Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Postitas:
Anonymous

Küsimus siis tõstatatud seetõttu, et abikaasa, kellega kaua koos elatud juba, teeb viimasel ajal etteheiteid, et ma ei hoolitse enda eest piisavalt. Jah tõesti, kosmeetikul pole ma kunagi käinud ja braziilian bikiinit pole ka teinud, meigin ennast argipäevaselt vähe, keha kreemitan ehk kord paari kuu tagant, juuksuris käin korra poole aasta jooksul, küüsi lakin ka suvel vahest harva. Samas riided on puhtad, pea pesutud-kammitud…:) Mul ema pole kunagi olnud selline eriline kosmeetika ja iluprotseduuride austaja, pigem naturaalne… ja tunnistan ausalt, et ma ei oskagi endaga midagi teha, pole eriti naiselik ka selles suhtes, pole olnud kellegi pealt õppida. Mehe ema aga on 60 ka selline beib, mitte halvas mõttes, aga kunstküüned, korralik meik, kontsakingad alati, igati sätitud jne…
Ühesõnaga rääkige, mis te endaga teete ja kuidas jne… tahaks ka vähe naiselikumaks saada, seda enam, et vanus ka selline, kus võiks juba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei oska sulle nõu ja nippe anda, ise olen täpselt samas olukorras. Nii naturaalne kui üldse olla võib. Erinevusega, et mu mees pole veel kordagi pika kooselu ajal sellele viidanud, ju siis on tema jaoks kõik korras.
Kui ta sulle aga on hakanud nüüd tegema märkusi, siis on asi temas, mitte sinus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta ise. Millised on tema igapäevased iluprotseduurid? Alustaks sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsi otse mehe käest, millist hooldus ta sinu juures veel näha tahab? Äkki saad hoopis spa paketi, kui tahab et naine niii hoolitsetud on- iga kuu massaas, küüned jms 😀
Soovitada ise julgeksin sulle püsimeiki-ripsmed kulmud tumedakskuuks ajaks umbes. Ja juuxuris miskit uut soengut-värvi 🙂 ja uus sexikas kleit-praegu suvi 🙂
NB! Tihti peavad mehed selle \”hoolitsuse\” all silmas ikka seda vormitud-treenitud keha..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vb mees on väsinud vaatamast samasugust naist iga päev ja soovib, et sa ennast muudaksid välimuselt – värskust suhtesse.
Minul on meik igapäevane asi – muidu oleksin ilmetu, silmad on väikesed ja ei paistaks väljagi.
Käsi kreemitan iga päev ja keha peale du¨¨i (3 – 4 korda nädalas)
Soovitan sulle olla soodne ja moodne. Kunst küüsi ega ripsmeid pole küll vaja.
Vaata endale kleit vs seelik, värvi kasvõi ripsmed tugevamalt ära ja tõmba küüntele lakk peale. Varba küüned ka – suvi ju.
Juuksur võiks olla 2 korda aastas koos värvimise ja soengu lõikusega.

Kõige kiirem muutus oleks siis päev mil tegeled endaga – juuksur, maniküür, pediküür – ripsmed värvi ära ja kleit selga. Valmis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra kuus – juuksur, pediküür, vahatamine, näohooldus.
Paara korda nädalas – keha ja näo koorimine, küünte hooldus (kodus).
Iga teine päev – juuste pesu, korra nädalas ka mask. Samuti kodune protseduur.
Iga päev – elementaarne pesemine, kreemitan keha korra ja nägu kaks korda ööpäevas, käsi vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen pigem sellisem lihtsam. Kehv kreemitaja ja lõhnastaja olen ka. Salongihooldust tegin viimati millalgi pubekana, kui vinnid olid. Ei näe mõtet raha raisata.

Juuksuris käin soengut lõikusega värskendamas umbes iga kahe kuu tagant, kuid eriti ei eksperimenteeri. Värvin neid kergvärviga kodus, kuna annab sära ja peidab hallid karvad.
Igapäevaselt kasutan peitepulka, millega varjan tumedad silmaalused ja mõned punetused. Ripsmed ja kulmud värvin ka. Vahel, kui viitsin, siis lasen nad keemiliselt värvida, et vähem vaeva oleks.
Armastan juba oma olemuselt kleite, seelikuid ja seda ka talvel. Asi, mida ma väljas kunagi ei kanna, on lohvakas T-särk ja tossud.
Garderoob on mul tegelikult üliväike ja uusi riideid ostan ainult vajadusel.

Jagan eelmise arvamust, et kui soeng on värske ja riided naiselikud (ei pea olema ülepakutud ja sätitud), siis ongi korras.

Võib-olla piisab näole värskuse andmiseks ainult kergest põsepunast, võib-olla peitepulgast, mis peidab tumedad varjud, huulepulgast, mis rõhutab oma huuletooni….
Ei peagi olema iga päev täismeik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 16:20; 16.06 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kooselu vaid 4 aastane, kuid miks peaksin latti allapoole laskma võrreldes sellest ajast kui kohtusime.
Kolmapäev on mul kodune SPA päev. Piimavann (2 l lahjat piima vannivette) – hoiab naha nii pehme ja noore, peale vanni juuksemask ja näomask.
Vahel (2 korda kuus) kasutan ka koorivat kreemi, seda siis tavalise dushi all.
braziliani ei tee, aga hoian karvavaba kõik,mis võiks sile olla ehk pidev kontroll peal,et mingit põõsast kuskile kaenla alla ja mujale ei kasvaks.
mani-pedi iga 2 ndl tagant salongis.
hommikuti kui viitsin käin majakatusel päevitamas, ujumas ja 3 korda nädalas jõusaalis,et end vormis hoida.
Päeval kodus meiki ei kanna, õhtuks mehe töölt saabumise ajaks ikka kerge loomulik meik ja lõhn peale ja kena kleidike. Ei ole siin mingit dressides õhtustamist. Vahel üllatan teda isegi mõnes seksikas aluspesus. kõlab küll klisheena, aga toimib hästi.
Kontsaking on oluline. ja kleidid/seelikud on naiselikkuse näitaja. Teksasid ja pikki pükse kannangi üliharva ja plätude lohistajad ajavad mind öökima.
Juuksuris käin harva – 3 kuu tagant, aga pestud pea saab ka föönisoenguga kenaks kohendada või siis mõne klambriga midagi teistsugust sätitada.
Ilmselt ajan õiget rida, sest ikka ja jälle tuleb temalt komplimente.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 16:29; 16.06 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed tahavadki oma naisi vahel üleslöödult näha. Ja just nende jaoks. Kui sulle käib see üle jõu ja sa vaid enda arvamusest hoolidki, siis kahtlen, et mees vaid sind näeb. Puhas olemine ei tähenda muud peale korraliku hügieeni. Aga vahel teha endale ilus soeng pähe, ning natuke meiki peale pole midagi rasket.
Lihtsalt sa oled igav ta jaoks. Näeb, et sa ei pinguta tema pärast enam ja oledki talle nii enesestmõistetav et lihtsalt ei paku enam huvi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd viimane poolaasta olen meikima hakanud. Ei midagi erilist, huulepulk ja ripsmed. Uskumatult palju muudab ikka ilmet, kui on huuled värvitud! Põsepuna ostsin omale ka, seda siis tõmban õrnalt üle põse. Mees teeb alati komplimente siis (ja mõnikord ütlen ka, et see on põsepuna, mis sulle meeldib.)

Ostsin omale 2 lõhna. Neid kasutan, saan ka selle peale komplimente, et lõhnan hästi. Kosmeetiku juures pole ka kunagi elus käinud. Kreemitan nägu õhtuti öökreemiga ja hommikuti näokreemiga. Üks näokoorija on ka, seda kasutan umbes korra kuus ja näomaski kord nädalas. Neid viimast pigem rohkem enda enesetundest, et lõhnavad hästi ja on nagu aeg-maha-lõhnateraapia.

Juukseid värvin ise (pole raha salongis teha) või teeb seda sõbranna. Küüsi lakin kodus ise, nende kohta olen ka komplimente talt saanud. Ning jah… nagu eelpool öeldud, kleit selga ja voila!

Üldiselt olen ka mina aru saanud, et meeste jaoks tähendab \”hoolitsetud\” pigem kleiti-seelikut, kontsi ja lahtiseid juukseid ja meeldivalt lõhnamist. Neile mõjub üldpilt suures plaanis rohkem kui see, et kas naisel on kulm kitkutud või ei. Seda, kui juuksuri juurest lõikuselt tulen, seda ta ei märka.

Varem arvasin ka, et mul on selline tavaline mees, kes komplimente ei tee. Siis kui enda suhtumist (peamiselt riidevalikul) muutsin, siis on ikka ütlema hakanud küll, et hea näed välja või lõhnad hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks alusta siis eelarvest. Kirjuta välja kõik mida tahaksid äraproovida. Võta lahti mõni salong, kirjuta hinnad välja ja las mees maksab selle siis kinni. Olen üsna kindel, kui ta näeb, mis see kõik maksab, siis on tal valik. Kas talle sobib vana sina või tahab ta panustada sinu uude väljanägemisse. Lisaks muidu riided uued jne, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soeng ikka on peas ja oma outfitiga tegeled? puhas peab olema, aga \”sätitud\” võiks ka olla. need on erinevad asjad. kas sa \”sätid\” end igapäevaselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:22; 16.06 19:05; 17.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks alusta siis eelarvest. Kirjuta välja kõik mida tahaksid äraproovida. Võta lahti mõni salong, kirjuta hinnad välja ja las mees maksab selle siis kinni. Olen üsna kindel, kui ta näeb, mis see kõik maksab, siis on tal valik. Kas sulle sobib vana sina või tahab ta panustada sinu uude väljanägemisse. Lisaks muidu riided uued jne, jne. [/tsitaat]

Mingi inetu jobu siin, või lihtsalt sooda peast. Selleks ei pea ilusalongide uksi kulutama, et end vahetevahel eriliseks teha.
Ma ei käigi juuksuris. Läikan ja värin ise juukseid. Mees alati märkab ja kiidab ka.
Sama on kosmeetikaga. Pole vaja teab mis hullu pappi sinna alla panna. Mul on üks korralik puuderkreem vaid ja mõni asi veel. Juustele on mul lõksusid ja muud, mida saab ilusti soengutes kasutada. Pole midagi hullu natuke oma juukseid vahel koolutada. Ning kui läheme välja, siis panengi end ilusti riidesse. Ilusa kleidi, kõrge kontsaga kingad ja kena soeng ning meik. Ja mees on alati öelnud, et tal veab minuga. Meil on ka lapsed ja rutiin on igapäevane asi. Kuid vahel lipsame välja ja naudime meie kahe aega.
Ta on rõhutanud, et talle meeldib kuidas ma armastan kleite kanda ning end üles lüüa.
Nii et selline nõme jutt nagu ilu nõuaks palju pappi on ikka konkreetne naise jutt, kes ei viitsi end mehe pärast natuke erilisemaks teha. Arve võid endale otsa ette kleepida, sinust niikuinii enam asja ei saa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei käi juuksuris, kosmeetiku juures ega spas. Olen natuke ülekaaluline ja OMG ma närin küüsi, siiski olen ajakirjadest jne. nii palju inspiratsiooni ja mõtteid saanud, et end enda ja mu elukaaslase jaoks ilusaks teha. Oma pikad, juuksurist puutumata juuksed, sean iga päev erinevalt: kord kerge \”bedhead\”, mõnipäev viljapea, vahest harakapesa meenutav krunn. Meik kerge: ripsmed ja põsed ( kui välja minek, siis tugevam pahtel)Olen nagu leidnud selle nn. oma stiili, kuid alati on see ka varieeruv ja erinev.
Soovitan, et katseta. Koduste vahenditega saab teha imesid. Lase paigaldada ripsmepikendused näiteks ja muuda oma kodust garderoobi nt. liibuvamate riiete vastu vms. Miksi kokku stiile ja voilaa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kooselu vaid 4 aastane, kuid miks peaksin latti allapoole laskma võrreldes sellest ajast kui kohtusime.
Kolmapäev on mul kodune SPA päev. Piimavann (2 l lahjat piima vannivette) – hoiab naha nii pehme ja noore, peale vanni juuksemask ja näomask.
Vahel (2 korda kuus) kasutan ka koorivat kreemi, seda siis tavalise dushi all.
braziliani ei tee, aga hoian karvavaba kõik,mis võiks sile olla ehk pidev kontroll peal,et mingit põõsast kuskile kaenla alla ja mujale ei kasvaks.
mani-pedi iga 2 ndl tagant salongis.
hommikuti kui viitsin käin majakatusel päevitamas, ujumas ja 3 korda nädalas jõusaalis,et end vormis hoida.
Päeval kodus meiki ei kanna, õhtuks mehe töölt saabumise ajaks ikka kerge loomulik meik ja lõhn peale ja kena kleidike. Ei ole siin mingit dressides õhtustamist. Vahel üllatan teda isegi mõnes seksikas aluspesus. kõlab küll klisheena, aga toimib hästi.
Kontsaking on oluline. ja kleidid/seelikud on naiselikkuse näitaja. Teksasid ja pikki pükse kannangi üliharva ja plätude lohistajad ajavad mind öökima.
Juuksuris käin harva – 3 kuu tagant, aga pestud pea saab ka föönisoenguga kenaks kohendada või siis mõne klambriga midagi teistsugust sätitada.
Ilmselt ajan õiget rida, sest ikka ja jälle tuleb temalt komplimente. [/tsitaat]

tööl sa ilmselt ei käi siis ma saan aru? ja elad siis ilmselt mingi bemmimehest jõmmiga, kes sind kunagi soengu ja meigita näinudki pole? ilmselt ajad tõesti õiget rida:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kooselu vaid 4 aastane, kuid miks peaksin latti allapoole laskma võrreldes sellest ajast kui kohtusime.
Kolmapäev on mul kodune SPA päev. Piimavann (2 l lahjat piima vannivette) – hoiab naha nii pehme ja noore, peale vanni juuksemask ja näomask.
Vahel (2 korda kuus) kasutan ka koorivat kreemi, seda siis tavalise dushi all.
braziliani ei tee, aga hoian karvavaba kõik,mis võiks sile olla ehk pidev kontroll peal,et mingit põõsast kuskile kaenla alla ja mujale ei kasvaks.
mani-pedi iga 2 ndl tagant salongis.
hommikuti kui viitsin käin majakatusel päevitamas, ujumas ja 3 korda nädalas jõusaalis,et end vormis hoida.
Päeval kodus meiki ei kanna, õhtuks mehe töölt saabumise ajaks ikka kerge loomulik meik ja lõhn peale ja kena kleidike. Ei ole siin mingit dressides õhtustamist. Vahel üllatan teda isegi mõnes seksikas aluspesus. kõlab küll klisheena, aga toimib hästi.
Kontsaking on oluline. ja kleidid/seelikud on naiselikkuse näitaja. Teksasid ja pikki pükse kannangi üliharva ja plätude lohistajad ajavad mind öökima.
Juuksuris käin harva – 3 kuu tagant, aga pestud pea saab ka föönisoenguga kenaks kohendada või siis mõne klambriga midagi teistsugust sätitada.
Ilmselt ajan õiget rida, sest ikka ja jälle tuleb temalt komplimente. [/tsitaat]

Sa oled selline kodune iluasjake, kelle põhiline funktsioon on end ilusana hoida, mehe töölt tulemise ajaks meik ja lõhn peale? Ei kujuta ennast sellises elus küll ette ausalt öeldes, pigem olen pisut vähem ‘hoolitsetud’ 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:37; 16.06 20:33; 16.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll nooruke (22a) ja kooselustaa¸i vaid 3 aastat, aga vastan samuti..

Minu mees ütleb just, et mul pole mõtet ennast meikida, kuna olen niigi kena. Meikimine ei tähenda automaatselt enese eest hoolitsemist – tänaval on palju näha paksu krohvikihiga naisterahvaid, kelle naha hullu olukorda meik varjata ei suuda.

Kuidas mina enda eest hoolitsen?

Pesen end iga päev, kasutan koorivat kinnast, et nahk oleks pehme. Olen alati korralikult raseeritud – nn karupükse ei ole mul mitte iialgi olnud. Kulmude eest hoolitsemine on loomulik.
Naha eest hoolitsemisel eelistan looduslikke vahendeid: teepuuõli, vesi, kookosrasv. Mõjuvad miljon korda paremini kui sünteetilised vahendid.
Päevitada ei viitsi, päevitun aiatöid ja sporti tehes või päikese käes lugedes. Aeg-ajalt kasutan isepruunistavaid kreeme.
Söön tervislikult, teen 4-6 korda nädalas trenni, teen probleemsetele kohtadele kupumassaa¸i.
Soenguga vaeva ei pea nägema, kuna mul on poolde selga lokkis juuksed. Kasutan häid hooldustooteid ning mõned korrad aastas satun ka juuksurisse.
Küüned on lühikesed ning samuti ei laki neid, kuna mu erialal ei ole see lubatud.
Kodus ei kanna iialgi koledaid ja määrdunud riideid. Kontsadest on mu kaasal täiesti ükskõik, aga teatud lühikestest seelikutest ja kleitidest on ta täiesti vaimustuses, nii et rõõmustan teda aeg-ajalt 🙂

Abikaasa kiidab pidevalt mu pehmet nahka ning jumaldab, et ma teen järjepidevalt trenni ning näen enda kallal vaeva.
Ma arvan, et kõige olulisem meeste jaoks on heas vormis keha(!), pehme nahk ja ilusad juuksed.
Hea vormi all ei mõtle ma äranälginud skeletti, vaid heas sportlikus vormis naiselikku keha.

Samas tegelen ma ka muude asjadega, mitte ei ole välimusele keskendunud beib. Õpin ja töötan täiskohaga, samuti on kodu korras ning 2-3 korda päevas soe söök laual.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 18:20; 16.06 18:40; 17.06 09:44; 17.06 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 18:20. Räägi uuesti siis, kui oled kahekümnendate lõpus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja pole kirjutanud ühest, milline on tema riietumisstiil? Arvan ka, nagu mõni siin enne, et riietud ehk liig vähe naiselikult? Kerge konts, mitte mingi killer, aga selline 5-6 cm, kleit paar korda nädalas pükstele vahelduseks. Pükse kui kannad, siis liibuvad teksad. Kole on vaadata, kui püksid on suured ja kotitavad tagumikust ning kintsudelt. Eriti kõhnad naised peaks seda jälgima, et otsivad endale püksid, mis oleks ikka kenasti ümber, mitte ei lotendaks inetult.
Kui tugev meik, oleneb, palju sul omal värvi näos ja kui vana oled? Minul on loomulikult tumedad kulmud ja ripsmed. Mulle väga ei meeldi olla värvitud, kontorisse minnes ikka värvin, aga kodus mees peab mind küll enamasti meigita nägema. Küll aga panen rõhku riietusele, ei mingeid kottis dresse ega vanu väljaveninud põlvedega teksaseid kodus, vaid kenad retuusid, tuunika, või siis mõni mugav seelik ja kena liibuv top seal peal.
Enese pesemine on ju loomulik, seda ei pea tegema mehe jaoks. Seda teeb iga inimene ju enda jaoks, et endal mõnus puhas tunne oleks. Kerge üleslöömine on juba partneri jaoks. Juuksuris käin ka paar korda aastas, aga vahepeal värvin ise kodus, föönitan alati pärast pesemist, paari aasta tagant teen lokke. Soengut ja värvi muudan ka paari aasta tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kägu 18:20. Räägi uuesti siis, kui oled kahekümnendate lõpus![/tsitaat]

Mis kohutavat siis juhtub?
Unustan enda pesemise ära ning loomulik lokk kaob ära? 😀
Asi on harjumuses ning lugupidamises nii enda kui teiste vastu, mitte vanuses.
Plära teemal \”pärast lapsi lähed paksuks ja koledaks\” ma lihtsalt EI USU. Mu ema on 50ndates, sünnitanud 3 last, kannab number väiksemaid riideid kui mina ning nahk ei ripu kuskilt. Viimastel aastatel on hakanud regulaarselt juuksuris käima ning kreeme kasutama. Normaalselt söönud ja trenni teinud on ta eluaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 18:20; 16.06 18:40; 17.06 09:44; 17.06 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kerge üleslöömine on juba partneri jaoks. [/tsitaat]

ja \”raske\” üleslöömine on siis juba kelle jaoks? :DDD
mina ütleks, et enda ilusaks tegemine on pigem iseenda jaoks. mulle meeldib kui mu ümber on ilu ja harmoonia. seda siis nii ruumide kui enda ümbruse kujundamise mõttes kui ka iseenda suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:22; 16.06 19:05; 17.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis kohutavat siis juhtub?
Unustan enda pesemise ära ning loomulik lokk kaob ära? 😀
Asi on harjumuses ning lugupidamises nii enda kui teiste vastu, mitte vanuses.
Plära teemal \”pärast lapsi lähed paksuks ja koledaks\” ma lihtsalt EI USU. Mu ema on 50ndates, sünnitanud 3 last, kannab number väiksemaid riideid kui mina ning nahk ei ripu kuskilt. Viimastel aastatel on hakanud regulaarselt juuksuris käima ning kreeme kasutama. Normaalselt söönud ja trenni teinud on ta eluaeg.[/tsitaat]

Eks ma siis seletan sulle, noorele.
Mina olen 34 aastane ja mul on ka kolm last. Kannan siiani 34 suurust. Ma olen samuti suutnud hoida oma kaalu tasemel, nagu enne laste sündi ja kehal pole midagi viga. Ka nägu ja juuksed päris korras. Aga vot natuke ikka tekib vananedes asju. Näiteks näonahk tõesti ei sära enam teab mis ilusasti.
Aga see, et panen end ilusti riidesse, kontskingad jalga ja teen end kenamaks kui igapäevaselt, teeb ka mehe rõõmsaks.
Ega sa enne aru ei saagi, kui oled vanem juba. Nii lihtsalt on.
Ärge palun nüüd pahandage et nii ütlen, aga mehele isegi meeldib, et mind järgi vaadatakse. Arvate, et meestele ei meeldi, kui ilus õhtukleit seljas ja vähe üleslöödud naine ringi kõnnib? Meeldib küll. Ja muidugi meeldib see ka mulle, et saan kelite aegajalt kanda, ning vahepeal unustada, et olen 3 lapse ema ja nautida õhtut.
Aga nagu ütlesin, siis sellest ongi sul veel vara aru saada. See tuleb aastatega, nii nagu paljud muud tarkused ja teadmised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas siin närib kellelgi kadeduseuss?
küsiti ju igaühe isiklikke kogemusi. minu elu on selline, võta kuidas tahad.
Tegelikult olen kodus beebiootel ja teen ka tööd kodus. enne lapseootamist kui kodust väljas tööl käisin, sättisin ikkagi nii,et õhtul koju tulles kiire dush ja kena väljanägemine. Vahel nõuab pingutust, sest töölt tulles ju pea sama väsinud kui mees. aga dush iseenesest ju ergutab ja teeb parema enesetunde.
kui elaks mingi rikka bemimehega, siis käiks vist iga päev hoopis salongis end poputamas või laseks kosmeetikutel koju tulla.
kõik iluprotseduurideks vajalik, riided, kosmeetika maksan ma oma palgast. Mehega pooleks lahevad toidu ja majapidamiskulud. nii,et mingit ülalpeetava elu ma küll ei ela.
Lihtsalt püüan aega leida,et enda eest hoolitseda. Juhtub ka minul vahel,et jääb moni protseduur vahele. Aga see ei tähenda veel,et peaksin mingiks lodevaks sorakil juustega sussisahistajaks muutuma. siin eelpool on ka mainitud, et ei pea alati super-hüper SPA-s käima. Kui oled puhas ja viitsid veel ekstra 10 mintsa peegli ees veeta, oled hoopis teine naine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 16:29; 16.06 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea kas siin närib kellelgi kadeduseuss?
küsiti ju igaühe isiklikke kogemusi. minu elu on selline, võta kuidas tahad.
Tegelikult olen kodus beebiootel ja teen ka tööd kodus. enne lapseootamist kui kodust väljas tööl käisin, sättisin ikkagi nii,et õhtul koju tulles kiire dush ja kena väljanägemine. Vahel nõuab pingutust, sest töölt tulles ju pea sama väsinud kui mees. aga dush iseenesest ju ergutab ja teeb parema enesetunde.
kui elaks mingi rikka bemimehega, siis käiks vist iga päev hoopis salongis end poputamas või laseks kosmeetikutel koju tulla.
kõik iluprotseduurideks vajalik, riided, kosmeetika maksan ma oma palgast. Mehega pooleks lahevad toidu ja majapidamiskulud. nii,et mingit ülalpeetava elu ma küll ei ela.
Lihtsalt püüan aega leida,et enda eest hoolitseda. Juhtub ka minul vahel,et jääb moni protseduur vahele. Aga see ei tähenda veel,et peaksin mingiks lodevaks sorakil juustega sussisahistajaks muutuma. siin eelpool on ka mainitud, et ei pea alati super-hüper SPA-s käima. Kui oled puhas ja viitsid veel ekstra 10 mintsa peegli ees veeta, oled hoopis teine naine.[/tsitaat]

No su eelnev jutt ei tekitanud küll mingit kadeduseussi, sest koduseid lillekesi, kelle päev koosnebki iluprotseduuridest ja trennist, pole mitte iial kadestanud. Mõtlesin küll hetkeks, et ehk sa lastega kodus, aga siis sa ei saaks ju katusel päevitada ning jõusaalis käia. Väga rase pole sa ka praegu ilmselt, muidu sa ei käiks jõusaalis ega käiks kontsakingadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:37; 16.06 20:33; 16.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult mehele meeldimise pärast midagi teha ei ole pikas perspektiivis kuigi hea idee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea kas siin närib kellelgi kadeduseuss?
küsiti ju igaühe isiklikke kogemusi. minu elu on selline, võta kuidas tahad.
Tegelikult olen kodus beebiootel ja teen ka tööd kodus. enne lapseootamist kui kodust väljas tööl käisin, sättisin ikkagi nii,et õhtul koju tulles kiire dush ja kena väljanägemine. Vahel nõuab pingutust, sest töölt tulles ju pea sama väsinud kui mees. aga dush iseenesest ju ergutab ja teeb parema enesetunde.
kui elaks mingi rikka bemimehega, siis käiks vist iga päev hoopis salongis end poputamas või laseks kosmeetikutel koju tulla.
kõik iluprotseduurideks vajalik, riided, kosmeetika maksan ma oma palgast. Mehega pooleks lahevad toidu ja majapidamiskulud. nii,et mingit ülalpeetava elu ma küll ei ela.
Lihtsalt püüan aega leida,et enda eest hoolitseda. Juhtub ka minul vahel,et jääb moni protseduur vahele. Aga see ei tähenda veel,et peaksin mingiks lodevaks sorakil juustega sussisahistajaks muutuma. siin eelpool on ka mainitud, et ei pea alati super-hüper SPA-s käima. Kui oled puhas ja viitsid veel ekstra 10 mintsa peegli ees veeta, oled hoopis teine naine.[/tsitaat]

Ära pane tähele, see ei ole otseselt kadedus ja loomulikult on sinul õigus siin teemas kommenteerida. Lihtsalt mingi hetk on tõesti nii, et vaatad peeglisse ja saad aru, et aeg on oma töö teinud-vaikselt aga kindlalt. Ja siis need minusugused eakad 32 aastased naised peavad pisut rohkem pingutama. Tõesti, säärejooks ja naha pehmus pole enam see, mis kahekümneselt ja nõuab rohkem pingutamist, et end vormis hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 16:20; 16.06 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A oled mõelnud, miks mees just viimasel ajal niimoodi mainima on hakanud?
Mis võiks olla teisiti?
Enne see ju järelikult ei häirinud, kui pole jutuks võtt…

Isiklikult. Noh, hügieen on elementaarne.
Varieeruv riietumine. Ühel päeval militaristlik, teisel päeval supermini ja konts, kolmandal musklisärk, siis range krunnitädi. Abikaasa ei tea kunagi, mis tüüpi naine talle hommikulauas vastu vaatab 😀
Meigin ennast küll kole palju, ülearugi. Aga mulle meeldib see jahmerdamine. Küünelakid, silmavärvid…
Pluss muidugi juustesse ei suhtu ma ülearu traagiliselt. Lokitan, sirgendan, lakitan, sätin imesoengutesse ja värvin nende va 10 pesus mahakuluvatega mõne salgu sisse, kui vaim peale tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka naturaalse ilu poolt. isegi juukseid pole kordagi värvinud, ma ei näe vajadust, enda värv on ilus. 🙂 ripsmed on kunst, poole vähem lasin panna kui tavaliselt pannakse ja kõige lühemad, hästi ilus ja loomulik näeb välja ja hommikul ärgates kohe ilus! 🙂 jube mugav ka kolme pisikese lapse kõrvalt. pead pesen kui vaja, vahel teen endale mõne huvitava punutise vms, mees alati kiidab. 😉 küüned hoian korras aga suht lühikesed, ei värvi kunagi. epilaator on hea sõber. 😉 juuksurit külastan kord aastas-mul on pikad juuksed, järku lõigatud.

abikaasale ei meeldi kui end meigin, isegi kui pildistama läheme ja meik peal(hästi loomuliku meigi lasen professionaalil teha), on mees õnnetu, ütleb et võõras näen välja. lõhnaõlisid palus suhte alguses et ma ei kasutaks.

kleidi palus ta küll et endale ostaksin, ostsin! 😉 2 lausa. 😀 seelikuid on 10 kindlasti. enne mehega tutvumist oli 2. 😀

kui küsin siis mees ütleb et minu välimus talle meeldib. kui kannan midagi ilusat, alati kiidab. tundub et ta on rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 20:43; 16.06 22:38; 16.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ka naturaalse ilu poolt. isegi juukseid pole kordagi värvinud, ma ei näe vajadust, enda värv on ilus. 🙂 ripsmed on kunst, poole vähem lasin panna kui tavaliselt pannakse ja kõige lühemad, hästi ilus ja loomulik näeb välja ja hommikul ärgates kohe ilus! 🙂 jube mugav ka kolme pisikese lapse kõrvalt. pead pesen kui vaja, vahel teen endale mõne huvitava punutise vms, mees alati kiidab. 😉 küüned hoian korras aga suht lühikesed, ei värvi kunagi. epilaator on hea sõber. 😉 juuksurit külastan kord aastas-mul on pikad juuksed, järku lõigatud.

abikaasale ei meeldi kui end meigin, isegi kui pildistama läheme ja meik peal(hästi loomuliku meigi lasen professionaalil teha), on mees õnnetu, ütleb et võõras näen välja. lõhnaõlisid palus suhte alguses et ma ei kasutaks.

kleidi palus ta küll et endale ostaksin, ostsin! 😉 2 lausa. 😀 seelikuid on 10 kindlasti. enne mehega tutvumist oli 2. 😀

kui küsin siis mees ütleb et minu välimus talle meeldib. kui kannan midagi ilusat, alati kiidab. tundub et ta on rahul. [/tsitaat]

Kokkuvõttes pole sul võimalustki välja näha nii nagu sina tahaksid. Kohe mehel nägu viltu peas.
Sorri, aga sinu \”mina\” küll seal suhtes ellu ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ka naturaalse ilu poolt. isegi juukseid pole kordagi värvinud, ma ei näe vajadust, enda värv on ilus. 🙂 ripsmed on kunst, poole vähem lasin panna kui tavaliselt pannakse ja kõige lühemad, hästi ilus ja loomulik näeb välja ja hommikul ärgates kohe ilus! 🙂 jube mugav ka kolme pisikese lapse kõrvalt. pead pesen kui vaja, vahel teen endale mõne huvitava punutise vms, mees alati kiidab. 😉 küüned hoian korras aga suht lühikesed, ei värvi kunagi. epilaator on hea sõber. 😉 juuksurit külastan kord aastas-mul on pikad juuksed, järku lõigatud.

abikaasale ei meeldi kui end meigin, isegi kui pildistama läheme ja meik peal(hästi loomuliku meigi lasen professionaalil teha), on mees õnnetu, ütleb et võõras näen välja. lõhnaõlisid palus suhte alguses et ma ei kasutaks.

kleidi palus ta küll et endale ostaksin, ostsin! 😉 2 lausa. 😀 seelikuid on 10 kindlasti. enne mehega tutvumist oli 2. 😀

kui küsin siis mees ütleb et minu välimus talle meeldib. kui kannan midagi ilusat, alati kiidab. tundub et ta on rahul. [/tsitaat]

Fuhh, kohandad ennast täiesti mehe maitse järgi. Tahab, et oleksid hästi loomulik ja naiselik Tiiu-Talutütrekene, leemekulbi liigutaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:37; 16.06 20:33; 16.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.