Esileht Imetamine kuidas ikka on söömine ja piima hulk seotud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kuidas ikka on söömine ja piima hulk seotud

Postitas:

aru ma ei saa, äe-d väidavad, et piima hulka mõjutab ainuüksi laktatsiooni aeg, ses mõttes, et mida rohkem imetad, seda rohkem piima on. minul on nii, et kui söön nagu hobune, siis järgnevad 24 h piima voolab ja uputab ja beebi rahul, kui üritan mitu päeva tavaliselt süüa ja natsa kergemalt (vahemikus 1600-1800 kcal), siis piima napib ja beebi rahutu.
ma ei ole kaaluhull, st kaalulangetamine pole primaarne, kuid soovin, et imetamisega ikka paar kilo pikkamisi kaoks. kuidas ja millest siis ikka piim tekib, kas vanast rasvast, söödavast toidust, maiustamisest või muust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 09:51; 07.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1600-1800 kcal ei ole \”tavaliselt\” ka mitte imetaval naisel, 1600 on ju juba peaaegu nälgimine!
1900-2000 + imetades 250-300 kcal ehk siis kokku 2150-2300 kcal oleks normaalne süüa imetaval emal päevas. Alla selle läheb organism kokkuhoiurezhiimi ja ka piimatootlus väheneb mingil määral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin mõne kaalujälgijate grupiga liituda, kus on imetavatele emadele oma programm. See küll maksab, kuid sulle vähemalt tehakse ette ja taha kõik ära kalorite lugemisel. Kui sulle on nii piima säilitamine kui ka kaal olulised, siis on see väike hind minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks jälgin suhteliselt palju mida söön, aga joon palju teed piimaga, mis rinnapiima tekkele kaasa aitab, seega on piima pojale piisavalt ja ka kaalu olen saanud ilusti alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina joon ka mitu suurt tassi piimaga teed päevas:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 09:51; 07.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu mõjutab toitumine rinnapiima teket. Olen üritanud korduvalt oma toitumist piirata, kuid iga kord on see kaasa toonud piimaikalduse. Tavaliselt kolmandal päeval oli rind löts nagu pannkook, laps imes, aga piima voolama ei hakkanud, laps oli väga rahutu ja rippus ainult rinna otsas, kaalumine näitas, et tunni aja jooksul sai laps imedes kätte vaid 30g. Läksin tagasi oma tavapärase toitumise juurde ja rinnad olid kohe nagu pamela anderssonil, laps rõõmus ja rahulik.
Hakkasin seda asja uurima ja leidsin sellise info, et imetava ema organism vajab piimatootmiseks 500-2500 lisakalorit, olid tehtud ka mingisugused uuringud, ning ca 80% uurimialustest naistest kannatas dieeditamise ajal piimapuuduse käes. Üldine soovitus oli, et imetav ema ei tohiks mitte mingil juhul tarbida vähem kui 2500 kcal päevas.
Kaalujägmist ei soovita, sest kunagi tehtud arvutuste põhjal tuli välja, et KJ minu päeva punktid andsid kokku 900kcal, kui sinna lisada veel need 10 lisapunkti (500kcal) imetamise jaoks, siis terve päeva toidu kaloraazh oleks olnud 1400, mis imetavale emale on ikka liiga vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine kuidas ikka on söömine ja piima hulk seotud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.