Esileht Imetamine Kuidas imetamist lõpetada, mis süsteemiga?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas imetamist lõpetada, mis süsteemiga?

Postitas:
Kägu

Laps saab 5 kuuseks kohe ja plaan on  imetamine ära lõpetada.

Aga kuidas see lõpetamine välja võiks näha? Kas hakkan andma iga kord natuke randadest, et pakitud ära saada ja siis pudelit edasi? Või alguses üks toidukord rinnast vahele jätta, siis nädala pärast juba järgmine kord täiesti vahele kne kuni kõik toidukorrad on pudeli peal?

Kas tundub loogiline, et õhtune söötmine enne magaminekut on kõige viimane, millest võõrutada? Sest hommikuni on nagunii pikk vahe ja tissid on hommikuks piima täis ning kui õhtul ainult natuke pealt ära annan, on tissid hommikuks ikka väga täis. Seega kõik teised söögikorrad võõrutan enne ja õhtune söömine kõige viimasena?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks ei saa ma aru, kas ainult mina ei saa telefoniga oma tekstile normaalselt pealkirja panna ja pärast oma teksti isegi läbi lugeda, et parandusi teha sest ekraan hüppab täiesti ebanormaalselt???

Randadest=rindadest

Pakitud=pakitsust

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll, miks just nii väikest on vaja võõrutada. Aga mina enda omadel jagasin ajavahemiku vanuses üheksa kuud kuni üks aasta vastavalt lapse söögikordade arvule võrdseteks juppideks. Iga kord, kui kuupäev kukkus, jätsin ühe rinnaandmise vähemaks. Nii läks väga sujuvalt ja täpselt ühe aasta sünnipäeval siis lõpetasin mõlemaga. Kõige raskemini loovutavad söögikorrad (õhtul enne uinumist ja varahommikul) jätsin ära kuskil keskel, mitte esimesena ega viimasena (ja samuti mitte järjest). Väga sujuv ja lihtne oli.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii varakult võõrutada?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii varakult võõrutada?

Aga miks mitte, kui teemaalgatajal on selleks omad põhjused. Küsis ta ju hoopis nõu, kuidas võõrutada, mitte nõu selles osas kas võõrutada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hästi ta sul pudelist sööb üldse? Mulle isiklikult tundub loogilisem anda esmalt pudelist (küll ta suure näljaga sööb) ja seejärel rinnast peale, et endal kergem oleks. Ja nii iga toidukord. Kui sa mõne toidukorra annad ainult rinda, siis su keha ei saa aru, millal vaja rohkem ja millal vähem piima toota, seega see pakitsuse periood on oluliselt pikem lõpuks. Pudelipiima hulka hakkad vastavalt enesetundele kasvatama. Algul igal toidukorral nt 50% normkogusest. Kui rinnad harjuvad vähem tootma, siis 75% ja lõpuks ei anna üldse rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ta on sul nii pisi, siis tee kuidas tahad, pais tekib ikka. Ma esimese lapse võõrutasin 9kuuselt umb 2 ndl järk-järgult pudelile. Ikka tekkisid problermid ja valulikud paisud.

Nüüd 3. laps 11k ja umbes 1,5 nädala jagu pole öösel toitnud ja arva ära, millega ma täna maadlen…..üks hommik on kõik ok ja rinnad pehmed, järgmisel kõik valus – ja ometi hommikul ka saab. Ta muidugi jube kehv paisu lahti imeja, ei viitsi vaeva näha….

Aga oma esimese lapse kogemusest soovitan jätta 2 viimast korda nii, et oleksod umbes 12h vahedega. Et siis päeval kogunenud sööb õhtul ja öösel kogunenu hommikul. Kumb lõpuks kõige viimane – vahet pole.

Ja ikka terve toidukord asenda koha, mitte pool rinda/pool pudelit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Kuidas imetamist lõpetada, mis süsteemiga?