Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Postitas:

[small]kkkk20 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks ei tea ka sina minust mitte midagi. Kuna tundsid end kohutavalt puudutatuna vanusest, siis olen 22. Arvestades su kibestumust, siis vaevalt et sa minust noorem oled. Tädikese tiitel ei tulene muide vanusest, vaid suhtumisest.

Jah, mehele meeldib, et ma olen aktiivne ja tegutsen, mitte ei vingu diivani peal. See annab mulle motivatsiooni juurde. Kas see on kuritegu?

Muidugi võiks mees minu asemel süüa teha ja koristada. Mul tuleb see aga paremini välja ning olen kõrgemate nõudmistega.

Mina olen oma eluga rahul, hoolimata sellest, et mõni laisk naine arvab, et nooruse energia ärakasutamine on orjapõli. Elan oma elu nii, et olen õnnelik ja rahul. Soovitan ka sul nii teha, mitte vinguda teiste kallal, kuidas vaeva nägemine on lollus ja mehe pilli järgi tantsimine,[/tsitaat]

Tunnen numbreid ja sain su vanuse ka esimese postituse järgi teada. Vahet pole. Ma pole sõnagi maininud selle kohta, kui palju ja kuidas ma enda eest hoolitsen ja sa ei tea sellest endiselt mitte midagi.
Kusta sa kibestumist välja loed? Mul on lihtsalt kahju sellise mõtteviisiga orjameelsetest naistest. Eriti veel sellistest, kes on uhked selle üle. Ülimalt naiivne arvata, et kui praegu orjad \”nooruse energiast\”, siis mees lepib sellega, kui 40-aastaselt jalad seinale viskad. Siis orjad 10x hullemini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nojah, mis seal ikka. minu jaoks on jälle oluline tunda, et mees hoolib ja hooliseb. aga ega keegi ei palu sul sama elu elada ja samu asju tahta, kui mina. ela nii nagu soovid.[/tsitaat]

Mimõttes hoolib? Pead manguma mehelt mingit õnnetut näohooldust? Normaalne oleks, et naine saab iga kell seda endale ise võimaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kooselu vaid 4 aastane, kuid miks peaksin latti allapoole laskma võrreldes sellest ajast kui kohtusime.
Kolmapäev on mul kodune SPA päev. Piimavann (2 l lahjat piima vannivette) – hoiab naha nii pehme ja noore, peale vanni juuksemask ja näomask.
Vahel (2 korda kuus) kasutan ka koorivat kreemi, seda siis tavalise dushi all.
braziliani ei tee, aga hoian karvavaba kõik,mis võiks sile olla ehk pidev kontroll peal,et mingit põõsast kuskile kaenla alla ja mujale ei kasvaks.
mani-pedi iga 2 ndl tagant salongis.
hommikuti kui viitsin käin majakatusel päevitamas, ujumas ja 3 korda nädalas jõusaalis,et end vormis hoida.
Päeval kodus meiki ei kanna, õhtuks mehe töölt saabumise ajaks ikka kerge loomulik meik ja lõhn peale ja kena kleidike. Ei ole siin mingit dressides õhtustamist. Vahel üllatan teda isegi mõnes seksikas aluspesus. kõlab küll klisheena, aga toimib hästi.
Kontsaking on oluline. ja kleidid/seelikud on naiselikkuse näitaja. Teksasid ja pikki pükse kannangi üliharva ja plätude lohistajad ajavad mind öökima.
Juuksuris käin harva – 3 kuu tagant, aga pestud pea saab ka föönisoenguga kenaks kohendada või siis mõne klambriga midagi teistsugust sätitada.
Ilmselt ajan õiget rida, sest ikka ja jälle tuleb temalt komplimente. [/tsitaat]
Milline kena töötu naise elu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea kas siin närib kellelgi kadeduseuss?
küsiti ju igaühe isiklikke kogemusi. minu elu on selline, võta kuidas tahad.
Tegelikult olen kodus beebiootel ja teen ka tööd kodus. enne lapseootamist kui kodust väljas tööl käisin, sättisin ikkagi nii,et õhtul koju tulles kiire dush ja kena väljanägemine. Vahel nõuab pingutust, sest töölt tulles ju pea sama väsinud kui mees. aga dush iseenesest ju ergutab ja teeb parema enesetunde.
kui elaks mingi rikka bemimehega, siis käiks vist iga päev hoopis salongis end poputamas või laseks kosmeetikutel koju tulla.
kõik iluprotseduurideks vajalik, riided, kosmeetika maksan ma oma palgast. Mehega pooleks lahevad toidu ja majapidamiskulud. nii,et mingit ülalpeetava elu ma küll ei ela.
Lihtsalt püüan aega leida,et enda eest hoolitseda. Juhtub ka minul vahel,et jääb moni protseduur vahele. Aga see ei tähenda veel,et peaksin mingiks lodevaks sorakil juustega sussisahistajaks muutuma. siin eelpool on ka mainitud, et ei pea alati super-hüper SPA-s käima. Kui oled puhas ja viitsid veel ekstra 10 mintsa peegli ees veeta, oled hoopis teine naine.[/tsitaat]
ma ei saa ka 19.23 kommenteeriast aru. midagi nagu ette heita ei ole, lihtsalt mingi mula, et mina olen vanem ja targem.
ise olen 40 ja 3 lapse ema. hoolitsetud ema. du¨i all iga hommik loomulikult ja õhtul. kord kuus küünehooldus, pediküür ja ripsmehooldus. depilatsioon vastavalt vajadusele. juukseid värvin ise. lisaks on mul huulte ja kulmude püsimeik 5 aastaks, laste kõrvalt väga mugav moodus, et \”nägu\” peas oleks. elustiil on 3 lapsega sportlik. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mimõttes hoolib? Pead manguma mehelt mingit õnnetut näohooldust? Normaalne oleks, et naine saab iga kell seda endale ise võimaldada.[/tsitaat]

lihtsalt naerma ajab sinusugune… ma ei teagi kes sa oled. kas oled naine, kellest mees ei hooli või mingi kibestunud mees, kes ei raatsi naisele midagi osta.
Ps. polnud see mingi õnnetu näohooldus, väga hea näohooldus oli, muide. ja midagi sind ikka väga torgib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 10:23; 17.06 11:58; 17.06 12:05; 17.06 15:01; 18.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.