Esileht Ilu ja tervis Kuidas hoiate bikiinipiirkonna koduste vahenditega korras?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kuidas hoiate bikiinipiirkonna koduste vahenditega korras?

Postitas:

Kui tihti raseerite? Kas ajate täitsa karvutuks või jääb ikka mingi soeng? Milliste abivahenditega toimetate? Kui tihti oma allkorruse soengut üle hooldate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:34; 21.08 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerin, iga päev, kôik paljaks.
Venus raseerija ja intiimpesugeeli kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ülitugev, tume ja rohke karvakasv.
Raseerimine aitab õhtuni, epileerimise tagajärjel tekivad punnid ja karvad kasvavad sisse.
Vahatamist ei ole julgenud proovida veel.
Kasutan Veet karvaeemalduskreemi, aga raske südamega, sest olen kuulnud, et see ei ole tervisele kõige kasulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerin ülepäeviti, tihedamini pole vajadust, karvad pigem heledad ja õrnad, kuid siiski tugevamad kui ülejäänud kehal. Aga punne tekib küll, vähem siis kui kasutan mõnda raseerimisjärgset ja ärritusevastatst kreemi. Need punnid on tõeline nuhtlus, kuhugi mujale nad ei teki, ainult sinna ühte piirkonda. Ja mingit tõeliselt head vahendit nende vastu pole leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:02; 06.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ma ka siiani tegutsesin žiletiga aga meeletult tekkis punne, lisaks kohe päev peale raseerimist hakkas juba siil püksis torkima. Lihtsalt jube. Seepärast ei tahagi ennast enam paljaks ajada. Paar päeva tagasi ostsin omale Veet patareidega spets trimmeri. Saab hakkama aga soengut sinna alla kujundada ei oska. Päris nulliga maha enam ajada ei taha ja kui väheke jätad kasvama, siis on ikka mõni koht, kus karvad jäävad pikemad. Täitsa hädas olen igatpidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:34; 21.08 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin u 5a tagasi laseriga eemaldada, jätsin vaid väikse triibu (igaks juhuks, kui peaks karvade järele igatsus kunagi tulema). Seda siis ajan masinaga ära, kui liiga pikaks kasvab. Ei mingeid punne ega muud jama, vaid mõned üksikud karvad siin-seal, mida on lihtne eemaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 08:36; 22.09 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ma ka siiani tegutsesin žiletiga aga meeletult tekkis punne, lisaks kohe päev peale raseerimist hakkas juba siil püksis torkima. Lihtsalt jube. Seepärast ei tahagi ennast enam paljaks ajada. Paar päeva tagasi ostsin omale Veet patareidega spets trimmeri. Saab hakkama aga soengut sinna alla kujundada ei oska. Päris nulliga maha enam ajada ei taha ja kui väheke jätad kasvama, siis on ikka mõni koht, kus karvad jäävad pikemad. Täitsa hädas olen igatpidi.

Sa tee selline sabloon kujutisega, mida tahaksid oma tutiuurijale näidata ja paned selle peale hoad käega kinni ning lased ümberingi karva nii madalaks, kui saad. Päris nulli ära lasegi.
Kui on palju lakkumist allkorrusel siis pead siiski nulli laskma vähemalt lakutava osa ja tehes seda regulaarselt iga päev või kaks korda päevas muutub nahk tugevamaks ja tekib ka punne vähem. Peale rasseerimist soovitaks kasutada mõnda kreemi, mis ei lase nendel vistrikutel ja sõlmedel tekkida. Mõnele sobib hästi aloega mõnele täiesti tavaline After Seiv. Otsimise ja proovimise vaev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele sobib hästi aloega mõnele täiesti tavaline After Seiv.

Vahatan juba aastaid. Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerin Venus vahetatavate teradega žiletiga enamasti igal hommikul.
Mul tugevad karvad ja näiteks mingi karvaeemalduskreem neile mitte kuidagi ei mõju. Vahatamist olen pidanud seni kalliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa seda laseriga eemaldamist teha lasid ja kas julged sama kohta soovitada? Palju maksis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks-kaks korda kuus raseerin/epileerin ja siis käin fotoepilaatoriga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerides ei teki punne kui nii enne kui peale raseerimist korralikult nahka koorida. Kes millega ja kuidas, aga mina kasutan lihtsalt tavalist karedat švammi ja oma lemmik-dušigeeli. Hõõrun korralikult, nii et nahk roosatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa seda laseriga eemaldamist teha lasid ja kas julged sama kohta soovitada? Palju maksis?

Ei teinud Eestis, aga aparaadiks CANDELA GentleLASE (Alexandrite Laser 755nm). Julgen vägagi soovitada, kui oled tumedakarvaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 08:36; 22.09 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

epilaatoriga kitkun iga paari nädala takka mokad ja ääred paljaks. Üles häbemekingule jätan pisikese triibu alles, seda lõikan aegajalt maniküürikääridega lühemaks. Kui epileerida harvem kui paar nädalat, siis on juba palju karvu ja valusam. Sisse mul ei kasva, see mure minust kuidgai mööda läinud. samuti kitkun jalgadelt ja kaenla alt, aga sealt ei pea nii tihti – korra kuus piisab jalgadel, 2-3 nädalat kaenla all. ka neis kohtades ei kasva sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvadeta häbe, nagu noorel tüdrukul, meeldib ainult pedofiilidele. Normaalne naine ei püüa pedofiile ligi meelitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvadeta häbe, nagu noorel tüdrukul, meeldib ainult pedofiilidele. Normaalne naine ei püüa pedofiile ligi meelitada.

aga päris karvutu ja tiheda põõsa vahel on veel tükk ruumi ju 😀 eriti suvel rannas ei taha ju, et igast bikiini servast karvad välja turritavad 😀

ise olen ka laseriga teinud. Käisin 6-7x. Karvakasv vähenes umb 50% kõigest. Lõpuks lõin käega, rahast oli kahju ja valus oli ka. Edasi olen žiletiga teinud. No nii palju oli laserist kasu, et karvakasv on ka aeglasem, päris iga päev enam e i pea raseerima – olen ka tumeda tugeva karvaga ja enne oli ka nii, et hommikul raseerisin ja õhtuks oli tüügas 😀 Nüüd saan järgmisel päeval ka veel enam-vähem sile olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvadeta häbe, nagu noorel tüdrukul, meeldib ainult pedofiilidele. Normaalne naine ei püüa pedofiile ligi meelitada.

Sa ei tee naisel ja lapsel muudmoodi vahet, kui karvakasvu vaadates? Keha? Mõistus? Jutt? Pole olulised – karvad on peamised? Karvad kasvavad juba 10 aastastel, vahel ehk varemgi- järelikult on ta naine, keda võib põrutada?
Jälk oled, karvamaniakk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:02; 06.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvadeta häbe, nagu noorel tüdrukul, meeldib ainult pedofiilidele. Normaalne naine ei püüa pedofiile ligi meelitada.

Kuidas need pedofiilid asjasse puutuvad? Ei meeldi mulle karvane olla ja ei meeldi ka minu mehele karvased naised.
Kindlasti on erandeid ja ka mehi, keda erutavad karvased naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm…
mina olen kartulikoorevärvi juustega. vähese karvaskasvuga. jalgadele tulevad mõned harvad karvad. ziletiga ära.
intiimpiirkonnaga on ka nii, et no olen püüdnud “kasvatada”, aga tulemus on kole. ehk siis harvad üksikud heledad karvad. mingit soengut ei saa ju teha, kui on neli karva kolmes reas! seega jah, minul, kolme lapse emal, on nö lapse tuss ehk täiesti karvatu. ja olen rahul! toonitan veel kord, et asi pole mitte mingis perverssuses, vaid karvadega koos oleks palju koledam…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas hoiate bikiinipiirkonna koduste vahenditega korras?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.