Esileht Ilu Kuidas jälgite moodi

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kuidas jälgite moodi

Postitas:
Kägu

Kannan seda, mis mulle endale meeldib ja mulle sobi. Kui need asjad juhtuvad parasjagu moes olema, siis las olla. Kui mitte, siis ei lase ennast sellest häirida.

Ja, kes siin arvas, et vanus 30-50 peaks olema trendikate riiete kandmise aeg, siis mina arvan just, et see peaks olema see aeg, kus inimene on aru saanud, millised värvid ja lõiked talle sobivad ja ei lase enam ennast igast trendist kõigutada.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt ei huvita, mis on moes. Oma stiil on ammu välja kujunenud. Riietus võiks teha inimest kenamaks ja rõhutada tugevusi. Pole ilus vaatepilt, kui kena figuuriga noorukil on seljas paar numbrit suurem ruuduline, flanellist pluus ja jalas suured kottpüksid või tüse kannab heledaid retuuse või alt kitsenevaid pükse ja nabapluusi.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin PKs vist arvatakse, et moe järgimine tähendab HMis ja Newyorkeris shoppamist.

Kahju, kui naised, kes tõepoolest saaks moekalt riides käia (raha ja maitset on, vanus 30-50), ütlevad, et neid mood ei huvita, suva mis seljas ja kannavad aastaid sama mutimantlit ja – kingi.

Teismelistel pole iialgi raha, et moega kaasas käia või siis kantakse kiirmoekettide “moodi”. Miks need, kel võimalusi on, ei huvita trendid ning ilusad ja stiilsed riided?

Sellepärast, et keskmisel 30-50aastasel on oma stiil juba välja kujunenud. Pole ise küll näinud nt tööl massiliselt 35-45aastseid mutilikult riides käimas, aga ka ei karjuta trendist. Pigem selles vanuses eelistavad paljud lihtsalt “rahulikku” riietumisstiili, lisaks peab riietus sobima ka figuuriga. Trendid aga tihti ei arvesta sellega. Lisaks ei meeldi kõik trendid kõigile. Näiteks ei meeldi mulle sel suves moes olnud väga laialõikelised pintsak-jakid.

Ilusasti saab riides käia ka ilma, et koguaeg mingeid trende jälgida. Meeleheitlik trendide järgimine näitab just, et inimesel puudub oma stiil, oma maitse – lihtsam on panna selga asjad, mis on vaateaknal mannekeenil, kui ise kombineerida lihtsalt kaasaegne komplekt.

“trendika” ja “mutiliku” vahele jääb veel hulk maad.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii. Olen Perekooli mõistes vana, seega juba aru saanud, millised värvid ja lõiked paremini sobivad. Mingil määral siiski huvitab mood, nt. ostan rongile või lennule lehitsemiseks mõne ajakirja. Üldiselt garderoob on mul klassikaline, aga paar korda aastas ostan mõne “trendikama” eseme, nt. kui näen, et moes on puhvis varrukatega pluusid või nt. ametüstitoon.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi siin kirjutas, et teismelistele ei osteta 1500-euroseid tossusid. Keskealised siis peaksid ostma või? Tundub absurdne rahakasutus.

Mis vahet seal on, mis kellelgi seljas on, ei muuda see inimest kuidagi teistest paremaks…

Paremaks muidugi ei muuda, moodsamaks muudab.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei jälgi ka üldse – oma stiil välja kujunenud, kannan peamiselt kleite ja värvilisi sukkpükse. Väga meeldivad ka 50ndate stiilis asjad. Riideid on kogunenud aja jooksul palju, kuna olen kogu täiskasvanuea olnud ühes kaalus siis lähevad ka väga vanad asjad selga ja kuna asju on vähe kantud, siis näevad enamus välja magu uued. Ja asju on vähe kantud, sest neid on palju 😀 ma olen see naine kes ei suuda ühe kleidiga mitmele peole minna – tobe, ma tean… viimasel ajal olen kaltsukad avastanud enda jaoks ja tõeliseid pärleid leidnud. Siidkleidi, meriino- ja kašmiirkampsikuid mimeid jpm. Vaatan asju suuresti materjali järgi, kaltsukast kiirmoodi vōi mingit polüesterjama ei osta. Olen 30+ vanuses, kui see oluline peaks olema 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kerge muigega

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellist moodi ma pole nõus järgima, kus käiakse kleidi ja tennistega pidulikel üritustel ja töövestlusel t-särk, teksapüksid ja tennised jalas. Päris jube pilt on tegelikult linnatänavatel. Enamus noored on nagu kaltsakad lohvakate särkidega, imeliku lõikega kukepükstega ja kõrgemate tennistega, nagu platvormid. Saan aru, et on mugav, aga siiski ametlikest vestlustest võiks ikka lugu pidada ja peol olla peoriided. Ei järgi moodi absoluutselt, selline stiil on lohakas ja inetu. Valin riideid täpselt nii, mis mulle meeldivad ja sobivad.

Mina just naudin praegusaja jalasõbralikku jalatsistiili. Lodan, et see veel pikalt kestaks. Siidkleit ja tennised on üks mu lemmikkombinatsioon, piisavalt nii pidulik kui ka lugupidav. Meenub ühe asutuse juht, kes kommenteeris, et plisseerseelik ikka kohtumistele ei sobi.

+3
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ilu Kuidas jälgite moodi