Esileht Ilu ja tervis Kuidas juukseid sirgeks saada ? Lamineerimine vms Tallinnas ja mis hinnaga..

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuidas juukseid sirgeks saada ? Lamineerimine vms Tallinnas ja mis hinnaga..

Postitas:
Kägu

Kõrini on oma lokki kiskuvatest juukseotstest! Lühikesed, vaevu õlgadeni juuksed, sirgendajaga saan pealmise osa ilusti sirgeks (kahjuks olen aga ikka kahupea,tahaks siidiseid sirgeid juukseid) aga juukseotstele sirgendaja üldse ei mõju.

Olen kuulnud lamineerimisest ja keemilisest sirgendamisest. Kuid kuna pole kunagi üldse kuskil salongis käinud (peale juuksurikooli õppesalongi ja nemad seda teenust ei paku) ,siis ei tea mis ja kus ja mis hinnaga see Tallinnas olla võiks, mis tõsiselt aitaks. Ja võimalikult pikaks ajaks..

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud lamineerimisest ja keemilisest sirgendamisest. Kuid kuna pole kunagi üldse kuskil salongis käinud (peale juuksurikooli õppesalongi ja nemad seda teenust ei paku) ,siis ei tea mis ja kus ja mis hinnaga see Tallinnas olla võiks, mis tõsiselt aitaks. Ja võimalikult pikaks ajaks..

Alaealine?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud lamineerimisest ja keemilisest sirgendamisest. Kuid kuna pole kunagi üldse kuskil salongis käinud (peale juuksurikooli õppesalongi ja nemad seda teenust ei paku) ,siis ei tea mis ja kus ja mis hinnaga see Tallinnas olla võiks, mis tõsiselt aitaks. Ja võimalikult pikaks ajaks..

Alaealine?

Ei. Lihtsalt ei meeldi end “tuunida”. Ja pole ka rahaliselt varem võimalik olnud minna juukseid sirgendama kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kahused juuksed ja olen korra käinud sirgendamas. Aga tulemus ei olnud hea, kuidagi sorakad ja halvasti hoidvad olid siis juuksed, mitte siidiselt sirged ja kaunid. Ja kaua see efekt ka ei kestnud, ainult mõne kuu. Rohkem pole igatahes teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On mulle vahel peale juukselõikust (viimistlusvahendite ja sirgendaja abiga) tehtud ka täiesti sirge soeng. Teiste peas sirged juuksed ei tundu üldse imelikud. Aga mulle on see harjumatu koos enda näokujuga! Kui on tulnud aeg pead pesta ja oma juukseotsa lokk on tagasi tekkinud, siis tundub, et nüüd on õige.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need lokid on kuidagi haigete juuste tunnus või mis mõttes see terviseteema on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need lokid on kuidagi haigete juuste tunnus või mis mõttes see terviseteema on?

Loe pealkirja, siin on ju tõstetud kõik kokku “Ilu ja tervis” Jah, hiljem avastasin, et jälle on ilmunud ka eraldi “Ilu” rubriik, aga moded seekord ei kiirusta isegi seda sinna ümber tõstma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On mulle vahel peale juukselõikust (viimistlusvahendite ja sirgendaja abiga) tehtud ka täiesti sirge soeng. Teiste peas sirged juuksed ei tundu üldse imelikud. Aga mulle on see harjumatu koos enda näokujuga! Kui on tulnud aeg pead pesta ja oma juukseotsa lokk on tagasi tekkinud, siis tundub, et nüüd on õige.

Mulle on ka viimistletud sirgeks alati peale lõikust ja mulle väga meeldib ning sobib. Nii kui see lokk tagasi tekib, ei meeldi mu soeng endale üldse.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keratiinihooldus peaks olema selline asi, mis juukse sirgeks teeb. Tuttava väha kahuse juukse tegi sirgeks küll. Uuri salonge, kus tehakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrini on oma lokki kiskuvatest juukseotstest! Lühikesed, vaevu õlgadeni juuksed, sirgendajaga saan pealmise osa ilusti sirgeks (kahjuks olen aga ikka kahupea,tahaks siidiseid sirgeid juukseid) aga juukseotstele sirgendaja üldse ei mõju.

Miks sa ainult pealmise osa sirgeks saad? Pealmine ongi ju üldjuhul see kõige kahusem.
Kuidas sa sirgendad? Kas kihtide kaupa, nii et paned pealmised juuksed üles kinni ja teed kõigepealt alumise õhukese kihi, siis võtad järgmise õhukese kihi jne, kuni jõuad pealaele välja? Või hakkad lihtsalt lahtiseid juukseid sirgendama?
Sirgendamise tulemus on parem, kui teha õhukeste salkude kaupa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrini on oma lokki kiskuvatest juukseotstest! Lühikesed, vaevu õlgadeni juuksed, sirgendajaga saan pealmise osa ilusti sirgeks (kahjuks olen aga ikka kahupea,tahaks siidiseid sirgeid juukseid) aga juukseotstele sirgendaja üldse ei mõju.

Miks sa ainult pealmise osa sirgeks saad? Pealmine ongi ju üldjuhul see kõige kahusem.

Kuidas sa sirgendad? Kas kihtide kaupa, nii et paned pealmised juuksed üles kinni ja teed kõigepealt alumise õhukese kihi, siis võtad järgmise õhukese kihi jne, kuni jõuad pealaele välja? Või hakkad lihtsalt lahtiseid juukseid sirgendama?

Sirgendamise tulemus on parem, kui teha õhukeste salkude kaupa.

Pealmise- ehk siis ma mõtlesin selle all seda osa mis on pealaest kuklani. Neid on kerge sirgendada, aga mul vist on vale sirgendaja ka hetkel – elektriline hari+sirgendaja. Juukseotstega on mul kogu aeg jah jama olnud.

Ja see kes soovitas siin keratiinhooldust, kus seda tehakse ja mis hinnaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrini on oma lokki kiskuvatest juukseotstest! Lühikesed, vaevu õlgadeni juuksed, sirgendajaga saan pealmise osa ilusti sirgeks (kahjuks olen aga ikka kahupea,tahaks siidiseid sirgeid juukseid) aga juukseotstele sirgendaja üldse ei mõju.

Miks sa ainult pealmise osa sirgeks saad? Pealmine ongi ju üldjuhul see kõige kahusem.

Kuidas sa sirgendad? Kas kihtide kaupa, nii et paned pealmised juuksed üles kinni ja teed kõigepealt alumise õhukese kihi, siis võtad järgmise õhukese kihi jne, kuni jõuad pealaele välja? Või hakkad lihtsalt lahtiseid juukseid sirgendama?

Sirgendamise tulemus on parem, kui teha õhukeste salkude kaupa.

Pealmise- ehk siis ma mõtlesin selle all seda osa mis on pealaest kuklani. Neid on kerge sirgendada, aga mul vist on vale sirgendaja ka hetkel – elektriline hari+sirgendaja.

Mingi selline asi? Osta harilik sirgendaja. GHD on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GHD

Oi ei, sellise hinnaga ei saa ma küll oma miinimumpalgast midagi osta..

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GHD

Oi ei, sellise hinnaga ei saa ma küll oma miinimumpalgast midagi osta..

No küllap on teisigi, mis oma töö hästi ära teevad. Mul lihtsalt vaid GHD-ga kogemus. Juba üle kümne aasta töötab laitmatult.
Aga jah, ilmselt sul vaja ikka sellist klassikalist sirgendajat, siis saad ka juuksed siledaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki hoopis püüda oma kahust ja juukseotsalokkidest korralik lokk välja võluda? Juustele märksa tervislikum variant + pikas perspektiivis ka odavam. Nippe, kuidas pikaajalisest sirgendamisest kahjustatud juukseid taas lokki saada ja kuidas siis seda lokki hoida ja võimendada, leiab Facebooki grupist Curly Hair Estonia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki hoopis püüda oma kahust ja juukseotsalokkidest korralik lokk välja võluda? Juustele märksa tervislikum variant + pikas perspektiivis ka odavam. Nippe, kuidas pikaajalisest sirgendamisest kahjustatud juukseid taas lokki saada ja kuidas siis seda lokki hoida ja võimendada, leiab Facebooki grupist Curly Hair Estonia.

Kahjuks mulle ei sobi lokid, eluaeg olen nendega hädas olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas juukseid sirgeks saada ? Lamineerimine vms Tallinnas ja mis hinnaga..