Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Kuidas kaalust alla võtta

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas kaalust alla võtta

Postitas:

Hi there. Ma tahan, et lahendada probleem ülekaalulisus. Üritasin dieeti, kuid asjata. Mu sõber kuulnud Lipovon kaalulangus toode. Kas keegi teab midagi sellest tootest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine trenni!!!

0
0
Please wait...
Postitas:

Tõsiselt? Kui ei ole iseloomu tervislikult toituma hakata, siis ole paks edasi. Vabandust, et nii kurjalt, aga ükski nö salendav toode sind saledaks ei tee.
Kui need imeasjad töötaksid, poleks maailmas ühtki paksu. Kes tahaks vabatahtlikult paks olla??
Nii kurjaks ajavad sellised teemad!

Tervitades ülekaaluline, kes oma kaaluga mõistlikult tegeleb.

0
0
Please wait...
Postitas:

Üks asi jäi teemaalgatajal veel ütlemata:
Loodan, et teete trahvi!

(I hope you are doing fine.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 14:16; 12.09 09:56; 24.09 12:05;
Postitas:

Ma pole kunagi kuulnud Lipovon. Aga ma arvan, et parim viis on läbi rohkem sporti ja füüsilist tegevust. Edu.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mingi varjatud reklaam! :S

0
0
Please wait...
Postitas:

Vaja on mitte üritada, vaid reaalselt lugeda nii igapäevaseid toidukaloreid kui jooksukilomeetreid.

0
0
Please wait...
Postitas:

dieet ei aitagi ja veel vähem mingit kummalised tooted(võib-olla sa alandad kaalu aga see koguneb nagunii tagasi kui alustad oma varasemat eluviisi). Tuleb süüa tervislikult ja \”puhast\” toitu(liha, puuviljad, köögiviljad, teraviljad jne).
60% söök 30% trenn 10%geenid
trenn on boonus(no kaalu alandamisel tuleks seda kindlasti ka kasutada)

0
0
Please wait...
Postitas:

Arvan Lipovon tuntud toode. Aga mul ei ole informatsiooni. Vaata rohkem infot veebis!

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina arvab, et reklaami võiks mujal teha ja äkki otsib endale mõne inimese, kes eesti keel räägib.

0
0
Please wait...
Postitas:

Lipovon minu jaoks on väga hea. Ma kasutan Lipovon kuu tagasi. Nelja nädala jooksul ma kaotasin 5 kg. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
Postitas:

Ükski tablett ei saa olla parem ja tõhusam kui tervislikult tasakaalukas toit kindlatel kellaaegadel ning õiges koguses!
Võin ka sõnastada nii, et ükski tablett ei vabasta sind kohustusest süüa tervislikult!

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ükski tablett ei saa olla parem ja tõhusam kui tervislikult tasakaalukas toit kindlatel kellaaegadel ning õiges koguses!
Võin ka sõnastada nii, et ükski tablett ei vabasta sind kohustusest süüa tervislikult! [/tsitaat]
Mida sina rääkima. Kuulsid ju Lipovon toode trahv. Keegi kasutab kuu taga ja tulemus ladus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 14:16; 12.09 09:56; 24.09 12:05;
Postitas:

Elagu Google translate ja spämm!

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina tegin meleheitliku katse: sõitsin paar korda Rapla Ja Märjamaa vahelisel teel, tagasi Metskülla, ringiga, tundsin ennast hästi!

kunagi sõitsin jalgrattaga Pärnu ja Tallinna , võttis liigagi palju maha

0
0
Please wait...
Postitas:

Tartust tulin ka Türile ükskord jalgrattaga

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]petrana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lipovon minu jaoks on väga hea. Ma kasutan Lipovon kuu tagasi. Nelja nädala jooksul ma kaotasin 5 kg. Edu kõigile![/tsitaat]

Ütle mulle, mis on peamine tegevus Lipovon. Ma tahan rohkem teada.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]titona kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]petrana kirjutas:[/small]

Ütle mulle, mis on peamine tegevus Lipovon. Ma tahan rohkem teada.[/tsitaat]

Minu jaoks Lipovon on toote kõrge kvaliteet. Aktid, summutades nälga ja suurendab ainevahetust!

0
0
Please wait...
Postitas:

Ise küsin, ise vastan. Tee veel paar kasutajat ja aja iseendaga juttu.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat] [small]titona kirjutas:[/small]

Minu jaoks Lipovon on toote kõrge kvaliteet. Aktid, summutades nälga ja suurendab ainevahetust![/tsitaat]
Lahe, et sinu jaoks Lipovon = toote kõrge kvaliteet. Teen ettepaneku juurutada eesti keeles uudissõna. Kui keegi midagi kõrgkvaliteetset tarbib või kogeb, peaks ta teistele sellest teada andma, hüüdes \”lipovon\”!

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat] [small]titona kirjutas:[/small]

Minu jaoks Lipovon on toote kõrge kvaliteet. Aktid, summutades nälga ja suurendab ainevahetust![/tsitaat]
Kas on mingeid probleeme kõrvaltoimeid tulevikus?

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Mingi varjatud reklaam! :S[/tsitaat]
Varjatud pole siin küll midagi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Lihtne – söö vähem, liigu rohkem.

0
0
Please wait...

[small]titona kirjutas:[/small]

Kas on mingeid probleeme kõrvaltoimeid tulevikus?[/tsitaat]

Liptovon minul võtma perse lippama.

0
0
Please wait...
Postitas:

Lahe, et sinu jaoks Lipovon = toote kõrge kvaliteet. Teen ettepaneku juurutada eesti keeles uudissõna. Kui keegi midagi kõrgkvaliteetset tarbib või kogeb, peaks ta teistele sellest teada andma, hüüdes “lipovon”![/tsitaat]

haha, väga hea!
Kindlasti on ka arseenil hea kvaliteet. Iseasi, kas seda on mõtet tarbida. No ei soovita. EI!

0
0
Please wait...
Postitas:

Uskumatu, kui palju on turakaid, kes ei saa aru, et see on google tõlkega reklaam.

0
0
Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Ilu ja tervis Kuidas kaalust alla võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.