Esileht Väikelaps Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)

Postitas:

Kuidas ja kus olete lapsele tutvustanud ratsutamist? Olen ise rastutamisega tegelenud ja kui aega oleks rohkem, tegeleksin edasi.
Nüüd tahaksin lapse ka hobuse selga saada… poiss 6a. Küsisin talt, et kas tahaks ja meeldiks ja oli: JAAA!
Samas arvan, et ega ta ei kujuta ette, mis see täpselt tähendab ja et hobused võivad parajad pujäänid olla jne jne. 😀
Nüüd eriolukorraga kõik kohad ju kinni ka. Kuhu üldse minna, milliste kohtadega Tallinnas ja selle ümbruses on head kogemused?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 02:28; 06.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Niitväljal

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No leidis ka aja. Huvitegevused on suletud, oled kuulnud?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu peaks kõik vastutustundlikud tallid suletud olema. Kes tahaks, et nende 10000€ maksev investeering mingi 6a elurõõmude pärast maha koooleks?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No leidis ka aja. Huvitegevused on suletud, oled kuulnud?

Ette ei tohi mõelda?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskord jäime mehega lapsele voodis olles vahele -mina olin peal …????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No leidis ka aja. Huvitegevused on suletud, oled kuulnud?

Ette ei tohi mõelda?

Tohib ikka, aga teemapüstitus konkreetselt viitabki sellele, et otsitakse kohta PRAEGU. Mina tegelen ka ratsutamisega, aga hetkel grupitrenne ei toimu. Eratrenne võib kokku leppida, aga olen siiski seda meelt, et kui sul just oma hobust ja varustust pole, siis parem ära tüki sinna. Sadul, ratsmed jne, need kõik on ühiskasutuses ja keegi neid tallis peale trenni ei desinfitseeri.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll… olen teemaalgataja, palun unustage oma tavapärane õelus, võtke korraks silmaklapid peast ning mõelge vähe kaugemale. Ükski tall ei lase lampi hetkel kedagi sisse, loogiline, et küsimus on suunatud tulevikku. Tsiisus, kui õel ja lühinägelik saab olla??

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 02:28; 06.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll… olen teemaalgataja, palun unustage oma tavapärane õelus, võtke korraks silmaklapid peast ning mõelge vähe kaugemale. Ükski tall ei lase lampi hetkel kedagi sisse, loogiline, et küsimus on suunatud tulevikku. Tsiisus, kui õel ja lühinägelik saab olla??

Need korduvalt esinevad naerunäod pealkirjas ja postituses lihtsalt ei lähe praeguse olukorraga kokku ja tundus, et ehk naiivselt arvataksegi, et ratsutamine oleks hea ala, millega praegu omaette algust teha.
Enamik ei suuda hetkel eriolukorrast välja mõelda nagu sa eeldasid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll… olen teemaalgataja, palun unustage oma tavapärane õelus, võtke korraks silmaklapid peast ning mõelge vähe kaugemale. Ükski tall ei lase lampi hetkel kedagi sisse, loogiline, et küsimus on suunatud tulevikku. Tsiisus, kui õel ja lühinägelik saab olla??

Inimesed on oma koroonaga lihtsalt vähe hulluks läinud. Ära pane tähele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus sõltub ka sellest, kas sa saad edaspidi, kui lapsele trennides meeldima hakkab, teda jäädagi linnast välja sõidutama või mitte. Sest Niitväljale näiteks saab laps tulevikus rongiga ka, aga näiteks Järve talli või Jüri talli pead ise kohale sõidutama, viima ja tooma. Raja tallu saab ka hästi rongiga https://www.rsksimon.ee/kontakt/.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus sõltub ka sellest, kas sa saad edaspidi, kui lapsele trennides meeldima hakkab, teda jäädagi linnast välja sõidutama või mitte. Sest Niitväljale näiteks saab laps tulevikus rongiga ka, aga näiteks Järve talli või Jüri talli pead ise kohale sõidutama, viima ja tooma. Raja tallu saab ka hästi rongiga https://www.rsksimon.ee/kontakt/.

Viimane kägu on toonud väga hästi välja ratsutamise ühe suure probleemi: nimel ei asu hobusetallid enamasti lapse kodu lähedal. Ka meie tüdrukule meeldivad hobused ja ühe aasta ta ka käis Tondil ratsutamas. Kuid siis jäi soiku, laps ise ei avaldanud soovi ja teiseks toimusid trennid päevasel ajal, ent 6-7aastane üksinda Meriväljalt Tondile ja tagasi veel ei reisi ning minul polnud võimalik töölt luusi teha, et last viia-tuua.

Nüüd on laps 10-a ning avaldas soovi uuesti ratsutama minna. Otsisime kohti, aga mõistlikus raadiuses kodust pole tõesti midagi. Arvestasime välja, et kui laps ühistranspordiga nt Niitväljale või Raja või Järve kanti sõidaks, siis kuluks puhtalt transpordiaega ühte trenni minekuks-tulekuks 3-4 tundi. Ta jääks õppimisega päris hätta.

Nii olemegi hetkel läinud seda teed, et käime siin-seal ratsutamas aeg-ajalt: kasutame võimalust ratsamatkadeks, ratsalaager jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll… olen teemaalgataja, palun unustage oma tavapärane õelus, võtke korraks silmaklapid peast ning mõelge vähe kaugemale. Ükski tall ei lase lampi hetkel kedagi sisse, loogiline, et küsimus on suunatud tulevikku. Tsiisus, kui õel ja lühinägelik saab olla??

Inimesed on oma koroonaga lihtsalt vähe hulluks läinud. Ära pane tähele.

Tõesti ära pane tähele neid õelutsejaid ja kartjaid. Nad kardavad ka oma varju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tondi ratsabaas, Loomaaia kõrval on tall- Veskimetsa ratsutamiskeskus, Viimsi poole on Andrese Tall (sellest ei tea küll midagi, esimeses kahes oleme lastega ratsutamas käinud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)