Esileht Pereelu ja suhted Kuidas jälle elada?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas jälle elada?

Postitas:

Sain teada, et mees armastab teist. Ilmselt juba aastaid sest kahtlus tekkis mitu aastat tagasi. Aga siis see kahtlusalune abiellus, sai lapsed, mu mees ka muutus minu suhtes hoolivaks ja mõtlesin, et ikka kujutasin ette. Saime ka vahepeal lapse kes hetkel natuke üle aasta. Ja nüüd nagu välk selgest taevast sain teada, et vähemalt pool aastat on mees elanud teist elu. Sajad armastusest nõretavad kirjad, hotellid, valed jne. Jne. See naine jagas temaga kõike, teadis isegi ta paroole, iga vaba sekund veedeti temaga. Kõik korrad kui mehel oli vaja ära käia veedeti tenaga. Lubati temaga abielluda, lapsi saada. Räägiti tõelisest armastusest, elu armastusest, täielikust sobimisest. Unistuste suhe. Ja nüüd olengi üksi ja enesehinnang on lihtsalt täiesti null. Tunnen end kõige väärtusetuma inimesena maamuna peal. Ma ju kahtlustasin aga mees hakkas alati sõimama ja jubedate nimedega nimetama kui küsisin. Ja nii viis aastat juba. Kuidas ma olin nii pime ja loll. Ma ei tea mida teha. Kuidas endasse jälle uskuda. Kes on sama läbi elanud, millal te jälle elama hakkasite, endasse uskuma, et olete midagi väärt?

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:11; 07.02 21:02; 08.02 09:41; 08.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult on hetkel nii, et see, kes peaks ennast halvasti ja kõntsana tundma, on mees – niimoodi aastaid petta ja veel laps saada naisega, kellega ei olnud ilmselt südames kavatsust kokku jääda, see on ikka ülim alatus.
Ehk et objektiivselt võttes ei ole sina milleski süüdi.
Kuigi kindlasti olla on sitt. Minul oli kunagi selline lugu, et mees otseselt ei petnud, sest ta ei saanudki seda oma unistuste naist kätte, aga mina olin nö. lohutussuhe. Füüsiliselt oli minuga, aga oma mõtetes tegelikult teisega. Ja kui ma teada sain, siis jättis isegi see omad haavad. Aga haavad paranevad ja kõige paremini aitaski just see, kui mõtlesin enda jaoks üha rohkem ja rohkem selgeks, et mina ei olnud olukorras süüdi. Mina tegutsesin siiralt ja parimate kavatsustega ning see, et ma sellise mehe otsa koperdasin oli lihtsalt ebaõnn.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

petmine lööb alati enesehinnangusse augu. kahjuks põhjuseta.

alustuseks pead endale selgeks tegema, et petja probleem on petja ise, mitte sina ega ka mitte armuke. suhe vussitakse enamasti küll kahe peale ära, aga lahendus peaks ka tulema paari enda vahel. kui üks pooltest teise poole teadmata koduste murede lahenduseks kellegi kolmanda leiab, siis see ei ole sinu probleem – sulle ei antud võimalust koduste probleemide silumiseks. kui sa selle endale selgeks suudad mõelda, siis hakkab parem.

võtab aega, aga küll asja saab.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne – sul on laps. Tema peaks olema piisav põhjus mitte auku kukkuda. Tee endale selgeks, et selline suhe oleks varem või hiljem lõppenud. Parem siis juba varem, hiljem oleks ehk veel hullem. Nõua välja kõik, millele tunned endal õigus olevat, keskendu lapsele ja iseendale ning saada see mees kuu peale. Igasugune nutt ja hala, oma haigetsaamise esitlemine, palved ja arupidamised ei vii kuskile. Mida rohkem draamat, seda rohkem saab mees seda enesekaitseks ära kasutada: tülid, hüsteeria, pisarad, ma ei saagi sellisega koos elada. Just seepärast ära anna talle võimalustki. Hoia oma tunded vaos ja suhtle ainult sellel pinnal, mis sinu edasise elukorralduse jaoks vajalik, ära näita talle, et sul on valus, et sa oled õnnetu. Just seepärast, et vähemalt praegu ei muuda see nagunii midagi, aga hiljem on endal halb selle peale tagasi mõelda. Tema on oma valiku juba aegu tagasi teinud – nüüd teed sina ja lõpetad selle kaksikelu-võimaluse, mis muidugi võib talle mugav olla.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain teada, et mees armastab teist. Ilmselt juba aastaid sest kahtlus tekkis mitu aastat tagasi. Aga siis see kahtlusalune abiellus, sai lapsed, mu mees ka muutus minu suhtes hoolivaks ja mõtlesin, et ikka kujutasin ette. Saime ka vahepeal lapse kes hetkel natuke üle aasta. Ja nüüd nagu välk selgest taevast sain teada, et vähemalt pool aastat on mees elanud teist elu. Sajad armastusest nõretavad kirjad, hotellid, valed jne. Jne. See naine jagas temaga kõike, teadis isegi ta paroole, iga vaba sekund veedeti temaga. Kõik korrad kui mehel oli vaja ära käia veedeti tenaga. Lubati temaga abielluda, lapsi saada. Räägiti tõelisest armastusest, elu armastusest, täielikust sobimisest. Unistuste suhe. Ja nüüd olengi üksi ja enesehinnang on lihtsalt täiesti null. Tunnen end kõige väärtusetuma inimesena maamuna peal. Ma ju kahtlustasin aga mees hakkas alati sõimama ja jubedate nimedega nimetama kui küsisin. Ja nii viis aastat juba. Kuidas ma olin nii pime ja loll. Ma ei tea mida teha. Kuidas endasse jälle uskuda. Kes on sama läbi elanud, millal te jälle elama hakkasite, endasse uskuma, et olete midagi väärt?

Miks sinu enesehinnang null on, kui mees pettis ja elas varjatud elu? Mis puutub sinu enesehinnang petmisesse? Kas sina petsid meest ka? Võta nüüd end kokku ja oma enesehinnang korja küll mehe käes ära. Nagu näha ei oska ta muud teha kui petta nii ennast kui teisi. Kui keegi end kehvasti tundma peaks, siis mees. Las igaüks vastutab ikkagi oma tegude eest. Usud endasse samamoodi kui koguaeg oled uskunud ja lootnud. Kui sul oli enne eneseusk olemas, siis kuidas see kellegi väga halbade tegude tõttu ära sai kaduda? Kui sina meest petnud pole, siis on ju mees väärtusetu, mitte sina.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta seda kui õppetundi – järgmine kord ei ela koos mehega ja ei tee lapsi mehega, kes sind mingi ebameeldivuse ilmnemisel sõimama hakkab ja jubedate nimedega nimetab. See on kohe ohumärk – mitte tingimata petmisele, aga lihtsalt et tegemist ei ole normaalse inimesega.

Meil on ka mehega petmisest juttu olnud – küll ei tea tema ju, mida ma õhtuti teen kui teises linnas koolis olen või aegajalt sõbrannadega väljas käin, tema ise käib palju lähetustes, sh naiskolleegidega – oleme suutnud neil teemadel rahulikult rääkida, et kahtluse ikka on, aga peab usaldama jne. Ei hakka kumbki teist nimedega nimetama, kui teine küsib, et ega sul armukest pole.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine…tal pidi vast hea mees olema, kes lapsed sel ajal ära vaatas ja kasis, kui moor teise kaisus nurru lõi. : )
Aganoh, see et “mees hakkas alati sõimama ja jubedate nimedega nimetama” – päris heitliku närvisüsteemiga ju! Väga tublilt oledki vastu pidanud.
Ja mis meesterahvas ise asjast mõtleb? On mingeid perspektiivseid plaane ka välja pakkunud? Kuidas see siiski selgelt välja tuli, ise ütles või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu enesehinnang tuleneb sinust endast, mitte mehest. Loomulikult on paha olla, aga kui ise oled käitunud laitmatult, kui endale pole midagi ette heita, siis ajad selja sirgu ja ütled: hea, et niigi läits! Hea, et 5 aastat, mitte 10.
Otsi tegevusi ja naudi kõike, mida mehega ei saanud, olgu voodis laiutamist või vaba tegutsemist.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai saa aru, kus selle naise mees siis nüüd on? Kes kellega koos elab või mismoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba. Äkki aitab?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal küll, miks see peaks liba olema. See et ma ei vasta peensusteni? Ma ei näe vajadust selleks, et keegi meid ära tunneks. Oleks see vaid liba.
Soovisin lihtsalt kuulda neid, kes on sama läbi elanud. Kas tekib veel usk armastusse, truudusesse, endasse, et olen armastust väärt? Esimesed vastused aitasid päris palju. See mis see naine nüüd teeb või kus ta lapsed olid ei puutu ju kuidagi mu küsimusse. Ja kus mina üldse peaksin teadma kus ta lapsed olid. Ilmselt ta abikaasaga. Mis ta praegu teeb-ma ei tea, kas minule tõesti peaks keegi seda ütlema? Võibolla on mu laste isaga koos, võibolla püüab mehega leppida. Ma ei tea kahjuks. See polegi ju enam minu asi, minu asi on ennast maast üles korjata ja siin on ju palju selliseid, kes sama läbi elanud ja oskavad kõige paremini aidata.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:11; 07.02 21:02; 08.02 09:41; 08.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalgataja, ma tean üsna täpselt, mida sa üle elad. Olin ise aasta tagasi sarnases olukorras. Minu eksabikaasal oli samasugune “sõbranna”, kellega aastaid koos töötati. Minule tundus see samuti kahtlane, meil on 2 last, kes nüüdseks teismelised. Samamoodi jagati kõike. Aasta tagasi tuli välja, et ei ole see suhe sugugi mitte ainult sõprus, vaid see oli kasvanud armastuseks. Mina sellist reetmist ja vastikut salatsemist ei talunud ning tegin meie abielule lõpu. Hetkel elangi oma 2 teismelisega koos ja tead, ei ole üldse maailma lõpp. Muidugi tuleb vahest see kõik reetmine meelde, aga sa ei tohi mitte mingil tingimusel ennast süüdistada. Nagu eespool ka kirjutati, et ära lase ühe petise nõmedast käitumisest ennast kõigutada. Keskendu lastele ja iseenda üles ehitamisele. Kui vähegi võimalik, siis käi teraapias ja suhtle sõbrannadega, nemad toetavad sind kindlasti. Üks hetk võib vabalt sinu ellu tekkida keegi, kes sind ja sinu last tõeliselt väärtustab. Esmalt, aga pead veidi lapsega koos olema ja temast rõõmu tundma. Hakkas minu elu taas rööbastesse minema, hakkab ka sinu elu. Ma hoian sulle ja lapsele pöialt ning soovin teile väga ilusat elu! 🙂

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et kedagi peteti või kedagi maha jäeti, ei ütle mitte midagi selle petetu või mahajäetu kohta. Vast ainult seda, et see petja või mahajätja ei hinnanud teda piisavalt. Mis ei tähenda, et ta pole väärtuslik, ilus, tark ja hea. Minu mehe esimene naine jättis ta teise pärast maha. Tegi selgeks, et mees ei kõlvanud üldse mitte kuhugi, et nende abielu oli üks nooruse rumalus, mis tuleb lõpuks ära lõpetada. Mehe enesehinnang oli üsna maha tambitud. Siis kohtusin temaga mina. Oleme nüüd 20 aastat abielus olnud ja ma ikka ei väsi imestamast, kuidas minul oli õnn nii hea mees leida. See, kes ühele ei kõlvanud, on teisele eluloterii peavõit.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain teada, et mees armastab teist. Ilmselt juba aastaid sest kahtlus tekkis mitu aastat tagasi. Aga siis see kahtlusalune abiellus, sai lapsed, mu mees ka muutus minu suhtes hoolivaks ja mõtlesin, et ikka kujutasin ette. Saime ka vahepeal lapse kes hetkel natuke üle aasta. Ja nüüd nagu välk selgest taevast sain teada, et vähemalt pool aastat on mees elanud teist elu. Sajad armastusest nõretavad kirjad, hotellid, valed jne. Jne. See naine jagas temaga kõike, teadis isegi ta paroole, iga vaba sekund veedeti temaga. Kõik korrad kui mehel oli vaja ära käia veedeti tenaga. Lubati temaga abielluda, lapsi saada. Räägiti tõelisest armastusest, elu armastusest, täielikust sobimisest. Unistuste suhe. Ja nüüd olengi üksi ja enesehinnang on lihtsalt täiesti null. Tunnen end kõige väärtusetuma inimesena maamuna peal. Ma ju kahtlustasin aga mees hakkas alati sõimama ja jubedate nimedega nimetama kui küsisin. Ja nii viis aastat juba. Kuidas ma olin nii pime ja loll. Ma ei tea mida teha. Kuidas endasse jälle uskuda. Kes on sama läbi elanud, millal te jälle elama hakkasite, endasse uskuma, et olete midagi väärt?

Minule jääb arusaamatuks – kas siis pool aastat või 5 aastat?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jääb arusaamatuks – kas siis pool aastat või 5 aastat?

Vist pool aastat vähemalt elas nii ja pettis, ja kokku 5 a ihales ja salatses ja ootas sobivat juhust. Ütles ta ju, et kahtlus tekkis aastaid tagasi, siis arvas, et mõtleb ise üle ja kahtlustab, nagu ikka. Ja kui nüüd selgus, et oligi hiljem suhe, petmine ja reetmine, siis järelikult oli tal alguses juba õigus.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:47; 08.02 12:11; 08.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist pool aastat vähemalt elas nii ja pettis, ja kokku 5 a ihales ja salatses ja ootas sobivat juhust. Ütles ta ju, et kahtlus tekkis aastaid tagasi, siis arvas, et mõtleb ise üle ja kahtlustab, nagu ikka. Ja kui nüüd selgus, et oligi hiljem suhe, petmine ja reetmine, siis järelikult oli tal alguses juba õigus.

Täpselt nii oligi. Aitäh, et keegi ka mõttega loeb.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:11; 07.02 21:02; 08.02 09:41; 08.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma tohin uurida, mismoodi on teil mehed vahele jäänud?
Minu elus on praegu samasugune etapp, aga kuidagi ei õnnestu vahele võtta meest. Ise ta ei tunnista vaid sõimab samamoodi nagu teemaalgatajal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 11:32; 08.02 11:55; 08.02 12:16; 08.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma tohin uurida, mismoodi on teil mehed vahele jäänud?

Minu elus on praegu samasugune etapp, aga kuidagi ei õnnestu vahele võtta meest. Ise ta ei tunnista vaid sõimab samamoodi nagu teemaalgatajal.

Kui mees sügavalt magab, eriti hea, kui täis. Ava sõrmejäljega ta telefon

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb kuulata sisetunnet ja mitte elada unistustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma tohin uurida, mismoodi on teil mehed vahele jäänud?

Minu elus on praegu samasugune etapp, aga kuidagi ei õnnestu vahele võtta meest. Ise ta ei tunnista vaid sõimab samamoodi nagu teemaalgatajal.

Kui mees sügavalt magab, eriti hea, kui täis. Ava sõrmejäljega ta telefon

Mul on täis peaga ka sellise linnu-unega. Muidu hea plaan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 11:32; 08.02 11:55; 08.02 12:16; 08.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees sügavalt magab, eriti hea, kui täis. Ava sõrmejäljega ta telefon

See plaan ei pruugi töötada juhul, kui mehel on selliste asjade jaoks teine telefon või kaart. Ja kõige salakavalamatel on. Väljatulemised on sellistes lugudes ka minu lemmikosa. Eriti nende petiste puhul, kes enne küsimise peale on igasugu rolle etendanud – karjunud, räusanud, mainpuleerinud, eitanud, süüdistanud luuludes ja käskinud ravile minna või rohud sisse võtta jne jne. Et kui välja tuleb, mida neil siis öelda on. Ilmselt see erineb inimeseti, aga kujutan ette, et põlvili nad ei lange andestust paluma, pigem kes vahutas ja räuskas sülje pritsides, see jätkab sama rida.
Aga ma olen näinud, et on olemas paare, kus petmine tuleb peaaegu kohe välja ja naine saab teada kiiresti. Saab teada selle inimese isiku, kellega peteti, reaalse inimese. Ja need, kes ei saa kunagi täpselt teada vaid elavad aimduses, sest kunagi pole ei nime ega isikut.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:47; 08.02 12:11; 08.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma nahaalselt vestleb ka minu juuresolekul armukesega, messengeris siis või sõnumitega.
Telefoni ta mulle muidugi ei näita, aga üle õla näeb teinekord üht ja teist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 11:32; 08.02 11:55; 08.02 12:16; 08.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma nahaalselt vestleb ka minu juuresolekul armukesega, messengeris siis või sõnumitega.

Telefoni ta mulle muidugi ei näita, aga üle õla näeb teinekord üht ja teist.

Aga sul on ju tegelikult tõestus sinu jaoks olemas, sa tead, et tal on teine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 08:47; 08.02 12:11; 08.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma nahaalselt vestleb ka minu juuresolekul armukesega, messengeris siis või sõnumitega.

Telefoni ta mulle muidugi ei näita, aga üle õla näeb teinekord üht ja teist.

Aga sul on ju tegelikult tõestus sinu jaoks olemas, sa tead, et tal on teine.

Minu jaoks ongi, lisaks veel muud asjaolud.
Probleem on selles, et mees ei võta mitte kuidagi petmist omaks. Ainult ajab vastu ja ülbitseb. Tahaks ta ikka korralikult vahele võtta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 11:32; 08.02 11:55; 08.02 12:16; 08.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, naiste probleemid algavad kõik madalast enesehinnangust. Su mees käitub sinuga nii, sest sa lased tal endaga nii käituda. Ole mehe vastu julm, nagu tema on olnud sinu vastu. Anna kiiresti kohtuse taotlus ametlikuks elatise maksmiseks. Jäta laps vaheldumisi mehe kantseldada ja käi ise sel ajal väljas lõbutsemas. Kui mees keeldub, saada tema ülemusele, kui see tal olemas on, kiri plvaega mehe töökoormust vähendada, kuna tal pole aega oma lapse eest hoolitseda. Kui teil on ühisvara, algata selle müümine, et saaksid täeisti omaette pinnale kolida. Neid võtteid on palju, kuidas praegu lõbusat elu elava mehe elu kibedaks teha. Käitu resoluutselt, nagu mees käitus, tehes sinust põrandakaltsu, kellest võib üle astuda, ainult see mõjub.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina, teemaalgataja sain nii teada, et mees tegi midagi mis kinnitas sada protsenti mu veendumust, et midagi on. Palvetele üles tunnistada ta reageeris karjumise ja süüdistamisega ning lahkus kodust. Siis hakkasin tõendeid otsima. Leidsin ühe ta vana tahvelarvuti mida ta enam ei kasuta. Lülitasin sisse ja sealt leidsin kõik gmaili kirjad. Et naised, otsige vanu telefone jne, millel nad ilmselt pole gmaili, fbd ära kustutanud. Nett tänu kodusele wifile on ikka järgi ja näetegi kõike. Kuidas mees reageeris. No emotsioone oli igasuguseid. Ma läksin ka kahjuks hulluks ja tegin rohkem kui oleks pidanud. Aga oli mis oli. Vähemalt tean nüüd ja pea enam kahtlustes ja valedes elama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:11; 07.02 21:02; 08.02 09:41; 08.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas jälle elada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.