Esileht Pereelu ja suhted kuidas jaksaksin 2 päeva?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kuidas jaksaksin 2 päeva?

Postitas:

olen iseenda firmas tööl iga päev 11 tundi. Tavaliselt tööl 9-20. Olen nii väsinud (pikkadest päevadest ja ilma puhkuseta, et poolunes koju söites olen auto mitu korda lömminud), et homne 7-20 tundub yletamatu raskus. Väsimusest juba unustasingi miks iia trykin, lugesin uuesti pealkirja ja tuli meelde – kuidas jaksaksin? olen proovinud berokka-vitamiini, energia-jooki, vahel tundub et aitab, vahel ei, aga pole aru saanud mis aiktaks , kohvi jooja pole, kuigi selle joomisest midagi erksamaks ei muutu, nöuandeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 23:44; 17.02 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see pealkiri tähendab? 2 päeva veel ja siis saad puhata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii väsinud, et pealkirja teema läks segi,,,
aga ainus puhkepäev on pyhapäev, nii et veel 2 tööd täis rasket päeva surmani väsinuna peaksin vastu pidama et saaksin yhe hommiku magada, aga kuidas jaksan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 23:44; 17.02 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleksin lausa appi, kui teaksin, mis alaga tegu. Olen juba pool aastat töötu ja läheks lausa palgata tööle, kui vähegi ajusid saaks liigutada (ei tahaks siis kassapidajaks). Ei halvusta siinkohal kusjuures absoluutselt kassiire (olen isegi sel kohal töötanud), aga tahaks midagi loomingulisemat teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

võta endale paaril päeval asendaja mõnest tööjõurendi firmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on töö selline, et rahaga on palju tegemist, ega siis keegi ei julge ju usaldada kedagi. Minu tutvusringkonnas on samuti üks naine, kes iga päev 10-11 tööpäevi teeb, vahest on nõrkemas, kui appi kedagi ei palka, sest ahnus on nii suur, ei raatsita ju kellegile töö eest raha maksta. Täpselt nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et esiteks oled algatanud teema südaöö paiku. sa peaksid ammu magama, et end välja puhata! Korralik ööuni ongi see, mis aitab uue päeva üle elada. Võid selle ülepingutamisega tervisele tõsiseid probleeme tekitada, ole ettevaatlik. Mõtle ikka läbi, kas oleks targem keegi tööle palgata? Kui kardad kõrgete sotsmaksude jne pärast, siis tudengit värvates on ka seal sooduseid. Mõtle, millises ülesandes saaks keegi sind aitada, mõistliku palga eest, et sina saaksid ka puhata. Just sellised lihtsamad asjad, mis samas viivad viimsegi energiraasu (nt koristamine). Enda firma pidamine ei tähenda, et sul tuleb 100% kõik tööd üksi ära teha. selleks on igasugu teenusepakkujaid. Kirjuta lähemalt, mis tööga on tegu, mõtle, millised on ülesanded, mis sind kõige enam väsitavad, mida saaksid teistele delegeerida.
Sellega ma ei nõustu, et ahnuse pärast inimesed oma firmas rügavad. selleks, et firma oleks edukas, vajab see ülestöötamist. see võtabki aega ja energiat. Kuid pead teadma, et sul on võimalus palgata abilisi. mitte siis põhitöö tegijat, aga abitöölisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks osa väsimusest on seotud mõtlemisega. Kui üks asi mõelda raskeks, läheb kohe mitu korda raskemaks. Veel üks osa on selles, et inimene teeb ilma rõõmu tundmata miskit. Tööpäevad võivad pikad olla, aga sa peaksid olema rõõmus, et sul on töö. Et on mida teha ja et see mida teed pakub sulle ikkagi rõõmu.
Ehk aitab sind see, kui mõtleksid, et ka töötu inimene on oma mures tegelikult tihti õhtuks rampväsinud. Lisaks sellele veel mõtlemine sellele, kuidas mittemillestki teha süüa ja maksta maksud. See on ääretult raske. Nii et sellega võrreldes on sinul lausa kerge elu. Sul on töö ja ka teenistus. Rõõmusta ja tunne rõõmu sellest. Ja kindlasti ära istu õhtu netis, vaid maga niipalju kui vähegi saab. Eriti oluline on just õhtune uni, mitte niivõrd hommikune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen iseenda firmas tööl iga päev 11 tundi. Tavaliselt tööl 9-20. Olen nii väsinud (pikkadest päevadest ja ilma puhkuseta, et poolunes koju söites olen auto mitu korda lömminud), et homne 7-20 tundub yletamatu raskus. Väsimusest juba unustasingi miks iia trykin, lugesin uuesti pealkirja ja tuli meelde – kuidas jaksaksin? olen proovinud berokka-vitamiini, energia-jooki, vahel tundub et aitab, vahel ei, aga pole aru saanud mis aiktaks , kohvi jooja pole, kuigi selle joomisest midagi erksamaks ei muutu, nöuandeid?[/tsitaat]
Aga miks sa oled? Palka inimene ja ole poole vähem tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on töö selline, et rahaga on palju tegemist, ega siis keegi ei julge ju usaldada kedagi. Minu tutvusringkonnas on samuti üks naine, kes iga päev 10-11 tööpäevi teeb, vahest on nõrkemas, kui appi kedagi ei palka, sest ahnus on nii suur, ei raatsita ju kellegile töö eest raha maksta. Täpselt nii ongi.[/tsitaat]

Tund aega iga päev teeb tööd ja juba nõrkeb ???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üliväsinuna sõitmine võrdub joobes sõitmisega. Sa oled endale ja teistele ohtlik sellises seisus. Võta midagi ette, midagi peab muutuma enne kui keegi viga saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi magamist ja D-vitamiini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul sama seis. Ilma ühegi puhkepäevata, varsti aasta. Ega miski ei aitagi, kui aeg ajalt lihtsalt süda kõvaks, julmalt uks kinni ja asjad edasi lükata, et ennast välja magada.
Paar korda olen kaheks päevaks abilise palganud, et korraks pas vms. \”ära käia\”. Aitab väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mis aitab – normaalne töökorraldus muidugi!

Lausa huvitab, MIS töö see on, mida 11 h päevas nõrkemiseni teed? Mis põhjusel ei saa abilist palgata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas jaksaksin 2 päeva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.