Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hoiduda armumisest?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kuidas hoiduda armumisest?

Postitas:
Kägu

Kusjuures ei olnud… Ma ei olnud planeeritud ja soovitud laps…

Mis vahe seal on? Nagu soovitud lapsed oleks kõik õnnelikud, terved ja surematud? Elu on raske, ühele rohkem. Elimineerida ei tule ennast, vaid tegureid, mis nii tundma panevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen selles eas, et võiks endale kibestumust lubada küll… Aga ma ei taha enda kohta sellist iseloomustust välja teenida. Ja…mehena ei taha ma teha naistele seda, mida ma ei taha et nad mulle teeksid ja on teinudki…

Armumine on mõttetu, järelikult pole vaja mõelda sellest. Pole sa teps mitte ainus, kes üksi jääb. Kindlasti on sinusuguseid palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ülepeakaela armumine kulmineerus armastuseks ning see lõpes kohutavalt aastaid hiljem. Ei soovi hetkel oma ellu mingeid tundeid, hea rahulik, emotsioonitu elu. Niisama seksida saab ilma tunneteta ka.

See on minu kogemus. Kõigil ei pruugi olla, loomulikult kogege armimist-armastust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ülepeakaela armumine kulmineerus armastuseks ning see lõpes kohutavalt aastaid hiljem. Ei soovi hetkel oma ellu mingeid tundeid, hea rahulik, emotsioonitu elu. Niisama seksida saab ilma tunneteta ka.

See on minu kogemus. Kõigil ei pruugi olla, loomulikult kogege armimist-armastust.

Jah, ilmselt usun ma ikka veel muinasjutte, ka neid mida ma päris elus väga lähedalt näinud olen.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ülepeakaela armumine kulmineerus armastuseks ning see lõpes kohutavalt aastaid hiljem. Ei soovi hetkel oma ellu mingeid tundeid, hea rahulik, emotsioonitu elu. Niisama seksida saab ilma tunneteta ka.

See on minu kogemus. Kõigil ei pruugi olla, loomulikult kogege armimist-armastust.

Jagan sama kogemust.
Ei taha enam iial kedagi oma ellu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ilmselt usun ma ikka veel muinasjutte, ka neid mida ma päris elus väga lähedalt näinud olen.

Peata ving, võta Tinder lahti, otsi meeldiv naine üheks õhtuks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa miinustad? Vingud, et pole naist, aga ise ei tee mitte midagi selleks, et leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen selles eas, et võiks endale kibestumust lubada küll… Aga ma ei taha enda kohta sellist iseloomustust välja teenida. Ja…mehena ei taha ma teha naistele seda, mida ma ei taha et nad mulle teeksid ja on teinudki…

Armumine on mõttetu, järelikult pole vaja mõelda sellest. Pole sa teps mitte ainus, kes üksi jääb. Kindlasti on sinusuguseid palju.

See ei ole olnud perspektiiv mida tahaksin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole olnud perspektiiv mida tahaksin…

Õpi inimloomust tundma ja sul kaob soov end siduda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole olnud perspektiiv mida tahaksin…

Õpi inimloomust tundma ja sul kaob soov end siduda.

Siit kõlab paras annus kibestumust…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit kõlab paras annus kibestumust…

Nimetad muinasjutuks tohutut lahutajate protsenti, mitmete suhete pidamist?
Muinasjutus on üks kuni surm lahutab ja selliseid paare pole praktiliselt olemas enam. Suudaksid kedagi maha jätta, teades, et ta sind armastab? Tahad, et armastatu jätaks sinu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teema on tehtud suhtes naise poolt, kasutad seda armumist voodis enda mehega, kellega tulevik loodud.

Aga kui ei ole? On üksik naine/mees.

Siis on veel lihtsam. Kuna pole ainus üksik maailmas ja õnne pole olnud, kasutab tutvumisportaale nagu paljud teised. Magavale kassile hiir suhu ei jookse.

Tutvubki seal portaalides, kus alalõpmata kena algusega ja paljulubav ühisosa ei vii püsisuhteni. Jõuab armuda ja juba tõmmatakse vesi peale…

Soovita, kuidas ja miks peaks ta armumist vältima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvubki seal portaalides, kus alalõpmata kena algusega ja paljulubav ühisosa ei vii püsisuhteni. Jõuab armuda ja juba tõmmatakse vesi peale…

Soovita, kuidas ja miks peaks ta armumist vältima.

Oled sa ise kellelegi kunagi vett peale tõmmanud? Oskad iseendale tunnistada miks? Püsisuhe areneb suhtes olles. Kui on sobiv partner, siis jõutakse 2 aastani, hiljem 5 aastani ja edasi on lihtne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen selles eas, et võiks endale kibestumust lubada küll…

Kuhu on tegelikult kiiret? Natuke enda jaoks aega ei taha võtta, terveneda ja palju energilisemalt taas alustada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvubki seal portaalides, kus alalõpmata kena algusega ja paljulubav ühisosa ei vii püsisuhteni. Jõuab armuda ja juba tõmmatakse vesi peale…

Soovita, kuidas ja miks peaks ta armumist vältima.

Oled sa ise kellelegi kunagi vett peale tõmmanud? Oskad iseendale tunnistada miks? Püsisuhe areneb suhtes olles. Kui on sobiv partner, siis jõutakse 2 aastani, hiljem 5 aastani ja edasi on lihtne.

Ikka jääb kõik selle taha, et partner on sobimatu  eks. Äkki on puudus mingitest oskustest, mis aitavad suhet kasvatada ja hoida. NT oskus andestada või oskus keskenduda heale või oskus mitte kalduda äärmustesse must/ valge, vaid näha avaramat pilti, aktseptida enda tõe kõrval ka teisi variante jne. Täiuslikku/sobivat partnerit pole olemas, niisamuti kui pole olemas ideaalset olukorda, elu, kust puuduvad raskused, keerukad suhted, vajadus partnerit toetada ja mõista sellisena, nagu ta on. (Seda eriti kui mitmendal ringil olles tutvusi kuskilt portaalist otsitakse).

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka jääb kõik selle taha, et partner on sobimatu  eks. Äkki on puudus mingitest oskustest, mis aitavad suhet kasvatada ja hoida. NT oskus andestada või oskus keskenduda heale või oskus mitte kalduda äärmustesse must/ valge, vaid näha avaramat pilti, aktseptida enda tõe kõrval ka teisi variante jne. Täiuslikku/sobivat partnerit pole olemas, niisamuti kui pole olemas ideaalset olukorda, elu, kust puuduvad raskused, keerukad suhted, vajadus partnerit toetada ja mõista sellisena, nagu ta on. (Seda eriti kui mitmendal ringil olles tutvusi kuskilt portaalist otsitakse).

Kas TA tundub nagu oleks mitmendal ringil? Loomulikult puuduvad tal oskused, kui tal pole suhteid. Inimene areneb keskkonnas ja kui ei ole teatud keskkonda, siis ta ei arene kunagi sinna, kuhu teised arenevad, kellel teine elukogemus. Teisel ringil olijaid on ju arendanud nende partner. Kui kellegagi pikalt koos olla, siis tekib väga palju sarnaseid jooni ja lihtsam on koos edasi minna.

Ka eemalt võib armunud olla, rikkumata teiste perekondasid, aga andes energiat, et näed, tal oli huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka jääb kõik selle taha, et partner on sobimatu eks. Äkki on puudus mingitest oskustest, mis aitavad suhet kasvatada ja hoida. NT oskus andestada või oskus keskenduda heale või oskus mitte kalduda äärmustesse must/ valge, vaid näha avaramat pilti, aktseptida enda tõe kõrval ka teisi variante jne. Täiuslikku/sobivat partnerit pole olemas, niisamuti kui pole olemas ideaalset olukorda, elu, kust puuduvad raskused, keerukad suhted, vajadus partnerit toetada ja mõista sellisena, nagu ta on. (Seda eriti kui mitmendal ringil olles tutvusi kuskilt portaalist otsitakse).

Kas TA tundub nagu oleks mitmendal ringil? Loomulikult puuduvad tal oskused, kui tal pole suhteid. Inimene areneb keskkonnas ja kui ei ole teatud keskkonda, siis ta ei arene kunagi sinna, kuhu teised arenevad, kellel teine elukogemus. Teisel ringil olijaid on ju arendanud nende partner. Kui kellegagi pikalt koos olla, siis tekib väga palju sarnaseid jooni ja lihtsam on koos edasi minna.

Ka eemalt võib armunud olla, rikkumata teiste perekondasid, aga andes energiat, et näed, tal oli huvi.

Jah, igat armumist ei ole vaja teoks teha. Kui aga on konkreetne otsus vahetada partnerit, siis on teine lugu.
Ega kõik mitmeid suhteid pidanud inimesed pole arenenud mõistvateks, kannatlikeks, armulikeks, toetavateks partneriteks (kuigi mõni ise väidab seda, et on kuidagi kasvanud ja küpsenud). Positiivset arengut pole toimunud. Nõrganärvilised ja nahahoidjad üldiselt sellisteks jäävadki- otsivad lõbu ja rahulikku elu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, igat armumist ei ole vaja teoks teha. Kui aga on konkreetne otsus vahetada partnerit, siis on teine lugu.
Ega kõik mitmeid suhteid pidanud inimesed pole arenenud mõistvateks, kannatlikeks, armulikeks, toetavateks partneriteks (kuigi mõni ise väidab seda, et on kuidagi kasvanud ja küpsenud). Positiivset arengut pole toimunud. Nõrganärvilised ja nahahoidjad üldiselt sellisteks jäävadki- otsivad lõbu ja rahulikku elu.

Partner jäetakse, kui temaga on halb. Põhjendamine oleks liiga mõttetu, rumalgi saab aru, et poleks teist sündinud või lahkuks meie hulgast ootamatult, oldaks koos veel tänapäevalgi.
Kõige parem on olla suheteta, mida TAle kohe ütlesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Miks peaks armumisest hoiduma? See on nii imeline ja tiibu andev tunne ju. Kasuta seda potentsiaali. Tee ära asju, milleks muidu jõudu ei leia jms. Haigetsaamise oht on alati. Ei saa ju elu elamatta jätta ja õnnelik olematta vaid hirmus, et ühel päeval see võib muutuda.</p>

Pikas vaates pole ju haigetsaamine teab mis õnn… Ma ei oska korraks elada. Minu jaoks peab alati olema mingi tuleviku mõõde.

Väga raske elada, kui igas asjas otsida tuleviku mõõdet ja absolutismi. Tahad õnnelik olemist õppida, õpi hetkes elamise kunsti. Nagu kogu loomariik näiteks oskab elada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin ka suhted tahaplaanile, ei ole enam ka nii noor, et kedagi pidevalt vajaks enda kõrvale. Viimane armumine lõppes ikka väga nõmedalt, sain täiega üle, ja ka suhe enne seda leidis oma lõpu ja kõik suhted ka enne seda. Järeldus on see, et pole lihtsalt suhteinimene. Kuidas hoidun armumisest, eks peab vältima teadlikult suhtlemist või vähendama väga kontakti ja püsima asine, leidma teisi tegevusi ja mitte laskma mõtetel selleni jõuda, et mulle keegi meeldida võiks ja kindlasti mitte tegutsema, kui jääkski keegi silma. Pigem otsida vigu selles inimeses, miks ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimase armumise tõukasin endast küll ise eemale, hakkasin teadlikult vältima ja olin meelega vastik. Mulle oli see isegi kergendus, kui juba paar kuud hiljem nägin, et on juba uue leidnud ja suhtesse astunud. Hea, et lahti sain.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellest hoiduma peaks? Et mitte haiget saada.

Teadsin üht elumeest, kel naised lausa rippusid küljes. Tema vabanes mõnesse paremasse eksemplari armumisest sellise trikiga, et igasuguseid võtteid kasutades sokutas tüdruku edasi mõnele sõbrale

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hoiduda armumisest?