Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas käiakse spordiklubides?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kuidas käiakse spordiklubides?

Postitas:
Kägu

Pole kunagi käinud, aga tööandja pakkus nüüd sellise võimaluse välja ja tekkis huvi. Siiski on mul mõned küsimused praktilise poole pealt. Näiteks, et kas kõik trenniasjad tuleb endal iga kord kaasa võtta või saab midagi (nt rätiku, nagu spas) spordiklubist laenutada? Kui võtate kaasa, kui suur see kott siis kokku tuleb – jalatsid, riided, rätik, pesemisvahendid, (föön?), juukselakk, kehakreem, meigiasjad. Siis, kas pesemine käib ikka veel kõik koos või on tänapäeval juba võimalik privaatsemalt asja ajada? Siis, kas riietusruumis on olemas normaalne suur peegel meikimise jaoks või on üks pisike kõigi peale ja kõik peavad seda jagama? Kuidas see etikett käib, lihtsalt seisad selle ees nahaalselt 15 minutit ja teed näo pähe või on igalühel mingi viisakas mõistlik arv minuteid, mille jooksul peab hakkama saama? Siis ma saan aru, et niisket rätikuid, riideid ja jalanõusid taritakse terve päeva kaasas? Kui palju eraldi komplekte peab olema, et need enne järgmist trenni ära jõuaksid kuivada? Veel, et kui näiteks on vaja pärast tööd veel poest läbi minna, kas siis tassidki arvutikotti, käekotti, trennikotti ja poekotti? Ja niimoodi lähed veel bussi peale?

See kõik tundub väga keeruline, kas tõesti inimesed elavad nii?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas tõesti inimesed elavad nii?

Esiteks nad ei meigi, sest
nad sõidavad autoga koju ja poemüüjale silmade tegemisest on poogen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas tõesti inimesed elavad nii?

Esiteks nad ei meigi, sest

nad sõidavad autoga koju ja poemüüjale silmade tegemisest on poogen.

Aga kui sa käid hommikuses trennis ja lähed sealt tööle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis on see su isiklik probleem

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ma ju küsingi, et kuidas seda lahendada? Autot mul ka pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks oleneb spordiklubist ja spordialast ka. Mis sind huvitab? Rühmatreeningud, jõusaal, ujumine?
Mina tegin tavaliselt kombo – rühmatrenn + ujumine ja siis oli tõesti rohkem riideid vaja.
Aga ühe rühmatreeningu jaoks on ju mingid kerged aeroobikariided, väike käterätik ja jalanõud täiesti piisav. Föönid on küll enamikes kohtades olemas, sa ujumas ei ole kunagi käinud? Igal pool on vist juba seina peal föönid ju.
Mingit meiki küll enamik peale ei pane, kreemitavad küll mõned.
Pärast trenni käin mina näiteks ka veel saunas, siis ei tahagi mingit meiki näkku panna pärast.
Pesemine on enamasti koos. Sellega harjub ära.
Kuna ma ise käin trennis õhtuti, siis mingit päev otsa asjade kaasastarimist ei toimu ja joogariided üldiselt on sellisest materjalist, et kuivavad pärast pesu kiiresti. Mul on 1 lühike komplekt ja 2 pikka, aga piisaks ka ühest lühikesest ja ühest pikast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No juba see koos pesemine nagu ühissaunas on mulle õudne. Samuti see koos riietumine ja alasti koorimine. Pole minu rida aga paljudele meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tahad hakata hommikul trennitama, siis värvi näiteks ripsmed ja kulmud keemiliselt ära.
Ülejäänud meigi saab ju tööjuures ka peale panna kui vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saagi lahendada.
See sobiks autoga meestele, kes ei meigi ja rätiku viskavad seljatoe peale ja tossud pagassi.
Aga kuna need ka vist ei viitsi hommikuti käia, siis neid hommikusi aegu pooltasuta jagataksegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sind huvitab? Rühmatreeningud, jõusaal, ujumine?

Eelkõige üks rühmatrenn, mis minu kodu-ja töölähedases spordiklubis on varahommikuti, seega justkui ikka peaks kõiki asju kaasas kandma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel, et kui näiteks on vaja pärast tööd veel poest läbi minna, kas siis tassidki arvutikotti, käekotti, trennikotti ja poekotti?

Ei, mina kasutan eraldi arvutikoti, trennikoti ja käekoti asemel ühte korralikku seljakotti. Jah, poekott ka, kui vaja poest läbi minna. Ikkagi max kaks kotti, mitte neli. Saab ühistranspordis ilusti hakkama.

Kui tahad väiksema kotiga pääseda, kasuta mikrokiust rätikuid. Need on suured, aga võtavad vähe ruumi. Kuivavad ka kiiresti. Trenniriided on samuti tänapäeval sellisest materjalist, et tulevad ka ilma kuivatita pesumasinast juba peaaegu kuivana välja. Kui õhtul koju jõudes rätiku ja riided pessu viskad, on hommikuks kindlasti kuivad.
Šampoonid-värgid võid minipudelitesse ümber pakkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel, et kui näiteks on vaja pärast tööd veel poest läbi minna, kas siis tassidki arvutikotti, käekotti, trennikotti ja poekotti?

Ei, mina kasutan eraldi arvutikoti, trennikoti ja käekoti asemel ühte korralikku seljakotti. Jah, poekott ka, kui vaja poest läbi minna. Ikkagi max kaks kotti, mitte neli. Saab ühistranspordis ilusti hakkama.

Kui tahad väiksema kotiga pääseda, kasuta mikrokiust rätikuid. Need on suured, aga võtavad vähe ruumi. Kuivavad ka kiiresti. Trenniriided on samuti tänapäeval sellisest materjalist, et tulevad ka ilma kuivatita pesumasinast juba peaaegu kuivana välja. Kui õhtul koju jõudes rätiku ja riided pessu viskad, on hommikuks kindlasti kuivad.

Šampoonid-värgid võid minipudelitesse ümber pakkida.

Aitäh! Ja aitäh mitte ülbitsemast 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

sind huvitab? Rühmatreeningud, jõusaal, ujumine?

Eelkõige üks rühmatrenn, mis minu kodu-ja töölähedases spordiklubis on varahommikuti, seega justkui ikka peaks kõiki asju kaasas kandma.

Mõtle ka sellele, kui kaua sinul nende föönitamiste ja kreemitamiste-meikimiste peale tavaliselt aega läheb. Oled valmis sellevõrra varem tõusma, kui pole trenniharjumustki?
Kindlasti oleks mugavam trenn pärast tööd. Sealjuures ei maksa ühe ala/grupitrenni juures väga mõtetega kinni olla, miks mitte muud (sobivamal ajal) proovida?
Ise ei soovitaks neid väikseid pudeleid. Reisil omal kohal, aga sageli trennis käies saavad väga tihti tühjaks ja vajavad täitmist. Keskmise suurusega tavapudelid ei ole nüüd nii suured ka, pigem oleks tüütu tihti kodus pisikesi pudeleid täita.
Aga trennikott ei ole tegelikult nii suur. Nimekiri on küll pikk, aga enamus ongi ju pisikesed meigi/pesuasjad.
Föön on enamustes klubides olemas, aga tasub üle kontrollida, kui kindel vajadus. Selle taga võib tekkida järjekord küll, muidu peeglid tavaliselt piisavalt suured, et mitu naist korraga ees toimetada saavad.
Pesemine tavaliselt ühises duširuumis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundus alguses väga kummaline, et pean teistega koos duši all käima, aga sellega harjub kiirelt ära.
Myfitnessis olid päris tihti kõik pesemiskohad hõivatud. Klubis 24/7 seda probleemi pole.
Meigi ennast seal, kui palju tahad. Igal pool on piisavalt palju peegleid.
Minul vist kokku neli trennikomplekti, aga ega ma ei pese neid peale ühte kasutuskorda. Käin kaks päeva trennis ära ja viskan pessu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käin MyFitnessis. Peegleid on riietusruumis väga palju, jätkub kõigile. Duširuum on ühine, aga vaheseintega. Föönid on olemas, rätiku peab ise kaasa võtma. Ma käin trennis 3 x nädalas ja mul on ka 3 komplekti riideid, sest ma ei taha ainult trenniriiete pärast pesumasinat tööle panna, no ja vaheldust tahan ka. Aga kui iga õhtu riided ära pesed, siis saad ühe komplektiga ka hakkama. Plätud võiksid ka kaasas olla, et ei peaks duširuumis ja sinna minemisel-tulemisel paljajalu olema (jalaseen, aga põrand on niikuinii veidi must ka, riietusruumi tullakse välisjalanõudega). Mina käin õhtuti ja lähen trenni kodust, mitte otse töölt, nii et ma ei meigi end pärast trenni, poekotti ja arvutikotti mul seega ka pole, aga korralik seljakott peaks asja ära ajama, nagu juba soovitatud (pesemisvahendid minipudelitesse ja mikrokiudrätik on ka head ideed). Kui trenn on hommikul, siis jah, jäävadki niisked asjad terveks päevaks kotti, kui sul pole töö juures kohta, kus neid kuivatada saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha müristus, ei lahendagi. Tassidki oma märgi riideid seljas kaasas. Enda asi, kui tahad kilode viisi meigiasju ja kreeme kaasas vedada.
Ja kuidas sa kujutad ette sadu privaatriietuskabiine ja pesukohti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahendasin enda jaoks selle probleemi õhtuti trennis käimisega. Kotti viskan ainult jalatsid ning kapiluku, pesen end kodus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuule, kõigepealt mine tee tiir seal spordiklubis, kuhu minna plaanid ja vaata koht üle- peegel, kas saab rätiku või peab enda oma olema jnejnejne. Jah. dussiruum on tavaliselt ühine. JAh, on tavaliselt suur peegel, mille ees võid ennast meikida, jah, tavaliselt on olemas föönid. Kui suur su trenniasjade kaasaveetav kott tuleb, oleneb ika oma kaasaveetavast nodist. Kui tahad spordiklubist täis sõjamaalingus välja astuda, siis jah, tuleb suur kott!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sa iga päev poes ei käi ja trennis ka mitte. Siis ongi vaheldumisi, üks päev tassid trenniriideid teine päev poekotti. Simple:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on arusaamatu, kuidas mõni naine ei suuda meigita ühtegi päeva olla? Mingi sõltuvus? Alaväärsuskompleks?
Kui ma vahepeal kusagil pesemas käin, ei vea küll mingit meiki kaasa. Paar korda on ripsmetušš kotis olnud ja selle kasutamine võtab aega kusagil 1 min.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on arusaamatu, kuidas mõni naine ei suuda meigita ühtegi päeva olla? Mingi sõltuvus? Alaväärsuskompleks?

Kui ma vahepeal kusagil pesemas käin, ei vea küll mingit meiki kaasa. Paar korda on ripsmetušš kotis olnud ja selle kasutamine võtab aega kusagil 1 min.

On jah alaväärsuskompleks. Mul on aknearmid. Aga lisaks on ka töölepingus kirjas, et jumestus on kohustuslik. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul ei viitsiks tõesti. Teiste ees meikimine ei meeldi. Ja see suur kott pidevalt tööle tirida oleks tüütu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On jah alaväärsuskompleks. Mul on aknearmid. Aga lisaks on ka töölepingus kirjas, et jumestus on kohustuslik. 🙂

Mis töökoht see selline on? Mu meelest on see täielik diskrimineerimine. Ma olen 44 aastane ja jumestuskreemi on mu peal kasutatud vaid loetud korrad (kosmeetikus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis töökoht see selline on? Mu meelest on see täielik diskrimineerimine. Ma olen 44 aastane ja jumestuskreemi on mu peal kasutatud vaid loetud korrad (kosmeetikus).

Miks kosmeetikus käies sulle jumestuskreemi pannakse? Sealt tulles peab nahk just samal õhtul meikimata olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru sellest, et kui see kõik nii keeruline tundub, miks üldse kaaluda seda siis? Seda ka tööandja kohustab?

Ja miks sa õhtul siis trenni ei lähe, kui hommikusel nii palju miinuseid?

Aga mind ka huvitaks, et mis töökoht see on, kus on vaja kaasa tassida iga päev isiklikku arvutit ja samas on kohustus kasutada iga päev meiki? Muidu arvaks, et meik mingi teenindava tööga kaasas käib, ettekandja või teller pangas vms. Aga siis ei ole ju isiklikku arvutit vaja kaasa tassida kogu aeg.
Samas ei kujuta ette, mis kontoritöö see saaks olla, kus meigi kandmise kohustus on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui mina oleks sina, siis ma käiks nädalavahetusel ja nädalas 1 päev, peale tööd. või oleneb mis kell töö algab. paljud sätivad end ka hommikul peale trenni klubis. aga mu arust peab hommikuseks trenniks arvestama kokku vähemalt 2 tunniga. minek, trenn, pesu, sättimine ja jälle minek.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui on ka kodu lähedal, siis on ju väga lihtne – pärast trenni lippa kodust läbi. saad märjad asjad ära panna ja meigi teha.

Mul on näiteks spordiklubi paar maja edasi. panen kodus trenniriided selga ja pärast trenni lippan koju pesema. kaasa võtangi ainult joogipudeli ja väikese trennirätiku. OK, märja ilmaga ka vahetusjalatsid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõden et meestel on elu lihtsam. Mina käin korvpalli peale tööd mängimas ja teen nii. Kõigepealt autoga poest läbi ja ostan paar õlut ning vahel ka süüa. Siis trenni. Pesemine ühises ruumis ja riietumine ka. Pole probleem. Peale pesemist panen riidesse ja sõidan autoga koju. Kodus avan õlle. Siis trenniriided pesumasinasse. Siis avan teise õlle ja söön. Soovitused. Osta omale auto ja trennis hakka käima peale tööd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kerge meigi tegemise asjad ei võta just eriti palju ruumi -jumestuskreem, lauvärvid, ripsmedušš. Pesuvahendid minipudelites, higipulk. Kõik mahub väiksesse kosmeetikakotti ära, spordikotti oluliselt suuremaks või raskemaks ei tee. Peegleid jagub, olen näinud neid ka, kes 15 minutit meiki teevad, ette ei ole nad kellelegi jäänud. Spordiasjadest kõige rohkem ruumi võtvamad on jalanõud ja veepudel, aga vajadusel mahub läpakas/ mõned toiduasjad ka trennikotti või siis sellevõrra suurem käekott või käekoti asemel läpakakott st maksimum 2 kotti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil on see ka kirjas, millest jumestus täpselt koosneb? Ma värviks ripsmed ära ja ütleks, et ongi jumestus.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas käiakse spordiklubides?