Esileht Ilu ja tervis Kuidas kaalust alla saada – soovitus!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas kaalust alla saada – soovitus!

Postitas:

Teie jahute muudkui trennist. Trenn aitab ka, eriti selle koha pealt, et trenni ajal ei saa süüa. Kuid tavaliselt aitab juba see, kui inimene ei hakka dieeti pidama, vaid lihtsalt VÄHENDAB toidukoguseid mida ta sööb. Neidsamu toite mida ta tavaliseltki sööb. Nii on ka kõige lihtsam. Paljudel paksukestel (minul kaasa arvatud) on hea isu ja lihtsalt süüakse üle ja mitte tingimata ebatervislikku toitu. Tõstad endale õhtusöögi taldrikule, kõrvale klaas piima/keefiri ja viil leiba ja piirdud sellega. Ei võta juurde. Magustoiduks 1 tükk kooki või paar küpsist või 1 komm. MITTE 3 tükki kooki, pool pakki küpsiseid ja 10 kommi.

Hommikul tahaks ju veel ühe võileiva teha, kuigi kõht saab tegelikult juba täis? Ära tee! Kui enne sõid 3 võileiba iga hommikul, siis nüüd söö 2 võileiba. Või 1 võileib, 1 õun ja pisut jogurtit.

JA NII EDASI. Ma olen vaadanud, et need kes on ikka väga suured, need ka söövad tohutuid koguseid. Ja kes on saledad ja väidavad et võivad kõike süüa, siis nii ongi aga nad lihtsalt söövadki kõigest pisut. Tükk kooki, tass teed ja ongi kõht täis, sest nii on magu harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Palju õnne jalgratta leiutamise puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mulle meeldib see teemaalgatus! Back to basics–loeb tarbitud kalorite hulk koos tervislike toitumise reegiltega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah, nojah ma saan aru küll, et tahetakse ruttu saledaks saada ja süüa edasi nagu enne. Aga kui inimene on ikka 3 nädalat ennast kapsalehtede peal hoidnud, siis ta enam ei suuda ja sööb veel mõned lisakilod otsa ju.

Milleks siis dieete? Sest muidu lihtsalt ei suuda vähem süüa aga kui on dieet siis suudad??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on ilmselt vägagi õigus. Enamus pakse ei julge oma tegelikke toidukoguseid nimetadagi, aga siit foorumistki on läbi käinud kogused nagu 5 muna hommikusöögiks jne. Normaalne tavaline naine ei vaja toiduks 5 muna korraga. Eks igaüks teab oma koguseid ise ja saab teha vastavad korrektuurid. Vähehaaval tehtud muutused annavad püsivama tulemuse kui kapsalehedieedid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma söön nt tunduvalt vähem kui mu mees, aga olen ikka paks, liigutan end ja teen trenni, väga vähe saan kaalust alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on õigus jah. Mina just seda teengi. Nüüdseks juba kolm nädalat. Kadunud 2,2 kg. Trenni osatähtsust inimese tervises on ka muidugi väga tähtis. Kaalust alla dieediga saab, aga lihaseid ilusaks mitte…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas kaalust alla saada – soovitus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.