Esileht Väikelaps Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)

Postitas:
Kägu

Kuidas ja kus olete lapsele tutvustanud ratsutamist? Olen ise rastutamisega tegelenud ja kui aega oleks rohkem, tegeleksin edasi.
Nüüd tahaksin lapse ka hobuse selga saada… poiss 6a. Küsisin talt, et kas tahaks ja meeldiks ja oli: JAAA!
Samas arvan, et ega ta ei kujuta ette, mis see täpselt tähendab ja et hobused võivad parajad pujäänid olla jne jne. 😀
Nüüd eriolukorraga kõik kohad ju kinni ka. Kuhu üldse minna, milliste kohtadega Tallinnas ja selle ümbruses on head kogemused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps käib Niitväljal

Please wait...
Postitas:
Kägu

No leidis ka aja. Huvitegevused on suletud, oled kuulnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu peaks kõik vastutustundlikud tallid suletud olema. Kes tahaks, et nende 10000€ maksev investeering mingi 6a elurõõmude pärast maha koooleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ette ei tohi mõelda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskord jäime mehega lapsele voodis olles vahele -mina olin peal …🏇

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ette ei tohi mõelda?

Tohib ikka, aga teemapüstitus konkreetselt viitabki sellele, et otsitakse kohta PRAEGU. Mina tegelen ka ratsutamisega, aga hetkel grupitrenne ei toimu. Eratrenne võib kokku leppida, aga olen siiski seda meelt, et kui sul just oma hobust ja varustust pole, siis parem ära tüki sinna. Sadul, ratsmed jne, need kõik on ühiskasutuses ja keegi neid tallis peale trenni ei desinfitseeri.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Väikelaps Kuidas ja kus olete lapsele ratsutamist tutvustanud? :)