Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hoiduda kiindumisest?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas hoiduda kiindumisest?

Postitas:

Iga kord kui ma kellesse kiindun, lõpeb see varem või hiljem haigetsaamisega ja arusaamaga, et teine pool kõigest mängis, otsis mingeid hetkelise väärtusega emotsioone. Tundub et kiindumisest hoidumine on oluliselt raskem kui suitsetamisest loobumine. Või on mingi nipp, mis asja kergemaks teeb? Või ongi ainult kaks võimalust, kas end kuhugi lukustada või siis tugev iseloom?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi 2 variantI: kas kiindud ja saad haiget või oled kogu aeg üks haige ja kalk tüüp. Üks variant on ka suhelda ainult inimestega, kes on sulle ebameeldivad, nii et pole varianti kiindudagi. Aga kas see on siis parem? Või siis üldse mitte proovidagi suhteid luua, leppidagi üksindusega. Aga võibolla teeb selline üksindus veel rohkem haiget? Ise tead. Muidugi võid jälgida, kuidas inimene käitub rohkem, anda aega, enne kui sügavamalt midagi lootma hakkad, püüda leida kedagi, kes on sinusse rohkem kiindunud, aga ikkagi on haiget saamise ja eksimise risk olemas ja ega see väljend, et südant ei saa sundida, ka päris alusetu ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ise kunagi sinusse kiindujaile haiget teinud? Olukorrad pole alati mustvalged.

Aa, et nagu karmamoment?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, et nagu karmamoment?

Karmasse ei usu. Inimene unustab ära teised, kui ise midagi tahab endale. Aga see, et oled kindlalt samuti käitunud, ei tule meeldegi.

Kindlasti on juhtunud, ma ei eitagi. Aga kindlasti mitte nii, et ma mängin ja jälgin mängu ja kui tuleb tüdimus või mõni parem pakkumine, siis jooksen minema. Ma ei ole kellelgi valetanud või võltslubadusi andnud, endal mitu rauda tules.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui ta pole rahul.

Just! Ja kui on selliseid juhuseid järjepanu, siis järelikult on tegu mustriga ja ükskord oleks ju mõistlik teha mingi otsus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui ma kellesse kiindun, lõpeb see varem või hiljem haigetsaamisega ja arusaamaga, et teine pool kõigest mängis, otsis mingeid hetkelise väärtusega emotsioone. Tundub et kiindumisest hoidumine on oluliselt raskem kui suitsetamisest loobumine. Või on mingi nipp, mis asja kergemaks teeb? Või ongi ainult kaks võimalust, kas end kuhugi lukustada või siis tugev iseloom?

Ega kiindumine ei tee sulle haiget. Haiget teeb sinu ettekujutus, kuidas sinu kiindumuse objekt peab käituma ja kui ei käitu ….See pole kiindumus, kui sulle meeldib inimene, aga sul on pikk nimekiri, kuidas teine peab end ülalpidama, et sina haiget ei saaks. Selline nimekirja põhine kiindumine tähendab ju et oled oma loomult vägivaldne. Tahad, et teine toimiks sinu tahte järgi, kuna sina oled kiindunud. Kiindu nii, et kui ühine teekond otsa saab, jääks meelde hea mälestus ühiselt veedetud ajast, mitte suur pettumus, et sina kiindusid ja vaata tema reetur, mis sinu kiindumusega tegi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just! Ja kui on selliseid juhuseid järjepanu, siis järelikult on tegu mustriga ja ükskord oleks ju mõistlik teha mingi otsus!

Naised otsustavad, mitte mehed. Naised valivad endale mehe, abikaasa ja laste isa. Naise mees on naise nägu. Sina pead otsustama, et sa ei taha, ja temaga suhted katkestama, mitte tema.

Ja järgmisel vastajal on õigus. Pane kirja kõik tema omadused ja kuupäevaliselt kõik koosveedetud hetked. Hetked, kui tundsid end tema pärast halvasti pane samuti kirja. Siis loe kokku ja vaata, mis roll temal sinu elus igapäevaselt on. Kui tõmbab teiste naistega ringi, siis see roll vist suur ei saa olla. Tähtpäevad veedate koos või on alati ”tööl”? Koos elate? Lapsi soovid temalt? Jne jne. Mis tema sulle annaks peale selle, et sa peaksid alati teiste naistega võitlema? Kas ta pakub stabiilsust, hoolivust või soovidki just sellist actionit täis elu?

Asi on selles, et ma pole naine…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on selles, et ma pole naine…

Aga mina seda ei tea, kes peitub käo taga.

Esimesena jäta suitsetamine maha, mehed elavad nagunii vähem. Siis lõpeta halamine ja võta vastu otsus, et jätad teise poole sinnapaika ja leiad endale kellegi, kes sind hindab.

Suitsetamine on mitu aastat tagasi maha jäetud, sellepärast oskasingi võrrelda. Ja mis siis kui ma tunnen kedagi, kes mind justkui hindab aga temaga füüsiliselt lähedaseks saada ma pigem ei pea võimalikuks. Mis sellisel juhul saab? Surun selle välise mittemeeldimise maha ja loodan, et ükskord kirg siiski tärkab ja ma teisi enam ei näe? Või kuidas sa sellisele olukorrale lahendust näed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis nagu probleemiks on? Mida sa täpselt tahad? Või siis ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis nagu probleemiks on? Mida sa täpselt tahad?

Vastastikkust. Kõiges.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et sa otsid kaaslast enda jaoks sobimatute inimtüüpide seast. Sul on mingi ettekujutus, millist kaaslast sa otsid, aga märkad vaid üht poolt (välimust) ja eeldad teise poole (vaimse) juurde. Nt valid viimseni üleslöödud naise ja eeldad, et tema otsib hetkel just sinusugust meest, kellega 5 last saada ja igavesti koos olla. Paraku leidub alati keegi sinust seksikam, rikkam või ladusama jutuga tüüp, kelle juurde su kiindumisobjekt edasi liigub. Sest tema otsib seiklust ja glamuuri mitte igavat pereelu.

Mõtle millist kaaslast sa soovid, kes sinu loomusega sobiks. Kui oled pidu-pidu-pidu tüüp, siis vajad pidu-pidu naist, kui kodune tüüp, siis kodusema loomuga naist jne. Pea meeles, et kunstripsmed, täismeik ja paljastav top asenduvad ka parimatel meist kodus lapsi kantseldades loomulikuma välimuse ja tavalise T-särgiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et sa otsid kaaslast enda jaoks sobimatute inimtüüpide seast. Sul on mingi ettekujutus, millist kaaslast sa otsid, aga märkad vaid üht poolt (välimust) ja eeldad teise poole (vaimse) juurde. Nt valid viimseni üleslöödud naise ja eeldad, et tema otsib hetkel just sinusugust meest, kellega 5 last saada ja igavesti koos olla. Paraku leidub alati keegi sinust seksikam, rikkam või ladusama jutuga tüüp, kelle juurde su kiindumisobjekt edasi liigub. Sest tema otsib seiklust ja glamuuri mitte igavat pereelu.

Mõtle millist kaaslast sa soovid, kes sinu loomusega sobiks. Kui oled pidu-pidu-pidu tüüp, siis vajad pidu-pidu naist, kui kodune tüüp, siis kodusema loomuga naist jne. Pea meeles, et kunstripsmed, täismeik ja paljastav top asenduvad ka parimatel meist kodus lapsi kantseldades loomulikuma välimuse ja tavalise T-särgiga.

Äärmustesse laskuda pole vaja. Ma ei vaata üleslöödud mimmide hulgast, nad on ülbed juba peale vaadates ja ülbe inimene on vaimselt väga kole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 19:16; 24.06 19:40; 24.06 20:01; 24.06 20:30; 24.06 20:46; 24.06 20:56; 24.06 21:11; 26.06 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tihti just see teine pool. Veedan kellegagi toredalt aega (mitteseksuaalselt, eksole) ning järgmisel hetkel arvab see inimene, et me võikski paar olla. Mulle meeldib inimestega suhelda, seega olengi kahekesi suhtlusel avatud ning vestlus on elav. Mida ma ise olen märganud, on see, et tihti pannakse mind pjedestaalile, arvatakse, et minus on olemas kõik positiivsed omadused, mida otsitakse. Tegelikult olen täiesti tavaline inimene.

Sa peaksidki aru saama, et sa lisad oma peas sellele inimesele juurde omadusi, mida tal tegelikult võib-olla polegi. Tahad, et ta oleks x, y ja z, ja kuna sa teda piisavalt ei tunne, siis arvad, et ta ongi.

Ühesõnaga, ära pane suhtlemisele suuri ootusi, naudi erinevate inimeste seltskonda ning fokuseeri oma tähelepanu inimesele, kes on ka sinust rohkem huvitatud. Kui see ei tööta, siis psühholoog aitab ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ta on jälle kohal! See kägu, kes poole teema pealt teatab, et “tegelikult olen ma mees”. Ei mina aru saa, kas eesmärgiks on provotseerida ja leida sugudevahelisi topeltstandardeid või mis…

Kiindumuse nõuanne mehele: vaata normaalseid omavanuseid naisi ja siis vasta nende standardile. Kui ei otsi noort ja superilusat, on maailm (ja Tinder) täis. Targad, rahaliselt hakkamasaavad ja asjalikud naised on rivis. Jah, neil pole ehk modellifiguuri ega suuri tisse, aga on mõistlik ellusuhtumine. Tavaliselt tekib probleem juhul, kui üritatakse üle oma varju hüpata ja otsitakse Opeli hinna eest Ferrarit. No ei jää Ferrari selle Opelivenna juurde. Ja kui võtad Opeli arvates, et sellele aega ja hooldust ei kulu – oled samuti autost ilma. Sama asi naistega ka. Tee selgeks oma probleemsed käitumismustrid ja muuda neid. Sellisteks võivad olla  ebameeldivad harjumused, liigne klammerdumine, koonerlus, igav seks, hobide või töö esiplaanile seadmine, labased kommentaarid ja kitsarinnaline hinnangute andmine jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui ma kellesse kiindun, lõpeb see varem või hiljem haigetsaamisega ja arusaamaga, et teine pool kõigest mängis, otsis mingeid hetkelise väärtusega emotsioone. Tundub et kiindumisest hoidumine on oluliselt raskem kui suitsetamisest loobumine. Või on mingi nipp, mis asja kergemaks teeb? Või ongi ainult kaks võimalust, kas end kuhugi lukustada või siis tugev iseloom?

Ära põe, mul on täpselt sama teema. Vihkan end juba sellepärast.

Ja pidevalt juhtub mul nii (mitte alati aga suht tihti), et kiindun nendesse, kellel on juba kaaslased olemas. Muidugi see tuleb alles siis ilmsiks, kui mul juba tunded on. Ja siis saan jälle üle tilli. Ka praegu olen armunud ning tundub, et ka temal, kellesse armunud olen, nagu oleks midagi minu vastu. Kuid ma olen juba loobunud millelegi lootma, sest olen enam kui kindel, et saan üle jälle. Mõni vist ongi loodud ainult üle saama. Aga jõhkralt vastik on see tunne, kui oled armunud ja teine annab lootust ning siis jälle ei anna. Ma olen ka mees kui keegi teada tahab.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas hoiduda kiindumisest?