Esileht Lapse ootamine Kuidas ja kui kiiresti saite Nipti tulemused?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas ja kui kiiresti saite Nipti tulemused?

Postitas:

Kes suunati koroona ajal ka Haigekassa poolt tasustatud Niptile, kui kiiresti te tulemused saite? Mulle öeldi, et läheb 4-6 nädalat, praeguseks olen oodanud 3 nädalat alles. Hullult tahaks juba tulemusi.
Ja mismoodi teile tulemus teatati? Kas pannakse digilukku ja saadetakse meil? Või keegi helistab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 10:38; 27.04 11:25; 27.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsin ja vastan 🙂
Helistati ITKst ja öeldi tulemused telefonis, aga pidavat ka digilukku üles minema. Veel ei ole.
Sain head uudised, et riskid madalad!
Ilusat ooteaega kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 10:38; 27.04 11:25; 27.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega seoses mul on küsimus, et kas lükkate rasedusest teavitamise edasi kuni Nipti tulemused käes? Tavaolukorras on 12. nädala paiku ultraheli ja tavaliselt pärast seda räägitakse uudist sõpradele-sugulastele, tööandjale. Praegu on 11. nädalal Nipt ja tulemused alles 15.-17. nädalal – selleks ajaks on enamusel juba kõht ees, mul korduvrasedusena oli juba 10. nädalal kõht ees. Aga samas tahaks enne avalikustamist kinnitust et kõik on korras…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 16:09; 05.05 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega seoses mul on küsimus, et kas lükkate rasedusest teavitamise edasi kuni Nipti tulemused käes? Tavaolukorras on 12. nädala paiku ultraheli ja tavaliselt pärast seda räägitakse uudist sõpradele-sugulastele, tööandjale. Praegu on 11. nädalal Nipt ja tulemused alles 15.-17. nädalal – selleks ajaks on enamusel juba kõht ees, mul korduvrasedusena oli juba 10. nädalal kõht ees. Aga samas tahaks enne avalikustamist kinnitust et kõik on korras…

Mina tegelikult ei räägi enne 20. nädala looteanatoomiat.
Vanemad ja paar lähedast sõpra teavad, aga rohkem ei räägi.
Aga mul seljataga ka jube kogemus, kus rasedus tuli katkestada 19. nädalal. Seetõttu olen ettevaatlik. Ja tookord tegi asja mu jaoks lihtsamaks see, et enamik inimesi ei teadnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 10:38; 27.04 11:25; 27.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel peaks NIPT vastused ikka 10 tööpäevaga saabuma, ise veel ootan vastuseid.
Mina lasen lisaks NIPTile erakliinikus Oscari teha ja eks siis millalgi annan lähedastele teada. Kuna hetkel nendega koroona pärast kokku ei puutu, siia kõhtu on kergem varjata ja teavitamisega viivitada. LA peaks olema juuni lõpp, aga ma ei usu et ma nii kaua suudan raseduse teemal tasa olla lähedaste seas. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 18:01; 07.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain imekombel 10 päevaga tulemused. Lasin lisaks teha ka Oscari erakliinikus. Peale Oscarit teatasin lähedastele, peale Niptify testi tulemust rääkisime juba ka sõpradele. Töökaaslastele 15+ nädalal. Muidu oleks vist varem rääkinud, kui igapäevaselt tööl käiks, kuna kõht hakkas varakult paistma, aga kuna praeguses eriolukorras olen enamus ajast kodukontoris, siis sai kauem enda teada hoida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain just tulemused (korras) vähem kui 3 nädalat pärast vereproovi andmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 16:09; 05.05 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin verd 16.04 ja sain tulemused täna teada, kõik on korras. Kahtlustan, et tulemused olid juba eile valmis, kuid helistati alles täna (tegelikult ise helistasin haiglasse). Suure tõenäosusega läheb teil ka vähem, kui 3 nädalat, kuid võib olla selleks tuleb proaktiivselt tegutseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain 10 tööpäevaga tulemuse teada nii nagu lubati. Usun ka, et Sinu tulemusega lähe vähem aega kui 4-6 nädalat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16.aprill andsin, eile ämmaemand helistas. Vahepeal oli üks püha vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 18:01; 07.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Kuidas ja kui kiiresti saite Nipti tulemused?