ka hoo sisse kui naine meeldib ja ta teda tahab. Ei pruugigi kohe ettepanek kohtumiseks tulla, tagasihoidlik mees lihtsalt suhtleb ja tuletab end meelde muud moodi. Kuidagi lõpuks ikka saab jala ukse vahele, aitab arvutiga või toob ravimeid kui haige oled. Ja nii ta läheb…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ikka peab olema huvitatud. Kõige passiivsem mees saab ka hoo sisse kui naine meeldib ja ta teda tahab. Ei pruugigi kohe ettepanek kohtumiseks tulla, tagasihoidlik mees lihtsalt suhtleb ja tuletab end meelde muud moodi. Kuidagi lõpuks ikka saab jala ukse vahele, aitab arvutiga või toob ravimeid kui haige oled. Ja nii ta läheb…

Kui internetis tutvud, siis mitte. Kui päriselus, siis jah, on lihtne seda hoogu sisse saada ja end meelde tuletada.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suhtlekski nii. Neid hetki on olnud küll, kus jääd kedagi vaatama, et nii sümpaatne tundub, ja jäädakse mind vaatama, aga edasi juba tuleb meelde, et ei tunnegi ju teda ega tema mind ja ei hakka ka suhtlema seetõttu. Pole ka kuulnud, et keegi oleks niimoodi tuttavaks saanud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suhtlekski nii. Neid hetki on olnud küll, kus jääd kedagi vaatama, et nii sümpaatne tundub, ja jäädakse mind vaatama, aga edasi juba tuleb meelde, et ei tunnegi ju teda ega tema mind ja ei hakka ka suhtlema seetõttu. Pole ka kuulnud, et keegi oleks niimoodi tuttavaks saanud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhtlesime mitu tundi ja klapp oli imeline. Ootasin, et järgmine päev v õi nädala jooksul võtaks ise ühendust ja ta oli online suht pidevalt ja ma teadsin ka, kus täpselt, kuid enam algatada uuesti vestlust ei osanud

Vanasti oli ikka elu lihtsam. Said klubis neiuga tuttavaks, küsisid telefoni. Kui number anti, siis suhtlesid edasi, kui ei antud, siis järelikult sa ei meeldinud talle. Ei mingit “ta oli onlines pidevalt” asjandust. Edasi läks suhtlus nii, et helistasid neiule ja kutsusid ta välja sööma, loodusesse jalutama, teatrisse…mida iganes suutsid välja mõelda. Ja siis oli kaks varianti- suhtest sai asja või ei saanud.

Nüüd on teistmoodi. Saad suhtlusapis tuttavaks. Kui saad ka teisele kohtingule on mingi klikk järelikult. Sealt edasi pooltest kordadest jõuate ilmselt juba ka voodisse. Ja ka kõik voodikorrad ei jõua suhteni. Seega päris korralik puu tuleb läbida…oma õige saamiseks.

Jah, tänapäev on väga erinev varasemast. Enne oli ikka nii, et meeldivat inimest tunti juba varem kas õppeasutusest, töökohast või sõpruskonnast. Tänaval võõrast inimest tülitama ei hakanud siis ega hakka ka praegu, meeldigu või mitte. Ainus erand oli kord kui juhtusin kena tütarlapsega koos tervisejooksu tegema – juhtus nii, et oli üks tee ja üks aeg. Siis jah hakaks jutt jooksma.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole ka kuulnud, et keegi oleks niimoodi tuttavaks saanud.

https://www.reddit.com/r/AskWomen/s/2EcUZfQzOI

Ainult üks teema paljudest teistest. Lugesin seal kõik kommid läbi. Üks tutvus võõra mehega nii, et jäi lennujaamas vaatama ja lennukis olles palus stjuardessil tema sõnum mehele anda.

Teine istus koroonapandeemia Ajal õues pargipingile suvalise võõra mehe kõrvale, võttis kõrvaklapid peast ja hakkas rääkima. Need on näited naistest.

Mehed- üks töötas vanglas koos naisega ja tänu ühisele kolleegile ja mehe huvile said jutu peale. Mängis rolli ühine kolleeg ka. Teine sarnane lugu: uued nägusad ja noored kliendid suunas vanem proua meelega noorele vabale naiskolleegile. Ühega saadi jutusoonele.

Teine mees kuulis karaokebaaris, kuidas võõras naine ja temaga kaasas olnud sõber koleda häälega üht mehe”lemmik”laulu “laulavad” ja läks ise lõpuni laulma, et säästa naist nii häbist kui laulu “ruineerimisest” naise sõnul.

Täiesti juhuslikud:
Oldi kahe sõbra pulmas eraldi, aga lähestikku paigas, mees enda lähedase omas, naine enda sõbra omas.

Kohtuti cosplay-üritusel. Mees ja naine olid riietunud mõlemad virtuaalse paarilisena, karakterina, ette planeerimata, ja tegid koos pilti.

Kolmandad kohtusid teises maailma otsas hostelis, kuigi olid samast riigist ja linnast pärit.

Seal on palju lugusid, kus inimesed orgaaniliselt tutvuvad oma abikaasa/kallimaga.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et naine esimese sammu teeb on tänapäeva värk. Täiesti arusaadav ka, ajad on teised ja MeToo on paljud ära hirmutanud. Minu noorusajal oleks võinud mees tüdrukute esimest sammu ootama jäädagi… terve elu oleks mööda läinud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et naine esimese sammu teeb on tänapäeva värk. Täiesti arusaadav ka, ajad on teised ja MeToo on paljud ära hirmutanud. Minu noorusajal oleks võinud mees tüdrukute esimest sammu ootama jäädagi… terve elu oleks mööda läinud.

Ehh ei. Oleneb. Kui inimene on aktiivne inimene (sööb pandeemia ajal lõunapausil pargipingil, käib reisimas, tegeleb hobidega, käib pulmas, on enesekindel (too mees istus 1. Klassis ja oli nägus JA! On varasemalt olnud suhetes), ja ikkaei leia mitte ühtegi, siis on kaks võimalust a) ei taha/huvitu suhetest ja b) teeb midagi valesti või ei tee üldse midagj. Üldse midagi on suht võimatu tehe, räägid ju ikka, kui nt koos töötad või teine smalltalki teeb kuskil pulmas. Ei ole ka alati metoo. Enamasti tegusad inimesed, kes tahavad suhet, pikalt üksi ei jää. Haruharva.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuid kui on ka sama rutiin, sama töö, sama trajektoor, siis samuti-lootusetu. Kuid!- taaskord, minu hinnangul mugav inimene, ei taha muuta midagi elus, ei soovi suhet. Kui tahaks, siis oleks teisiti ja ei “varjuks” kodus, tööl, hoiduks uute inimestega tutvumisest.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ning veitsa on viga ka iseloomus ja põhjamaakarguses. Oli intervjuu juutubis, eestit tutvustav video. Seal naised, kel meestega kogemusi, ütlesid, et ootavad rohkem aktiivsust. Itaalia? Mees nt sai rohkem tähelepanu ja naistest puudust ka polnud. Aga kui sulle pole ikka mingi karakterjoon mehena omane, siis võib tobedalt välja kukkuda.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei saa mõnest mehest absoluutselt aru. Mul on üks tuttav, kellega kunagi suhtlesime, käisime voodiski, aga asi vajus ära, kuna mul oli siis väike laps ja olin just lahku läinud ja ei olnud nagu üldse suhteks valmis. Ta päris palju helistas siis ja tahtis kokku saada, aga ültesin ära. Nüüd mitu aastat hiljem hakkas mulle jälle kirjutama. Paar kuud juba kirjutab igal hommikul, vahel ka õhtuti, aga mis ta minust täpsemalt tahab, ei saa aru. Saadab aga musisid ja kallisid ja räägib niisama. Mõned korrad on öelnud, et võiks kokku saada, aga konkreetset ettepanekut ikka pole. Eile õhtul kirjutas, et võiks kokku saada, ma kirjutasin, et natuke ootamatu, aga võiks küll. Ja siis kadus ära. Täna hommikul jälle musid ja kallid. Küisisin, et miks sa eile siis ümber mõtlesid, ütles, et sa ise polnud online enam. No ma käisin autoga sõitmas, mida see loeb, kas olin online, ma polnud kuskil kadunud. Küsis minu käest, et mis täna teen, ma ütlesin, et kinno lähen, mis tema teeb. Ütles, et midagi ei tee. Tegin siis talle ettepaneku, et tulgu kaasa minuga kinno, kui tal pole midagi ees. Ütles, et see on sinust väga armas ja kogu lugu. Mina nüüd otsustasin, et mina teda rohkem ei tülita, aga jääb siiski küsimus, et milleks ta nii teeb. Jutustab ja kirjutab, kallid ja musid, aga kokku ikka saada ei soovi. Ja vahepeal siis teeb ettepaneku ja kaob. Miks inimene nii teeb?

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei saa mõnest mehest absoluutselt aru. Mul on üks tuttav, kellega kunagi suhtlesime, käisime voodiski, aga asi vajus ära, kuna mul oli siis väike laps ja olin just lahku läinud ja ei olnud nagu üldse suhteks valmis. Ta päris palju helistas siis ja tahtis kokku saada, aga ültesin ära. Nüüd mitu aastat hiljem hakkas mulle jälle kirjutama. Paar kuud juba kirjutab igal hommikul, vahel ka õhtuti, aga mis ta minust täpsemalt tahab, ei saa aru. Saadab aga musisid ja kallisid ja räägib niisama. Mõned korrad on öelnud, et võiks kokku saada, aga konkreetset ettepanekut ikka pole. Eile õhtul kirjutas, et võiks kokku saada, ma kirjutasin, et natuke ootamatu, aga võiks küll. Ja siis kadus ära. Täna hommikul jälle musid ja kallid. Küisisin, et miks sa eile siis ümber mõtlesid, ütles, et sa ise polnud online enam. No ma käisin autoga sõitmas, mida see loeb, kas olin online, ma polnud kuskil kadunud. Küsis minu käest, et mis täna teen, ma ütlesin, et kinno lähen, mis tema teeb. Ütles, et midagi ei tee. Tegin siis talle ettepaneku, et tulgu kaasa minuga kinno, kui tal pole midagi ees. Ütles, et see on sinust väga armas ja kogu lugu. Mina nüüd otsustasin, et mina teda rohkem ei tülita, aga jääb siiski küsimus, et milleks ta nii teeb. Jutustab ja kirjutab, kallid ja musid, aga kokku ikka saada ei soovi. Ja vahepeal siis teeb ettepaneku ja kaob. Miks inimene nii teeb?

Kle, me vist suhtleme sama mehega. Mul ka üks igal hommikul ja õhtul saadab musid-kallid ja räägib niisama juttu, aga kokku ei saa. Eile õhtul kutsus külla, aga mul olid teised plaanid ????

See sportliku huvi või mõni teine mees võiks nüüd kommenteerida, miks mehed sellist poolkõva asja ajavad. Ise otsib kontakti, mina olen ta ammu maha kandnud ja ise ma midagi ei algata. Viisakusest vastan lihtsalt talle.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See Inimene on troll. Iga virtuaalse kontakti eest teenib raha ja saab infot telefoni kaudu su kohta. Pärast kasutab sisu muudes kanalites uute teemade tegemiseks ja reklaami müügiks.

Dont põe ????

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See Inimene on troll. Iga virtuaalse kontakti eest teenib raha ja saab infot telefoni kaudu su kohta. Pärast kasutab sisu muudes kanalites uute teemade tegemiseks ja reklaami müügiks. Dont põe

See pole tõsi, sest ma tunnen teda ju. Me oleme suhelnud kunagi. Mingi reklaamimüüja ta pole.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See Inimene on troll. Iga virtuaalse kontakti eest teenib raha ja saab infot telefoni kaudu su kohta. Pärast kasutab sisu muudes kanalites uute teemade tegemiseks ja reklaami müügiks. Dont põe

See pole tõsi, sest ma tunnen teda ju. Me oleme suhelnud kunagi. Mingi reklaamimüüja ta pole.

Ah, unustasin. Reklaami inimesed ei ole tõesti lihast ja luust, kellega voodis võib maanduda. Sorry, minu paha. Ehk leiad vastused oma küsimusele.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah, unustasin. Reklaami inimesed ei ole tõesti lihast ja luust, kellega voodis võib maanduda. Sorry, minu paha. Ehk leiad vastused oma küsimusele.

Sa ajad täisjampsi. Ja mitte ainult siin teemas.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki on vahepeal pere loonud ja tahab lihtsalt sinuga naist petta?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki on vahepeal pere loonud ja tahab lihtsalt sinuga naist petta?

Ka võimalik, aga selleks peaks ju ka kokku saama või mitte?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ei leia vist õiget aega, et kodust vaikselt välja libiseda 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle, me vist suhtleme sama mehega. Mul ka üks igal hommikul ja õhtul saadab musid-kallid ja räägib niisama juttu, aga kokku ei saa. Eile õhtul kutsus külla, aga mul olid teised plaanid ????

See sportliku huvi või mõni teine mees võiks nüüd kommenteerida, miks mehed sellist poolkõva asja ajavad. Ise otsib kontakti, mina olen ta ammu maha kandnud ja ise ma midagi ei algata. Viisakusest vastan lihtsalt talle.

Ma mehena sportlikust huvist  spekuleerin, et kui ikka saadab musisid ja kallisid ja räägib kasvõi niisama juttu, siis ta on ikkagi Sinust huvitatud. Kui ma poleks huvitatud, siis ma küll ei saadaks musisid-kallisid ja ei ajaks ka niisama juttu kellegagi ka sportlikust huvist. Veelenam iga hommik ja õhtu. Ma peaks armunud olema, et nii teha.

Et räägib niisama juttu. Soovid, et räägiks midagi enamat.  Seda on raske (loe pea võimatu) teha kui juba tunded ka on. Sellele viitab see iga õhtu ja hommikune kallid musid. Et üldse hakata rääkima midagi tunnetest, peaks ta suht kindel olema, et Sa temast ka huvitatud oled.

Aga kuna Sa ise midagi ei algata, siis mina arvaks, et huvi Sinu poolt nagunii puudub.  Huvipuudust Sinu poolt kinnitaks ka see, et küllakutse tagasi lükkasid. Olgugi, et sul olid teised plaanid ja miskit moodi sa ju ära vingerdasid, siis oli see eitav vastus. Minu pea hakkaks igasugu negatiivset jama genereerima.

PS, eelmiseid komme minuga ärge seostaga.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks inimene nii teeb?

https://www.quora.com/Why-does-he-call-and-text-every-day-but-doesn-t-make-plans-to-meet-up

https://www.reddit.com/r/datingoverforty/s/rlvtqsoHwn

https://www.reddit.com/r/OkCupid/s/Ze6L1G6pya

https://www.reddit.com/r/datingoverthirty/s/4k9z8kXaCr

neid linke on palju!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

#4261094: Miks inimene nii teeb? https://www.quora.com/Why-does-he-call-and-text-every-day-but-doesn-t-make-plans-to-meet-up https://www.reddit.com/r/datingoverforty/s/rlvtqsoHwn https://www.reddit.com/r/OkCupid/s/Ze6L1G6pya https://www.reddit.com/r/datingoverthirty/s/4k9z8kXaCr neid linke on palju!

Daily Maili incelimaniakk jälle kohal?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama mehe puhul on siin vaatused kallutatud-seda enamgi. Kahjuks pole praegu aega redditis surfata, aga teinekord on seal teemasid 1000+ vastusega ja harva ollakse väga erineval ja kallutud isiklike kogemuste tõttu arvamisel. Üldlevinudarvamused saavad kõige rohkem plusse.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis või kes on reklaamiinimene? Nagu pr agent või? Milleks nad selllist asja teevad?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

#4261094: Miks inimene nii teeb? https://www.quora.com/Why-does-he-call-and-text-every-day-but-doesn-t-make-plans-to-meet-up https://www.reddit.com/r/datingoverforty/s/rlvtqsoHwn https://www.reddit.com/r/OkCupid/s/Ze6L1G6pya https://www.reddit.com/r/datingoverthirty/s/4k9z8kXaCr neid linke on palju!

Daily Maili incelimaniakk jälle kohal?

Kusjuures ma pole dailymaili avanud mitu aega või olen avanud mingi paar artiklit. Lihtsalt kui tahad tõelist anonüümset kallutamata arvamust (et jälle initsiaale, küll R, ss m) poleks, siis miks mitte reddit.

Mul pole incelite vastu midagi. Dm vastu ka pole.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu lugesin et keegi seal redditis kirjutas avoidant, ilmselt seda ei mõeldud, aga äkki

https://www.verywellmind.com/avoidant-personality-disorder-4172959

Äkki diagnoosimata?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mingi teine diagnoos või kombed-m ei usu, et seda saab imekombel parandada ükski naine. Kui on tegu päriselt häirega.

Kui on tegu lihtsalt ärakasutajaga, siis sama nõu, et lõpetada suhtlus ja otsida nö tegudemees. Mitte jutustaja. Ise olen samuti jutustaja ja see pole kindlasti atraktiivne omadus, miks tahate sellist vabatahtlikult?! Mingi selline rahulik nokitsseja ja tegudemees oleks õige valik.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti laste arvu, soovitud, oleks saanud ühe mehega täis, enne otsinguid.

Seda nt soovitas üks kyylus usa psyhholoog ka, et tänapäeval naised teevad soovitud laste arvu täis. Siis see mure kaelast enne fert ea lõppemist.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Niigi partnerit raske leida, liiati sobivat laste isaks. Deitimisegaaga om tulevikus aega maa ja ilm, kui lapsed juba koolis käivad.. tegelt ei. Siis on juba uued probleemid. Alati on mingid takistused ja kohustused ees, seega ei saa mõelda, et väikelapsega on raskem. Isegi 18a lapsega hakkab muret olema. Mis elus edasi teeb jne. Pm elu paneb niigi kinni juba, kui ette analüüsid. Seega võtaks rahulikult.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks inimene nii teeb?

https://www.quora.com/Why-does-he-call-and-text-every-day-but-doesn-t-make-plans-to-meet-up

https://www.reddit.com/r/datingoverforty/s/rlvtqsoHwn

https://www.reddit.com/r/OkCupid/s/Ze6L1G6pya

https://www.reddit.com/r/datingoverthirty/s/4k9z8kXaCr

neid linke on palju!

No aga miks? Need pole vastused.

Miskit, et tee nii ja tee naa.

Pakun ka, et mine delfi naisteka foorumisse. Vaata ehk leiad sealt midagi.

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hakkasite meeldiva võõra inimesega suhtlema?