Esileht Pereelu ja suhted Kuidas juba abielus olles, olla raskesti kättesaadav?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kuidas juba abielus olles, olla raskesti kättesaadav?

Postitas:

Ma olen kusagilt lugenud ,et naine peab ka juba suhtes olles jätma mulje,et ta on raskesti kättesaadav.
Kas keegi teab kuidas see käib ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 20:09; 11.09 10:54; 11.09 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et vaimse, emotsionaalse ja mingil määral ka materiaalse iseseisvuse kaudu. Ehk siis armastades, kuid mitte klammerdudes. Nii ei muutu naine mehe jaoks sama enesestmõistetavaks kui hambahari või autovõti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa seda siit pead küsima, siis ära parem proovi. see näeb punnitatud välja ja teeb su pigem naeruväärseks.
aga muidu. nädalavahetusel mees just tahtis välja minna ja ma ütlesin, et ups, aga mul sõpradega juba plaanid tehtud. ja käin sõpside juures vahel veinil üksi ja nemad käivad mul palju külas ja mees näeb, et ma saan mujalt palju tähelepanu (see ei ole muidugi kiimas meeste ilastamine vaid lihtsalt – ma olen oluline ka teistele inimestele).
ja kui tema on lähetuses, siis ma üksi kodus ei istu ja talle ahastavaid sõnumeid ei saada 🙂
veedame muidugi aega ka koos, aga ta peab seda väärtustama. see ei ole iseenesestmõistetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba abielus olles peab teine olema kindel ,et kaotada on lahutuse korral oioi kui palju ja võita ei ole midagi. Nii et suhtes peaks toimima see, et ei taheta teisest ilma jääda 🙂
Aga raskesti kättesaadavus tekib siis kui naisel on väga palju huvisid ja hobisid, mis ei ole seotud mehega ja nagu mees jätab naise hooletusse, on naine oma hobide juures ja ei mõtle ei mehele, et aga suhteprobleemidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle arvan, et see on see, kui ei muututa oma mehe jaoks iseenesestmõistetavaks. Kui sinus alati jääb midagi salapäraseks ja üllatavaks. Aga ma pole kindel, et see on õpitav või jäljendatav, see kas on või ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tohiks emaks muutuda järsku, kui mees on sind \”saagina kätte saanud\”. Tuleks ikka naiseks jääda. Paljud naised teevad selle vea, et kokku kolides hakkab naine emalikult poputama ja tänitama ja muud emadele omased käitumismustrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus ei peagi olema raskesti kättesaadav (mis tobe väide üldse). Abielus peab oskama muuta end asendamatuks (ehk tekitada selline tunne partneris, et sa seda oled).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:57; 11.09 11:19; 11.09 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest abielunaised just ongi need kõige kättesaamatumad oma mehele, kes siis peab kõrvalt teisi naisi \”panema\”, või olen millestki valesti aru saanud? miks keegi peaks tahtma seda veel võimendada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugege vähem cosmot, elu ei ole mingi mõttetu näitemäng, idiootsete reeglitega. ma peaksin küll telliskiviga piki pead saama, kui hakkaksin kodus roos hambus neglizee väel mehe ees seksikalt tantsima, või siis teesklema, et küll mul on palju tegemisi ja kiire elu ja hea kui sekundi tema jaoks leian, ning seksi annaksin siis nagu küpsist koerale, hea käitumise eest ja jaopärast. kui nii lolle naisi on olemas, siis paistaksid normaalsest mehest vaid kiiresti välkuvad kannad.
minu jaoks on suhe kahe võrdse, intelligentse ja teineteist hindava inimese vahel, mitte totter mäng mõne rumala naisteka reeglite järgi. kui tahan teen nalja, kui tahan olen vihane, kui on tuju siis seksime, kui ei viitsi, siis ei seksi ja välja lähen ikka siis, kui on asja ja tahan minna, mitte selleks, et meest armukadedaks muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mina eelistan küll täielikku usaldamist, absoluutselt kõigest oma kaasaga arutamist ja üksmeelel elamist- kui ma hakkaks meelega mingit raskesti kättesaaadavat mängima, siis abikaasa arvaks, et ma segi läinud või pole enam oma tunnetes kindel. Milleks seda jama vaja? Tuleb elada nii, et mõlemal hea olla. See asendamatuse jutt on väga hea, minu mees näiteks ütleb mulle pea igapäev, et ta ei kujutaks elu ilma minuta ettegi ja nii hea ikka, et me kokku saime. Olles omavahel parimad sõbrad, hingesugulased, siis sellest ju algabki ka kõik muu, mis eeldab harmoonilise abielu toimimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis abielus olles peab kohe mehega seksima kui ta seda tahab ? Ja kohe iga ta kõne peale jooksma ?
Kas ei ole siis abielus olles,enam mõtet näidata ,et ka teised sinust huvituvad jne ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 20:09; 11.09 10:54; 11.09 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata lihtsalt, et sa ei muutuks mehe varjuks, et sa ei kaotaks oma \”mina\”, et sa ei avastaks et elad ainult mehele ja ainult mehe nimel, et sa ei kaotaks oma seisukohta, huvisid, eelistusi, hobisid.
Ja kui peaksid avastama, et sul selle mehega ei klapi, siis pead olema suuteline ka lahku minema. Klammerdumise vältimine on võtmesõna, jah. Ole iseseisev.

Teine võtmesõna on võrdsus – kui sina pühendad suhtele, ühisele kodule ja partnerile rohkem aega ja tähelepanu, kui tema, siis on asjad halvasti, väga halvasti. Ka siis tuleb olla valmis leppima tõsiasjaga, et inimeste tähelepanuvajadus ja pühendumisvalmidus on erinevad ja kui te ses mõttes tasakaalu paika ei saa, siis on mõtekam lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei pea keegi seksima kui ei taha- mõistev kaasa saab sellest aru. Kaaslane, kes mõtleb ainult iseendale ja teisest lugu ei pea, saab vaid nõuda, et teine iga hinna eest nö jalad laiali ajaks. See ei ole enam armastus ega suhe.

Ka iseseisvus on tähtis.Kui iseennast kaotatakse, siis see ei vii kuskile. Olen läbi elanud sellise asja, kus mees lõpuks kontrollis 101% mu elu, käimisi, kellega ma suhtlen ja kokku saan (isegi oma emaga kokkusaamise peale vihastas ja lubas \”litsidesse minna\”) jne. Täiesti haige! Selline mees ja selline suhe ei vääri üldse pingutamist vaid tuleb kiiremas korras lõpetada.

Võrdsus ja panus suhtesse peab samuti olema-kui üks eeldab, et teine peab tegema kõik kodu jaoks, ostma söögi, maksma maksud, kasvatama lapsed, samas ise ei viitsi midagi teha, siis see pole suhe vaid teise orjamine. Sellega ei väljenda see mitte midagi panustav pool kuidagimoodi oma valmidust suhteks ja ka see suhe oleks parem lõpetada.

Ideaalses suhtes ei pea minumeelest näitama teisele poolele, et teised on ka sinust huvitatud, küll aga ei tohiks end nö käest ära lasta- eelkõige iseenda pärast. Kui inimene on iseendaga ja oma välimusega rahul, siis märkab seda ka kaaslane, sest ka ju tema pärast tahame me olla hoolitsetud ja kenas. Teiste meeste-naiste jaoks enda üleslöömine, et mende tähelepanu saada, oleks minumeelest kohatu, kuid tehes seda iseenda ja oma kaaslase jaoks, näitame me üles tema vastu austust ja soovi olla just tema jaoks parim.

Minu abikaasa helistab mulle minu tööpäevadel näiteks alati kui ise üles ärkab (mina juba sel ajal töötan), päevapeale ja ka õhtul kui kodupoole hakkab sõitma, küsib kuidas mul läheb, jutustab, mida ise teeb, arutame, mida poest võtta ja kes poodi läheb jne, minumeelest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siis abielus olles peab kohe mehega seksima kui ta seda tahab ? Ja kohe iga ta kõne peale jooksma ?
[/tsitaat]

Loomulikult ei pea, aga seda ei tuleks ka tegemata jätta vaid \”raskesti kättesaadava\” näitemängu tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:57; 11.09 11:19; 11.09 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata lihtsalt, et sa ei muutuks mehe varjuks, et sa ei kaotaks oma \”mina\”, et sa ei avastaks et elad ainult mehele ja ainult mehe nimel, et sa ei kaotaks oma seisukohta, huvisid, eelistusi, hobisid.
Ja kui peaksid avastama, et sul selle mehega ei klapi, siis pead olema suuteline ka lahku minema. Klammerdumise vältimine on võtmesõna, jah. Ole iseseisev.

Teine võtmesõna on võrdsus – kui sina pühendad suhtele, ühisele kodule ja partnerile rohkem aega ja tähelepanu, kui tema, siis on asjad halvasti, väga halvasti. Ka siis tuleb olla valmis leppima tõsiasjaga, et inimeste tähelepanuvajadus ja pühendumisvalmidus on erinevad ja kui te ses mõttes tasakaalu paika ei saa, siis on mõtekam lahku minna.[/tsitaat]

Mõttekas (kaks t-d).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata lihtsalt, et sa ei muutuks mehe varjuks, et sa ei kaotaks oma \”mina\”, et sa ei avastaks et elad ainult mehele ja ainult mehe nimel, et sa ei kaotaks oma seisukohta, huvisid, eelistusi, hobisid.
Ja kui peaksid avastama, et sul selle mehega ei klapi, siis pead olema suuteline ka lahku minema. Klammerdumise vältimine on võtmesõna, jah. Ole iseseisev.

Teine võtmesõna on võrdsus – kui sina pühendad suhtele, ühisele kodule ja partnerile rohkem aega ja tähelepanu, kui tema, siis on asjad halvasti, väga halvasti. Ka siis tuleb olla valmis leppima tõsiasjaga, et inimeste tähelepanuvajadus ja pühendumisvalmidus on erinevad ja kui te ses mõttes tasakaalu paika ei saa, siis on mõtekam lahku minna.[/tsitaat]Täpselt minu mõtted.
Mulle tundub, et mõni ei ole sellele \”raskesti kättesaadava\” mõttele päris hästi pihta saanud arvates, et see tähendab seda, et seksi ei anna või mehel tuleb seks välja teenida, et meest tuleb nagu koera kohelda jne.
Raskesti kättesaadav tähendab minu mõistes seda, et suhtes olles tuleb oma MINA säilitada ja suhe peab olema võrdne, mitte nii, et naine võimleb naba kaela taha ja muutub abielu jooksul pigem teenindavaks personaliks, kes oma käitumisega tegelikult alateadlikult klammerdub mehe külge – ma teen kõik, peaasi, et sul hea oleks ja peaasi, et sa ära ei läheks! Raskesti kättesaadavuse all pean ma silmas seda, et naine jääb suhtes iseendaks, on piisavalt iseseisev, säilitab oma väärikuse, teab oma hinda ning suudab tekitada mehes tunde, et naine ei ole iseenesestmõistetav isik kodus, kes alati on olemas. Seda ei peagi mingi ekstra näitemänguna korraldama, vaid naise suhtumine iseendasse ja elustiil iseenesest võiks tekitada sellise olukorra.
Üsna oluline on ka see, et mees teaks, et kui ta oma naist piisavalt ja vääriliselt ei hinda, siis on naisel tahtjatest järjekord. See aitab mehel hoiduda laisaks ja hoolimatuks muutumast oma naise suhtes. Jällegi ei ole vaja seda mingisuguste spetsiaalsete manöövritega korraldada, aga usun, et kena, hoolitsetud ja enesekindel naine on iseenesest juba nii paljudele meestele meeldiv ja huvitav, et oma mees lihtsalt peab seda märkama ning arvestama võimalusega, et kui tema ei hooli, siis leidub teisi mehi, kes hooliks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:35; 11.09 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen, et see tähendab seda, et sa oled iseseisev isik, kuigi suhtes. Et sul on elu väljaspool kodu ka, sõbrannad, hobid jne. Et sa ei ela mehe kaelas, vaid teenid ise ka raha. Et sa ei lase tal kõike otsustada, vaid mõtled oma peaga. Et sa ei ole nõus kõigega, mida ta ütleb ja tahab. Et te pole koguaeg ninapidi koos. Kõige tähtsam ongi, et sa ei oleks oma mehega nagu Tipp ja Täpp, et mida Tipp tahab, seda Täpp tahab ka. Kerge egoism tuleb kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]
Täpselt minu mõtted.
Mulle tundub, et mõni ei ole sellele \”raskesti kättesaadava\” mõttele päris hästi pihta saanud arvates, et see tähendab seda, et seksi ei anna või mehel tuleb seks välja teenida, et meest tuleb nagu koera kohelda jne.
Raskesti kättesaadav tähendab minu mõistes seda, et suhtes olles tuleb oma MINA säilitada ja suhe peab olema võrdne, mitte nii, et naine võimleb naba kaela taha ja muutub abielu jooksul pigem teenindavaks personaliks, kes oma käitumisega tegelikult alateadlikult klammerdub mehe külge – ma teen kõik, peaasi, et sul hea oleks ja peaasi, et sa ära ei läheks! Raskesti kättesaadavuse all pean ma silmas seda, et naine jääb suhtes iseendaks, on piisavalt iseseisev, säilitab oma väärikuse, teab oma hinda ning suudab tekitada mehes tunde, et naine ei ole iseenesestmõistetav isik kodus, kes alati on olemas. Seda ei peagi mingi ekstra näitemänguna korraldama, vaid naise suhtumine iseendasse ja elustiil iseenesest võiks tekitada sellise olukorra.
Üsna oluline on ka see, et mees teaks, et kui ta oma naist piisavalt ja vääriliselt ei hinda, siis on naisel tahtjatest järjekord. See aitab mehel hoiduda laisaks ja hoolimatuks muutumast oma naise suhtes. Jällegi ei ole vaja seda mingisuguste spetsiaalsete manöövritega korraldada, aga usun, et kena, hoolitsetud ja enesekindel naine on iseenesest juba nii paljudele meestele meeldiv ja huvitav, et oma mees lihtsalt peab seda märkama ning arvestama võimalusega, et kui tema ei hooli, siis leidub teisi mehi, kes hooliks.[/tsitaat]

Kogu see jutt on väga tore, aga siiski on tobe nimetada sellist asja raskesti kättesaadavaks. Äärmiselt ebaõnnestunud määratlus kõige selle kohta, mida kirjutad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:57; 11.09 11:19; 11.09 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mõtlen, et see tähendab seda, et sa oled iseseisev isik, kuigi suhtes. Et sul on elu väljaspool kodu ka, sõbrannad, hobid jne. Et sa ei ela mehe kaelas, vaid teenid ise ka raha. Et sa ei lase tal kõike otsustada, vaid mõtled oma peaga. Et sa ei ole nõus kõigega, mida ta ütleb ja tahab. Et te pole koguaeg ninapidi koos. Kõige tähtsam ongi, et sa ei oleks oma mehega nagu Tipp ja Täpp, et mida Tipp tahab, seda Täpp tahab ka. Kerge egoism tuleb kasuks. [/tsitaat]

No sellisel juhul pole mul hetkel võimalik olla raskesti kättesaadav või kuidas iganes seda ka nimetama peaks. Ma olen 2 kuuse beebiga kodune. Hobidega ma hetkel küll tegeleda ei saa ja minu sissetulek on emapalk 😀 Aga muidu ,ma mõtlen küll oma peaga ja kõik otsused teeme tegelikult koos. Meil on ka selline päris mõistlik suhe ma arvan, ta helistab mulle päeva jooksul mitu korda, vahepeal helistan mina talle jne.
Siin tekkis juba hea ja halva abielu teema. Tegelikult ma lihtsalt soovisin teada, mida tähendab raskesti kättesaadav abielus.
Meie abieluga on muidu kõik korras. Seksime ikka siis kui mõlemad tahavad ja keegi ei ignoreeri kellegi kõnesid lihtsalt selleks ,et end huvitavaks teha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 20:09; 11.09 10:54; 11.09 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kogu see jutt on väga tore, aga siiski on tobe nimetada sellist asja raskesti kättesaadavaks. Äärmiselt ebaõnnestunud määratlus kõige selle kohta, mida kirjutad.[/tsitaat]Ok, definitsioon pole ehk tõesti päris täpne.
Teemaalgataja võttis selle väljendi ilmselt ühest teisest hiljuti algatatud teemast, kus keegi kurtis, et miks mehed tema vastu kohe peale tutvumist huvi kaotavad ja seal oli juttu sellest samast raskesti kättesaadavusest.

Tõsi, uue, algusjärgus suhte ja püsisuhte puhul tähendab raskesti kättesaadavus üsna erinevaid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:35; 11.09 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No sellisel juhul pole mul hetkel võimalik olla raskesti kättesaadav või kuidas iganes seda ka nimetama peaks. Ma olen 2 kuuse beebiga kodune. Hobidega ma hetkel küll tegeleda ei saa ja minu sissetulek on emapalk 😀 Aga muidu ,ma mõtlen küll oma peaga ja kõik otsused teeme tegelikult koos. Meil on ka selline päris mõistlik suhe ma arvan, ta helistab mulle päeva jooksul mitu korda, vahepeal helistan mina talle jne.
Siin tekkis juba hea ja halva abielu teema. Tegelikult ma lihtsalt soovisin teada, mida tähendab raskesti kättesaadav abielus.
Meie abieluga on muidu kõik korras. Seksime ikka siis kui mõlemad tahavad ja keegi ei ignoreeri kellegi kõnesid lihtsalt selleks ,et end huvitavaks teha :)[/tsitaat]
Kus siis kuused on, et Sa ende beebiga pead kodus olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, nagu ka mees, ei pea olema sõna otses mõttes raskesti kättesaadav, vaid ei tohi tekkida lasta lodevat suhtumist, et kaaslane on \”käes\”, kõik pingutused tema nimel on nüüd tehtud ja edaspidi võib aga vöö lõdvaks lasta ja üleüldse minna lasta, nüüd on asi, suhe, abielu paigas ja nii jääb. Olen väga nõus, et naine ärgu muutugu oma mehe teiseks emmeks, talitajaks ja kaagutajaks kanaks, vaid olgu ise, ilma meheta ka isiksus. Mitte elu poolt sunnitud sõltuvuses, et \”mul pole ju kuhugi minna, ma ei saa üksi hakkama\”, vaid eluterves suhtes oma mehega sellepärast, et ta tahab nii. Aga võib ka mitte tahta, kui abielu millegipärast enam ei ole see, mis ta võiks olla. Vaimses, emotsionaalses ja materiaalses mõttes iseseisev inimene olles, nagu roosad tulbid hästi sõnastas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus siis kuused on, et Sa ende beebiga pead kodus olema?[/tsitaat]

Jälle..Alles ühes teemas lugesin midagi sarnast,et keegi käskis kuusebeebisid kasta vms. No päriselt , muud teha pole :D?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe veel pisut ja saad teada, mis juhtub, kui keeruliselt ei viitsi ja teine pool arvab, et segaseks ajamine segaseks ajamise enda pärast on vajalik.
Miks mitte nautida teineteist nii nagu olete, ilma eelpingestatud jamadeta?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen kusagilt lugenud ,et naine peab ka juba suhtes olles jätma mulje,et ta on raskesti kättesaadav.
Kas keegi teab kuidas see käib ? [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas juba abielus olles, olla raskesti kättesaadav?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.