Esileht Pereelu ja suhted Kuidas jõuda arusaamisele, mis tegelikult huvitab?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas jõuda arusaamisele, mis tegelikult huvitab?

Postitas:

Olen viisteist aastat teinud ühte tööd, sellest kümme aastat ühes firmas. Nüüd on see ennast täiesti ammendanud. Tahaks väga väga mingit muutust aga kuidagi ei suuda endas selgusele jõuda, kuhu edasi. Erilisi huvisid pole kunagi olnud, lapseaes koolis tegelesin nagu enamik noori ühe, teise ja kolmndaga. Annet pole ka siiani avastanud endas mitte millegi jaoks, mida saaks näiteks oma ettevõttes kasutada. Lisaks on viimased kümme aastat suht suletud ringis maha tõmmanud minu enesehinnangu või siis peale hakkamise ja kardan üldse kuhugi kandideerida. Ma korra tegelikult proovisin. Tänu heale CV ja suurele töökogemusele kutsuti mind vestlusele, kus ma täiega põrusin. Jube kogemus. Ma tundsin seal istudes, kuidas ma täiega rappa lähen. Ja pärast sain aru, et rappa läksin just selle pärast, et eeskätt ei olnud ma endale selgeks teinud, mida tegelikult tahan. Kust alustada ja mida teha, et aru saada – kelleks tahan saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mingile tulemusele jõuad, anna teada. Ise olen täpselt samas seisus. Tunnen end kui dinosaurus, ühes kohas töötanud 15 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tõesti lapsepõlves mitte mingeid püsivaid huvisid ei olnud, siis äkki midagi sellist:

1. Püüa defineerida end oma iseloomu kaudu (kas oled invtovert-extravert, kambainimene või individualist, ratsionalistlik või pigem emotsioone usaldav jne).
2. Püüa meenutada neid hetki elus, mil olid tõeliselt õnnelik. Mis sind õnnelikuks tegi? (Äkki metsas üksi uitamine või pidutsemine või lugemine või pereidüll või millegi korraldamine või mis iganes).
3. Püüan kaks eelmist punkti ühendada ja järelda sellest, mida ja kuidas sulle teha meeldib.
4. Vaata eelnevat silmas pidades ringi, loe, käi koolitustel, guugelda. Siis leiad lõpuks ka enda iseloomule sobiva eriala ja töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Pane paberile kirja umbes 8 tegevust, mis sulle kõige rohkem meeldivad ja mis sul hästi välja tulevad. Ära lähtu ühestki ametist, vaid pea silmas konkreetseid tegevusi.
2. Mõtle edasi, millistel elualadel, ametikohtadel saaksid oma tugevaid külgi rakendada.
3. Uuri välja, millistes asutustes või ettevõtetes sellist laadi tööd oleks võimalik teha. Mine ja paku ennast tööle.

Kui inimene teeb seda, mis talle tõeliselt meeldib, siis tal tuleb see ka hästi välja ja sa oled hinnatud töötaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on nii, et mõnel inimesel tulevad kõik asjad hästi välja, teised aga ei saa õieti millegagi hakkama. kui just väga kaua ei harjuta.

teemaalgatajale soovitan lihtsalt töökohta vahetada millegi sarnase vastu, see annab ka uue hingamise elule. ikkagi uus ümbrus, uued inimesed, teistmoodi tavad jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas jõuda arusaamisele, mis tegelikult huvitab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.