Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?

Postitas:

Isegi seda ei oska sa eesti keeles öelda?

Kommentaar eemaldatud.

Mis haigus sul on? Normaalne su tekst küll ei ole (ma ei ole see, kellega sa siin käratsed, ma olen hoopis üks teine Tibuke).

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli samasugune mees- kohutavalt aremukade , samas magas kõigega mis liibub. Inimesed kipuvad oma käitumist, suhtumist jms. kaaslasele projetseerima. Kuna mina oli ügdini truu, siis eirasin märke, et mees petab viimase hetkeni.. sest mees väitis, et ta ei peta, et need on minu ettekujutused.
Mees kahtlustas petmist ning ründas mind ka siis kui naeratasin kellegile

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis haigus sul on? Normaalne su tekst küll ei ole

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 20:22; 31.05 08:53; 31.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amelemist ja liibuka tantsu annab ette kujutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase ta vabaks.

Ma kardan, et sellistes suhetes on ikka pigem niipidi, et mees ei laseks teemaalgatajat vabaks. Sellises suhtes on mees otsustajaks, kas suhe on, milline see suhe on, millised on reeglid jne. Seal ei ole nii, et teemaalgataja laseb mehe vabaks ja suhe ongi lõppenud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 20:24; 01.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ebaloomulik, kui kahel erineval inimesel pole ühtegi iseseisvat tegevust ega kohtumist peale töö. Kui te koguaeg koos olete ja koos käite, siis millest te lõpuks omavahel räägite?

Ma olin sellises suhtes, kus mees tegi täpselt sama päris mitu aastat. See oligi mu viimane suhe, uude suhtesse pole astunud pärast seda, võtan aega endale, mida sisustan trenni, huvitavate koolituste ja sõpradega, vahelduseks päris tore.

Minu eksil käis pidevalt käis mingi ülereageerimise jutt. Kui sul on asi, mis sind häirib ja sinu kaaslane selle asemel, et olla aus või siis kui tõesti midagi polnud selle asja taga, sinu tundeid ei austa, siis siin pole enam millestki rääkida, perses on see suhe. Täiskasvanud meeste suhtumine enam naljalt ei muutu, ta võtab sind lihtsalt iseenesest mõistavana.

Ühel hetkel, kui sa oled piisavalt kaua seda kõike pealt vaadanud on sul pohhui, see tapab viimasedki tunded, sest tegelikult on elu suhteliselt lühike ja pole mõtet raisata oma elu selle peale, kes sinust ei hooli ega lugu pea. Ma sinu asemel ei laseks seda asja nii kaugele, pärast vähem põdemist. Minul sellest möödas 1.5 aastat, lõpuks tunnen inimesena end, et polegi nii igav ja mõttetu naine ja ülereageerija pole ma ka kunagi olnud, mulle lihtsalt meeldib asju õigete nimedega nimetada, hooramine jääb hooramiseks, see ei pea ilmtingimata seks olema. Sellised ei tohikski üldse kellegiga suhtes olla, vaid peaksid üksi olema, sest see on haigus nimega: Ise ei taha aga teistele ka ei anna, sest see kellele on kõik lubatud pole ise tegelikult mitte midagi väärt.

Uusi kaaslasi leitakse igas eas, ei pea nii elama, mehel sinuga mugav ka, sest ilmselt oled edukam kui tema, sest nagu ma aru saan sul on oma vara. Mõtle sellele? Küsin huvi pärast, kui vana sa oled?

43 paraku juba, aga see suhe on vist pigem nagu lasteaed. Aitäh selle gaslightingu eest! Ja seda blogi vaatan ka. Hakkasin juba tõesti enda mõistuses kahtlema.

Mitte juba 43, aga alles 43 – kõik on mõtlemises kinni. Sa ei pea muutuma, muutu ainult siis kui ise tahad ja mitte kellegi teise pärast. Headeks muutusteks võivad vabalt olla ka uued huvid. Elu on elamist väärt: luba endale midagi, löö end lille, tee midagi, mida varem pole teinud – see avardab sinu maailmapilti, sa võid vabalt homme hakata elama täpselt sellist elu nagu sina tahad ja ilma jobukakuta. Enesekindlad ja eneseteadlikud naised tõmbavad samasuguseid mehi, leiad uue ja sellise kaaslase, kes oskab sind hinnata.

Peale pikka suhet kartsin alguses, et üksi elada on igav ja et tunnend end üksikuna aga pole viga miskit, saab käia igal pool, tegeleda huvitavate hobidega, elada täpselt nii nagu endale meeldib, seega pole hullu midagi. Halvas seltskonnas on palju hullem, kui üksi olla. Üksi olles saad enda kohta palju uut ja huvitavat teada. Ma lausa tunnen, kuidas ma jälle inimesena arenen, enne sellise lõdva püksikummiga mehega elades tekkis lõpuks tunne nagu terve elu seisaks juba koha peal, ainult pidev jama ja õigustused.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:28; 31.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt oskad, soovitan guugeldada terminit “gaslighting”. Eesti keeles ei ole sellele terminile head vastet.

https://www.psychologytoday.com/us/blog/here-there-and-everywhere/201701/11-warning-signs-gaslighting

Need on inimesed, kes lollitavad sind, pannes sind kahtluse alla seadma omaenese taju ja mõistust. Igal juhul on tegemist sotsiopaadiga.

See teema on huvitav. Eks eelkõige neile, kes elus ise seda kunagi kogenud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 21:14; 01.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen olnud sarnases olukorras, kui teemaalgataja. Sa ei näe midagi valesti, sul on õigus neid tundeid tunda. Mees on sitaratas ja ega see naine ka normaalne pole, kui suhteinimesega avalikult aeleb. Saada kuradile see mehenahk. See on näkku sülitamine.
Su enda vaimse tervise huvides ütlen, et võta end kokku ja mine lahku. Kui üksi hakkama ei saa, siis räägi psühholoogiga. See on raske, aga võimalik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi mõtled sa üle, õigemini tähtsustad tolle väidetava kõrvalsuhte üle. Võta mehi kui tavalise loomariigi esindajaid, kellel tekib aeg-ajalt vajadus enesele tõestada, et nad on ikka veel pandavad, eriti keskeakriisis. Õnneks leidub ka neid korduvkasutatavaid lehtsabasid piisavalt, kes mehe enesehinnangut tõsta aitavad. Neist suhetest ei teki kunagi midagi tõsist, mehed võtavad neid kõrvalnaisi lihtsalt mänguasjadena, mis algul on põnevad, aga õige pea tekib tüdimus ja siis visatakse need armukesed nurka, kust nad reeglina lähevad taaskasutusse järgmistele eksistentsiaalses kriisis vaevlevatele meestele. Praegu, kus mees teab, et sa teda kahtlustad, aga sinu juurest vabatahtlikult ei lahku, on teda hea ära kasutada. Lase tal teha endale kalleid kingitusi, palu osta koju kõik, mis sul sealt veel puudu on ja sa näed, et ta teeb nagu end süüdi tundev kutsikas, kes on pahandust teinud. Kui end ikka halvasti tunned, hangi ka silmarõõm ehk armu vahelduseks kellessegi teise.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:41; 02.06 10:28; 02.06 10:41; 02.06 17:51; 12.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi mõtled sa üle, õigemini tähtsustad tolle väidetava kõrvalsuhte üle. Võta mehi kui tavalise loomariigi esindajaid, kellel tekib aeg-ajalt vajadus enesele tõestada, et nad on ikka veel pandavad, eriti keskeakriisis. Õnneks leidub ka neid korduvkasutatavaid lehtsabasid piisavalt, kes mehe enesehinnangut tõsta aitavad. Neist suhetest ei teki kunagi midagi tõsist, mehed võtavad neid kõrvalnaisi lihtsalt mänguasjadena, mis algul on põnevad, aga õige pea tekib tüdimus ja siis visatakse need armukesed nurka, kust nad reeglina lähevad taaskasutusse järgmistele eksistentsiaalses kriisis vaevlevatele meestele. Praegu, kus mees teab, et sa teda kahtlustad, aga sinu juurest vabatahtlikult ei lahku, on teda hea ära kasutada. Lase tal teha endale kalleid kingitusi, palu osta koju kõik, mis sul sealt veel puudu on ja sa näed, et ta teeb nagu end süüdi tundev kutsikas, kes on pahandust teinud. Kui end ikka halvasti tunned, hangi ka silmarõõm ehk armu vahelduseks kellessegi teise.

Väga palju selliseid soovitusi, mida reaalis on raske ühe inimese puhul läbi elada ehk taluda. Viimane soovitus – hangi ka keegi on üldse selline, et igaüks pole selleks suuteline nii, et see iseendale konflikti eneses ei tekitaks ja ei suuda selliselt nautida teisi üldse ja veel õnnelik olla.
Mõni naine suudab elada kõrvalsuhteid pidava ja vaheldust otsiva mehega, aga sellel on omad agad. Näiteks esimen reegel peaks olema selline, et mees otsib ja vahetab ja võtab ja jätab neid teisi, aga ta ei tee seda naise nähes. Ta teeb seda diskreetselt, mingigi austus. Mees, kes teeb seda oma naise nähes ja pärast teeb ajupesu – sul on luulud, sa kujutad ette, sa vajad ravi, sa näed valesti- ei ole hea inimene ja kui see on korduv tegevus, siis see hävitab naise vaimselt, kui ta sellesse suhtesse jääb.
Jah, suvakõva eit, lööb käega, ei põe ja otsib ise ka teisi, magab rahus ja teda ei huvita. kui teemaalgataja oleks seda tüüpi, siis seda teemat ei oleks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 21:14; 01.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu, kus mees teab, et sa teda kahtlustad, aga sinu juurest vabatahtlikult ei lahku, on teda hea ära kasutada. Lase tal teha endale kalleid kingitusi, palu osta koju kõik, mis sul sealt veel puudu on ja sa näed, et ta teeb nagu end süüdi tundev kutsikas, kes on pahandust teinud.

Kuidas see küll olukorda lahendaks?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 20:24; 01.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mees tööle läheb, siis saadki ju vahetada lukud ja pakkida ta träna kokku ja saata ta minema. Samas, kui mees koos sinuta kunagi välja ei lähe, siis te ei peagi ju lahku minema, sa lihtsalt ära mine ka kuhugi peole, siis ju mees ka ei lähe ja ei saagi ta enam teiste naistega ameleda (v.a tööl).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah mida te erutute mingi liba-kirjaniku peale. Mees paneb sõbrannaga nurga taga tatti ja tantsib liibuvalt siis see küsib, milliseks ta muutuma peab?????!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 16:56; 30.05 22:20; 31.05 08:48; 02.06 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah mida te erutute mingi liba-kirjaniku peale. Mees paneb sõbrannaga nurga taga tatti ja tantsib liibuvalt siis see küsib, milliseks ta muutuma peab?????!

Tatti panemist ei näinud, aga ega välistada muidugi ei saa.
Küsimus muutumise kohta oligi seepärast, et kas ma peaksin äkki oma arusaamu muutma, kas peaksin ise muutuma. Äkki ma olengi ise liiga jäik ja põhimõttekindel? Äkki peaksingi õppima nö. Vabamalt võtma. Eks elus on nähtud igasuguseid inimesi. Mina nt. Ei ole kunagi osanud petta. Ma ei ole osanud mingi suvalise meeldiva inimesega kaasa minna ja voodirõõme nautida sedasi. Mul ei ole iialgi olnud mitte ühtegi üheöösuhet. Selliseid külge liibujaid on minulgi olnud elu jooksul ikka väga palju, aga ma olen väga osav nad kõik eemale ajama. See on ka, et ma olen juba 2 abielu lahutanud. Praegu ei ole enam abielus, sest ma ei oska olla. Ma olen kuidagi liiga põhimõttekindel ja jäik oma arusaamades. Aga nüüd on lapsed juba peaaegu suured, varsti oma elu peal. Ma mõtlen, et äkki ma peaks muutuma, hakkama neid suhte asju palju leebemalt võtma. Ma lihtsalt ei tea veel kuidas seda teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt mingit mõtet ei ole kinni hoida kaaslasest, kelle kõrval sa end hästi ja vabalt ei tunne. Olgu see amelemine reaalsus bvõi dinu peas konstrueeritud, sa ei tunne end selle mehega koos mugavalt ja kindlalt. Miks temaga jätkata?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah mida te erutute mingi liba-kirjaniku peale. Mees paneb sõbrannaga nurga taga tatti ja tantsib liibuvalt siis see küsib, milliseks ta muutuma peab?????!

Libakarjuja. Aitab juba ükskord.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 09:52; 02.06 09:53; 02.06 13:54; 02.06 13:56; 11.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogi juurde võiksid minna igal juhul, saaksid kasvõi enesekehtestamise nippe, millega õnnestuks panna mees sinu kodust lõpuks välja kolima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 09:52; 02.06 09:53; 02.06 13:54; 02.06 13:56; 11.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu, kus mees teab, et sa teda kahtlustad, aga sinu juurest vabatahtlikult ei lahku, on teda hea ära kasutada. Lase tal teha endale kalleid kingitusi, palu osta koju kõik, mis sul sealt veel puudu on ja sa näed, et ta teeb nagu end süüdi tundev kutsikas, kes on pahandust teinud.

Kuidas see küll olukorda lahendaks?

Millise olukorra? Siin ongi ainult kaks teed. Sa kas viskad mehe, kelle käitumine on sulle vastuvõetamatu, enda kodust välja või keerad olukorra enda kasuks ja paned mehe end teenima. Nagu näha, teemaalgataja meest välja visata ei soovinud, muidu oleks ta seda teinud. Järelikult jääb ainult see teine võimalus. See, et inimest ei saa enda kodust välja visata, on loll jutt, küsimus on ainult tahtes.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:41; 02.06 10:28; 02.06 10:41; 02.06 17:51; 12.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi mõtled sa üle, õigemini tähtsustad tolle väidetava kõrvalsuhte üle. Võta mehi kui tavalise loomariigi esindajaid, kellel tekib aeg-ajalt vajadus enesele tõestada, et nad on ikka veel pandavad, eriti keskeakriisis. Õnneks leidub ka neid korduvkasutatavaid lehtsabasid piisavalt, kes mehe enesehinnangut tõsta aitavad. Neist suhetest ei teki kunagi midagi tõsist, mehed võtavad neid kõrvalnaisi lihtsalt mänguasjadena, mis algul on põnevad, aga õige pea tekib tüdimus ja siis visatakse need armukesed nurka, kust nad reeglina lähevad taaskasutusse järgmistele eksistentsiaalses kriisis vaevlevatele meestele. Praegu, kus mees teab, et sa teda kahtlustad, aga sinu juurest vabatahtlikult ei lahku, on teda hea ära kasutada. Lase tal teha endale kalleid kingitusi, palu osta koju kõik, mis sul sealt veel puudu on ja sa näed, et ta teeb nagu end süüdi tundev kutsikas, kes on pahandust teinud. Kui end ikka halvasti tunned, hangi ka silmarõõm ehk armu vahelduseks kellessegi teise.

Väga palju selliseid soovitusi, mida reaalis on raske ühe inimese puhul läbi elada ehk taluda. Viimane soovitus – hangi ka keegi on üldse selline, et igaüks pole selleks suuteline nii, et see iseendale konflikti eneses ei tekitaks ja ei suuda selliselt nautida teisi üldse ja veel õnnelik olla.

Mõni naine suudab elada kõrvalsuhteid pidava ja vaheldust otsiva mehega, aga sellel on omad agad. Näiteks esimen reegel peaks olema selline, et mees otsib ja vahetab ja võtab ja jätab neid teisi, aga ta ei tee seda naise nähes. Ta teeb seda diskreetselt, mingigi austus. Mees, kes teeb seda oma naise nähes ja pärast teeb ajupesu – sul on luulud, sa kujutad ette, sa vajad ravi, sa näed valesti- ei ole hea inimene ja kui see on korduv tegevus, siis see hävitab naise vaimselt, kui ta sellesse suhtesse jääb.

Jah, suvakõva eit, lööb käega, ei põe ja otsib ise ka teisi, magab rahus ja teda ei huvita. kui teemaalgataja oleks seda tüüpi, siis seda teemat ei oleks.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:41; 02.06 10:28; 02.06 10:41; 02.06 17:51; 12.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Sinu jaoks on olemas ainult mustvalged valikud? Täiesti on võimalik tegelikult ka see, et ka tundlikuma loomuga inimene õpib ära mõned enesekehtestamise nipid ja saab oma elu korda, selleks ei pea muutuma sinusuguseks sotsiopaadiks. Igaühel omad tee. Teemaalgataja küsis nõu, olgugi et lobafoorumist, esimene samm on tal astutud. Sinu haukumine:”ise oled kalts, paras sulle, sind peabki ära kasutama” ei aita teemaalgatajat mitte kuidagi, teeb ainult enesetunde halvemaks. Kui see ongi sinu eesmärk, siis võib öelda, et sa oled sadist ja sinusugused ei peaks avalikult sõna võtma.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 09:52; 02.06 09:53; 02.06 13:54; 02.06 13:56; 11.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske on ka see, et kodu on loodud koos. Paberites minu, aga ilusate ootustega ja koos loodud. Olen palunud tal korduvalt lahkuda, aga ta ei lähe.

Selle osa raskustest saaks ju lahendada nii, et maksad mehele tema panuse kinni. Peate omavahel kokkuleppele jõudma, kui palju ta sellele aega ja raha on kulutanud.

Aga jah, põhiküsimus pole see, milliseks sa peaksid muutuma vaid see, mida oleks antud juhul õige teha. Tegemiseks ei pea sa ennast muutma. Lihtsalt otsusele jõudma ja õige strateegia valima. Õige strateegia ei ole mitte ainult see mis mehele mõjub vaid selline, mis sulle endale ka sobib.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 09:52; 02.06 09:53; 02.06 13:54; 02.06 13:56; 11.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Sinu jaoks on olemas ainult mustvalged valikud? Täiesti on võimalik tegelikult ka see, et ka tundlikuma loomuga inimene õpib ära mõned enesekehtestamise nipid ja saab oma elu korda, selleks ei pea muutuma sinusuguseks sotsiopaadiks. Igaühel omad tee. Teemaalgataja küsis nõu, olgugi et lobafoorumist, esimene samm on tal astutud. Sinu haukumine:”ise oled kalts, paras sulle, sind peabki ära kasutama” ei aita teemaalgatajat mitte kuidagi, teeb ainult enesetunde halvemaks. Kui see ongi sinu eesmärk, siis võib öelda, et sa oled sadist ja sinusugused ei peaks avalikult sõna võtma.

Aga siin juhtumis ongi ainult must-valged valikud. Kui mees avalikult oma naise ja kogu sõpruskonna ees miilustab teise naisega, siis millised on sinu arust need teised võimalikud valikud oma elu korda saada mehega, kes oma naist grammigi ei austa, vaid irvitab naise üle ja peab teda ohmuks, sealhulgas naist veel süüdistades ka, et too näeb valesti. Mina sellise mehega kooselu võimalikuks ei pea. Sadist on siiski see, kes oma naisele nii teeb.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:41; 02.06 10:28; 02.06 10:41; 02.06 17:51; 12.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmi siis järgmine kord olukorda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmi siis järgmine kord olukorda.

Ma olen filminud ka muide. See palutakse kiirelt ära kustutada, häbi on. Hetkeseis on selline, et ilmselt seetõttu, et mul on tõesti juba tõsi taga, siis minu elukaaslane saatis antud naisterahvale sõnumi, et lõpetab täielikult suhtluse. Varem oli suhtus neil omavahel üsna tihe. Vastu tuli tuld ja tõrva minu pihta, et mida ma reageerin üle jne. Aga no minu jaoks on asi katki juba niikuinii. Annan aega, ühtegi suppi ei sööda nii kuumalt kui keedetakse. Mul vist tilkus see viimane tilk ära. Probleeme on ju muidki..

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt oskad, soovitan guugeldada terminit “gaslighting”. Eesti keeles ei ole sellele terminile head vastet.

https://www.psychologytoday.com/us/blog/here-there-and-everywhere/201701/11-warning-signs-gaslighting

Need on inimesed, kes lollitavad sind, pannes sind kahtluse alla seadma omaenese taju ja mõistust. Igal juhul on tegemist sotsiopaadiga.

Jutt käiks nagu minu eksmehest. Tema pettis, käis armukese juures, aga süüdi olin selles mina ja kui lõpuks lahku läksime, siis tegi mulle selgeks, et tegelikult olin mina see petja-pool. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Sinu jaoks on olemas ainult mustvalged valikud? Täiesti on võimalik tegelikult ka see, et ka tundlikuma loomuga inimene õpib ära mõned enesekehtestamise nipid ja saab oma elu korda, selleks ei pea muutuma sinusuguseks sotsiopaadiks. Igaühel omad tee. Teemaalgataja küsis nõu, olgugi et lobafoorumist, esimene samm on tal astutud. Sinu haukumine:”ise oled kalts, paras sulle, sind peabki ära kasutama” ei aita teemaalgatajat mitte kuidagi, teeb ainult enesetunde halvemaks. Kui see ongi sinu eesmärk, siis võib öelda, et sa oled sadist ja sinusugused ei peaks avalikult sõna võtma.

Aga siin juhtumis ongi ainult must-valged valikud. Kui mees avalikult oma naise ja kogu sõpruskonna ees miilustab teise naisega, siis millised on sinu arust need teised võimalikud valikud oma elu korda saada mehega, kes oma naist grammigi ei austa, vaid irvitab naise üle ja peab teda ohmuks, sealhulgas naist veel süüdistades ka, et too näeb valesti. Mina sellise mehega kooselu võimalikuks ei pea. Sadist on siiski see, kes oma naisele nii teeb.

Vaata, lahkuminekuks on mitu erinevat võimalust ja teemaalgataja ei pea seda sinu maitse järgi tegema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 09:52; 02.06 09:53; 02.06 13:54; 02.06 13:56; 11.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Sinu jaoks on olemas ainult mustvalged valikud? Täiesti on võimalik tegelikult ka see, et ka tundlikuma loomuga inimene õpib ära mõned enesekehtestamise nipid ja saab oma elu korda, selleks ei pea muutuma sinusuguseks sotsiopaadiks. Igaühel omad tee. Teemaalgataja küsis nõu, olgugi et lobafoorumist, esimene samm on tal astutud. Sinu haukumine:”ise oled kalts, paras sulle, sind peabki ära kasutama” ei aita teemaalgatajat mitte kuidagi, teeb ainult enesetunde halvemaks. Kui see ongi sinu eesmärk, siis võib öelda, et sa oled sadist ja sinusugused ei peaks avalikult sõna võtma.

Aga siin juhtumis ongi ainult must-valged valikud. Kui mees avalikult oma naise ja kogu sõpruskonna ees miilustab teise naisega, siis millised on sinu arust need teised võimalikud valikud oma elu korda saada mehega, kes oma naist grammigi ei austa, vaid irvitab naise üle ja peab teda ohmuks, sealhulgas naist veel süüdistades ka, et too näeb valesti. Mina sellise mehega kooselu võimalikuks ei pea. Sadist on siiski see, kes oma naisele nii teeb.

Vaata, lahkuminekuks on mitu erinevat võimalust ja teemaalgataja ei pea seda sinu maitse järgi tegema.

Ja sinu maitse järgi ka mitte. Sellepärast ta ju siia kirjutaski, et saada erinevaid arvamusi. Sa võiksid endale mitu korda korrata, et nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.06 11:41; 02.06 10:28; 02.06 10:41; 02.06 17:51; 12.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?